Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko lai saprot no viiriesha...

 
Reitings 3
Reģ: 02.09.2013
Sveiki damas,runa ka jau vienmer skar virieshu temu,tad nu ta,ka lai saprot ko viirietis dara ,vai nu cakare pratu sievietei vai majas majkalpotaju...

Tatad situacija ir shada,or viirietis kursh ir kopa ar meiteni,sakums ir viss ok briniskigi un skaisti,meitene iemilojusi vinja bernu ka savejo,o,meitene stradaja un dzivoja cita pilseta,bet pa nedelas nogalem,bija pie vinja,vinja darija visu vaca majas ,varija est ,nu vienvard sakott,vinja uzvedas ka ista majsaimniece,tad vina parcelas pie vinja un sakuma neka ,bet tad vinjs saka vinju pazemot(sauca vinju pa stulbu,ka neko nemak,nu vienvard visos iepejamos veidos),meitene sakuma to pacieta,tad vinja atrada darbu cita pilseta,braukaja atkal pie vinja pa brivdienam,un kad nebija kas pieskata mazo nemu pie sevis ,nema uz darbu un ta,mazajam protams bija mamma bet vinjai puisens nebija tik loti svarigs,vinjai galveinai bija lai kads calis vinjai iespraustu,tad nu ta kamer mritene stradaja un bija uzticiga savam virietim,sis panem un nolaiz pa kreisi ar savu bijuso,un vel pie tam kad vinja vienkar pajautaja vins uzkeras un pats visa atzinas,tad meitene,partrauca attiecibas, un gribeja doties atpakal majas,sis tik vainigu sejinu uztaisa un saka ka negrib lai vinja kkur brauc,bet pats skaistakais taaa ir jau bijis cetras reize un visas vienadas ,un vinja visu laiku piedod..

Bet paraleli vinju attiecibam vinjs bija visos iespejamos iepazishanas portalos,un norunaja randinus un tikas....
Un tgd vinjs to meiteni nezinu taka psihologiski tur pie sevis taka cietumaaa,tad kad vinja grib kkur iziet tad sis sak pukstet pat nelauuj apciemot gimeni....


Tad luk tada situacija ir manai draudzenei,gribeju pakonsulteties te pirms saku vinai palidzet
04.01.2014 17:06 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
kāpt uz galvas var tam, kas ļauj.
jocīgi, ka tādā vīrietī, pie kura nedēļas nogalēs ciemojoties jāvāc aiz viņa, var iemīlēties. tiešām jocīgi. pārējais jau ir varas spēles, draudzenei pašai patīk būt pazemotai, tad nu to arī izmanto visi, kam nav slinkums.
04.01.2014 17:11 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
mazo nemu pie sevis

Tu esi taa meitene, kurai galvenais
lai kads calis vinjai iespraustu
??
04.01.2014 17:16 |
 
Reitings 3
Reģ: 02.09.2013
Ne es neesmu taa kurai kapj uz galvas,bet piemineta mana draudzene ir mana masa
04.01.2014 18:54 |
 
Reitings 3
Reģ: 02.09.2013
Nee taa neesmu es kurai galvenai lai iespraustu bet gan taa puisena mate,sija situacja esmu tik neitrala persona
04.01.2014 18:59 |
 
Reitings 53
Reģ: 26.11.2013
Padodiet man šurp tā puisēna māti. Iespraudīšu. (blush)
Kā kaut ko var sapras, ja tik haotiski raksta? Šausmīgs slinkums iedziļināties, jo jau pašā sākumā izklausās pēc slima suņa murgiem. Suns pašlaik ir māsa. Viņai vajag poti - aizvākt to vīrieti no savas dzīves.
04.01.2014 19:09 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
Pret sievieti izturas tā, kā pati to pieļauj, punkts.
04.01.2014 19:27 |
 
Reitings 78
Reģ: 28.10.2013
Ir draudzenei ļoti līdzīga situācija,bet viņa pati to pieļauj!Tur neviens viņai nepalīdzēt,kā tikai viņa pati sev!
06.01.2014 11:06 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu bet tas vīrietis tikai viņu izmanto. tu pati neredzi, ka tā ir? un gan jau, ka viņa pie gultas nav piesieta. lai iet ar steigu prom. es reāli neticu, ka tas notiks drīzumā kaut vai pēc taviem lūgumiem. jo viņa vnk no viņa ir atkarīga emocionāli. protams, ka viņš viņu turpinās krāpt un apsauktāt un necienīt.
10.01.2014 08:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!