Svētki, kā indikators tam, cik laimīgas esat!

 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Tā mana doma ir tāda, ka svētki ir tie mirkļi, kuros vari ieraudzīt to, vai esi laimīga, vai neesi. Ikdienā jau to tā īsti nevar pamanīt, jo esi tāda kā skrējienā un steigā, bet, kad pienāk tas svētku vakars. Esi mājās... viens... labākajā gadījumā tev blakus murrā kaķis vai uzticīgi guļ suns. Telefonā klusums un datorā klusums, un tu sēdi, kā muļķe un gaidi, kad kāds par tevi atcerēsies, nu parasti jau tas viens īpašais. Vai arī visur apkārt saskati priecīgi čalojošus draugu pulciņus, laimīgi iemīlējušos pārīšus rociņās, kamēr dzīvoklī ar savu omi un opīti ēd rasolu, fonā skanot Reinikam. :D Kā ir ar jums? Vai svētkos jums ir līdzīgas sajūtas jeb svētkos visvairāk izjūtat to, ka kaut kā pietrūkst, jūtieties skumji un nomākti.
30.12.2013 15:16 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Es esmu laimīga,jo man ir viss,lai es tāda varētu būt.Man ir darbs,mācos to,ko patiesi vēlos un man ir forši līdzcilvēki.Esmu pieradusi būt patstāvīga un dzīvoties pati par sevi.Svētkos jūtos labi,bet kkāds sentiments par to,ka esmu viena ir.Principā man šobrīd pilnai laimei gribētos attiecības,jo es esmu mīlestības cilvēks,es no tā barojos.Un tieši attiecības ieviestu pilnu pilnīgu laimi.
30.12.2013 17:16 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Gada nogalē vairak atceros, ka esmu vientuļa - uz laimīgo parīšu fona, kas kopā svin Ziemīšus un iet uz JAungada ballēm - es jūtos ļoti tizli, sēžot mājās to laiku. Vsp neeju FB jo negribu redzēt sapucētas meitenes, kuram ir normāla 20gadniecu dzīve - attiecības, vīrietis, arī bērni dažām... Es uz tā fona jūtos nožēlojami. :D Tā kā svētki man riebjas! Vēl priekša Valentīndiena!!! :(
30.12.2013 17:29 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Tā kā esmu ļoti emocionāla un ja man nebūtu apkārt cilvēku, es droši vien no skumjām nobeigtos. :D Bet tā kā svētkos parasti esmu ar mīļajiem, tad esmu labā noskaņojumā, pacilāta, un tā " īpaši" jūtos. Šogad sanāca tikai skumīgāk, nesvinēu Ziemassvētkus vis savās mājās, lai gan puisis blakus bija. Varbūt tas tā nosita vakaru, viss kaitināja un ar nevajadzīgiem pārmetumiem mocīju savu puisi, bet pati jau to apzinos un tā stulbi sanāca. Bet kopumā nesūdzos, man svētki patīk, ja neesmu viena. (kas nav noticis ļoti ilgu laiku)
30.12.2013 17:30 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Jaunajā gadā vienmēr uznāk kaut kādas skumjas, kam ikdienā uzmanību nepievēršu. Kad biju jaunāka - pasvinēju ar ģimeni, viss ok, bet tagad pēdējos gados ir tik žēl, ka nav man tāds draugu bariņš, ar ko kārtīgi nosvinēt. Visi svin kaut kur atsevišķi, un tad nu es palieku viena. Labākajā gadījumā aizbraucu pie omas paēst rosolu, sagaidām krievu jauno gadu un tad pēc 22:00 jau esmu mājās un jūtos sasodīti vientuļi.
30.12.2013 17:38 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 09.10.2009
Tām ,kuras pārdzīvo par " draugu bariņiem" - šogad , iespējams, vairāku iemeslu dēļ (kā , piem., neesošais sniega baltums) nav svētku sajūtas. Tik daudzas šogad tieši svin kopā ar savām ģimenēm, nevis ar " draugu bariņiem". :|

Tā kā mīļotais 31.12. naktī strādā - apzvanīju savējās druškas un arī - visas pie savām ģimenēm... :)
Un šogad arī es - tikai ģimenes lokā sagaidīšu Jauno gadu. :)

Neskumstiet, mīļās meitenes! :*
Lai jums visām veiksmīgs un bagāts gads! ^_^
30.12.2013 19:45 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
in_love, visi nav vienādi.

Šajā diskusijā pilnībā piekrītu zili_rudzi komentāram.
30.12.2013 19:54 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Ir bijis skumji, bezcerīgi, un ir bijusi tā sajūta, ka gads sola tik daudz, itkā stāvētu uz mākoņmalas un atliktu vien palēkties visā tajā foršumā iekšā.
Es tikai zinu, meitenes, ka viss mainās. Un neviena diena, pat ne Vecgada nav nekāds indikators nekam. Un pat ne vienmēr ne blakusapstākļi - kā vīrietis blakus, nauda kontā. Jo šajā vakarā tomēr vajadzētu ļaut uzvarēt Cerībai.
Un tu vienmēr vari saņemties piezvanīt kādam, nevis gaidīt kādu šurpnākam pie tevis.
Uzrakstīt visus sliktumus uz papīra un sadedzināt, atstāt pērnajā gadā, viss, tā vairs nav. Un tur jau tas labākais, ka tev katru rītu ir dota iespēja veidot savu ceļu, paskatīties uz pasauli savādāk, ne tikai gada 1.dienā.
30.12.2013 20:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man parasti ir taa vecgada dienaa,ka ap 2pm,kad Latvijaa ir pusnakts-attaisu savu Prosecco-ieleju sev , mazliet viiram -iedodu vinam bucu un saku -laimiigu Jauno gadu!Vins jau taa ir pieradis pie taa "mana gaajiena",ka zin loti labi,ka man saskries aciis asaras-vienmeer mani apkamj un saka-viss buus labi!:)
30.12.2013 20:16 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Šogad man bija savādāki svētki kā parasti. Tīri emocionālā ziņā. Es aizvien vairāk saprotu to, ka mums tiek uzspiestas tās klišejas, kā pareizi jāsvin un, kā jājūtas. Svētki ir izdevušies tikai tad, ja svinēti kuplā ģimenes lokā, pie pufīgas egles, svinīgā kleitā, dāvanā saņemts bildinājums vai vismaz mašīna. Viss kā no pastkartes vai filmas. Mans Ziemassvētku vakars bija pidžamā, pie televizora, ar šampja glāzi. Es nejutu, ka man vajag kaut ko citu. Un šobrīd es daudz labprātāk stāvētu kādas milzu klints galā, skatītos tālumā un sakārtotu domas, nevis meklētu kleitai piemērotu krūšturi.
Svētki nav indikators laimei, uzspiestā konkrēta formāta svētku svinēšana liek mums justies slikti, ja šajā formātā nesanāk iekļauties. Bet tur nav nekā slikta. Laikam beidzot man tas ir pielecis.
30.12.2013 20:27 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
zili_rudzi, nav vajadzības man lieku (lai gan skaisti izpildītu) liriku adresēt. Vai teicu, ka visi ir vienādi? Es tieši izcēlu gadījumus, kad cilvēkam svētki varētu būt mazliet smagāks laiks. Bet pārējās vienkārši čīkst. JĀ, SIEVIETĒM VIENMĒR PAR VISU IR JĀPAČĪKST, JĀPASŪDZAS UN JĀPAMEKLĒ PROBLĒMAS TUR, KUR TO NAV. :) Ja citas forumā drīkst čīkstēt, kāpēc es nedrīkstu forumā uzrakstīt, ka kāds čīkst? :D
Jaukus tev un citām meitenēm svētkus, nečīkstiet un nezāģējiet savus puišus vismaz svētku laikā! Baudiet noskaņu! :)
30.12.2013 20:29 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Loti daudz, kas atkarigs no ieksejas sajutas.

To esmu sapratusi, kad tie, kuriem ir daudz vairak visa ka ta, kam butu jabut, salidzinajuma ar mani, vienalga par kaut ko nav miera un kaut kas pilnai laimei biezi vien trukst ari viniem.

Sogad man ir loti laba iekseja sajuta, it ipasi Ziemassvetkos. Nepietruka ne sniegs, ne vel milzum daudz Ziemassvetkiem piederoso atributu. Un sobrid loti gribetos, lai ta saglabatos un butu visos svetkos.
30.12.2013 20:39 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Patiesībā bieži vien tieši tāpēc man neizdodas svētki līdz galam, jo sajūtos vientuļa. Bet tā drīzāk ir mana problēma, jo neesmu ar dzīvi/sevi līdz galam apmierināta un otrs, ka es sekoju līdzi tām klišejām ko Libra minēja..

Es aizvien vairāk saprotu to, ka mums tiek uzspiestas tās klišejas, kā pareizi jāsvin un, kā jājūtas. Svētki ir izdevušies tikai tad, ja svinēti kuplā ģimenes lokā, pie pufīgas egles, svinīgā kleitā, dāvanā saņemts bildinājums vai vismaz mašīna.


+++

Negribot, gribot man tās klišejas pielīp. Pat palasot diskusiju par ziemassvētku dāvanām es sabēdājos un tikai pēc tam atskārtu nu cik tas bija muļķīgi un nevietā utml. Acīmredzot neesmu vēl iemācījusies kā no šīm klišejām izvairīties un tas arī traucē to svētku sajūtu sagaršot.
30.12.2013 20:45 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
man ir ļoti maza ģimene un tie paši nav ļoti tuvi. nekad nav aicinājuši svinēt kopā, un es arī negribu uzprasīties. arī draugi parasti svin ar ģimenēm, tā viņiem pieņemts. ir bijis, kad visus svētkus esmu viena mājās. nav jau dikti bēdīgi, man patīk būt vienai, bet tomēr tas liek aizdomāties..

šogad uzprasījos pati pirmo reizi pa ilgiem laikiem svinēt Jaungadu kopā pie vieniem draugiem.. nebija viegli, bet saņēmos! tomēr atteica beigās, kaut kas tur neesot sarunāts un nesanākot, nezinu. tajā brīdī gan asaras sariesās acīs. tieši šogad ļoti negribējās palikt vienai.
30.12.2013 21:01 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 09.10.2009
Libra,
manuprāt, ļoti precīzi teikts! ;)
30.12.2013 21:17 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Man ir liela ģimene, līdz šim vienmēr esam svinējuši kopā, vientuļa jutusies nekad neesmu, lai gan ikdienā uz to nosliece man ir :D
Svētkus nesvinam lielākajai daļai pieņemtajā veidā, Zsvētkos iztiekam bez dāvanu kalniem, bez pārēšanās, Vecgada vakarā jau pāris gadus ir tradīcija spēlēt pokeru un gaidīt pusnakti :)
Protams, ienāk prātā - būtu jauki, ja būtu man otrā pusīte, bet daudz nebēdāju, zinu, ka rīt būs jauna diena, ar jauniem pavērsieniem un visu citu (l)
30.12.2013 21:53 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Nelasīju diskusiju, bet man liekas, ka ikdiena ir indikators tam, cik laimīgs esi. Ja spēj justies komfortabli ikdienā, tad neveiksmīga, vientulīga svētku diena to nemainīs. Cita lieta, ja esi vientuļais vilks arī ikdienā un tas sagādā mokas, tad gan svētki ir vēl viens iemesls krist depresijā pārvērtēt savu dzīvi.
30.12.2013 21:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)