07.01.2014. bezdiena :D

 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
labrīt,

vēlreiz un vēlreiz pārliecinos-nav lielāku vērtību par mīlestību un ģimeni. Visas vakardienas sāpes un rūpes aizdzina kā ar burvju mājienu. Nedaudz pārdzīvoju par punktu uz " i" manai " baltajai" dienai, jo sanāca saplēst vienīgo normālo virsdrēbi :(

šodien uzliktu kādus sešus modinātaja zvanus, dažādos laikos ar dažādām skaņām. Cēlos augša kratīdamies, jo viss organisms no izbīļa drebēja. Vīrs pilnīgi satraucās, vai es tā katru rītu taisoties celties :D


Jauku dieniņu :)

p.s.joprojām aktuāli: vēlos pasūtīt adītu cepuri.
07.01.2014 08:11 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Īsāk sakot, problēma ir tāda, ka "ka es vienmēr skriešu, kamēr viņš stāvēs", kas nozīmē, ka man ir lieli mērķi, ambīcijas, kamēr viņš viņš pēdējā laikā strādā pusslodzi, maz mācās, ir iedzīvojies parādos.


Ooo, pazīstami. Man bijušais bija visai līdzīgs. Taču izskatās, ka grasos uz tā grābekļa uz kāpt vēlreiz.
07.01.2014 09:46 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
No vienas puses, man nebūtu drosmes aiziet, no otras puses man ir bailes, ka šī nebūs laulība uz mūžu (ko es, protams, vēlos).

Stulbi,ka tā jādomā pirms kāzām. Ka galvā jau apcilā domas, ka nebūs uz dzīvi. Parastijau precas un domā - līdz nāve mūs šķirs,kā sanāk, tā sanāk, bet ja pirms kāzām šitā...njā..smagi.
07.01.2014 09:46 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
*uzkāpt
07.01.2014 09:46 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
nu, nezinu, Liene, strīdiņi notiek, bet mums tie ir tādi...nu tie pat nav strīdi, bet teikumi bez deminutīviem. Tādi nedaudz aizrādoši, ka kaut kas tiek teikt desmito reizi, jo otrs nesadzirdēja. bet ne strīdi. Un tie paši reti. Protams, katram attiecības savas un tajās savas garšvielas.


Attiecībās padomus nedrīgst sniegt, bet ietiekut klausīt tikai savai sajūtai, sirdij, galvai...savām iekšām. Ne es, ne Tava īģmene (mamma, māsa) nezina, kas ir Tev iekšā. Jūti to cilvēku vai nē. To zini TIKAI TU. Tu arī izlem. Labāk būtu pat, ja kādu laiku nevienam šajā jautājumā padomu neprasītu, bet izdzīvotu savas sajūtas. Vienīgais vaur ieteikt aiziet pie psihologa. Nopietni. Pati 2x aizgāju. Viņš uzdeva man jautājumus, uz kuriem pati sev atbildēju un sapratu sev neskaidros jautājumus.

Apprecējos ar cilvēku, kuru gribu blakus sev visu mūžu. No domas, ka viņš var aizbraukt ar auto, kuram kaut kas nestrāda- prātā sametas baisas domas un bailes, ka bez viņa drīzāk miršu, nekā gribēšu būt viena vai ar citu.

Un ticu, ka lai vai kādas būtu attiecības - strīdi, tikai sekss, klusums, vai harmonija- galvenais, lai šim konkrētajam pārim tas ir tas, ko viņi saprot ar vārdu laime un mīlestība. Lūk, tas ir svarīgi. Taču, ja pati nejūties labi...tas nav labi. Ceru, uztvēri domu? Lai notiek, kas notikdams, lai citiem tas ir pareizi un labi vai nepareizi un slikti, tam Tev Tavās attiecībās jābūt tam, kas Tev vajadzīgs....

veiksmi sevis izpratnē!
07.01.2014 09:47 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Labrīt! :)
Es jau esmu paspējusi nodot asins analīzes šorīt.
Bāā.. kā man to nepatīk darīt. Vēl tas ka nevar dzert un ēst pirms. Ēst vēl tā, bet bez ūdens glāzes es nespēju no rīta normāli atmosties un sākt dienu. Gaidot uzgaidāmajā telpā, kurā bija pilns ar vācu pensionāru dāmītēm ar visāda veida smaržām man palika slikti. Vēl noņēma asinis un palika vēl sliktāk. Paostīju ožamo spirtu un tad jau palaida mani mājās.

Jāpaēd tagad garšīgas brokastis, nedaudz jāatpūšas un jābrauc uz pilsētas centru.

Pie mums katru dienu +12 grādi. Man nepatīk, jo nevar saprast, ko vilkt mugurā un vispār tas pelēcīgums ir apnicis. Vai nu sniegu vai pavasari, bet labāk pavasari. Sniegu man vajadzēja, kad bija Ziemassvētki.

Veiksmīgu dienu ;)
07.01.2014 09:48 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
nedrīgst * - nedrīkst
07.01.2014 09:48 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Liene, mums ir līdzīgi, tikai skrējējs ir viņš. Gribu būt mājsaimniece. :)

Labs rīts, meitenes.
šodienai plānā sastādīt sarakstu ar lietām, kas nepieciešamas man un bēbim.
07.01.2014 09:50 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Mēs ar vīru arī kasījamies pirms kāzām, dažreiz pat pamnatīgi, bet mēs kasījamies par kāzu tēmu :D Jo man likās ka jabūt tā un tā + vēl stresoju, viņš visu laiku teica, ka viss būs labi , kas mani izbesīja vēl vairāk! beigās jau viss tiešam bija kārtībā! Sievietes! :D

Bet Liene, tev izskatās, ir cits strīda iemesls. Traki, ka tā.
Man bija līdzīga situācija ar iepriekšējo draugu. Kamēr es kalu karjeras plānus, mācijos utt. viņš plūda pa dzīvi, īpaši neiespirngstot ne uz ko, kkur piestrādāja, bet arī nenopietni, kas mani tāāā tracināja, jo likās, ka vīrietim tak ir jābūt stabilam, nebis plūstošam. Piedavām man tai laikā bija 20, bet viņam 25, bet dzīvē likās, ka man ir 25, bet vinam 18.

Negribās tevi vēl vairāk sagruzīt, bet ja tev tādas domas ir iezagušās prātā.
07.01.2014 09:53 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Brīt.

Man nāk miegs. Dakterim nāk miegs. Un visiem viss besī :D:D Vārdu sakot - mēs nevaram atiet no brīvdienām :D
Nevaru saņemties un piezvanīt ārstei, lai pieteiktos uz vizīti. Zinu, ka vajag, citādi varētu būt slikti. Vispār, sāku domāt, varbūt man vajag citu ārsti, bet atkal...sameklēt labu un jauku ginekoloģi ir vnk neiespējamā misija.

Liene, traki, ka rodas tādas pārdomas pirms kāzām. Tiesa, no otras puses - labi, ka pirms kāzām, jo pašā sliktākajā gadījumā, tad vismaz ir atkāpšanās ceļš. Klausi savai iekšējai balsij un nedomā par to, ko domās radi un pārējie...
07.01.2014 09:54 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
weeee - cik tev vēl palicis līdz bebis būs uz rokām?:)
07.01.2014 09:54 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Paldies, meitenes, Jūs mani spējat nomierinat un iedvesmot :) Tiešām paldies! Neērti jau forumā savu bēdu stāstīt, bet tagad liekas, ka tā ir pat labāk, jo uzzini viedokli "no malas" :)
Man tiešām viss ir jāpārdomā ļoti rūpīgi.
07.01.2014 09:56 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Attiecībās padomus nedrīgst sniegt, bet ietiekut klausīt tikai savai sajūtai, sirdij, galvai...savām iekšām.


++

Bet šaubās jau noteikti ikviens kādā mirklī.
07.01.2014 09:59 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Lienei es gan ieteiktu apdomāties un nudien nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Pati jau iepriekšējās dienās rakstīji, ka esi emocionāla (atmeti smēķēšanu, ok) - tad varbūt tās ir sekas, ka strīdu uztver tik saasināti. Katrs pāris jau gandrīz vai strīdās, kāds kuram temperments un katram var gadīties posms, kad skola un darbs ir galīgi nolikti maliņā un primārais liekas kas cits.
07.01.2014 10:03 |
 
Reitings 111
Reģ: 13.10.2013
Piedavām man tai laikā bija 20, bet viņam 25, bet dzīvē likās, ka man ir 25, bet vinam 18.

Oi, cik pazīstami! Tieši tāda situācija ar ex. Tas konkrēti tracināja.



Labrītiņ, no rītiņ!
Man šis rīts iesākās super jautri, jo no sapņa pamodos histēriski smejoties... :D Aizvien smieklīgi. Diena solās būt jautra.


Bet, tad piezvanīja māsa un kārtējais šoks, par dārziņu (privāto) uz, kuru māsa ved savu meitiņu. Pirms ZS šo aizklapēja ciet, pa cik nebija nodota ēka ekspluatācijā.. Tad, nu, tagad pirmā diena pēc Jaunā gada, kad mazie atkal, varot čāpot, uz bērnudārzu. BET, tur notiek kaut kāds sviests. Katrai grupiņai bija sava ģērbtuve, skapīši, bet tie tagad atrodas PAGRABĀ, jo redz ģērbtuves vietā izrādoties bija EVAKUĀCIJAS IZEJA, kuru tā mierīgi aiztaisīja ar skapīšiem... Nemitīgi kaut kādi brīnumi....
tas tak nav normāli. Šitādas lietas bērndārzā!!!!!!!
UZ KURIENI PASAULE IET? KONKRĒTI SACEPOS PAR ŠO!
Tie tak ir mazi bērniņi. Tagad puse grupas taisās iet prom... Es jau sen būtu izķeksējusi savu bērnu ārā no turienes un skrietu prom. Lai tak iet ieskrieties ar to savu attieksmi.
07.01.2014 10:14 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Chocoloco, man arī tā agrāk likās-ka vaina ir manā emocionalitātē, bet strīdējāmies mēs arī tad, kad nedzēru OK un kad nebiju atmetusi smēķēšanu. Turklāt esmu pacietīga, es ilgi gaidīju un arī cosmo esmu agrāk rakstījusi, ka tas ir normāli, ka viņš daudz nepelna,jo viņam ir tikai 22-23 gadi, vēl mācās utml, bet tagad es reāli skatos, ka tā var palikt visu dzīvi, jo viņam ir ļoti turīgi vecāki, kas ļoti daudz palīdz. Piemēram, nesen no viņa vecākiem īrējām dzīvokli. Es maksāju 50% īri un komunālos, kamēr viņš nemaksāja neko,pateica vecākiem, ka šobrīd nav naudas. Protams, ka vecāki viņam neprasa, jo dēls jau īrēja. Es,savukārt, jūtos stulbi, redzot no malas, ka es kā sieviete maksāju, bet viņam kā vīrietim ir nepārtrauktas atlaides un parādi. Es vispār nejūtu nekādu vīrišķo atbalstu. Pagaidām tas ir saprotams, jo es pelnu pat 3x vairāk, man ir labāka karjera, viņš vēl ir students (kaut gan es arī vēl studēju) , bet ja nu tas nekad nebeigsies?! Ja nu vienmēr es palikšu tā "močītāja" un viņš "mājsaimniece", naf... man to nevajag.
07.01.2014 10:14 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
aloe, kaķītis varbūt kaut kur noracis būs :D

Man smieklīgs atgadījums ar lēcam bija brīvdienās - paliku pie draugiem pa nakti. Draudzenes vīrs ielēja šķidrumu glāzē, kur ielikt manas lēcas, jo man nebija līdzi trauciņš. Glāzi ar visām lēcām noliku uz galda pie citām glāzēm, no rīta knapi noreāģeju līdz draugs, kampjot pirmo "ūdens" glāzi, nebija izdzēris manas lēcas. :D
07.01.2014 10:15 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Liene
Kur tu biji ātrāk?
Cik saprotu Jūs plānojat kāzas jau.
Tās lietas ir tādas, kuras jau var pamanīt laicīgi. Vai arī tu vēl ceri, ka kaut kas mainīsies? Pie vieglas dzīves ātri pierod un no tās negribas atteikties. Esi uzmanīga.
Vai ir vērts "sašmucēt" papīrus un pēc laika būt šķirtenei?
Bet varbūt Jūsu starpā ir ļoti tuva saikne un tu jūti,ka tas ir Tavs cilvēks, tad noteikti var mēģināt atrisināt šīs problēmas.
07.01.2014 10:20 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Lāāābrīt! (l)

Jau otro dienu gulēt aizeju ~2:00. Ātrāk nesanāk padarīt visu to, kas ieplānots. Jāsāk domāt kā visu izdarīt līdz 23:00 vai vismaz līdz pusnaktij, lai varētu normāli izgulēties.
Šorīt atkal atliku modinātājus un izkāpu no gultas ~8:00, bet secināju, ka pa 40-50 minūtēm mierīgi varu izdarīt visu, nezinu kāpēc gribu celties 7:00. :D

Vakar man bija randiņš ar sevi. Aizgāju uz kino viena pati. Tā jau viss bija super, ja neskaita to, ka blakus apsēdās sumo cīkstoņa miesasbūves vīrietis, kuram bija tādi smiekli kā maniakiem no šausmenēm. :D Par laimi filmas vidū viņš vienkārši aizgāja prom. Apēda popkornu, izdzēra kolu un aizgāja. :D
Par pašu filmu runājot - Voltera Mitija slepenā dzīve - biju gaidījusi kaut ko vairāk, kaut ko nopietnāku. Dažās filmas epizodē bija pārāk daudz nereālas fantāzijas, kas pabojāja filmas burvību. Bet kopumā jauka filma, beigās lika sirsnīgi pasmaidīt un dažos momentos bija par ko pasmieties. Skatīties var, bet lielā sajūsmā neesmu. :)

Workoutiņš vakarā gan bija tāds īsāks, bet ar vakardienas sagurumu negribēju sevi spīdzināt.

Šovakar darba tikšanās ar senu paziņu - nāks man datoru labot. Ceru, ka nebūs atkal jādzird teksti, ka vēlas būt ar mani kopā. :D

Citādāk viss forši. Keep going! :)
07.01.2014 10:21 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Labrīt, nevaru atrast pēdējo diskusiju par seriāliem, lkm pirksti šķībi, bet var te kāda iemest linku, kur skatīties kādus foršas seriālus..kur nav jāreģistrējās un sazin kas vēl nē, jo es pārsvarā caur googli meklējot tādus uzgāju.. :/
07.01.2014 10:22 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Labrīīt :)

Paēdu veselīgas brokastis, bet gribas vēl vienu kafijas krūzi :D
Spīd tāda saule, ka jāsmaida vismaz tāpēc vien!
Gaidu, kad kuru katru brīdi piegādās manus gumpeļus, kurus gaidu jau mūžību. Un feelunique pasūtījums arī kkur nozudis. Aizdomas, ka muitā. Šodien zvanīšu uz kantori. Domāju, ziemīšu brīvdienas un sūta no ārzemēm, bet nu zb, ilgi :D
Šodien man jāpaplāno Marokas ceļojums, bet tāds slinkums....weee. Bet es jau no rīta spiežu darīt lietas, ko esmu izvairījusies nokārtot ilgāku laiciņu.
07.01.2014 10:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits