Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ieteikumi SD!

 
Reitings 189
Reģ: 02.01.2011
Sveikas meitenes!
Pirmkārt, lai jauka jums šī sniegotā diena. Cerams ziema ir uz palikšanu.

Nevienai nav noslēpums, ka tuvojas Studiju darbu laiks. Esmu laicīgi par to sākusi domāts, taču šogad tā tēma nenāk galvā. Tāpēc iespējams, kādai varētu būt idejas. Mācos tūrisma vadību, šogad studiju darbu var rakstīt par tādām tēmā kā tūrisma projektu vadība, tūrisma ekonomika un globalizācija, personāla vadība, kā arī grāmatvedība un nodokļi. Pētījuma daļa man noteikti ir jāiekļauj finansiāli dati par izvēlēto tēmu, tāpēc izvēlēties tēmu man ir grūti, jo pirmkārt neesmu pārliecināta, ka kāds uzņēmums man sniegs finansiālos datus.
Tāpēc ceru, ka kādai, kas pārzina tūrisma nozari varētu būt tiešām interesantas idejas!
13.01.2014 10:18 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Pirmkārt, finansiālos datus par uzņēmumu var dabūt pa maksu, izmantojot http://www.lursoft.lv/ vai tamlīdzīgus portālus.

Otrkārt, es noteikti rakstītu par SPA vai veselības tūrismu, jo tā man ir ļoti tuva tēma un tagad kļūst arī aizvien populārāka.
13.01.2014 10:25 |
 
Reitings 189
Reģ: 02.01.2011
Par lursoftu zinu, bet man ir doma rakstīt par konkrētu uzņēmumu, kas nav lursoft datu bāzē.
Tevis pieminētās tēmas mani pašu ļoti interesē, varbūt vari kādu ideju minēt. Un pie reizes varbūt ir zināmi uzņēmumi šajā nozarē, pieņemsim Rīgā, kas piekristu uz intervijām un iedotu arī kādus materiālus.
13.01.2014 10:44 |
 
Reitings 189
Reģ: 02.01.2011
Mani tiešām ir pārņēmis satraukums, jo nespēju izdomāt interesantu tēmu, domas ir, bet ar šādām tēmām negribētos strādāt.
13.01.2014 11:15 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Par lursoftu zinu, bet man ir doma rakstīt par konkrētu uzņēmumu, kas nav lursoft datu bāzē.


Tiešām tas uzņēmums nav Lursoft bāzē? Interesanti.. nekad neesmu saskārusies ar situāciju, ka kāds uzņēmums nebūtu Lursoft datu bāzē...
13.01.2014 11:21 |
 
Reitings 189
Reģ: 02.01.2011
Nav gan, jo uzņēmums ir mazs, turklāt ir ārpus pilsētas.
Jo vairāk domāju studiju darba tēmu, jo vairāk esmu izmisusi. Tēmas ir padomā, bet nepiesaista. Tā teikt sanāk rakstīt darbu rakstīšanas dēļ. Visu sarežģī finansiālie dati, ja tie nebūtu obligāti tēmu izvēlēties būtu daudz vieglāk.
13.01.2014 23:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits