Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Naudas lietas un milestiiba!

 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Briidinashu, ka gaumziimju mana datoraa nav, tadelj rakstishu kaa ir...

Protams, mes visas esam bijushas kadreiz iemilejushas un satikushas savus istos - vismaz taja bridi taa skhjiet! Arii, es - satiku savu isto! Vinsh ir gadigs, rupigs, gudrs, jauks, smiekligs, milosh! Ahh, lielisks virietis vai ne? Vins strada prestizha kompanija, kur vinja darba liguma minets punkts, ka vinju jebkura bridi var "parvietot" uz jebkuru pasaules malu! Kas ari ir noticis... Kopsh septembra vins ir prom! Katru menesi lidoja uz Latviju pie manis, es pie vinja, lidz Ziemassvetkos kaa atbraucu esmu sheit palikusi. Kops vinja algas ir pagajushas vairak ka 2 nedeljas, bet naudas vinjam vairs nav! Ari man nav - es tak delj milestibas, pametu savu labi apmaksato darbu! Nee, patiesiba man ir mani iekrajumi dienaam, kaa shiis, kurus nu jau ABI sakam teret! Ari ar nakama menesa algu notiks tas pats - vinja ka sanjemsies, taa ari atdosies, jo vinjam ir kartejie mistiskie maksajumi un paradi, kurus vins nevar sakartot jau gadiem...
Es vienkarshi gribu saprast - vai ari Jusu virieshiem nav nekadu iekrajumu nedienam? Vai ari vinji sola, ka nakammenes bus labak, bet nav? KAd katru vakaru meginat izrunat kaa izlidzinat ienakumus ar izdevumiem vieniga atbilde ir liec mieru? Vai es kljudos, ka ta ir bezatbildiba no viriesha 35 gados, kursh grib mazuli? VAi ari jus ejat uz veikalu un meklejat letako shampunu???

Darbu sheit es jau esmu sakusi meklet tikai valodas delj man tas nesanak, tadelj ieshu valoduas kursos, bet tas situaciju neatrisina... vai ari vnk es esmu stulba un noticeju visam ko vinjsh man staasta!!! :(
08.01.2014 00:29 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Man nav ne jausmas vai manam vīrietim ir kādi iekrājumi vai nav, jo es to izjūtu kā "ne mana darīšana". Esam vienojušies, ko maksā viņš, ko es un ar to rēķināmies. Kamēr šī vienošanās tiek pildīta, neinteresējos par viņa finansēm.

Man vienīgais jautājums ir par to vai pirms Tavas aizbraukšanas jūs vienojāties par naudas lietām? Vai viņš apgalvoja, ka nodrošinās Tevi līdz atradīsi darbu? Pēc Tava rakstītā nevar saprast vai Tu jau iepriekš zināji par viņa parādiem?

Ja Tu zināji par viņa finansiālo situāciju, bet tik un tā devies uz svešu valsti bez nodrošināta darba, tas šķiet ārkārtīgi naivi no Tavas puses.

Ja Tev tika solīts, ka varēsi dzīvot mierīgi līdz atradīsi darbu, tad saprotams, ka viņš nav cilvēks uz kuru paļauties un kuram ticēt. Tikai Tev pašai jāizlemj vai vari sadzīvot ar cilvēku, kuru raksturo šādas īpašības.
08.01.2014 00:43 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Esmu pamanījusi, ka sievietes vispār ir tālredzīgākas.. bet varbūt tā tikai mana pieredze :D Bet tā it kā arī ir, ko esmu lasījusi no psiholoģijas viedokļa..
08.01.2014 00:46 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
izdevumiem vieniga atbilde ir liec mieru? Vai es kljudos, ka ta ir bezatbildiba no viriesha 35 gados, kursh grib mazuli?

Jēziņ, ar šādu atbildi es nekad neplānotu bērnu ar šādu vīrieti. Sakrāmētu mantas un prom. Atrastu jaunu, varbūt pat labāku darbu.
08.01.2014 00:52 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
vai ari vnk es esmu stulba un noticeju visam ko vinjsh man staasta!!!

Piedod, bet jā.
08.01.2014 00:53 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Bērnu noteikti neplānotu, bet mani nomoka līdzīgas pārdomas.
08.01.2014 00:55 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Jaa, teica, ka man ne par ko nebus jauztraucas!
Ka maksas man kursus, ka naudas ir pietiekoshi, sanaks visam un viss bus! Atbraucu un sapratu
Kur esmu iepinusies! Neka no vinja teikta nav un laikam nekad nebus... Es varu pielagoties visadiem apstakliem, bet ir lietas, kur vnk jasaprot ka neka nebus, man nevajag miljonaru bet man vajag saprast, ka speju cilvekam uzticeties un ticet, ka bus labak!...
Vienigais ko no vinja dzirdu - tu esi mantkariga un neko nenoverte.... Laikam japienjem ta doma ka nekad vins nemainisies.... Skumji!
08.01.2014 01:04 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Dzīvo par tavu naudu un atļaujas saukt par mantkārīgu? Nu na*uj tādu veci.
08.01.2014 01:16 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Kā tieši Tev šobrīd trūkst? Tikai 2 nedēļas pagājušas. Tev bezdarbnieku nauda nebūs?
Pa to laiku Tev ir iespēja pacīnīties, apgūt jaunu valodu, meklēt darbu, veidot ko savu, viņu vari uztvert kā sākuma pakāpienu, nevis Leiputriju. Bērnu šobrīd neplāno, to dari tad, kad varēsi pieļaut varbūtību, ka varēto to uzturēt arī viena.
Es vienkārši negribu te turpināt iesākto pārlieku emocionālo, pat stresīgo līniju, skaidrs, ka tās ir lielas pārmaiņas, viss jauns, ne draugu, ne ğimenes, ne karjeras, ne mājas, bet nepieprasi no otra cilvēka visu. Domāju, ka Tev šobrīd vienkārši ir 'lomkas' pēc izdarītā, esmu tur bijusi starpcitu.
08.01.2014 01:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja Tev bija jāpārceļas un jāpamet darbs, tad puisim par Tevi jāuzņemas atbildība, materiālās rūpes. Var dzīvē visādi misēkļi gadīties, bet ja viņam vēl nav kauns pārmest... labāk ņemt kājas pār pleciem :)
08.01.2014 01:20 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Īstenībā, izdarot tik lielu soli, vajadzētu tomēr būt diezgan pārliecinātai par mīlestības stiprumu, par otru cilvēku, cik viņam var uzticēties, vai pie mazākajām grūtībām viņś nepateiks- liec mieru! Kā bija pirms tam?
Nekas jau tāds nav, ja tu kaut ko viņam palīdzi, tāpat taču maksā īri, ēdamo utt. Cita lieta, ja notrallina.
Man bija tā, ka es aizgāju no darba un pārcēlos tikai tad, kad viņš sevi pierādīja- sarunāja man darbu.
08.01.2014 01:27 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
vinjam gadiijumaa nav kaada atkariiba?
08.01.2014 01:28 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nez, shitas gaajiens buutu pieljaujams no 20 gadiiga studenta puses, bet ne jau no 35 gadiiga viiriesha. Es uzskatu ka jaa, var prasiit no viiriesha visu, ko vinjsh ir sasoliijis, jo autore ir nesusi diezgan palielus upurus lai buutu kopaa - atteikusies no sava darba un paarceelusies uz vietu, kur tuvaakajaa laikaa darbs nespiid, teereejusi nost savus ienaakumus, aizbraukusi prom no gjimenes un draugiem, taapeec viirietim buutu jaapilda sava puse. Ja sauc par mantkaariigu, tur nekas labs nesanaaks, jo normaals cilveeks saprastu, ka soliijumi ir jaapilda un ka otram negribaas dziivot nabadziibaa vinja deelj.
Beernu noteikti ar taadu neplaanotu un gjimeni arii nee. Pirmkaaart, ar vinja darba liigumu meetaasieties pa pasauli un tev buus neviena vien valoda jaamaacaas un jaadziivo no rokas mutee, jo buus tikai viens reaals pelniitaajs gjimenee ,kursh visu naudu nolaizj, kameer pashai vien naaksies straadaat kaut kaadaas fabrikaas bez valodas zinaashanaam. Otrkaart, nekad savu dziivi nesaistiitu ar cilveeku, kas pie laba darba 35 gados ir pilniigi bez naudas. Taads veel pamperu naudu notusees.
08.01.2014 01:28 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Bet tev vispār nav ne jausmas, kur tā nauda paliek? Viņš tev par to neko nesaka - kādi parādi, cik lieli utt?
08.01.2014 01:59 |
 
Reitings 14
Reģ: 08.01.2014
man arī tā pati problema. kad kaut ko saku, aizrādu vai pamācu, ka vajag taču saņemties - sāk dusmoties..un ka tā nemaz neesot mana darīšana, jo mani tas neietekmē. Bet kā tad tas var mani neietekmēt, ka tādā rezultātā es vairs nevaru atļauties priekš sevis vairāk iztērēt..
un pateikt arī neko nedrīkst... raudi un ēd makaronus..
:)
08.01.2014 02:14 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Vienu menesi masinai remonts, vienu menesi tas, nakamo menesi sitais.... Tad pazaudeja abus musu telefonus, teicu - perkam parastus samsungus pa 100 ls un miers, nee vinjam japerk
Iphoni un tad protams ar tiem pieslegumiem, kuri sobrid kopa man liekas vinjam ir 4! Tagad gribeja man jaunu macbook pirkt! Tad bralim
Jauzdavina ipads utt!!! Tagad mums ir vairaku dienu strids, kur protams, vainiga esmu es - bet par ko? Par to ka savos 27 gados apnicis gaidit? Vinjam riga ir dzivoklis lizinga paldies Dievam
Pedejais gads ko maksat - norunajam, ka izremontesim - neko taaadu bet ta pat tas viss izmaksas vairakus tukstoshus, remonts norunats aprili- par ko??? Bija noruna ka sis ir
Pirmais un pedejais vinja gads arzemes - ka iekrasim vairakus tukstosus, vins uzsaks savu biznesu,ka parvalsimies uz rigu, tagad kad es vinjam saku realas situacijas - es esmu
Mele un izmantotaja!

Ahh pashai tak skaidrs ka taa negribu.... Ko es te pikstu... Vnk nesapratu tas tikai manas attiecibas vai nee...
08.01.2014 03:14 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
A tu viņu nostādi fakta priekšā, ka sasolīja tev ka viss būs kārtībā, būs nauda, tāpēc atteicies no darba, dzīves, lai būtu ar viņu kopā, vai tikai runā par naudu? Janostāda fakta priekšā, ka viņs ir izdarījies pretīgi.
08.01.2014 03:30 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nostadiju - saka, gaidi viss bus! Viss bus
Labi! Viss notiks! Un es zinu, ka ta nebus... Pirms tam ta ir bijis, vnk tad man bija pashai savi pietiekosji lidzekli un tad es nepieversu uzmanibu ka cilvekam vnk nav naudas un neviena - tagad jau jasaka- euro iekrajuma!
08.01.2014 03:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits