Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Knapa saziņa ar vīrieti

 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Ir tā, ka mans puisis ir aizbraucis ceļojumā ar draugiem uz vairākām nedēļām. Ir pagājušas tikai dažas dienas, bet es jau jūtos skumīgi :( Pirms tam bija tā, ka tajās dienās kad netikāmies, no rītiem un vakariem pačatojām vismaz caur skype, īpaši pirms gulētiešanas novēlējām viens otram labu nakti. Tagad mums ir pretējas laika zonas un nekas tāds vairs nav. Tik kaut kādi pāris vārdi un pie tam ne tad, kad abi esam online. Es jau saprotu, viņam tur forši un labi, vasara, saule, izklaides un noteikti nav laika par mani vispār domāt. Jā, man arī ir ko darīt, ir darbs, mācības, bet es tāpat domāju un skumstu. Bet negribu būt arī tā, kas visu laiku uzbāžas, tāpēc esmu nolēmusi gaidīt no viņa iniciatīvu vairāk. Vai daru pareizi?
01.01.2014 18:04 |
 
Reitings 23
Reģ: 02.01.2014
Man nav , kur sākt , pēc trīs gadu ilgu vēsturi ar kāpumus un kritumus (bet atskatoties vairāk zema ) zināt , Monsieur atstāja mani par citu nakti . Manas lūgšanas , lai saņemtu viņu atpakaļ bija par velti, mani sola "izmaiņas"
(Bet mainīt uz ko? ) bija neveiksmīgi , un mani mēģinājumi padarīt viņu saprast manu apjukumu bloķējis MP3 atskaņotājs ausīm . Es nezināju JRME vai tehniku ​​un radio - klusuma mēnešiem un mēneši , domādams, ka tas bijamīlestība manā dzīvē , es klusībā cerēju , viņš atgriežas līdz vietai, kur es ietekmēja manu darbu valstī slēpto dievišķību , ka ir vieta, kur es satiku džentlmenis nosaukts adjegoule
galvenais ciems ar ļoti spēcīgu apelāciju
pārdabisks , kas padara manu atpakaļ mana mīlestība , pateicoties burvju
noir.Vous var zināt, šis ciema vadītājs un ir pakalpojumu, lai atrisinātu savu emocionālo problēmu [email protected]
02.01.2014 13:36 |
 
Reitings 23
Reģ: 02.01.2014
Man nav , kur sākt , pēc trīs gadu ilgu vēsturi ar kāpumus un kritumus (bet atskatoties vairāk zema ) zināt , Monsieur atstāja mani par citu nakti . Manas lūgšanas , lai saņemtu viņu atpakaļ bija par velti, mani sola "izmaiņas"
(Bet mainīt uz ko? ) bija neveiksmīgi , un mani mēģinājumi padarīt viņu saprast manu apjukumu bloķējis MP3 atskaņotājs ausīm . Es nezināju JRME vai tehniku ​​un radio - klusuma mēnešiem un mēneši , domādams, ka tas bijamīlestība manā dzīvē , es klusībā cerēju , viņš atgriežas līdz vietai, kur es ietekmēja manu darbu valstī slēpto dievišķību , ka ir vieta, kur es satiku džentlmenis nosaukts adjegoule
galvenais ciems ar ļoti spēcīgu apelāciju
pārdabisks , kas padara manu atpakaļ mana mīlestība , pateicoties burvju
noir.Vous var zināt, šis ciema vadītājs un ir pakalpojumu, lai atrisinātu savu emocionālo problēmu [email protected]
02.01.2014 13:34 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Aija, manuprāt, tas ir neželīgi pret saviem tuviniekiem-aizbraukt tālu projām un 1 x nedēļā uzrakstīt. Ne jau, lai barotu viņu ego Tu viņiem raksti, bet lai viņi zinātu, ka ar Tevi viss ir kārtībā.
Un, ja runa eit par otro pusīti, tāpēc jau ta ir Tava otra pusīte, ka Tu velies ar viņu dalīties visā pieredzētajā un no savas pieredzes saku-ceļojumu laikos, lai kāds būtu bijis mans grafiks, es vienmēr esmu gribejusi un līdz ar to arī atradusi laiku, lai uzrakstītu savam mīļotajam. Jo ir velme dalīties ar otru, ir vēlme sazvanīties un dzirdēt otra balsi. Kas ta par mīlestību, ja Tu esi otram vajadzīgs tikai ikdiena vai kad ir garlaicīgi. Tagad, kad laidīsu pasauli lūkoties, aizmirsīsu par savu 2. pusīti un nu tik baudīšu! Man liekas, ka vēlme sazināties un dalīties iespaidos ir dabiska, ja cilvēka otrā pusīte tajā brīdī nav līdzās.
02.01.2014 13:27 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
limfmezgl,
un ko tu ieteiksi darit? pamest, tikai tapec,ka kadam ir slimigas fantazijas, ka vins gul ar kadu citu?
vai ari labaks ieteikums ir cepties lidz nemanai, uzrakstit kadu graujosu epastu vai sagaidit majas ar parmetumiem?
ja attiecibam bus lemts but, tas bus, bet ja man butu tads puisis, kuram aizietu siberis ciet un saktu man brukt virsu ar apvainojumiem, es pamestu vinu!
ja sis attiecibas ari izjuks, tad ne jau tapec,ka celojums bus vainigs vai ari tapec, ka vins iespejams(!) ir gulejis ar kad citu, attiecibas nav parak ilgas un ka bus ta bus.
es nesaku, ka ir slimigi, ka iemetas mazs greizsirdibas velnins, ka galva ienak ari kadas domas, kuram nevajadzetu but, tacu ja tas viss ir parspileti..

un vel pienemu, ka ja ir tik liela laia starpiba un dargs celojums, tad tas varetu but cits kontinents. un tur ir gan ko daudz darit, gan ari ko daudz redzet.
02.01.2014 12:22 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Autore- kas viņš to piķi samaksāja lai aizbrauktu ceļojumā, tur sēdētu un visu laiku rakstītu tev? Atbrauks tad arī runāsat palagu palagus.
Nesaprotu tos cilvēkus, kuri par katru cenu grib būt otram pilnīgi visa dzīve. Saprotu, ka tas baigi baro savu ego, kad šķiet, ka otrs pat nespēj elpot bez tevis, bet reāli tā tak nav.
02.01.2014 12:16 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Ja celojums izmaksajis vairakus tukstosus, tad skaidrs, ka puisis aizbraucis atpusties uz tadu vietu, kuru, varbut, otreiz dzive vairs neapcelos. Es savos celojumos x1 nedela uzrakstu SMS uz maajaam, ka viss OK. Katru dienu gribet, lai pazvana Skype? Murgs. Puisa vietaa pskatot, piemeram, Maiju piramidas, man nebutu ne prata rakstit SMS draudzenei un novelet labu nakti. Kad bus majas, tad x100 tev noveles. Tagad lauj cilvekam atpusties un baudit celojumu. Tu vispar pati esi kadreiz braukusi kada celojuma? Liekas, ka nee.
02.01.2014 12:07 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
lmifmezgls - ne visi ceļojumos to vien dara kā tikai dzer sutkām līdz viņu kāds iesēdina atpakaļ ļotenē uz LV. zinu, ka tad, kad mēs ar draugu ceļojām, mēs tā vairāk iedzērām tikai vienu nakti visa ceļojuma laikā (lai gan tas neilga nedēļām). pārējās dienas saspringtais ceļojuma grafiks, kur vajag līdz cikiem utt nokļūt, darīja savu. lai arī kādas dienas laiska atpūta nedeva iemeslu uzreiz, lai pārdzertos. un, tās kā noritēja šie ceļojumi, nebūt nebija mana iniciatīva.
varbūt tā nebūs visām, bet, kad mēs ar draugu ceļojam vai, kad agrāk ceļojis ne ar mani (ar citu sievieti), prioritāte nav bijusi piedzeršanās, bet gan atpūšanās, vietu apskatīšana un citas nodarbes. nezinu, kāds tev vīrietis, bet nu tas, ka viņš ir ceļojumā, nenozīmē uzreiz, ka non-stopā dzer.
02.01.2014 11:54 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Viņam ir daudz iespaidu, nav laika uzrakstīt. Tas pirmajos momentos. Ja tevi tā ignorēs arī visu ceļojuma laiku, tad vari apvainoties, bet sākums ir sākums (pirmā eiforija). Pati esmu saņēmusi pārmetumus ceļojuma 1. dienā par to, ka neatsūtu garu vēstuli - zinu, cik tas nepatīkami!
02.01.2014 11:43 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Es nezinu vai tās meitenes, kas te uzbrūk autorei apgalvojot, lai ļauj puisim atpūsties tiešām arī uzskata, ka puisis tur atpūšas sauļojoties, dzerot limonādi un čalojot ar saviem čomiem...? Es nezinu, varbūt man vienkārši nav paveicies un visu savu 24 gadu laikā mani ir ieskāvuši vieni vienīgi abu dzimumu kretīni (tīri runājot par uzticību ), bet, diemžel, nezinu pilnīgi nevienu puisi, kurš dodoties tāda ceļojumā, turklāt ar draugiem, tur nevainīgi malkotu limonādi ar eksotisku ziedu aiz auss. Tur ir cita vide, alkahols, tur ir izaicinājumi, vilinājumi un turpat ir arī kaismīgi one night standi. Piedodiet, bet saku godīgi, ko domāju-puisis, ļoti iespējams, ir norāvies un uz pilnu jaudu izbauda brīvības saldi skurbinoso garšu ar visiem tās mazajiem ''grēciņiem''...
02.01.2014 11:41 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
andzelija!!! nu neko neverte, priecajaties,ka satiksaties, speciali tacu nevajag neko vertet. turpiniet,ka bija lidz sim. tad ari manis.
nu ko tu pati sava galva sadomajies?
02.01.2014 11:10 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
andzelija- ko tev vēl vispār vajag vērtēt, ja tu zini, ka tad, kad viņš atbrauks, viss būs vislabākajā kārtībā? ko tur vērtēt un kādas blusas tev tur vajag meklēt? izturi šo pārbaudījumu un viss būs kārtībā. ja viņš atbrauks pie tevis atpakaļ un viss būs kārtībā, ko tur vēl ņemties???
02.01.2014 11:10 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Cukurvāvere- pielīdzināt var visādi, bet ne visi vīrieši vecpuišu ballītēs nododas izvirtībām, citām sievietēm, krāpšanai. saucat mani kaut vai par naivu vai stulbu, bet zinu, ka esošajā situācijā manās attiecībās, mans draugs mani nekrāptu ne vecpuišu ballītē, ne ceļojuma laikā. kā būtu pēc 10 gadiem, es nezinu, jo tas ir atkarīgs, kādas attiecības mums izveidosies nākotnē.
manuprāt, vislabāk autore pati apzinās šī brīža attiecību stāvokli. saproti, ka tikpat labi puisis tevi var piekrāpt jebkurā laikā, bet tāpēc ir attiecībās tāda lietā kā uzticība un uzticēšanās. ja tu savam draugam neuzticies, padomā, kāda jēga ir no attiecībām? kam viņam vajag sievieti, kurai nemitīgi kkas jāpierāda vai kam vajag vīrieti, par kura uzticību un jūtām ir nemitīgi jāšaubās?
02.01.2014 11:07 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Bet ko man tur skatīties un vērtēt pēc atbraukšanas? Protams, mēs busim pirecīgi viens otru redzēt, metīsimies virsū, atkal pavadīsim laiku kopā. Bet uz ko tieši skatīties un vērtēt?
02.01.2014 11:05 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
pirmkart ieteiktu necepties, stradat savas lietas un laut puisim atpusties.
protams,ka vinam tur iet jautri, ir labi, viss ir jauns un tu esi seit,strada un nak virsu visadas domas.
tas ir normali, ka vins aizbrauca bez tevis, jo esat pazistami paris menesus, biletes drosi vien bija rezervetas jau sen, vins brauc ar saviem draugiem un izmaksat tadu summu tev nebutu prata darbs.
par krapsanu... nu nevar to neviens zinat. apgalvot, ka vins 100% kraps ir diezgan mulkigi.
nu kada nozime ir cepties tev? tapat nekas labak no ta nebus! nomierinies, nevajag pusties un dusmotes, kad gribes, tad tev ari uzrakstis pietiekamu palagu.
labak sagaidi back majas un tad ari skaties kadas bus attiecibas:)
02.01.2014 11:00 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
par nokraapshanu.. Jaa, jaa, var arii tepat LV.. Bet tas nav tas. Es to pieliidzinu vecpuishu ballei :D
02.01.2014 10:53 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu, ja viņš skatās uz citiem brunčiem tur, tad viņam nebūtu problēmu meiteni piekrāpt arī šeit. vai tad nu Latvijā trūks izaicinājumu un kārdinājumu? Diez vai...
protams, manī nebūtu neliela trauksme, bet es nepsihotu. tad jau es pirms svētkiem esmu komentējusi tavas iepriekšējās tēmas. ieteiktu beigt cepties. nekā tur tādu nesaskatu, ka tu nebrauci ceļojumā, JO BIĻETI VIŅŠ JAU NOPIRKA, KAD BIJĀT TIKAI TIKKO IEPAZINUŠIES. manuprāt, tu vnk pati nobeigsi labas attiecības. tu vnk ēd vīrieti par ne par ko. ieteiktu tā nedarīt, ja negribi palikt viena pie sasistas siles.
02.01.2014 10:46 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
eh, es runaaju tieshi un reizeem nevietaa varbuut,..
Bet es pilniigi saprotu tavas sajuutas un saapi.. :/ vnk nelauzi galvu un paaraak neapgruutini vinju ar savaam sms. Lai atpuushas, atbrauks atpakalj, tadf vareesi izveerteet lietas.
02.01.2014 10:45 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Cukurvāvere, paldies! Manai jau tā emocionālajai dabai šis ieraksts noteikti ļaus justies labāk.
02.01.2014 10:41 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
aaaijj.. Piedod, bet nedomaaju, ka vinjsh tur pa taam nedeeljaam tev buus uzticiigs.. Ja buutu nopietnas attieciibas jums, tad veel var domaat par preteeejo.. Tad, kad esi kkur par 180* prom, tici man, tur negribas 24/7 domat par kaut kaadu meichu LV. Tur ir DAuDz kaardinaajumu un vilinaajumu... (protams, varu arii kljuudiities un jums viss ir mega nopietni, vinjsh nav kraapeejs un redz tevi kaa savu sievu un toposho beernu maati)
02.01.2014 10:36 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
A vot pasaki viņam to, sabļauj uz viņu, tad jūs izšķirsieties un tieši šī tēma tev vairs nesāpēs :D

Ļauj cilvēkam atpūsties...
02.01.2014 10:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits