Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Īstais

 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Labvakars!
Jautajums tām, kam ir nopietnas attiecības. Kad un kā jūs sapratāt to, ka šis puisis ir ĪSTAIS Jums? Kur radās tā pārliecība, ka esat gatavas kļūt par viņa sievu un dzemdēt bērnus? Kura dēļ esat gatavas mainīt savu dzīvi, upurēties tam, lai būtu kopā? :)
14.01.2014 23:52 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Buutiibaa es neko neesmu upureejusi sho attieciibu labaa.
To,ka vinjsh ir iistais sapratu aptuvei peec 1,5 gada. Mums attieciibas nesaakaas kaa visiem un bija sarezhgjiijumi,kuru deelj likaas,ka nav veerts, bet tieshi tad,peec vinja attieksmes sapratu,ka vinjsh man buus blakus jebkuraa situaacijaa un varees par mani paruupeeties jebkad. Vinjsh bija man blakus vai zvana attaalumaa jau tad,kad biju kopaa ar savu ex.
14.01.2014 23:55 |
 
Reitings 14
Reģ: 08.01.2014
agrāk skatījos uz vīriešiem autobusos vai kādos pasākumos, iekāroju ar acīm. Tagad vairs neviens nešķiet pat mana skatiena vērts... varbūt kādam ir laba frizūra, vai ļoti elegants apģērbs, taču viss pārējais nemaz neuzrunā.. un doma par pieskārieniem šķiet maigi sakot - atbaidoša. Ir visādi mēģinājumi bijuši mani apburt, bet tas viss ir tā...pff.. :)
15.01.2014 00:02 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Sajutos ar viņu tā, kā ne ar vienu nekad nebiju jutusies, lai gan viņš neko īpašu nedarīja, bet mani pārņēma tāda drošības sajūta, nebaidījos ar vinu būt tāda kāda esmu patiesībā. Domāju, ka visticamāk tie paši instinkti nostrādāja, vārdu sakot ''māte daba''. Saka, ka cilvēki viens otru izvēloties pēc smaržas... tas būs mans gadījums laikam :D .
15.01.2014 00:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits