07.01.2014. bezdiena :D

 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
labrīt,

vēlreiz un vēlreiz pārliecinos-nav lielāku vērtību par mīlestību un ģimeni. Visas vakardienas sāpes un rūpes aizdzina kā ar burvju mājienu. Nedaudz pārdzīvoju par punktu uz " i" manai " baltajai" dienai, jo sanāca saplēst vienīgo normālo virsdrēbi :(

šodien uzliktu kādus sešus modinātaja zvanus, dažādos laikos ar dažādām skaņām. Cēlos augša kratīdamies, jo viss organisms no izbīļa drebēja. Vīrs pilnīgi satraucās, vai es tā katru rītu taisoties celties :D


Jauku dieniņu :)

p.s.joprojām aktuāli: vēlos pasūtīt adītu cepuri.
07.01.2014 08:11 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Varbūt, ka nav tik traki, ja Liene jūs varat noorganizēt kāzas, nopirkt dzīvokli, kaut vai kredītā un abiem ir auto, nav taču tik traki...
07.01.2014 11:07 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
hei, meitenes!

es vēl joprojām slima un nešķiet, ka paliek labāk.

Liene, nu, vēl ir laiks padomāt, bet man šāda situācija ar naudu nebūtu pieņemama. Bet es pieļauju, ka esi viņu drusku izlaidusi, jo viņš redz, ka Tu tāpat vienmēr visu nokārtosi, samaksāsi utt.
un tas vispār var nekad nemainīties..
07.01.2014 11:16 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Liene, bet kādēļ tu vienmēr uzsver to, ka viņs ir tikai students? Tu jau arī mācies, cik saprotu, bet tāpat atrodi laiku, lai veidotu profesionlo karjeru un sakārtotu dzīvi..
07.01.2014 11:19 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Gurri, finansiāli jau ir labi, protams, tikai minēju, ka kaitina apziņa, ka visu maksāju, bieži pat vairāk, nekā viņš, man nav atlaižu, iespējas kādu mēnesi nemaksāt, kā tas ir viņam, jo visi viņu žēlo, tāpēc, ka viņam ir neliela alga. (bija labāka, bet uzņēmums pārlika darbiniekus uz pusslodzi). Man nekad nav bijušas atlaides, kā sievietei. Ja es paliktu stāvoklī,viņš nespētu palīdzēt finansiāli. Saprotiet, kur sāls? Tā apziņa, ka nav vīrieša, no kura pat aizņemties, ka ar visu vienmēr jātiek galā pašai. Es arī tieku un vienmēr tikšu,bet man laikam skauž, ka viņam kā vecim nauda no vecākiem krīt uz galvas, bet es kā sieviete kopš 15 gadiem raujos četrās miesās, lai visu samaksātu. Stulbi, ka tā jārunā, bet fakts. Jā, un piekrītu tām, kuras saka, ka arī pati esmu kaut kur vainīga. Protams. Es zinu, ka esmu ļoti prasīga. Iespējams esmu pārāk daudz salasījusies cosmo, kur daudzas vadā pa restorāniem un pērk versace somiņas:D:D Labi, ka man vismaz nepatīk brendi :D
07.01.2014 11:21 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Renē, zini, es tā aizdomājos- vai tas ir stulbi no manas puses, ja man ir vēlme, ka vīrietis pelna vairāk, ir zinošāks, pieredzējušāks par mani? Nē, man nevajag patiesībā, lai man kaut ko maksā, izmaksā, apmaksā, bet vienkārši, lai tā ir..lai viņš kā vīrietis ir augstāk soli par mani? Vai tas ir pa daudz prasīts?:)
07.01.2014 11:24 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
P.S. Es laikam esmu tā piedrazojusi beztēmu ar saviem sirdēstiem, ka te vairs nekas nav glābjams:D:D:D


http://3.bp.blogspot.com/-OrCEhq1VeEk/UNik0DBUgLI/AAAAAAAAFT4/5n3-oAkPYsM/s1600/i-am-sorry+(3).jpg
07.01.2014 11:26 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
07.01.2014 11:26 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Liene tavu situāciju var saprast,patiesībā es brīnos,ka esi tik ilgi izturējusi.
07.01.2014 11:28 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Liene, un kurš apmaksās jūsu kāzas? Vai viņš?

Manu stāstu jau arī visi zina, es desmit gadus izmisīgi vēlējos, lai konkrētais vīrietis mani apprec. Tagad varu likt roku uz sirds un atviegloti uzelpot - labi, ka neapprecēja :)
07.01.2014 11:29 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Liene, domāju, ka daudzām tava atzīšanās vispār ir šoks, man likās, ka jums ir ideālas attiecības, būs ideālas kāzas un vispār... viss ir ideāli! Tā kā, te lasītais nav jāuztver par patiesību, jo otrpus ekrānam varbūt pavisam, pavisam citādāk. Kaut vai piemērs, par krāpšanu un piedošanu. Kad mani piekrāpa, rakstīju par to Cosmo, man bira tonnām vēstules no tādām pašām ... piekrāptajām. Un zini ko. Daudzas ir laimīgi apprecējušās ar tiem krāpējiem. Pēc krāpšanas fakta, tā kā. Vienmēr tie komentāri tiks tendēti vienā virzienā. Te Cosmo var smelties idejas, padomus un tā, bet nu nevajag salīdzināt neko no tā ar savu privāto dzīvi. Kad runāju ar drauga mammu par tām naudas lietām. Viņa stāstīja, ka agrāk ar savu vīru abi bijuši pliki kā baznīcas žurkas. Apprecējās aiz plikas mīlestības. Vīrietim nebija ne 1000ls alga, ne BMW, ne vēl kaut kas. ABI cīnījās, ABI pelnīja. Tagad kaut kas tāds būtu vājprāts. Uzreiz vīrietis tevi nemīl, kā tu spēj kaut ko tādu pieļaut. Kubiete vēl iespļautu par vēsturiskajām tradīcijām un mamutiem. Ceru, ka domu uztvēri!
07.01.2014 11:31 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Pati esmu Cosmo upuris. Jautāju mammai, vai tas ir normāli, ja jūtu sirdī aizvainojumu par to, ka man ir jāstrādā suņa darbs, kamēr vīrietis, kurš man ir blakus, nespēj mani pilnībā uzturēt. Es biju šokā, kad saņēmu atbildi - kurš mani ir uzaudzinājis tik mantkārīgu un pats svarīgākais ir mīlestība, nevis nauda, un vispār mamma brīnās, kur man tādas domas galvā radušās. :D:D
07.01.2014 11:34 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Labritin! Tikko pamodos un izlasiju beztemu.
Pirms daziem gadiem man bija kas lidzigs Lienei un del viriesa pazaudeju dzivokli, nevajag nest viriesa nastu, but parstiprai. Nav jabut bagatniekam, kas Versace perk un citas luksus mantas, bet tadam kas vares uzturet gimeni kamer dekreta busi un nodrosinat ar visu pasu nepieciesamako un 22-23 gados var atrast darbu kaut par 600-700 eiro menesi jauns puisis, jagrib atrast.
07.01.2014 11:35 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Renē, zini, es tā aizdomājos- vai tas ir stulbi no manas puses, ja man ir vēlme, ka vīrietis pelna vairāk, ir zinošāks, pieredzējušāks par mani? Nē, man nevajag patiesībā, lai man kaut ko maksā, izmaksā, apmaksā, bet vienkārši, lai tā ir..lai viņš kā vīrietis ir augstāk soli par mani? Vai tas ir pa daudz prasīts?


Liene, es uzskatu, ka vīrietim ģimenē ir jābūt tam stiprajam divdurvju skapim uz kuru paļauties vienalga kādā situācijā un aspektā. Man, piemēram, nav vajadzīgs, lai vīrietis visu apmaksā, jo es pati esmu gana neatkarīga, bet man personīgi vajag to sajūtu, ka viņš ir spējīgs to izdarīt. Un par šo es pēdējā laikā ļoti daudz domāju.
07.01.2014 11:35 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Labrīt!

Šorīt arī nevarēju piecelties, bet nebija jāceļas, kad draugs gāja uz darbu, pavēru acis, bet čučēju tālāk līdz 10. Jābrauc uz manikīru ar sabiedrisko, tik sen neesmu braukusi, visu laiku ar mašīnu, baigi negribas + lietus līst. Jauki.

Liene, es arī ar savējo daudz strīdos. Bet mīlestība ir pārāk stipra. Mēs tagad cenšamies tos strīdus padarīt vieglākus, esam sarunājuši, ka mēģināsim uzreiz samīļoties, kā būs kādas domstarpības un padarīt tos strīdus vieglākus. Bet mēs daudz strīdamies par sīkumiem. Bet es ātri aizsvilstos un ātri jau gribu salabt, kamēr viņš var nerunāt ilgāk. Tas besī.
Bet tavu problēmu saprotu, pat nezinu ko ieteikt. Ja visādi citādi attiecības ir lieliskas, es cīnītos tomēr, runātu. Es vispār neesmu cilvēks, kas ies prom pie pirmajām grūtībām. Nepatīk man tā pēdējā laika mode skriet prom pie nākošā uzreiz, kā kādas problēmas. Nevienās attiecībās nekas nav ideāli un daudzas lietas var risināt, ja abi to vēlas un no sirds mīl viens otru :)
07.01.2014 11:36 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
No vienas puses gribas sliekties uz to, lai Liene neprec to viirieti, ja jau ir tagad taadas probleemas, ka Sieviete saprot to, ka nevarees izbaudiit grutniecibu velak, jo viirs nespees viens pavilkt visu. Viirietim buutu jaavar pavilkt visu gimeni, vismaz uz kaadu laicinju, kamer piedzimst un paaugas beerns.
Liene , tu beernus gribi?

Bet no otras puses.. Pirms kaazaam striideeties un iedziivoties shaubaas, tas laikam katram paarim gadaas. Man ari reizeem uznaaca taada dusma, ka gribeejaas visam mest ar roku, bet viss nokaartojas un mees saprotam, ka bijaam paarspiileejushi lietas nopietniibu.'
07.01.2014 11:36 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
07.01.2014 11:36 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kordelia, tā naudiņa jau ļoti pasen ir atlikta no abiem:)
Andas, paldies, Tev ir taisnība, es ļoti daudz kam piekrītu. Par to, ka viss nav ideāli ir tā, ka es vienmēr esmu iemācījusies nevienam neteikt neko par problēmām ar domu, ka tās citiem neinteresē, ka pašai jāatrisina bez čīkstēšanas, nevis ar mērķi idealizēt labu dzīvi. Ir jau arī labi, protams, ir jau viņš ļoti jauks,gudrs, labsirdīgs puisis-"velns nav tik slikts, kā viņu mālē", :) Vienkārši ir lietas, kas sakrājas un reizēm nezini, kā tālāk rīkoties. Es noteikti nenožēloju, ka izkratīju bēdu šeit, jo tik gudri viedokļi, man ļoti daudz pārdomas uznāca, daudz kam piekrītu:)
07.01.2014 11:37 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Andas, bet Lienes toposais virs nemaz necensas.
07.01.2014 11:37 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Tikko pamodos, kaut gan man jau vajadzēja būt skolā. Man ir miega bads organismā. Nedzirdēju nevienu modinātāju :D
Iespējams, ka vēlāk ar mīļo aizbrauksim līdz kino, lai diena nav galīgi zemē metama.
07.01.2014 11:38 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Te Cosmo var smelties idejas, padomus un tā, bet nu nevajag salīdzināt neko no tā ar savu privāto dzīvi.

++
07.01.2014 11:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits