Cīņa ar vējdzirnavām.

 
Reitings 14
Reģ: 05.02.2013
Sveikas.
Paskatīju diskusijas, ka neesmu vienīgā ar tādu sāpi kā - draugs pavada pārāk daudz laika ar saviem draugiem. Neliels manas situācijas izklasts - dzīvojam kopā jau 7 mēnešus. No sākuma tik daudz laiks cik man gribējās tika pavadīts ar mani, pats to visu laiku ierosināja.
Taču kopš dzīvojam kopā nepārtraukti pavada laiku ar draugiem. No rīta līdz vakaram plkst 12 vai vēlāk, nav mājās. Protams, neaizliedzu neko, draugu viņam daudz, visi sēž savā man cave un dara sazina ko.
Ir bijuši strīdi par to. Solīja laboties, pats atzina savas kļūdas. Vienu brīdi likās pavisam sabalansēti pavadījām kopā laiku ar viņu un viņš ar draugiem.
Vienreiz pēc garas vientuļas dienas sastrīdējāmies par to atkal un viņš pateica, ka mēs taču vakar bijām kopā. Tas bija 3,4h uz dīvāna kopā pasēdējām... Tas ir praktiski viss ko darām kopā, kad esam kopā. Kad es saku, ka gribu kko darīt, viņš uzstāj, lai pati izdomāju, jo man redz nekas nekad nepatīk. (Ja vien būtu kas kādreiz piedāvāts).
Un ja uzskatāt, ka tas pāries, tad nekas nemainās un šķiet, ka paliek ar vien trakāk.
Zinu, ka viņš ir maksimāls attention whore, bet katru reizi dievojas, ka grib būt ar mani un nekad mani nepametīs un pārdzīvo visu.
Tikai pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā.... Lai arī cik ļoti sāpīgi tas būtu, sāku jau apsvērt visu izbeigt, izbeigt cīņu par pirmo vietu. Jūtos, ka viņš uztver mani kā māti, kurai vienalga cikos atnāk, kritīšu pie kājam tik par to vien, ka pārnācis mājās.
Kopumājau ļoti labi pret mani izturas, bet...

Cik cerīga/bezcerīga ir situācija, kā Jums liekas?
13.01.2014 17:33 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Man ir tā, ka draugs praktiski vienmēr mani sauc līdzi uz savu draugu tusiem, izņemot gadījumus, kad tur tiešām tikai džeki ir, bet es pati neeju. Pirmkārt, man viņa draugi ne visai patīk, otrkārt, no malas diezgan glupi izskatās, ka pat puišu pasākumos viena pielipusi klāt.
Uz savu draugu ballītēm es arī lielākoties eju viena, jo viņš strādā. Nekādas problēmas mums tas nesagādā.
Es varbūt esmu pārāk kategoriska, bet šādās situācijās es redzu tikai divus variantus- šķiries vai samierinies!!!
Vari jau zāģēt, uz laiku sapratīs, mainīsies, bet pie vismazākā kašķa Tev mūždien bāzīs acīs, ka viņš labprāt vairāk laika ar draugiem pavadītu, bet Tu, sliktā, neļauj.
14.01.2014 14:03 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Neviens jau neteiks - eu, zini...ej, prom. Vai arī tavam draugam, nākamo reizi neteiks, eu, zini- Anniņu līdzi neņem, bet, pēc savas pieredzes, saku,ka veču kompānijā,kad tur ir tikai veči- ir pavisam citas sarunas utt., nekā tad,kad tur ir kaut viena sieviete.


Šim es piekrītu par visiem miljards procentiem. Piemēram, man draugs nesen bija sataisījies ar puikām patusēt, pēdējā brīdī man paziņo, ka tomēr neies. Prasu- kāpēc? Ai, tam un tam būšot draudzene līdzi, kura viņam nepatīk, kura visulaiku čīkst un beigās visas puišu pasēdēšanas tiek pakārtotas viņai, jo viņa kā pielipusi tam savam čalim klāt.
Mums arī viena draudzene uz visām meiteņu pasēdēšanām vilka puisi līdzi un tad kušināja pārējās- nu nerunājiet to vai šito viņa klātbūtnē, viņš to nevar zināt utt..Bļin, ko tad Tu stiep viņu līdzi uz meiteņu klaču vakariem??????????????
14.01.2014 14:08 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Mani kādreiz draudzene aicināj ārā regulāri, un regulāriju bija kopā ar savu puisi. Tad nu visa pastaiga un ārā iešana sastāvēja no tā,kā viņi abi runā une s tik piebalsoju, vai arī no tā,ka daudz ko noklusēju, jo vienkārši negribēju viņa klātbūtnē par to runāt. Tad jau ar laiku es viņai prasīju- Pēteris arī būs? Viņa saka,ka jā. tad es parasti attiecos. Lai arī cik labas attiecības būtu mūsu starpā, meiteņu lietas ir meiteņu lietas. Večiem ir savas lietas.
14.01.2014 14:12 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Nu tas vēl tā. Bet, ja pirms tam bezmaz iedod veselu sarakstu, ko nedrīkst viņa klātbūtnē teikt, tas vispār debīli. Tā arī mums tās "meiteņu" pasēdēšanas pačibēja.
14.01.2014 14:25 |
 
Reitings 284
Reģ: 21.05.2013
iesmaidīju par šito: ''viņš ir nenopietns visos savos 22 gados ''

Tādā vecumā lielais vairums puiku paši nezin, ko grib! :) Un īsti nesaprot, kas ir kopdzīve, un par laulībām, bērniem nesapņo. Itkā dzīvo kopā, bet tajā pašā laikā grib tusēt.

Par iešanu uz tusiņiem ar viņa draugiem. es eju. Jo man pašai nav tikpat kā nav draudzeņu, nekad nav bijis - tikai vīrieškārtas draugi (bet kopš esmu attiecībās ar viņiem, protams, vairs nevaru tusēt), tā nu ar drauga draugiem dzeram alu, spēlējam xbox utt Reizēm kādam arī ir draudzene, bet man ar meitenēm nav interesanti - patīk čaļu izklaides, sarunas utt Domāju, ka atkarīgs no meitenes - ir tādas, kas traucē, ir tādas, kas iekļaujas
14.01.2014 14:47 |
 
Reitings 284
Reģ: 21.05.2013
tik stulbi komatu neieliku, pilnīgi citādi tekstu var saprast :D

Gribēju teikt: bet kopš esmu attiecībās, ar viņiem, protams, vairs nevaru tusēt
14.01.2014 14:49 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Protams, ka mums visām gribas ticēt, ka esam tās, kuras iekļaujas, kuras puiši gaiida ar atplestām rokām... Apēdiet mani bez sāls, bet tāpat uzskatu, ka puišiem citreiz gribas patusēt TIKAI ar puišiem. Un kā jau meitenes minēja, atklāti tak neteiks, ka negrib Tavu klātbūtni.
14.01.2014 14:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man ir tāpat kā roozijai. un arī es, piemēram, arī draugu kompānijā neesmu viņam pielipusi. tikpat labi es varu parunāt ar kādu citu cilvēku. jā - arī ar džeku un viens otra sarunās bieži vien neklausāmies. nu tad, kad visi runā par vienu tēmu - tad savādāk. turklāt, mans draugs, cik pats saka, vispār neatzīst kko citiem stāstīt par savām attiecībām. arī draugiem ne. nezinu, vai viņš to dara vai nedara, kad es to nedzirdu. un es arī par to īpaši nedomāju.
15.01.2014 14:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!