Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Intīmais apmatojums

 
Reitings 20
Reģ: 04.01.2014
Sveikas! Cik noprotu šī tēma ir daudz kur pārrunāta vissdažādākajos veidos. Taču es vēršos pie jums ar savu stāstu un sev interesējošiem jautājumiem.
Tā tad, tādā veidā kā ar matiņu likvidācija es sevi kopju jau daudzus gadus. Bet tā kā mana pigmentācija ir tumša un matiņi paši par sevi ir gana daudz, rodas dažādas "problēmas".
Mana pirmā un viss ilgākā pieredze ir parastā skūšana- esmu to darījusi gan ar lētiem gan ar gana dārgiem skuvekļiem. Bet pēc šis procedūras uz pirmajām 5 stundām jūtos labi, bet pēc tam parādās diskomforts, kā piemēram, nieze, izsitumi, sīkas pumpiņas utt. Acīmredzot neko labu šī procedūra man nedod...
Tad izdomāju doties uz vaksāciju salonā- vaksēju gan kājas, gan bikini. Pēc pirmās reizes vis bija ļoti labi - skaisti un gludi. Aizgāju arī otru reizi- viss labi. Un tad izdomāju , ka naudas taupības nolūkos šo procedūru varu arī veikt pati. Nopirku visu nepieciešamo - sildaparātu cietajam vaskam priekš bikini un sildaparātu šķidrajam vaskam kājām. Sapirku arī vaska strēmelītes, tās koka karotītes, eļļiņas- Visu ko vien vajag un kā ir salonā. Gandrīz veselu gadu vaksējos un sapratu ka kaut kas nav tā kā vajag- man bija ieauguši matiņi kuri zem ādas veidoja sāpīgus bumbuļus un iekaisumus. Atkal jāsecina, ka tas ne tik nav piemērots man...
Šad un tad vēl biju ar matu mašīnīti visu nodzinusi - bet tas arī nav tā kā gribētos..
Arī esmu izmēģinājusi krēmus- bet jo tuvāk intīmajai vietai, Jo vairāk dedzina...
Un beigu beigās esmu atgriezusies pie vecās skūšanas- kas mani pat ļoti neapmierina. Ko lai daru, man nav ne jausmas , ko vēl lai izmēģinu. Saprotu ka var veikt lāzerepilācijas utt. bet tās taču maksā gana daudz, ņemot vērā, ka tādas liekas naudas man nav.
Ko jūs varētu ieteikt???
04.01.2014 01:18 |
 
Reitings 1083
Reģ: 15.04.2011
domāju, ka ja katru mēnesi atliksi pa 20ls, tad pēc pusgada tu mierīgi varēsi veikt fotoepilāciju, piemēram. tas nav nemaz TIK dārgi un domāju, ka tavā gadijumā tas atsvērtu visas problēmas.. :)
04.01.2014 01:22 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nu ja atradi naudu lai sapirktu visus prichendáljus vaksácijai májás, tad vari méginát ko iekrát piem., fotoepilatoram... ísti atsauksmju vél nav, jo esmu procesa sákumá, nesen pirmo reizi izmégináju savu aparátu uz padusém, tad nu redzéshu vélák, vai ir vérts. vismaz nesápígi.

no létákajiem - neminéji, vai mégináji ar parasto epilatoru. zinu, tádas, kas spéj. es gan neriskétu intímajá zoná sápju délj.
04.01.2014 01:24 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Izklausās,ka vaksācija salonā tevi apmierināja. Kad sāki nodarboties ar pašdarbību,tad sākās problēmas. Nu nezinu.. atrodi citu veidu,kā ietaupīt un turpini iet uz salonu.
04.01.2014 01:29 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
man ir tāpat, kamēr nav lieku līdzekļu lāzerepilācijai, kombinēju vaksāciju un skūšanu. matiņi pēc ilgas vaksācijas ieaug, jo paliek pavisam plāni un trausli, un nevar izspraukties cauri ādai. pēc skūšanās, tieši otrādi, tie ataug biezi un spēcīgi, un aug pamatīgs ''mežs'' :D apm. 4-5 reizes vaksācija, 1x skūšana vai matu mašīnīte ir mans režīms. vēl, protams, pastiprināta un nemitīga ādas kopšana - skrubēšanās, mitrināšana, pēcepilācijas līdzekļi (speciālu pat nevajag, bēbju dupšu krēms bieži vien labāks par tiem dārgajiem)
interesē cukura epilācija - kad matiņus norauj nevis pret augšanas virzienu, bet augšanas virzienā, tā it kā mazāk ieaugot matiņi.
04.01.2014 01:34 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.01.2014
Varbūt negluži lieta ir tajā naudā kā tādā. Vienkārši saprotu , ka vaksācija pati par sevi man neder un epilatoru tādēļ neiegādājos, JO matiņu izraušanas pats proces manai ādai nepatīk.
Laikam vajadzētu vairāk iepazīt un palasīt par to fotoepilāciju un lāzerepilāciju... Bet kur ir garantija, ka tur neradīsīes kāda pretreakcija...
Sāk šķist, ka manu matiņu likvidēšanai nav nekādu palīglīdzekļu..
04.01.2014 01:38 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Bet kur ir garantija, ka tur neradīsīes kāda pretreakcija...


Ja neizmēģināsi, neuzzināsi.. :)
04.01.2014 01:40 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Sāk šķist, ka manu matiņu likvidēšanai nav nekādu palīglīdzekļu..


Nosvilini un miers :D
04.01.2014 01:41 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
ieaugušu matiņu izsitumiem lieliski der tā pati pretsēnīšu un pret ādas iekaisumu clotramazolum ziede
04.01.2014 02:21 |
 
Reitings 217
Reģ: 20.06.2013
Milla

++ :D
04.01.2014 03:00 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Es skuju.. Epilēju paduses un kājas, bet nu bikini..agrāk gāju uz vaksācijām, tomēr trakoti sāpīgi. un neko, nav jau tik traka tā skūšana :)
04.01.2014 03:01 |
 
Reitings 318
Reģ: 19.01.2010
KAĶIS - bet tu katru dienu skuj?

Man ataug super-ātri ... bet kad skuju katru dienu nemaz nevaru vairs gludu dabūt, tikai tad,ja nedaudz ataug.. bet tas nekam neder.. :D skuveklis it kā labs.. nezinu, kur mana vaina :(
tā nesakarīgi uzrakstīju, bet nu jā.. ja jāskuj katru dienu tad tur viss sarkans utt :(
04.01.2014 06:26 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
pushing_daisies, nē, neskuju katru dienu. tad tiešām āda iekaistu. :-|
bet manam draugam nav nekas pretī,ja man tur ir dažu milimetru garumā matiņi, nevajag vislaik gludu kā mazas meitenītes .... , tomēr jau pieaugusi sieviete esmu :D
04.01.2014 12:08 |
 
Reitings 318
Reģ: 19.01.2010
yeah, mans iebilst.. damnnn :D
04.01.2014 13:06 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
yeah, mans iebilst.. damnnn
Personisks jautājums - a viņam pašam tur viss perfekti gluds? Jo, ja tā, tad var viņam padomu pajautāt, kā to dabūt gatavu :D
04.01.2014 13:10 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
viņam pašam tur viss perfekti gluds? Jo, ja tā, tad var viņam padomu pajautāt, kā to dabūt gatavu

hahahah, tieši tā! :D

Ja vīrietis ir tāds perfekcionists uz TĀS vietas apmatojumu (es nerunāju par aizaugušu mežu, bet tiešām nedaudz ataugušiem matiņiem), tad kaut kas var nebūt kārtībā! :D vispār tas fetišs - galīgi kaili (vienmēr) izskūtas...vāveres :D
04.01.2014 13:17 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
mēs tomēr esam cilvēki, dabiski cilvēki... nestrādājam industrijā, kur ar to pelnām naudu. attiecīgi, ir tikai cilvēciski saprast, ka sieviete nedrīkst skūt katru dienu, jo tad iekaisīs āda. un to tad arī cilvēciski pieņemt..
kad būsi stāvoklī arī uzturēsi TUR vienmēr bez matiņiem?
04.01.2014 13:19 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Es tā aizdomājos - puiši bez maz pieprasa,lai meitenei tur viss būtu perfekti gluds (es saprotu,ka vairumam jau pašām arī tad ir ērtāk,bet taču būtu gatavas pāris dienas arī pastaigāt ar dažiem mm ataugušiem matiņiem). Kad nu viņiem saka,lai tur visu sakopj un arī vairumam gribētos lai tur viss ir gluds, tad bez maz atrunas-ka nē un viss,tas taču nav vīrišķīgi. Un ja meitenei ir tur viss gluds,tad citi vēl atļaujas pārmest,ka tur taču kā mazai meitenei. Visādas pretrunas! :)

Atceros,ka pa TV redzēju sižetu - vai sievietei jābūt ar gludām padusēm, kājām, bikini? Vīrieši viennozīmīgi atbild-jā!!! Kāpēc? Tāpēc,ka pretējā gadījumā tas nebūs sievišķīgi. Tad sanāk,ka vīriešiem jābūt kā mērkaķiem,lai būtu vīrieši :D :)
04.01.2014 13:20 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.01.2014
Bet tur jau tā lieta, gribas jau lai viss ir pa smuko.. bet diemžēl nekādi tas nesanāk tik perfekti cik Pašai gribētos, man jau dažbrīd šķiet ka vīrieši nemaz tik ļoti lielu uzmanību nepievērs cik smalkās detaļās tur viss ir, galvenais lai higiēna tiek ievērota un lai nav diežie mūža meži :D
Mans secinājusm, tad kad būs iespēja pelnīt labu naudu, tad varēšu atļauties kārtīgas procedūras, bet pagaidām viss jādara kaut cik tā, kā līdz šim, vairāk krēmi, skrubji un pēc iespējas mazāk kairinošu- iekaisumam labvēlīgu vidi.. :)
04.01.2014 14:07 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Mans ideālais, lētais variants - depilācijas krēms - viss ok, nekādu problēmu.
04.01.2014 14:20 |
 
Reitings 102
Reģ: 29.01.2009
Varbūt muļķīgs jautājums..tās, kuras veikušas fotoepilāciju- tas rezultāts ir forever? :D Gribētu vienreiz par visām reizēm atbrīvoties no tiem matiņiem.
04.01.2014 14:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits