Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaa lai sevi pozitiivi uzladee?

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Man ir parnemis nenormaals stress, reizeem jutu ka pakrutee saap un trukst elpas.Es zinu tam visam celoni,tachu nezinu kas varetu man paliidzet.Tas viss ir noteikti,tapec ka man ir nenormals darba apjoms jaizdara katru dienu un apkart ir loti nepatikami un nelaipni cilveki ar kuriem nav iespejams nekontakteeties.
Lasiiju interneta par visu kas varetu paliidzeet.Eju uz sporta zali,veseliigi edu,daru pozitiivas lietas un meginu sevi nomierinat.
Zinu, ka man gimene varetu paliidzeet,tachu macos arzemes un man pietrukst cilveki,sabiedriiba pat vienkarshi miili vardi un apskavieni.Man sheit nav isti draugi tikai tadi pazinas ar kuriem pec laika nemaz nekontakteeshos.
Varbut kadai ta ir bijis?Ko jus man ieteiktu dariit?
16.01.2014 01:56 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Šobrīd atrodos līdzīgā mudžeklī :)
Varu teikt tikai vienu, šāda situācijā vissvarīgāk ir likt sevi pirmajā vietā, t.i., iet gulēt laicīgi(kas man nesanāk pašai :D), rūpēties par sevi, neuzņemties vēl vairāk darbus nekā jau ir. Man palīdz tas, ka padomāju par variantu visu pamest, jo reālāk iedomājos, ka varētu visu pamest, jo vairāk gribas palikt pie tā, kas ir, nepadoties.
Grāmatas lasīšana arī palīdz. :)
Zinu, ka man gimene varetu paliidzeet,tachu macos arzemes un man pietrukst cilveki,sabiedriiba pat vienkarshi miili vardi un apskavieni.
Ģimenei tevis arī noteikti ļoti pietrūkst. Ja pietrūkst mīļuma, varbūt vari atrast un pieņemt sunīti?
16.01.2014 02:11 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Maya,majaa kuraa dzivoju saimnieks neatlaava tureet dzivniekus.Es arii gribetu suniiti butu kada dziviibina kas mani gaida majas.
16.01.2014 02:22 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
majaa kuraa dzivoju saimnieks neatlaava tureet dzivniekus.Es arii gribetu suniiti butu kada dziviibina kas mani gaida majas.
Sunīti, protams, jau nekas nepārspēj, bet varbūt vari pa kluso turēt degu/ kāmi/ trusi ? Vai varbūt tuvumā ir kāda patversme, kur var piestrādāt par brīvprātīgo?
16.01.2014 02:28 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Man gribas teikt, lai cīnies šai sajūtai pretī un ja jau to dari, tad turpini. Kad biju līdzīgā situācijā un visās jomās visa bija pāri galvai un vēl mazliet, kad likās, ka pēdējā lieta, ko man atliek izdarīt, ir vienkārši sajukt prātā, es padevos. Nomainīju darbu, pat darbības sfēru, dzīvesvietu, cilvēku loku sev apkārt. Nošņāpu tā pa riktīgo. Tagad es bieži nodomāju, kāds muļķa bērns es toreiz biju un cik daudz lielisku, lielisku iespēju esmu palaidusi vējā tāpēc, ka gribējās sarauties kamoliņā un sevi pažēlot.

Tām iekšējām cīņām pa vidu - draudzējies. Ļoti draudzējies. Līdzcilvēki ir milzīgāks pozitīvais lādiņš nekā mums šķiet. :)
16.01.2014 10:49 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
PALDIES,pride and prejudice reizem ir sajuta ,ka gribas visam atmest ar roku, bet saprotu ka ir jaciinas un viss bus labi.
16.01.2014 14:21 |
 
Reitings 108
Reģ: 07.09.2011
Atvēli laiciņu sev, parunā ar tuvajiem kaut vai skypā. Izbaudi kādu nelielu kafijas pauzi, tikai ar sevi, aizej iepirkties. :)

Visu ko var izdomāt, tikai nekad neaizmirsti par pašu svarīgāko cilvēku, sevi. :)
17.01.2014 21:49 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
+
17.01.2014 21:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits