Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cīņa ar vējdzirnavām.

 
Reitings 14
Reģ: 05.02.2013
Sveikas.
Paskatīju diskusijas, ka neesmu vienīgā ar tādu sāpi kā - draugs pavada pārāk daudz laika ar saviem draugiem. Neliels manas situācijas izklasts - dzīvojam kopā jau 7 mēnešus. No sākuma tik daudz laiks cik man gribējās tika pavadīts ar mani, pats to visu laiku ierosināja.
Taču kopš dzīvojam kopā nepārtraukti pavada laiku ar draugiem. No rīta līdz vakaram plkst 12 vai vēlāk, nav mājās. Protams, neaizliedzu neko, draugu viņam daudz, visi sēž savā man cave un dara sazina ko.
Ir bijuši strīdi par to. Solīja laboties, pats atzina savas kļūdas. Vienu brīdi likās pavisam sabalansēti pavadījām kopā laiku ar viņu un viņš ar draugiem.
Vienreiz pēc garas vientuļas dienas sastrīdējāmies par to atkal un viņš pateica, ka mēs taču vakar bijām kopā. Tas bija 3,4h uz dīvāna kopā pasēdējām... Tas ir praktiski viss ko darām kopā, kad esam kopā. Kad es saku, ka gribu kko darīt, viņš uzstāj, lai pati izdomāju, jo man redz nekas nekad nepatīk. (Ja vien būtu kas kādreiz piedāvāts).
Un ja uzskatāt, ka tas pāries, tad nekas nemainās un šķiet, ka paliek ar vien trakāk.
Zinu, ka viņš ir maksimāls attention whore, bet katru reizi dievojas, ka grib būt ar mani un nekad mani nepametīs un pārdzīvo visu.
Tikai pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā.... Lai arī cik ļoti sāpīgi tas būtu, sāku jau apsvērt visu izbeigt, izbeigt cīņu par pirmo vietu. Jūtos, ka viņš uztver mani kā māti, kurai vienalga cikos atnāk, kritīšu pie kājam tik par to vien, ka pārnācis mājās.
Kopumājau ļoti labi pret mani izturas, bet...

Cik cerīga/bezcerīga ir situācija, kā Jums liekas?
13.01.2014 17:33 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.02.2013
sry, ka tādu nesakarīgu uzrakstīju. Vnk notikušais ir tik daudz sakrājies, ka grūti bija izlemt ko izstāstīt. :)
13.01.2014 17:36 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tu saki, ka puisis tev neko nepiedāvā darīt, bet kāpēc tu viņam neko nevari piedāvāt, lai viņam visu laiku ar draugiem negribētos iet tusēt? varbūt tu viņam tomēr esi pāris reizes atteikusi, kad viņš ir ko ierosinājis?
tu taču pati dažreiz arī vari doties kopā ar viņu un viņa draugiem.
Ja kāds no mums kaut kur dodas, mēs pat nejautājam viens otram, vai brauksim, bet pasakam, vai tad un tad mēs tiekam. Varbūt tev nepatīk viņa draugi?
Bet kopumā drauga attieksme arī nav veselīga. Bieži vien, kad pāris uzsāk kopdzīvi, viens otram abi ir par daudz. Varbūt ir vērts atrast kādu nodarbi pa vakariem, lai draugs pats saskumst?
13.01.2014 17:42 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Bet tad ierosini pati kaut ko kopā. Un ne tikai ierosini, bet reāli rīkojies! Nopērc biļetes uz teātri 3dienai, 4dienai rezervē restorānā galdiņu, 5dien piesakiet jūs kā pāri uz deju kursiem utt. Startē ar konkrētu rīcības plāni, nevis sēdi uz dīvana un gauduļo
13.01.2014 17:44 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.02.2013
Nu draugi viņam itkā forši, bet nav nekāda labvēlīga augsne. Man tur nav ko darīt, esmu par to pārliecinājusies un līdzi mani viņš arī neaicina.
Viņiem nevienam nav meitenes, tpc ir viss pasaules laiks pie kajām. Un mans puisis, vismaz tā šķiet, negrib justies atstumts tpc skrien visu laiku līdzi.

Ir bijušas reizes kad šo to ierosinu, saku ka ļoti gribētu. Viņa atbilde parasti ir, ka jā, davaj - rīt vai tur kkad. Un tas rīt vai kkad gandrīz nekad nepienāk. Kad es kko izlemju, tad jā, viss notiek.
13.01.2014 17:51 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.02.2013
Par savām vakara nodarbēm esmu domājusi. Bet atskārtu, ka viņš neskums, viņš nebūs mājās. :D Vai ja būs, tad 1 vai 2 vakari neko nemainīs. Kad man tie ir mēneši.
13.01.2014 17:54 |
 
Reitings 479
Reģ: 29.01.2009
Un ne tikai ierosini, bet reāli rīkojies! Nopērc biļetes uz teātri 3dienai, 4dienai rezervē restorānā galdiņu

pilnībā piekrītu. un 1dien, lai sēž ar draugiem :D :) nopietni. vnk liec fakta priekšā... ja viņš sāk kaut kādas atmaskas teikt.. v- vai, mums uz teātri..bet man tur ar Jāni, šovakar aliņš bārā, jo futbols iet... 1x piedotu,ja nebūtu iepriekšs brīdinājusi...bet ja pat tad nekas nemainās... tad jāsāk domāt... Kā pati teici - viņš paraujās viņiem līdzi- parauj viņu sev līdzi... tikai tā,lai atliek laiks arī draugiem... :)
Lai izdodas ;)
13.01.2014 17:57 |
 
Reitings 479
Reģ: 29.01.2009
Kā pati teici - viņš paraujās viņiem līdzi-

šito laikam kaut kur citur izlasiju un galvā iesēdās, piedod :D Bet tāpat... mēģini viņu paraut līdfzi uz Jūsu kopīgām atktivitātēm..ne visi vīriesī ir iniciātori kaut kam... B'ūs jādomā Tev...
13.01.2014 17:59 |
 
Reitings 479
Reģ: 29.01.2009
atvainojos par kļūdām, briesmīgi :)
13.01.2014 17:59 |
 
10 gadi
Reitings 1934
Reģ: 31.01.2012
tu taču pati dažreiz arī vari doties kopā ar viņu un viņa draugiem.


Nu, ja draugs pavada laiku tikai puišu kompānijā, nedomāju, ka kāda no iesaistītajām pusēm (pati autore, draugs vai draugi) būs baigi priecīgi par kaut ko tādu.

Par tēmu runājot, jā, ģimenēs parasti ir tā, ka pāris pavada laiku kopā, ar draugiem tiekas kopā, jo vismaz daļai draugu arī ir ģimenes. Bet te izskatās, ka ne puisis, ne draugi nav nekam tādam vēl nobrieduši. Iespējams, ka nevienam no draugiem nav otrās pusītes, un tavs, Eviii, puisis grib izbaudīt gan to, ko sniedz tu, gan arī daļēji vecpuišu dzīvi. Kopš sākāt dzīvot kopā, manuprāt, tu viņam esi kā pašsaprotama lieta, visu laiku esi blakus, varbūt nav gatavs īsti kopdzīvei un tas nedaudzais laiks, ko jūs pavadāt kopā, priekš viņa ir par daudz. Nav vietas, kur var pabūt viens. Bet tas ir tikai mans viedoklis. Ko darīt? Nezinu. Ja ir tā, kā es saku, tad īsti neko darīt nevar, jāgaida, kad pats izaugs līdz tam vecumam, kad jādomā par otro pusīti, ģimeni.
13.01.2014 18:00 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.02.2013
Jā, tā laikam būs jādara. Tomēr traucē mana nepārvaramā spītība. T.i. viņš katru vakaru uzspļauj laikam ar mani, bet man vēl būs jātēlo klauns jāizklaidē, jāskrien un jāved viņu uz randiņiem. :D

Bet, ja gribu saglābt attiecības, būs vien jāsakož zobi.
13.01.2014 18:01 |
 
Reitings 479
Reģ: 29.01.2009
Eviii, izturību un pacietību Tev ;)
13.01.2014 18:03 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.02.2013
cupcake 2 Es arī sajūtos kā pašsaprotama - teiksim - viņš zina, ka, kad pārradīsies mājās, es te būšu, ko viņam zaudēt. Kopīgi īrējam dzīvokli, man Rīgā citu māju nav. Es nekur neaiziešu.

Teicu, ka ja nav gatavs zīvot kopā, tad ejam katrs savu ceļu. Tad ir atkal lūgšanās un vainīga suņa acis.
13.01.2014 18:05 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.02.2013
unabunabrr Lai Dievs dod. :) bet tā sāk zust, kpc arī esmu te...
13.01.2014 18:07 |
 
10 gadi
Reitings 1934
Reģ: 31.01.2012
Un vispār, kas tas par uzskatu - ja puisis kaut kur iet bez meitenes, tad meitenei jāuzplijas, lai paņem līdzi. Ja gribētu ņemt līdzi, ņemtu vai vismaz piedāvātu. Vēl saprotams, ja tas ir tāds pasākums, kur iet ar otrām pusītēm, tad puisis vēl varētu aizmirst piedāvāt, jo uzskata, ka tas ir pašsaprotami, bet ko meitenei darīt kaut kādā bārā ar puisi un vēl baru viņa čomu, kur nu vēl pašai plīties virsū, lai paņem līdzi. Uz meiteņu pasēdēšanu arī piedāvājiet saviem vīriešiem iet?
13.01.2014 18:09 |
 
Reitings 479
Reģ: 29.01.2009
Eviii, cerams,ka šeit viņu kaut mazliet atgūsi. ;)
13.01.2014 18:11 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.02.2013
cupcake2 nja, gluži manas domas. Uz visām ballītēm ir super - ņem mani līdzi, nekad neatstāj vienu, izklaidē mani, ja nevienu nepazīstu un tā.
13.01.2014 18:18 |
 
10 gadi
Reitings 1934
Reģ: 31.01.2012
Nu, ja lūdzas, lai neej prom, tad esi svarīga (nu, vai arī ideāla meitene, kas uzkopj, iedot seksu un pabaro, ar kuru vienkārši labi un ērti, bet, nu, diez vai), un tad atliek vienkārši gaidīt, kad viss draugu bars atradīs meitenes, vai puisis pats izaugs un sapratīs, kas svarīgāks. Vari jau mēģināt stādīt fakta priekšā, pirkt biļetes uz kaut kādām izrādēm, vilkt viņu uz kaut kādiem restorāniem. Bet vai sievietei tā ir jāuzvedas, tā jājūtas? Jāliek viņam pašam gibēt pavadīt ar tevi laiku. Nepārmet viņam neko, bet aizej ar draudzenēm pasēdi, atnāc mājās vēlāk par viņu. Nevajag ieriebt, bet vienkārši sāc izbaudīt dzīvi. Izdomā kaut ko interesantu ar draudzenēm un priecīga pastāsti viņam par saviem plāniem. Kamēr tu būsi tā, kas tik ļoti tieksies pēc uzmanības, neko nepanāksi. Nav attiecībās jābūt kā pašā sākumā, ka puisim ar ziedu klēpjiem jānāk, un nez kas jāizdara, lai tikai tu piekristu ar viņu aiziet uz randiņu, bet, manuprāt, tomēr jabūt tā, ka izskatās, ka puisis grib tevi vairāk, mīl tevi vairāk, lai gan tev pašai tauriņi vien no tā, ka viņš ir.

Bet, jā. Grūti tas viss. Tik gudri it kā sarakstīju, bet pašai viss otrādāk.
13.01.2014 18:18 |
 
Reitings 388
Reģ: 05.12.2013
Es arī sajūtos kā pašsaprotama - teiksim - viņš zina, ka, kad pārradīsies mājās, es te būšu, ko viņam zaudēt.


A tu vienreiz pārsteidz viņu un neesi mājās! :D Aizej kaut kur ar draudzenēm...
13.01.2014 18:20 |
 
10 gadi
Reitings 1934
Reģ: 31.01.2012
āj vienu, izklaidē mani, ja nevienu nepazīstu un tā.


Nu, tas ir tikai un vienīgi lieliski. :) Tad vai nu viņš pieradis, ka tu viņu gribi vairāk kā viņš tevi, vai arī ir vēl jauns un daļēji vēlas izbaudīt to brīvību, būšanu ar draugiem.
13.01.2014 18:20 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Lõģiski ka šķirties negrib, sekss par brīvu un bez piepūles :)
Kompromisu šai situācijai nemeklējat?
13.01.2014 18:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits