Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RSU-žurnālistika

 
Reitings 61
Reģ: 11.05.2012
Sveikas, meitenes. Varbūt ir kāda, kas studējusi vai grasās to darīt. Ir daži jautājumi.
Varbūt kāda var pastāstīt par iestājeksāmeniem, kas jādara?
Otrs ir par studiju maksu,vai pastāv iespēja maksāt pa daļām, kādām daļām?
Piemēram, ja man jau ir augstākā izglītība, vai pirmajā studiju gadā angļu valoda jākārto vēlreiz?

Un nerakstiet, ka žurnālistu daudz, darba nav, un tamlīdzīgi. Tas ir tas, kas mani interesē, un uzskatu, ja grib darīt tad visu var, ja ne te, tad citā valstī.
14.01.2014 14:08 |
 
Reitings 61
Reģ: 11.05.2012
Up
14.01.2014 14:47 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Citā valstī ar RSU žurnālista izglītību kaut ko pasākt varētu būt diezgan grūti, bet nu... visādi var gadīties.

Pirms daudziem gadiem beidzu RSU žurnālistus. Toreiz man arī ļoti patika un interesēja. Nav jau tā, ka darba nav. Ir, bet rēķinies, ka lielo naudu tā nenopelnīsi. Un ļoti lielai daļai tiešām labu žurnālistu attiecīgās izglītības nemaz nav. Tā kā - ja tas tiešām tik ļoti patīk, darīšanai augstākā izglītība attiecīgajā specialitātē nav nepieciešama.

Otro un trešo jautājumu tev jānoskaidro augstskolā, bet iestājpārbaudījums ir praktiskais darbs. Man bija no divām daļām - tests un rakstīšana.
14.01.2014 15:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits