KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
ņamsi, es gribētu redzēt, kā smuka līgava baltā kleitā čāpo mierīgi pa rajonu uz ceremonijas vietu. :D :D :D
19.03.2015 17:35 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Zekji, jā, variants par aliņu ir visnotaļ labs..gan jau tā arī būs beigās...rīta aliņš - why not :-D
19.03.2015 17:35 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nu man no pazīstamajiem reti kurš ir nedzēris apprecējies.. Visas līgavas šampīti malko, pucējoties + pirms iziešanas šotiņš drosmei. :D Un čaļi vienmēr arī bik iekapā drosmei, bet nevienu nekad neņem no tā lielā stresa. :D
19.03.2015 17:36 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Zekji, jā, smuka, bet viena (ok, ar vedējmāti)..noteikti labs skats, atrastu pa ceļam vēl kādu precēties gribošu kundziņu.:-D:-D:-D
19.03.2015 17:37 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
nam nam, nu netik brutaali izdziit :D Tā kā Zakjis mineeja- varbut vins var pie vedejiem patuseet un vispar tur taisities un tur ari guleet. Vai Tu kategoriski negribi maajaas pavadit nakti ari bez vinja?
19.03.2015 17:37 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Lusy, kādas 20 min/pusstunda līdz ceremonijas vietai. Draugs nakšņos pie maniem krustvecākiem un ar viņiem arī brauks uz ceremonijas vietu. Bez problēmām :) Kāzu auto būs viens un ar šoferi - uz ceremoniju ar to braukšu es un pēc tās jau braukāsim abi un vedēji.
19.03.2015 17:38 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
The..one, man kaut kā vienkārši tāda aizdoma, ka viņš negribēs pie citiem palikt, jo man jau ir tā lielā vēlme pavadīt to nakti atsevišķi, viņam tas ir diezgan nesaprotami. :-D:-D
19.03.2015 17:40 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Tik forši palasīt jūsu sarunas par kāzām (l) Mīlīgi.

Varu ieteikt visām palikt iepriekšējo nakti atsevišķi un satikties tikai ceremonijā pie altāra. Tas ir super mirklis, tās emocijas noteikti jāizdzīvo.
Mēs gan atsevišķi pa nakti nepalikām, bet es no rīta braucu taisīties pie mammas, vīrs arī tikmēr taisījās, viņam arī bija frizieris tajā laikā. Tad man pakaļ atbrauca šoferis ar mašīnu, es iekāpu viena pati, pie baznīcas sagaidīja mani tētis un tad mēs gājām, un tur jau vīrs stāvēja pie altāra un gaidīja mani. Ehh, baigās emocijas un abiem asaras acīs. Tas noteikti ir jāizbauda. Man liekas, ka tad vairs nav tas, ja abi satiekas jau pirms ceremonijas, tur kaut kādas mistiskās izpirkšanas ( vispār , kam to vajag? ). Vislabākais ir tas moments, kad tu ej baznīcā iekšā, tēvam pie rokas, un tavs topošais vīrs tevi gaida un skatās prieka pilnām , miklām, acīm. Nekad to brīdi neaizmirsīšu (l)
19.03.2015 17:53 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
kampanella, mamma ar teti brauca atsevishkaa mashiinaa ? Un kur taja bridi vedeji? Bazniicaa jau?
Tā jau skaisti,es ari gribetu,lai mani pavada pie altara teevs vai pateevs,bet vairs nav shaisaulee. Vienai iet pie altara var?
19.03.2015 18:00 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
The one , mums vedēji nebija, tikai liecinieki, viņi jau stāvēja baznīcā. Mamma ar tēti bija jau baznīcā ātrāk, vēl dažus darbiņus izdarīja un gaidīja, kad es ieradīšos. Būtībā visi jau bija ātrāk un gaidīja mani. Mums šoferis bija jauns foršs čalītis, kas mani labi nomierināja un visu laiku atkārtoja "Mēs ieradīsimies pēdējie, ar nelielu nokavēšanos, tikai bez stresa, svarīgas personas vienmēr ierodas pēdējā brīdī ar nelielu nokavēšanos". Biju pārsmējusies ar viņu un viss stress bija prom :-D
19.03.2015 18:09 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
nu mums ari vairak liecinieki kaa vedeji .Skaidrs. Man ļoti patīk šāds scenārijs.Būs jāizrunā ar draugu.

Hey,precētās, aktīvāk lūdzu šajā diskusijā :D šitādas detaļas ir noderīgākas par kleitu vietām!
19.03.2015 18:12 |
 
Reitings 168
Reģ: 27.03.2013
Tas jau arī ko katrs saprot ar vārdiem izpirkšana. Ja izdomā tikai stulbas latviešu trulības, tad varbūt arī šis pasākums ir lieks. Ņemot piemēru no māsas, kurai šis pasākums arī bija daļa no kāzām un bija jautri un forši, tad es labprāt arī gribu, lai tik pat feins ir mans un līgavaiņa tikšanās brīdis. Turklāt mums līdz kāzu vietai ir 1,5h brauciens un līgavainis saka, ka viņš mūsu kāzu dienā negrib tik ilgi pavadīt šķirti :D Bet tas viss jau atkarīgs kā paši vēlās un ko grib darīt :)
The..one zinu ka ir līgavas, kuras iet vienas pie altāra.
19.03.2015 20:21 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Beidzot šī diskusija ir atdzīvojusies.

Iesaistīšos arī sarunā un pastāstīšu kā mums ir plānots.

Mani neviens neizpirks, jo uzskatu to par galīgi nevajadzīgu lietu, jo tāpat jau esmu Viņam un vecāki to sen jau ir pieņēmuši. Nakti mēs noteikti nepavadīsim atsevišķi, jo es jau tā sliktāk guļu viena, ja būšu viena pirmskāzu naktī vispār ne acis neaizvēršu.
Tā kā viesu namu esam noīrējuši uz 48h, tad abi pucēsimies tur, bet katrs savā istabā (arī fotogrāfe varēs piefiksēt abus kadros). Mani jau pašā rīta agrumā tur sāks pucēt, bet tikmēr viņš uzraudzīs kā tiek rotāta ceremonijas vieta (ceremonija notiks pie viesu nama uz saliņas). Pēc tam viņš sāks pucēties un satiksimies mēs tikai un vienīgi ceremonijas brīdī pie altāra.
Es vēl neesmu izlēmusi par to kā ieiešu uz ceremonijas vietu (sanāk, ka man jāiet ir ~100m un visi viesi un līgavainis mani jau redzēs visu to laiku kamēr nākšu). Ar tēvu attiecības nav tik tuvas, lai 100% gribētu viņu sev blakus. Ir doma it kā par manu brāli, kas man visu mūžu ir bijis tēva vietā, bet arī par viņu nav 100% pārliecība un no malas tas izskatīsies neforši, ja turpat būs tēvs. Ir tikai divi varianti vai nu abiem zem rokas vai viena pati. Visdrīzāk līdz pēdējam brīdim to pārdomāšu un vadīšos pēc sajūtām.
19.03.2015 20:51 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es to izpirkšanu, ja dzīvo kopā, vairs nesaprotu. Mēs gan nedzīvojām pirms tam kopā, bet vienalga iztikām bez. Ar vīru satikāmies tikai pie baznīcas durvīm, kad tētis no savām rokām nodeva viņa rokās. Un man patika, kā viņam mirdzēja acis, mani ieraugot.
19.03.2015 20:59 |
 
Reitings 168
Reģ: 27.03.2013
Es laikam uz to izpirkšanu neskatos kā uz izpirkšanu, jo to ka esmu viņam tas jau skaidrs. Cik noprotu pēc jūsu teiktā tad man tā izpirkšana ar pavisam ko citu asocējās :)

Es pie altāra viennozīmīgi iešu tētim pie rokas.
20.03.2015 09:03 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es sākumā domāju, ka iešu viena, jo manā dzīvē tēva nav. Taču, beigās izdomāju, ka iešu ar krusttēvu :)
20.03.2015 09:09 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
The..one, ja mamma ir īpašs cilvēks un nav brāļu, tēvu, patēvu, krusttēvu, tad kāpēc lai mamma vai cita sievieškārtas tuva, īpaša radiniece nevarētu vest? Man patiktu :) Var arī iet viena. Man liekas, ka nav tādu likumu, kas obligāti jāievēro.
Mums viss bija ļoti vienkārši, nakti pavadījām kopā, no rīta es aizgāju uz salonu, viņš ar dekorāciju lietām nodarbojās, bet kad atgriezās, ieraudzīja mani sapucētu un jau kleitā, kuru mamma šņorēja :) Tas moments ir viena no manām mīļākajām kāzu foto- kāds smaids, kādas mirdzošas acis (l)
Par citām lietām- no savas pieredzes varu ieteikt izmēģināt gan grimu, gan frizūru. Ja nebūtu izmēģinājusi make-up, ar rezultātu nebūtu 100% apmierināta, bet tā ar meistari izrunājāmies un īstajā dienā viss bija lieliski. Par cenām neko nevaru komentēt, jo neprecējos sezonā un Rīgas tuvumā. Par kleitu- nopirku vienā dienā. 3. salonā :) Saņēmu daudz komplimentu, un meitenes neticēja, ka tik ātri un vienkārši var atrasti īsto kleitu :) Man viss gāja ļoti ātri, jo likās, ja es sākšu iespringt, tad man nervu nepietiks :D
20.03.2015 09:20 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Lūdzu jūsu viedokli:

Jau dažas lapas iepriekš rakstīju, ka manam džīvesbiedram ir jāorganizē un jāvada brāļa kāzas. Viesi: 50 % latvieši un 50% dāņu turki. Daudzi nerunā angļu valodā.

Draugs domā, ka jāuztaisa tikai dažādi interaktīvie stūrīši un mičošanas. Nekādas atrakcija nē. Un viņš stingri paliek pie sava. Savukārt man liekas, ka šādai kompānijai (kur vēl puse nedzer alkoholu), pāris stundu laikā varētu palikt garlaicīgi (kāzas plānotas no 16.00 līdz rītam un tad vēl nākamajā dienā, nav dažu stundu pasākums). Tāpat mans draugs atsakās izmantot kāda profecionāla organizatora palīdzību, jo uzskata viņus visus par briesmīgiem. Kāzas notiks pilī, dzīvā mūzika nebūs, būs tikai dj. Tātad tāds vadītājs īsti arī nebūs - katram vajadzēs vairāk vai mazāk sevi izkalaidēt... Godīgi - es uztraucos, ka beigās jaunajam pārim var nepatikt un viņi būs nu ne gluži dusmīgi uz mums, bet nu vīlušies. Gribas tomēr, lai viņiem ir perfektas kāzas. Noteikti atracija a la "iespied banānu starp kājām un padod pa apli" šajās kāzās neiederētos, bet kaut kādas aktivitātes vajadzētu, manuprāt, lai saliedētu cilvēkus (kas savā starpā nav pazīstami pavisam un nerunā vienā valodā).

Mani jautājumi: esat bijušas divu dienu kāzās, kur nenotiek nekādas kopīgas aktivitātes? Vai uzskatās, ka ir prāta darbs neaicināt priofesionāli tik sarežģītu kāzu organizēšanas palīdzībai? Vai jums tādas kāzas patiktu? Vai cilvēks bez pieredzes tādu pasākumu organizēšanā var šādas kāzas pataisīt par perfektām?

Aiii, es tā uztraucos. Šī nav mana diena, protams, tā ir jaunā pāra diena. Ja viņi negrib kāzu vadītāju, tad, protams, mēs neko tādu neuzspiedīsim. Bet, manuprāt, citi līdz galam nesaprot, ka viesiem tik garā pasākumā jau pēc pāris stundām var palikt ļoti garlaicīgi...

Sakiet, lai es neuztraucos un vienkārši atbalstu mana drauga idejas, jo viss būs super (l)
20.03.2015 09:25 |
 
10 gadi
Reitings 1395
Reģ: 18.03.2012
Mums nebija kāzu baznīcā, vešanas problēma pie altāra atkrita.Man nebūtu, kas ved, tēvs miris, īstais tēvs neskaitās un patēvs riebjas, ar piespiešanos paciešu.
Nakti pavadījām kopīgajā dzīvoklī, no rīta viņš brauca pie vedējiem ģērbties un pakaļ pušķim.Pirms došanās uz ceremoniju, ar vedējiem atbrauca man pakaļ, bija dažas simboliskas tradīcijas, skaisti vārdi no vedējiem, un visi dēvāmies prom laulāties.
Radiniece, kas laulājās baznīcā, gāja pie altāra ar vectēvu ie rokas.
20.03.2015 09:30 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Lancaster es esmu bijusi tādās 3 kāzās un nu nevar bez kāda, kas izklaidē publiku (vadītāju vai super atraktīvus vedējus) - viesi ātri sadzērās un neizvilka līdz rītam un otrajā dienā uzreiz pēc brokastīm pameta viesu namu.

Savās kāzās par vadītāju bijām paņēmuši Kristapu Rasimu un tas bija mūsu labākais lēmums, jo viesus izklaidēja līdz pašam rītam un vēl nākamajā dienā līdz apmēram 1iem vai 2iem. Un ja pirms kāzām likās, ka dārgi tāds pakalpojums, tad pēc kāzām varu teikt, ka bija katra centa vērts.
20.03.2015 09:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits