Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

'Pigmenta izņemšana no matiem- jeb dekapēšana

 
Reitings 904
Reģ: 21.01.2013
Kā ir? Veikt to vai nē?
Frizierītei ieminējos, ka mati vairs nekrāsojas vienmērīgi (ir tumši brūni)- un viņa ieminējās par šo pasākumu..
Vai mati netiek baigi sabojāti?
Man pašai doma pakāpeniski balināt šķipsnās.. Ir jau bijuši.. vai labāk ņemt pigmentu ārā..
Ko dara kad pigments izņemts? Uzreiz krāso? Atstāj tādus nekādus?
05.01.2014 14:47 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Izņem pigmentu un notonē.

Ja mats vairs negrib krāsoties tas nozīmē, ka viņš ir pilns ar visu kaut ko un viņu vajag iztukšot. :) Balināšanas procesā var parādīties visādi brīnumu toņi šķipsnās, es nebalinātu, pirms nebūtu atbrīvojusi matus no liekā un mazliet neatkoptu.

Pigmenta izņemšana, protams, tas sausina matus, bet ne tik drastiski, lai no tā bēgtu. Pēc procedūras, matus notonēs dabīgā tonī. Pēc tam iesaku (es personīgi, citiem frizieriem viedokļi atšķiras no mana) 2 mēnešus papildus viņus palutināt ar mitrinošajām maskām un neko ķīmisku nedarīt. Pēc tam var atkal atsākt krāsošas procesus.

Jāatceras, ka pigmenta izņemšana nebūs, tā ka pēc procedūras paliks pliks balts mats. Nē, nekādā gadījumā. Noņemsies tikai tas, kas ir daudz un kas nāk viegli ārā. Ja matos ir daudz sarkanā, tad jārēķinās, ka diezgan daudz vēl joprojām iekšā tas pigments arī paliks. Un tā nav un nebūs nekādā gadījumā friziera neprofesionalitāte.
05.01.2014 14:59 |
 
Reitings 904
Reģ: 21.01.2013
Skaidrs! Paldies Tev!
Man ir tumši brūni mati..un gadiem krāsojot, šie matu galos, protams, ir sabrūnējušies kārtīgi un pie saknēm tāda neizteiksmīgāka tā krāsa ir..
Tā kā eju 1x trijos mēnešos pie friziera krāsot, tad šito varētu mierīgi izdarīt..
Frizīerīte vēl nopriecājās cik man stingri un veselīgi mati ir! Tad varētu mazliet pamocīt..
05.01.2014 16:54 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tev matini palikusi poraini un nedod dievs izodmasi vel krasas nonjemeju triekt matos, piedod, bet mulkiga ideja. Nu ja velies staogat vel raibaku galvu, uz prieksu.

Labak aizej, ja pieejams, uz frizieru veikalu un noperc angliski saucas porosity filler. ieliec matos pirms nakamas matu krasosanas lai tonis izlidzinaas. Pati ta esmu darijusi, tas bija frizieres ieteikums. Ja nemsi ara krasu, pat negribu ieodmaties kadas sausmas pec tam tur sanaks pat ja uzreiz krasosi pari.
05.01.2014 21:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
kautkas partuka...


pec krasas iznemsas mata porainums nemainisies. Tapat vietas kur matins porainaks, krasa uzsuksies vairak neka vesela mata dala..
05.01.2014 21:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!