Tām, kuras bez prezervatīviem

 
Reitings 135
Reģ: 07.08.2013
Sveikas, cosmo dāmas :)
Man tāds pavisam neērts jautājums. Bet runāšu tieši, citādi neko nevarēs saprast :D

Ar draugu drīz sāksim mīlēties bez prezervatīviem. Tā kā nekad to neesam darījuši bez prezervatīva, tad ir neliels samulsums par to, kas notiek pēc tam, kad sēkla ir izšļākusies. Ja es piecelšos stāvus kājās, tad tā iztecēs ārā? (Piedodiet, par detaļām!)
Ko Jūs dariet pēc seksa? Uzreiz ejiet dušā? Un kā tikt līdz tai? Dvielītis, salvetes? Vai arī viss nav nemaz tā kā es to esmu iedomājusies?

Jauku un pikantu vakaru!
29.12.2013 22:51 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Liels +++ Ancei. :D
04.01.2014 18:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Donata-nu es nemiileejos katru dienu,tas arii taisniiba,bet jaa...!:)
04.01.2014 18:02 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Par tēmu kopumā man nav ko teikt, jo izmantojam prezervatīvus, bet DIO, vai tad Emanuelle ir ginekoloģe vai vecmāte, vai līdzīgi saistīta ar veselību pa sieviešu līniju, ka viņa ir labākā vai lielākā padomdevēja, kurā ieklausīties? Vienkārši, ja viņa nav šāda ārste, tad viņas padomi ir tik pat vērti, cik pārējo dalībnieču, kuras arī nav ārstes. Citādi jau...urologs arī strādā medicīnā, bet tas nenozīmē, ka viņš spēs dot labākos padomus cilvēkam ar redzes problēmām.
Ja viņa ir ar ginekoloģiju un sieviešu veselību saistīta, tad protams, cita lieta, tad es esmu palaidusi to garām, jo man likās, ka viņa ir cita veida ārsts un es atvainojos.
04.01.2014 18:08 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Man ir bērni, mans ir vīrs, kuru mīlu, bet slapjumā gulēt es neesmu gribējusi ne reizi.
Mums ar vīru abiem svarīgi ir apmazgāties pēc seksa un mēs to darām kopā.
Izskatās, ka te vairumam vīrieši savus locekļus slauka palagā, kā jau te tika minēts.
Tie, kas neslaukās, acīmredzot, nekad nav baudījuši seksu, kas nav gultā, jo ja ir fiksais, tad viss tek ārā un te ,man var teikt jebkura, bet tie būs meli vai arī Jūs tiešām neesat ar prātu apveltītas, bet tek ārā. Tā ir gravitācija. Tas jau nu pieaugušiem cilvēkiem būtu jāzina, ja nu tiešām - uz vecumu viss sasūcas vagīnā.
Tā,kā mēs vēl esam seksuāli aktīvi gan gultās, gan virtuvēs, gan citās telpās mājās - asumam, tad es ar slapjām apakšbiksēm visu dienu nestaigāju, jo tas ir pretīgi - elementāri uz tualetei, ar tualetes papīru. Un tas nebūt nemaina manas jūtas pret savu vīrieti un viņam pret mani arīdzen.
Tās,kas minēja, ka ar tualetes papīru nevar slaucīties (jo neviena te nepieminēja nekādas smaržīgās salvetes vai ko) -Jūs arī pēc mazajām darīšanās WC ejat ar "pēdējām pilēm" biksēs? Dibenu arī ar aļģēm slaukāt. Nekļūsim jau nu smieklīgas.
Katrs dara kā viņš uzskata par pareizu, bet uzspiež savu viedokli abas puses. Ja runa iet par gultu.
Bet ko Jūs darāt pēc fiksajiem, kur nav paredzēts gulēt stundu blakus, jo pēc būtības - tas ir ātri un kaislīgi? Noteikti arī nekas netek ārā, viss pielīp iekšā un glabājas līdz brīdim, kad sieviete iet uz tualeti.
Es atvainojos, bet man tiešām sabojājās priekšstats par dažām dalībniecēm, kas sevi pozicionē, kā gudras un ar pieredzi bagātas. Mazliet kauns sametās.
Es arī neesmu vairs jauniete, man ir gan bērni, gan pieredze, bet no tā,ka mēs ar vīru pēc seksa ejam apskaloties - nav mainījušās mūsu jūtas vai intīmā veselība.
04.01.2014 18:09 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Par šo diskusiju, nekas cits nenāk prātā kā šis:
04.01.2014 18:11 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Ja sieviete pēc seksa uzreiz ceļas augšā un skrien mazgāties un vēl viskaut ko citu darīt, tātad viņa tēlojusi orgasmu un nav beigusi

Nu jā, kārtējais žurnālu upuris. Noteikti uztver par patiesību visu, kas rakstīts arī Cosmopolitan žurnālā.
Debīlisma kalngals. Es atvainojos.
Netēlo tikai tās, kas guļ spermā, nemazgājas un vēl smaržo pēc ziediem nākošajā rītā. Pieprasa kunilingu no vīrieša rītā, tām sasūcas sperma vagīnā un ir ideālas attiecības.
Noteikti šīm perfektajām mute arī no rīta smaržo pēc Alpu kalniem.
04.01.2014 18:12 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Igy vissakarīgākais komentārs šajā diskusijā!
04.01.2014 18:12 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Meitenes, meitenes..uhh (DIO gandrīz apjuka), šos komentārus ir rakstījusi Emmanuelle? Pilnīgi ne viņas stils...

Nav vajadzības pārliecināt kādu kā ir pareizi. Bet ir lietas, kas vistiešākā mērā ietekmē veselību un arī vīrieša un sievietes smaržas (nav vajadzības noiet nost no tēmas un sākt dīrāt vārdus) - šajā gadījumā, ko es sapratu un kam absolūti pievienojos ir ēdiens, sporta pulveri un kas tik vēl nē, mazgājamie līdzekļi, salvetes ar smaržām, veļa utt... tas viss ietekmē.

P.S. Un kāds gudrs filozofs ir teicis "Mūs nevar ietekmēt tas, kam neticam".
04.01.2014 18:15 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Vēl piemirsu pateikt - gravitācija uz vecumu paņem visu-krūtis, acu plakstiņus, dibenu utt., bet dažai labai sperma "tek" uz augšu un uz leju nemaz.
04.01.2014 18:17 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Mani atkal nepārsteidz,ka tās,kuras neatbalsta apslaucīšanos vai mazgāšanos ir tieši tās lietotājas, kuras tā dara.
Par veselību un beigšanu iekšā,ja vien negrib tikt pie bērna, nevar būt ne runas. Tātad tiek lietoti hormoni un man hormonālās tabletes vispār šķiet ir inde un nesavienojamas lietas ar veselu reproduktīvo sistēmu.
Bet vispār man ir vienalga,kā kura dara. Ceru,ka pati autore saņēma atbildi un izdomāja,kā rīkosies.
04.01.2014 18:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Igy-lai nu kaa arii es nebuutu izteikusies,nekad nevienu komenteetaaju neesmu apvainojusi ar sarkasmu...tas gan!
Man loti zeel,ka es vispaar ienaacu sajaa diskusijaa,bet no otras puses atkal-man nav ko zaudeet...pasakot savas domas!Tagad visaam skaidrs ,kas ir Emmanuelle!
04.01.2014 18:23 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Bet vispār man ir vienalga,kā kura dara.


Tā principā arī ir vienīgā normālā attieksme - jo es personīgi nu tik tiešām nesaprotu šo mūžīgo cepšanos, par to, kā dzīvo un kādas izvēles citi izdara savā ikdienā. Gan šīs, gan daudzu citu diskusiju sakarā tā vien jaunajā gadā gribās dāmām novēlēt - get a life! Tad nebūs tik ļoti jāuztraucas par citu dzīvēm,
04.01.2014 18:26 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Netēlo tikai tās, kas guļ spermā, nemazgājas un vēl smaržo pēc ziediem nākošajā rītā. Pieprasa kunilingu no vīrieša rītā, tām sasūcas sperma vagīnā un ir ideālas attiecības.
Noteikti šīm perfektajām mute arī no rīta smaržo pēc Alpu kalniem.


Man ir ģimene un sieva kuru mīlu, jau pietiekmai ilgu laiku. Mums ir sekss un mēs neko netēlojam. Pēc laba seksa ir labs patīkams atslābums, ka vienkārši aizmiegam kopā, nejūtot nekādus slapjumus un neērtības. Lai pēc tam mostos lai ieietu dušā ??? Es saprotu uz WC - tā ir cita lieta.
Un rītā nav nekādas problēmas pamīlēties vēl un pēc tam dušoties. Ja normālu ievēro higēnu tad svaigi sievietes sviedri ( it īpaši pēc seksa) tiešām smažo.
04.01.2014 18:30 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Ja cosmo pastavētu dienas cilvēks, tad ligavina būtu 4 janvāra 2014 gada cilvēks! Trāpīgi vārdi.
04.01.2014 18:30 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Dionīsus -
cik sapratu, tad tu veic savai sievietei kunulingu no rīta arī, ja vakarā ir bijis sekss un sievietes vagīnā vēl ir tava sperma. Kā ir laizīt savu spermu?
Man liekas,ka neviens normāls vīrietis to nekad labprātīgi nedarītu. Un nav runa par sievieti šoreiz, bet tieši par to savu spermu.
04.01.2014 18:32 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Vot to es nesaprotu,ko Dionysus cenšas pierādīt un uzspiest. Ja sieviete saka,ka viss viņai kārtībā seksā, ka mīl vīru un ir laimīga, tad tu sper kāju pret zemi un saki: nē, tu melo pati sev, tu esi nelaimiiga,jo mazgājies!

Tā?
04.01.2014 18:35 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Jeez, kā te visas pārspīlē.
04.01.2014 18:38 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
DIO, nomināciju pieņemu :) Un aizeju offline - paskatīties, kā iet manai personīgajai dzīvei :D
04.01.2014 18:39 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Man patīk, ka te tik bieži izskan vārds "normāls/a". Tā it kā intīmajos jautājumos pēc definīcijas būtu noteiktas kaut kādas robežas, kuras psihiski līdzsvarots cilvēks pārkāpjot automātiski tiek ieskaitīts pie "nenormālajiem". :D Nenormāli, man šķiet, ir nodarboties ar nekrofīliju, zoofīliju, izvarot, uzspiest citam savas seksuālās fantāzijas etc. Laulātam vai nelaulātam pārim tomēr ir tiesības izveidot savus, intīmos, rituālus, kas abus partnerus apmierina, un netikt uzskatītiem par "nenormāliem". Kāds var netīros palagos mēnešiem gulēt, kāds var mazgāties pirms, pēc un pat seksa laikā, mani tas nerausta. Mani vienkārši fascinē vārds "normāls" un tas, ko kur;s konkrētās situācijās ar to saprot.
04.01.2014 18:40 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Laulātam vai nelaulātam pārim tomēr ir tiesības izveidot savus, intīmos, rituālus, kas abus partnerus apmierina, un netikt uzskatītiem par "nenormāliem".


āmen
04.01.2014 18:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits