Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Beztēma Nr. 09.01.2014.

 
Reitings 22
Reģ: 07.01.2014
Sveikas!
Ārā pavasaris turpinās :) Stāstam par visu, kas šodien uz sirds:)
09.01.2014 08:11 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Zīle, tava bilde un bērnības sarunas atgādināja, ka bija tādas lellītes, ko izgrieza no kartona un tad zīmēja un pārvilka visādas papīra drēbītes.ai, cik mīlīgi tas bija :D
09.01.2014 23:54 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.01.2013
BezAlibi, jā, es, protams, esmu lasījusi. Kādā ziņā ir jēga? Ko tu vēlies no tās grāmatas? Man bija ļoti interesanti lasīt, daudz sanāca aizdomāties par visādām filosofijas un ētikas problēmām. Tikai galvenā varone gan ļoti izbesīja, tāda dievgosniņa.
10.01.2014 00:14 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
Diena kā diena, skriešanā, meklēšanā, nuu, es pēdējā laikā domāju, kā vispār vel atceros, kā mani sauc :D mana dzīve balstās uz piezīmju papīrīšiem (diez tā ir vecuma izpausme? :D ), nopirkt to, pazvanīt tam un tam, ieiet tur, atvest šito, atdot tam, aizsūtīt epastus un tā miljons vel :D
krīze turpinās dažās jomās, bet nu nekas :)
vienīgais šodienas fakts, kas man šķiet vispār garām saistībā ar svešiem cilvēkiem - braucu tramvajā, kārtoju lietas pa telefonu, pēkšņi dzirdu, ka mana iela jau, durvis vaļā, pielecu kājās, skriešu laukā, a mani aiz jakas saķer kontroliere un saka, lai etalonu iedodu! Es viņai saku, ka tūliņ taču durvis aizvērsies, bet man te ir jākāpj ārā (nākamā pieturā ir normālā attālumā + lietus lija), ka nav laika vel pārbaudīt! Tā viņa sāka ārdīties, bet es izrāvos un pēdējā brīdī izlēcu.
Tajā brīdī man nebija par to visu starpgadījumu laiks domāt, a tagad sapratu, ka vnk wtf! Labi, ka vel jaku nesaplēsa!
Reāli, daudz pārvietojos ar sabiedrisko ikdienā, redzu kā viņi palaiž ik pa laikam daudzus vaļā, kas pa zaķi brauc. Es vienmēr maksāju, utt. (ok, to viņi nezin).
Kā vispār drīkst aizkavēt cilvēku, ja nepaspēj viņam uzprasīt, viņu vaina, nevis likt braukt talāk tikai, lai pārbaudītu..
10.01.2014 00:57 |
 
Reitings 1050
Reģ: 10.11.2010
Visas jau guļ..
Ko dara tās,kuras neguļ vēl? :)
10.01.2014 01:39 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Guļ :D
10.01.2014 05:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits