Iepazīšanās internetā!

 
Reitings 686
Reģ: 20.10.2012
Sveikas, 2014.gadā!
Iespaidojoties no diskusijas - Jūsu stāsts, tika ka daudz pieminēta iepazīšanās caur internetu!
Kāda ir jūsu pieredze?
Kādi ir + un - sākt saraksti iepazīšanās portālos?
Kādus jūs ieteiktu saitus?
Un.. ka atpazīt "krāpniekus"? :D
01.01.2014 12:59 |
 
Reitings 12
Reģ: 26.12.2013
Agrāk sēdēju latviešu iepazīšanās saitos, kā, piemēram, "otrapuse", bet sapratu, ka diezgan bezjēdzīgi .
Vēlāk sāku mērķēt uz ārzemju saitiem un tur atradu sev vīrieti, kas atbilst vērtībām, kuras meklēju otrā cilvēkā.

Atbildot uz pēdējo jautājumu... Vienkārši vēroju to, kā, ko, kāpēc un par ko raksta. Iztirzāju redzamo no vairākām pusēm un rodas aptuvenais priekšstats.
01.01.2014 18:40 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Tev arī sveicieni 2014.gadā!

Pieredze ir dažāda.Ir bijuši pārsteigumi satiekot to cilvēku, ar kuru saraksties un pilnīgas izgāšanās, kā jau jebkuram no mums.Bet, tāpēc jau tas ir internets, tāpēc pirms satiekam otru cilvēku sākumā nāktos padomāt :

No mana skata punkta,nosakām vecumu paskatāmies bildes, ja patīk rakstām vēstuli. Neieteiktu izvēlēties meitenes no vienas profila bildes, jo tā varētu būt ļoti veiksmīga fotogrāfija, turklāt vairākus gadus veca. Neieteiktu arī spriest par daiļavas izskatu pēc mākslinieciskajām/studijas fotogrāfijām.

Tālāk, mēs nonākam pie pirmās problēmas. Tā saucamajiem neīstajiem profiliem. Tādu būs daudz (vispār draugiem.lv to ir apmēram puse (neprasiet man, kādēļ tādas tieksmes ir cilvēkiem) Bet, tā tas ir..i. Neīstas personas ir tomēr diezgan viegli atpazīt pēc vairākiem parametriem.

Kurai ir pārāk maz vai pārāk daudz draugu. Vidēji meitenei ap 20 gadiem būtu jābūt 200-400 draugiem. Ja tie ir 1000 un vairāk, tad tā persona visdrīzāk nav īsta vai arī pazīstams cilvēks Latvijā.

Kaut kur minēts profilā vārds „aiciniet” – viegli nodod mazās meitenes, kuras krāj draugus, jo priekš kam mums aicināt pavisam nepazīstamus cilvēkus, nekāds labums mums no tā nav.Parasti, tās meitenes, cenšas ar saviem lūgumiem, lai papildina kontus utt..

Pirmie draugi viņas sarakstā ir aizdomīgi. Pārsvarā tiem ir jābūt ne pārāk izskatīgiem vienaudžiem draudzenēm, nevis 7 džekiem ar perfektu presīti vai kas uz to pusi...

Dienasgrāmatā nav apsveikumu no meitenēm dzimšanas dienā un vārda dienā, bet tā vietā ir džeki ar tekstiem „sveicu tevi skaistule” utt.

Nav iespējams apskatīties citas bildes vai gallerijas ar viņu.

Ne vienmēr šie parametri ir patiesi, pēc kuriem vadīties,bet ir gadījies un pārbaudīts praktiski,tad atklājas visas neglītās sievietes,mazās vai ar neīstajiem profiliem.

Tas bija par krāpniecēm, par krāpniekiem, gan jau būtu kas līdzīgs :)

Iepazīšanās portālus, mazliet aprakstīšu:

One.lv – Ļoti labs iepazīšanās portāls, ja māk runāt un rakstīt krievu valodā. Pēc pieredzes varu teikt, ka sievietes ir daudz atsaucīgākas nekā draugiem.lv. Citas grib iegūt kādu latviešu draugu, pamācīties latviešu valodu. Ja nav nacionālā veida aizspriedumu šis sociālais tīkls ir jāizmanto.

Facebook.com – 500 miljoni lietotāju! Tas izskata daudz ko. Atrast šeit var daudzu nacionalitāšu sievietes. Attiecīgi tikai jāpadomā vai pēc tam satikšanās būs iespējama. Iespējams noderēs kādam, kas dzīvo pie Lietuvas vai Igaunijas robežas, jo šis sociālais tīkls abās valstis skaitās visapmeklētākais.

Oho.lv – MILFu datubāze. Ja patīk vecākas sievietes, šeit tādu ir daudz. Pie tam šis ir iepazīšanās portāls un reģistrējas te sievietes, lai iepazītos biežāk nekā, piemēram, draugiem.lv.

Face.lv – Līdzīgs serviss kā oho.lv. Tie, kuri ir līdz 20 gadiem, noderēs atrast vienaudzes. Plus ir tāds, ka galerijas tiek apstiprinātas un bildes parasti ir labas kvalitātes un pārsvarā īstas.

Moust.lv – Portālā ir face control, tas daudz ko izsaka. Vēl viena iespēja, kur sameklēt izskatīgas sievietes. Nacionalitātes jauktas – latviešu un krievu.

Friendclub - Iespējams chats un video chats, kur var cilvēku redzēt uz vietas, visas ekstras pilnīgi par velti.

Boomtime- Vairāk portāls no 18 gadiem un vairāk, aktīvs chats, iespēja dažādās spēlēs caur portāu piedalīties, kā arī konkursos..
01.01.2014 18:48 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
edgarssss, un otrapuse.lv? :D Aizmirsi galveno saitu!
01.01.2014 19:04 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Nerea, Sveika! Runājot par otra puse, teikšu godīgi, pārbaudīju vienu nedēļu, kura bija dota jaunajiem lietotājiem. Secināju abonementu nepirkšu. :D

Sievietes pārāk pārliecinātas par sevi, skatīties skatās, bet gramatika pilnīgi pieklibo, visas kā vienas, kuras ierakstījušas vidējā vai pamatskolas izglītība, sasēdējusi solārijā un vēlas no vīrieša augstāko, bakalaura,maģistra grādu, nerunājot par to,ka vēlas peldoši labu, ar auto vīrieti, bet ko pašas sasniegušas? ....

Vēl, varēja manīt, ka sievietes vēlas lai viņām skrien pakaļ, ja uzraksta normālu tekstu, atbild ar vienu teikumu un tad, tas tikai loģiski, ka vairs neatbildu, bet viņas vēl vēlāk skatās profila bildi un ko savās ilūzijās gaida no Tevis, tas tā īsumā...;)
01.01.2014 19:15 |
 
Reitings 258
Reģ: 30.05.2012
Skorpions ... ļauj minēšu vērtības... vismaz S klases MB, vismaz TAG Heur, vismaz dzīvoklis pie jūras Spānija, Itālijā, Francijā... 99,99% trāpiju ne? Ārzemnieki lohi, vismaz vedās uz gold diggaz, turīgus Latviešus nav tik viegli aptīt ap pirkstu, rūdijums.
01.01.2014 19:15 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Kadam te ir baiga pieredze :D
01.01.2014 20:07 |
 
Reitings 686
Reģ: 20.10.2012
edgarssss, paldies par tavu izsmeļošo aprakstu! :D
01.01.2014 20:16 |
 
Reitings 12
Reģ: 26.12.2013
Sucess, aizskāru vājo vietu? Nu sorry.
Viss ir ļoti vienkārši- manai gaumei patīk vīrieši sākot no 33, liela daļa Latvijā šajā vecumā ir jau PRECĒTI vai jau šķīrušies AR BĒRNIEM. Lai kā es otru mīlētu, diez vai man gribētos dzīvot ar bērnu, kurš tam ir no citas sievietes. Ārzemēs vīrieši veido ģimeni vēlāk, jo vispirms nodrošina ģimenes dzīvei attiecīgus apstākļus, lai bērns varētu normāli dzīvot.
Jaunāki vienkārši nesaista, man nav par ko runāt ar viņiem. Kāda jēga satikties ar cilvēku tikai tāpēc, ka jauns, ja man ir garlaicīgi? Jēgu neredzu. Tad jau tas būtu kā statusa pēc, "tjipa"- o, savējā, dara to, ko vēlas citi, pazaudējot savu "es".
01.01.2014 20:45 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Internetā vairākas reizes esmu nejauši iepazinusies ar kādu puisi (nekad neesmu izmantojusi iepazīšanās portālus) , iepriekš arī šie iepazītie cilvēki dzīvē lika nedaudz vilties un ilgstošas attiecības ne ar vienu neizveidojās.
Taču ar savu tagadējo draugu arī iepazinos pavisam nejauši, kaut kā bija lemts sākt čatot, ar viņu bija ļoti jauki un interesanti, tā nu viņš piedāvāja tikties dzīvē un es piekritu. Tikšanās bija pat vairāk kā izdevusies, turpinājām tikties un neilgi pēc tam kļuvām par pāri, nu jau stipri vairāk par gadu kopā :)
01.01.2014 20:47 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
šķiet, ka vismaz 70% tur ir dīvaiņi..


Nevajag sarakstīties un satikties ar cilvēkiem kuriem profila bildēs ir peņi, diben-caurumi vai zeķubikses valkājoša persona.
01.01.2014 23:01 |
 
Reitings 260
Reģ: 05.07.2013
Protams, šajos portālos ir sastopami pietiekami daudz savādu cilvēku, bet neviens jau neliek tādiem atbildēt.
Jo man rakstījuši ir ļoti sakarīgi cilvēki, nu vismaz 80%.

Un tagad ir sanācis tā, ka pāris dienas tiekos ar puisi, ko iepazinu iepazīšanās portālā. Tad jau redzēs, kā tas izvērtīsies.
02.01.2014 19:26 |
 
Reitings 494
Reģ: 17.10.2013
Neiesaku,man nav nekadas pieredzes,bet piekritu tam,ka tur ir divaini,kuri neprot iepazities pec vecas metodes.
02.01.2014 19:28 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Body, kā tu vari izteikties par to, kur tev nav pieredzes? Un vai tad aizņemti cilvēki ir dīvaini?
02.01.2014 19:32 |
 
Reitings 294
Reģ: 02.01.2014
Pieredze ir bijusi visāda, bet nenoliegšu faktu, ka tiešām lielākā daļa ir mazliet dīvaini vai arī meklē seksu un piedāvā visādas citādas izvirtības. :D
Bet nu protams, ir arī reizes, kad paveicās, jo pašlaik esmu kopā ar draugu, ar kuru iepazināmies internetā un līdz šim viss ir lieliski, tā kā mēģināt jau var :)
02.01.2014 19:32 |
 
Reitings 646
Reģ: 05.03.2011
Nenoliedzami tur ir dīvaiņi, bet vai uz ielas tādi nav???

Ja ir kaut cik normāla saprašana, ir spējas selektīvi atlasīt, kuram atbildēt un kuram nē, tad ir arī ļoti daudz sakarīgu cilvēku!
Nezinu, vai man veicas, vai kā..bet manas tikšanās ir bijušas tikai pozitīvas, protams, ne visas vainagojās ar attiecībām.
Iepriekšējās attiecības izveidojās ar internetā iepazītu personu, tās ilga 5 gadus. Pašreizējās jau ir 9 mēn, ceram uz mūžu.
02.01.2014 19:32 |
 
Reitings 686
Reģ: 20.10.2012
Liene, iepazinies caur otrapuse.lv?
Pēc cik ilga laika devi savus datus?
02.01.2014 19:33 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Nesaprotu, kāpēc Jūs uzskaties, ka tie ir dīvaini cilvēki, tie ir tādi paši kā visi, kuri arī vēlas iepazīties, tāpat kā Jūs.Tikai neizdodas, jo nezin piemērotāko ceļu, kā uzsākt sarunu, iegūt otra cilvēka cieņu, patīkami rakstīt, lai otram rastos interese atbildēt.Tie ir tādi paši, kā mēs, tikai viņiem ir citas vērtības galvā, nespēj ilgi gaidīt, jo ir pārgaidījušies un cenšas šaut laukā uzreiz visu savu arsenālu, nedomājot par sekām.Ja, jau viņi ir dīvaini, tad viņi var par Jums domāt tāpat, ja uz jautājumu "Čau!"Vispār neatbildiet, tāpēc, ka tā, atvainošos par leksiku, standart frāze, ar kuru otru cilvēku neuzrunāsi.
Mēs visi, esam tādi kādi paši vēlamies būt,kā sevi esam attīstījuši.Mēs arī neko nezinām, par Jūsu saukto dīvaini, kas viņam dzīvē bijis, varbūt kāds smags notikums, ka vairs nav tāds kāds bijis, ielīdis sevī, neprot piesaistīt uzmanību, un tāpēc ir jānoraksta, nebūt nē, jo,ja cilvēkam ir vēlme mainīties, cīnīties, tad var sasniegt daudz.
03.01.2014 19:00 |
 
Reitings 416
Reģ: 25.12.2013
meičas tur ir dīvainas. 18 gadu vecumā biju tādā saitā ar labu bildi (pludmalē, muskuļots, iededzis) un kkādas resnītes iedomājās man rakstīt. vnk wtf?
03.01.2014 19:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits