KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.01.2009
Varbū kādai ir aktuāli:
Tā kā pārdevējs man atsūtīja nepareizas krāsas lentītes, vēlētos pārdot kādai, kam noderēs. Izmēri ir 6mm x 22m un cena par 1 gab ir 0,90 €.
Ir 3 gab persiku(laikam tā sanāk) krāsā un 7 gab olīvju zaļā krāsā.
02.06.2015 16:27 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Foxgirl, ja jūti diskomfortu un liekas, ka būs baigais stress un nekāda prieka, tad man liekas, ka nav jau obligāti jādejo. Vismaz, ja man būtu nepatīkamas sajūtas un emocijas par to domājot, es apsvērtu domu tiešām nedejot. Vienalga, ko citi saka, jo tiešām - nav vērts visu dienu pašai sevi dzīt stresā par to, ka būs jādejo, vai viss izdosies ar soļiem utt. Tad labāk to izlaist un izvairīties no tādiem stresiem un panikas.
Var jau arī domāt kādu radošu risinājumu - kkādu no tiem jautrajiem popūrijiem, kur dažādi gabali salikti vai vēl kko.

Mums būs iestudēta horeogrāfija, kurā būs valsis, vīnes valsis un fokstrots. Horeogrāfe ļoti skaisti un gaumīgi visu salikusi kopā, klausoties mūziku. Esmu sajūsmā. Kad viņa vēl ielika vienu superskaistu atliecienu, ko es ļoti gribēju, vispār no priekiem lēkāju :)
Vēl tikai jātiek galā ar pusnakts deju, bet uz to tā neiespringstam.
02.06.2015 16:32 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
hmm, varbūt kādai ir ieteikumi deju pasniedzējiem? Neesmu pat neko vēl skatījusies..:-D

Un, jā, man arī nepatīk dejot ar citiem...it sevišķi tādās dziesmās ar neierastu ritmu, nesaprotu, kāpēc pārim jāsadodās rokās (ja vien tā nav lēnā deja ar mīļo, kad rokas var likt plecu rajonā vai ja tās ir sporta/tautu u.c. dejas)....un vispār nē, nē, nē. Ceru, ka no tā izvairīšos un varēšu dejot tikai ar vīru un vienkārši bariņā ar visiem.
02.06.2015 16:33 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Dejot līdz rītausmai es arī gribu, bet es negribu dejot kopā ar kādu citu vīrieti. Jā, barā vai divatā (bez apķeršanās) varu dejot ar jebkuru - jaunu, vecu, sievieti, bērnu, vīrieti :D
02.06.2015 16:36 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Vispār, ja es gribu savas kāzas oktobrī, tad tik palikuši 4 mēneši :D
Laikam jāsāk kaut kas darīt un domāt kārtīgi, nevis tikai domu līmenī.
02.06.2015 17:54 |
 
Reitings 168
Reģ: 27.03.2013
Mēs arī pilnīgi un galīgi neesam dejotāji, bet dejot gan dejosim :) Ejam mācīties pie skolotāja un mums tur arī samiksēts gan valsis gan vēl tur kaut kādas citas dejas (nosaukumus nezinu :D ) Kopumā liekās, ka būs forši, tikai viss vēl jāpagūst kārtīgāk samācīties :)
02.06.2015 20:22 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Tā kā finansiālu apstākļu dēļ un tā dēļ, ka pārāk vēlu sākām visu darīt, esam izlēmuši kāzas pārcelt uz nākošo gadu. Varbūt kāda zina, kas jādara tad, ja ir jau uzrakstīts iesniegums dzimtsarakstu nodaļā? Jāraksta iesniegums par iepriekš rakstītā iesnieguma anulēšanu?
02.06.2015 23:43 |
 
Reitings 99
Reģ: 22.01.2014
sharry, tev PM. ;-)
03.06.2015 02:34 |
 
Reitings 99
Reģ: 22.01.2014
Ar līgavaini parasti dejojām vien mīņāšanās variantā, jo viņš man diemžēl nav nekāds dižais dejotājs. :-/
Tā kā kāzas tuvojas vēja spārniem, atradām THE dziesmu un nolēmām izdejot. Sākumā domājām, ka pagriezīsim valsi uz riņķi un būs ok. Nepatīkamākais atklājums mums abiem bija tas, ka viņš pa n-to gadu nedejošanu vispār knapi atcerējās kā valsis ir jādejo! :-O
Pēc kādas stundas, kad jau bija atcerējies un deju solis vairs nebija tik kokains, sapratām, ka tā griezt uz apli vien ir traki garlaicīgi pat mums pašiem. Tā ka būs vien jāaicina deju skolotājs.
Tajā pašā laikā, pirms nedēļas bijām kāzās, kurās jaunais pāris bija absolūti visu deju iestudējuši. Tik uztraukušies un stīvi abi izskatījās, ka gandrīz vai žēl palika. Līgava pat smaidu pār lūpām nevarēja dabūt, kamēr līgavainis pie sevis skaitīja 1 2 3. :D
Tā ka visticamāk pajautāsim skolotājam, lai iemāca stāju, kādu atliecienu, padod kādu ideju utm, bet neveidosiem pilno dejas scenāriju.


...bet tikai, ja viņš iemācīsies dejot. :-D
03.06.2015 02:43 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Kristīne... es negribu kritizēt Tavu izvēli, bet vien iedot "some food for thoughts".
Tā ir sanācis, ka mēs kāzas atcēlām, tiesa gan cita iemesla dēļ un pēc tam plānojām no jauna.
Pirmais variants bija skaistas dzīres ar muižu, dejām un mūziku. Izmaksas ap 9000 EUR. Otrais plāns, kas tiek realizēts, ir laulību reģistrācija, kūka un apetaizeri, dzērieni labā restorānā un aidā 15 stundu lidojumā uz sapņu galamērķi. Kopējās izmaksas ir daudz, daudz zemākas, un ģimenes atbalsts otrajam variantam ir milzīgs.
03.06.2015 02:47 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Kristine... atbilde uz Tavu jautājumu ir "jā". Manuprāt, vismaz vienam bija rakstveidā jādodas atsaukt kāzas.
03.06.2015 03:40 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Man vispār nepatīk šitas, ka nemāk dejot, aiziet pie skolotāja, tupi iemācās soļus un rezultātā izskatās samocīti un stīvi, nabadziņi knapi pasmaidīt var, nosvīduši aiz bailēm..tad jau labāk tiešām kaut vai nomīņāties, bet no sirds un ar mīlestību.
Tas tāds, man kā dejotājai, novērojums. Un tas nebija domāts ka ar uzrautu degunu tagad to saku, vienkārši ir jāpadomā vai tiešām vajag to samākslotību pirmajam valsim, vai tomēr redzēt tikai mīļotā acis un izlikties ka esat divi vien un neviena cita tajā brīdī nav zālē..ticiet man tas būs daudz skaistāk, nekā iestudēts, izmocīts kaut kas!
03.06.2015 11:38 |
 
Reitings 168
Reģ: 27.03.2013
Tas jau arī atkarīgs kā uz to iestudēto deju skatās. Neesam nekādi dejotāji, bet kaut ko jau iemācīties varam :) Bet ar draugu arī runājām, ka ja paraus stresiņš un negribēsim tā vai šitā, vai arī ja dejojot kaut ko sajaucam- vienkārši pofig! Mauksim tālāk kā gribēsim un ko gribēsim :)
03.06.2015 11:46 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Var skatīties kā grib, bet pat cilvēks kam vispār nav nekāda sakara ar dejām var redzēt ka tas nabaga jaunais pāris ar drebošām rokām un kājām, bailēm acīs mēģina izmocīt deju, un tikai tāpēc ka tā tagad ir modē..Nav nav tas smuki, labāk no sirds, kā nu māk tā ir, galvenais jau ir tas mirklis kad Tu dejo pirmo deju ar sev visdārgāko cilvēku pasaulē!(l)
03.06.2015 11:56 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es piekrītu Lusy, ka viss ir atkarīgs no tā, kā uz to deju skatās un uztver. Mēs savu neuztveram kā zobu sāpes vai kko tādu, kas mums ir piespiests stilīguma dēļ. Neesam profesionāli dejotāji, bet šo deju gribējām tādu, kāda mums liekas skaista. Bet ja jau no paša sākuma paniski iet uz mēģinājumiem un ir visu laiku stress par to, ka nevar ritmā trāpīt, ka kkas aizmirstas utt, tad jau ir savādāk.
Pagājušo gadu arī bijām kāzās, kur pārim bija ietudēta deja - izskatījās fantastiski skaisti un ļoti emocionāli.
03.06.2015 12:55 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Kāpēc iemācītai pirmajai dejai obligāti jābūt izmocītai? :D

Neviens nepiedzimst par dejotāju, par tādu kļūst praktizējoties un dejojot. Ja patīk un sanāk, var iemācīties dejot skaisti un nepiespiesti. Tas, protams, atkarīgs arī no pasniedzēja un izdomātās horeogrāfijas.
Iepriekš nekad nedejoju sarīkojuma dejas un nebiju to mācījusies. Divu mēnešu laikā esam iemācījušies ļoti skaistu valsi, pēdējā nodarbībā pasniedzēja teica, ka beidzot var redzēt, cik viegli un harmoniski mēs dejojam. Nešaubos, ka mūsu pirmais valsis būs viens no skaistākajiem svinību vakara elementiem (l)
03.06.2015 13:03 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Man iekšā ir maziņš stresiņš par pašu mācīšanos. Nekad neko tādu neesmu darījusi un nav ne jausmas pat kā mums to mācīs. Bet, tas noteikti nesagādās zobu sāpes kāzu dienā. Nedomāju, ka mēs ar trīcošām rokām un bailēm dosimies dejot. Mēs gribējām skaisti, gribējām griezienus, atlēcienus - to visu dabūsim un izdarīsim tā kā gribēsim. :-)
03.06.2015 13:19 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Endy, mēs arī iepriekš nebijām mācījušies. Bet pasniedzēja ir uzdevuma augstumos un mēs iemācījāmies visu un pat vairāk :)
Sākumā viņa parāda kustību, tad to padejo ar vienu, tad to padejo ar otru un tad liek dejot abiem. Un tā saliekas kopā skaista mozaīka.
03.06.2015 13:23 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Es jau neteicu ka viesiem tā ir..es teicu par tiem gadījumiem ka pašam bail un ka nesanāks un ka tā vai šitā..es nesaku ka nav skaisti iestudētas dejas, es par tām dejām kad nu pāris tiešām abi galīgi nedejotāji un nu tad tagad moca to deju, jo nu redz, kā tad tas izskatīsies ja mēs nomīņāsimies?
Es ticu meitenes ka jums viss izdosies un būs skaisti un ka nebūs acīs uztraukums dēļ dejas, bet gan mirdzums skatoties uz savu īsto un vienīgo! To arī novēlu, lai neizskatās izmocīti..
Paskatoties youtube.com tur pilns ar tādiem video, ka labāk jau nu būtu vienkārši nomīņājušies..
03.06.2015 13:31 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Paskatoties youtube.com tur pilns ar tādiem video, ka labāk jau nu būtu vienkārši nomīņājušies..

Vai ne? Labāk būtu ēduši :D
03.06.2015 13:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits