Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iedvesma skaistai dzīvei!

 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010


Tā sapņaini bezrūpīgā, kuras cimboles laiski šūpojas dzīves vējos, ir Hanna. Jaunas pārmaiņas netiekšos uzkrītoši triept ar košu tinti, bet gan savienot iepriekšējo un jauno dzīvi līganās plūdlīnijās.

Šovakar vēlos parunāt par skaistām lietām, lietām, kuras jūs iedvesmo ieelpot dzīvi. Tas, ka vairums raksturlielumu šajā diskusijā būs materiālas iedabas, nenozīmē, ka tās ir statiskas un nedzīvas. Telpa ap mums taču nav vien plūstšs gaiss, tajā sastopam arī priekšmetiskas parādības. Šoreiz par spilgtākajām no tām.

Lūdzu padalieties, dāmas. Ja šī būtu pamatskolnieces anketa, jautājumu visai daudz. Bet nav spiesta lieta aizpildīt katru no sadaļām, varat parādīt tikai sev tuvāko. Atbildes ilustrējiet ar attēliem. Nedaudz ilkliedējot tēlaino noskaņu, palūgšu, kur tas iespējams, pievienot arī cenu, potenciālo iegādes vietu, saiti tīmeklī.

1. Jūsu mīļākās smaržas, vienas līdz trīs. Tās, kuru klātesamība kakla bedrītē vērš tevi dievietē. Mazmazītiņš aprakstiņš: saldas, rūgtas, atsvaidzinošas u.tml.


2. Aksesuārs, kurš vai nu jau ir Tavā īpašumā vai arī tiek kārots. Ierobežojumu nav: no dārgakmeņiem līdz plīvojošam lakatam līdz kičīgai matu gumijai.

3. Mūzikas ieraksts mazliet vientulīgam, bet bagātinošam vakaram.

4. Gardums (salds vai sāļš: visu nosaka gaume), kuru gatavotu, pirmoreiz sagaidot nozīmīgu viesi.

5. Personība, no kuras esi mācījusies.

6. Skaista mēbele no koka.

7. Dzīvoklis. Šo sadaļu droši vien vienkāršāk aizpildīt būs tām, kuras šobrīd atrodas mājokļa meklējumos. Man ārkārtīgi patiktu, ja tas būtu neMilzonīgs, cenā līdz 35 000 eur, Centrā, Teikā, Āgenskalnā, Mežciemā, Mežaparkā vai neGalvaspilsētā.

8. Ar mākslinieciskām izpausmēm saistīts priekšmets, kuru vēlētos iegūt savā īpašumā.

9. Iekārojams tērps.

10. Grāmata, kuru būtu gatavas nočiept bibliotēkā vai paziņu dzīvoklī, ja citā veidā tā nebūtu iegūstama.

11. Skaista interjera piemērs.

12. Gleznains rokraksts.

13. Filma, kuru vēlētos ieteikt citiem.

14. Vārdi, kurus, Tavuprāt, vērts citēt.

15. Kaut kas, kas kalpo par piepildījumu tieši Tev! (un šeit nu absolūti nav obligātas vajadzības turēties pie priekšmetiskiem lielumiem).
13.01.2014 22:40 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Ta - ta - ta - damm!
13.01.2014 22:55 |
 
Reitings 80
Reģ: 12.01.2014
1. GA Si, DKNY pure, be delicious
4. Mani firmas mafini šokolādes(draugs šodien dīca), siera kūka, un īpašā vistas fileja.
7. Gribētu 3 istabas, modernu, bez daudz krāmiem, ja būtu iespēja ņemtu savu iebūvēto sapņu skapi, ko tētis nesen uzdāvināja, lidzi. Centra raj manā pilsētā.
9 sarkana kleita
10 haruki murakami 1Q84
15 draugs
13.01.2014 23:06 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
1. Giorgio Armani -Si, YSL- Elle ir manas milakas smarzas. Specigas, kaisligas, reibinosas!
2. Gari auskari, kuri skar atkailinatu plecu liniju.
3. Xavier Naidoo, vina balss ir vienreizeja, klausoties taja, trisas praskrien par kermeni.
4. Moet Chandon sampanietis. Nav gatavojams. Bet glaze laba sampaniesa, ienes patikamas emocijas ikdiena.
5. Mans bijusais virietis. Vins iemacija man ienist!
6. Darza terase vai lapene.
7. .....
8. Gribu 2 savas bildes palielinat, ieramet un lukoties uz tam, zvilnot uz savas viesistabas divaninu.
9. Melna, piegulosa kleita, ar atkailinatu muguru.
10. Man berniba bija pasaku gramata, par tris suniem, kuri sargaja dargumu lades un kareivis ar skiltavam, kuras skilot kaut kada velesanas piepildijas. Berniba zinaju to gramatu no galvas.
11. Minimalisms.
12. Maxi kleitas vasara. Persika toni, ziedu raksti, veja plivojoss, augumu glastoss zids.
13. Eight below.
14. Ja, kads aiziet- palaid! Liktenis izsledz liekos. Tas nenozime, ka vini ir slikti. Tas nozime to, ka vinu loma tava dzive, jau ir nospeleta. (A. Bilerts)
15. Vakars vienatne ar vina glazi un cigareti.
13.01.2014 23:19 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
chantelle, feini, tikai mazmazītiņais bet - ilustrācijas.
13.01.2014 23:23 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
1. Versace Bright Crystal, Lanvin Eclat D'Arpege un šobrīd vēlētos pavasara smaržu :)

3. Igo

6. Liels virtuves galds ģimenei ar ērtiem krēsliem (kā Rokkafejnīcā)

7. Ideālā gadījumā - divlīmeņu dzīvoklis - otrajā līmenī guļamistaba un milzīgs skapis.Pirmajā - dzīvojamā istaba, virtuve. Varētu pierīgā.

8. Vienkārša glezna ar magoņlauku.

9. Kleitas, apakšveļa

13. Pianists

15. Ģimene, mūzika, deja
13.01.2014 23:29 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Bilžu nebūs, nesaskatu jēgu meklēt interneta plašumos, bet pašai savu ko parādīt nav, tad nu tā :

1. Mīļākās smaržas - escadas taj sunset, taisni vai žēl, ka limitētā līnija bija un dabūt nākamo pudelīti kļūst aizvien grūtāk un grūtāk
2. Mīļākais aksesuārs - dažāda veida šallītes - gan adītās apļa formā, kuras nēsāt kopā ar virsdrēbēm, gan plānās sākot no ziedu rakstiem beidzot ar miroņgalviņām uz tām, kā arī statement kaklarotas, pēdējā laikā tik ļoti patīk
3. Mūzika - pavisam noteikti šī dziesma, jau kuro dienu klausos
4. Atkarīgs no viesa un situācijas, domāju, ka iesākumam pietiktu ar gardo milk oolong tēju
7. Dzīvoklis - tieši tas, kuru saņēmu dāvanā no vecākiem 20. dzimšanas dienā, atliek vien mazilet šo to pielabot un pārtaisīt pa manam
8. Māksliniecisks priekšmets - klavieres, kuras man jau ir
10. Grāmata - Alfrēda Dziļuma Saplēsto krūzi
13. Filma - August Rush
14. "Dievs, dod man vēsu prātu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra"
13.01.2014 23:42 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
1) Ah, Hanna, man ir daudz smaržu, bet es varētu no tām visām atteikties...ir viena smarža pasaulē, kuru "pudelītēs" nepārdod. Manas ādas smarža pēc dušas, kad esmu noskrubējusies ar kafijas skrubi un iekrēmojusies ar neitrālu kremu. Vīrietim tāaa patīk....:)

2) Aksesuāri...pērku, ja ir iedvesma. Plānoju nopirkt garu, garu pērļu virteni. Un gribu garus īstas ādas cimdus.

3) Vakar man bija Laimas Vaikules vakars. Nofascinēja! Atzinu par labu esam, tikai mazliet žēl, ka tik vēlu viņu sev atklāju.

4) Atkarīgs no sezonas! Kaut ko vienkāršu, ar garšvielām, bieži gatavotu, lai nenāktos sapīties meistarībā :D

5) Es cenšos bagātināties no ikkatras sev svarīgas personas.

6)
biju antikvariātā un nenormāli kādreiz tādu gribu.

7) -

8) Tajā pat antikvariātā noskatīju molbertu.

9) Svarīgi, lai siluets būtu izcelts. Esmu kleitu sieviete....te es varu fantazēt dikti :))))

10) Nebūšu ļoti oriģināla - Remarks "Debesīm nav lutekļu"

11) Nezinu, es savu interjeru neveidoju uzreiz, bet liekot lietas un mēbeles vienu pie otras. Neatbalstu gatavu komplektu iegādi. Es meklēju lietas, kas mani uzrunā. Vai veidoju tās pati. Man tagad lampu abažūru posms sāksies...bildes nebūs

12) Mans ārsta rokraksts ir neizsakāmi gleznains, ka ne salasīt :D

13) Ah, nu jā - vēljoprojām esmu uz Casablanca viļņa....

14) esmu tādus atradusi. Pārtaps šovasar tetovējumā uz mana ķermeņa.

15) Izaicinājumi, kurus pieveicu. Mani uzlādē savu īpašo svētvietu apmeklējums. Sarunas ar viediem cilvēkiem.
13.01.2014 23:52 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
1. Paco Rabane 1 Million, jā, vīriešu versija. To lietoja kāds, kurš man bija ļoti svarīgs un ik pa laikam šīs smaržas uzpūtu sev. Ne par vienām neesmu saņēmusi tik daudz komplimentu. Esmu vīrišķīga sieviete.
2. Es vēlos aiziet uz Vecrīgu un nopirkt kādu amatnieku darinātu sudraba gredzenu. Smalku, ar akmeni vai bez, bet sudrabu. Un Latvisku.
3. Gribētos teikt James Blake, bet teikšu - Wild Beasts - ļoti seksīga mūzika.
6. Ne gluži mēbele, bet skaistas tumbiņas ar ādas un koka apdari. Liels, smagnējs ēdamistabas galds. Rakstains spoguļa rāmis. Visas koka mēbeles - tumšas.
7. 2 vai 3 istabu dzīvoklis Brīvības ielā, Dailes teātra rajonā. Ar tiem skaistajiem augstajiem griestiem, pusapaļiem logiem un pagalma romantiku, kas paveras skatoties pa virtuves logu.
11. Lustras, balts, daudz daudz daaaaudz telpaugu un zemes krāsas. Lieli logi.

13. Jeff, who lives at home
15. Joprojām meklēju, šķiet, ka ceļošana.
14.01.2014 00:03 |
 
Reitings 380
Reģ: 07.09.2012
1.

2.dāvana dzimšanas dienā nēsāju katru mīļu dienu


3.-
4. saldumus negatavotu, drīzāk vistas rullīšus, kuri manējiem ļoti garšo, domāju arī viesis nesmādēs :)

5. -
6.

7. http://www.ss.lv/lv/real-estate/flats/riga/centre/sell/ :D

8. un 9. apvienots zib meiteņu kleitas ir mākslas darbi,

12.

13.

14. Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever. M.K. Gandhi

15. Meklēju
14.01.2014 00:28 |
 
Reitings 471
Reģ: 18.06.2013
1. Lanvin Marry Me
2.
3. Prāta Vētra - Na zare
4.Tiramisu
6.Nav mēbele, bet ļoti patīk un pašai mājā ir koka griesti
8. gleznas reprodukcija.
9.
11.

13.The Family
14.01.2014 00:28 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
1. Jūsu mīļākās smaržas.Saldas Vaniļas.

Un rūgtās teātra tipa-veclaicīgas ar šarmu.


2. Aksesuārs, kurš vai nu jau ir Tavā īpašumā vai arī tiek kārots.
ir īpašumā, kas šāds

Un vēlos ko šādu.


3. Mūzikas ieraksts mazliet vientulīgam, bet bagātinošam vakaram.

no pink floyd
4. Gardums (salds vai sāļš: visu nosaka gaume), kuru gatavotu, pirmoreiz sagaidot nozīmīgu viesi.


5. Personība, no kuras esi mācījusies.

Viņas vienkāršību un gaumi. Un mani iedvesmo viņas ceļojumu žurnāls.

6. Skaista mēbele no koka.


7. Dzīvoklis.



8. Ar mākslinieciskām izpausmēm saistīts priekšmets, kuru vēlētos iegūt savā īpašumā.
(jJa tā ir domāta glezna or something like that, tad )....

šo oriģinālo fotogrāfiju :)

9. Iekārojams tērps.
Divi :)
Elie Saab
un
ulyana sergeenko


10. Grāmata, kuru būtu gatavas nočiept bibliotēkā vai paziņu dzīvoklī, ja citā veidā tā nebūtu iegūstama.


11. Skaista interjera piemērs.
Daudz. Nav. bet nu visi +- minimālismā ir skaisti.

12. Gleznains rokraksts.


13. Filma, kuru vēlētos ieteikt citiem.


14. Vārdi, kurus, Tavuprāt, vērts citēt.


15. Kaut kas, kas kalpo par piepildījumu tieši Tev!
Daba,Āfrika un nakts....tāpēc:
14.01.2014 00:44 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Forša diskusija, var mazliet pasapņot... :)

1. Katy Perry Meoww! Maiga, salda vaniļa.


2.Titānika "Heart of the ocean"


3.Moby-Beach soundtrack


4.Noteikti arī tuvākajā laikā mēģināšu pirmo reizi uzcept. Kūciņas "Vecrīga"


5.Osho. Meditācijas, sevis sakārtošana.


6.Man patīk koks, bet nepatīk kokgriezumi. šādu mēbeli gribētu sev :) Tik nedaudz gaišākā krāsā.


7.Dzīvoklis - plašs, gaišs, nav obligāti anormāli liels. Noteikti kādā no Pārdaugavas rajoniem :)
Ļoti patīk divstāvīgie.


8.:)


9.Kleita.


10.Paulu Koelju "Alķīmiķis" viena no manām visu laiku mīļākajām grāmatām.


11.Interjers + skats pa logu


12.Šitā laikam ar tušu raksta..


13.Drīz no galvas zināšu :D


14. Tādu ir daudz.


15.Viss. :) Es mācos atrast piepildījumu it visā. :)
14.01.2014 00:45 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
1. saldas kaa cukurinsh


2. ja ne no dimantiem, tad noteikti sudraba (vai baltaa zelta) auskarinji ar kaadiem kvalitatiiviem akmeniem

3. Mūzikas ieraksts mazliet vientulīgam, bet bagātinošam vakaram - pavisam noteikti klasiskaa muuzika

4. Kaut ko no shiim sastaavdaljaam - vienkaarshi, bet garshiigi

5.

6. senie sienas pulkstenji

7. Zinu, ka neatbilst shim punktam, bet ja jau iedvesmai, tad gribeetu savaa dziivoklii taadu stuuriiti viskijam un cigaariem

9. Iekārojams tērps - tautas teerps. Es tikai nezinu no kura novada, mani senchi ir no katra Latvijas gala un katraa teerpaa ir kas skaists.

10. Jo es nezinu, kur ir mana kopija

11. Peedeejaa laikaa patiik zviedru gaishie, vecmodiigie iekaartojumi

12.
14.01.2014 01:56 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
demoiselle, burvīga toņu saplūsme interjerā.
14.01.2014 02:03 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
1.
&

2.

3. Pink Floyd - Live at Pompeii DVD

vai
Sigur Ros - Heima


4.

5. Mamma

6.

7. vispār jau - māja; moderna, edgy victorian, arty stilā; noteikti ar augstiem griestiem & kādu telpu ar lieliem jumta logiem.


8.

9. lillā kleita no heartbeats; fifīga bez gala


10.

11.

12. stipri līdzīgi arī rakstu :D


13.

14.

15. radīšana kā process; izpausmes mēdz būt mainīgas.
14.01.2014 03:30 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
1. Prada - Candy. Tik saldas, tik sievišķīgas, tik manas!
2. Bantes un pērles. Vismīļākie ir pērļu auskari un sudrabains tauriņš.
3. Kaut kas no Coldplay. Vai 80to, 90to mīlas balādes, kā Lady in Red vai Take my breath away.
4. Melleņu mafinus ar siera krēmu.
5. Katrā dzīves posmā mācos no citas personības. Šobrīd mani iedvesmo Dženifera Lorensa - tik skaista, tik talantīga un tik vienkārša un cilvēcīga. Ne miņas no augstprātības vai vīzdegunības.
6. Laikam nebūs īsti mēbele, bet ļoti patīk.

7. Dzīvoklis man ir, ļoti mīļš. Bet gribētos tādu - ar skatu uz debesīm un virsotnēm.
8. Oriģināls jau laikam nē, bet reprodukcija.

9.

10. Jau esmu "nočiepusi". M. Ņūtona "Dvēseļu ceļojums"
11.
13.
14.
15. Brīdis, kad piepildās sapnis. Tādu mirkļu dēļ ir vērts dzīvot!
14.01.2014 09:09 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
1. Nav mīļāko smaržu, bet man patīk šīs

2. Vai man nav tāda aksesuāra ko gribētu ļoti, bet pie aksesuāriem varētu pieskaitīt šo brīnišķīgo aparātiņu
3. Ir viens kantrijalbūms, kas man dikti iet pie sirds.
4. Nav ne jausmas, varbūt kādu kūku saldo
5. Bijušais draugs
6. Šis galds no koka :)

7. Mansards, koka namā, 2 - 3 istabas.
8. Dalī glezna, jebkura gandrīz, bet šī ir fantastiska

9. Šis ir tīri nekas, bet grūti atbildēt, katrā situācijā citādāks tērps


10. Nevaru iedomāties...
11.


12. Manējais.
13. Pārrautais aplis
14. Nesen skrēju un man piesitās pie sirds, kādas PV dziesmas vārdi "Kas zīle ir rokā, to atliek nosargāt",
15. Tā sajūta, kad pārvaru grūtības
14.01.2014 09:44 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
frivolous, es laikam gribētu Tevi satikt dzīvajā. Iepazīties ;D Ja cilvēku raksturo lietas, tad man patīk Tavs raksturs :)
14.01.2014 14:16 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
1.


2. Ļoti gribu iegādāties vasarai


3. Viennozīmīgi šis http://www.youtube.com/watch?v=Ndv9ecwOpjk

4.

5.

6.


8.


13.

14. "Keep your friends close, but keep your enemies closer".
14.01.2014 14:39 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
15. Kad viss apkārt ir sakārtots, tad dzīve ir laba
14.01.2014 14:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits