Tām, kuras bez prezervatīviem

 
Reitings 135
Reģ: 07.08.2013
Sveikas, cosmo dāmas :)
Man tāds pavisam neērts jautājums. Bet runāšu tieši, citādi neko nevarēs saprast :D

Ar draugu drīz sāksim mīlēties bez prezervatīviem. Tā kā nekad to neesam darījuši bez prezervatīva, tad ir neliels samulsums par to, kas notiek pēc tam, kad sēkla ir izšļākusies. Ja es piecelšos stāvus kājās, tad tā iztecēs ārā? (Piedodiet, par detaļām!)
Ko Jūs dariet pēc seksa? Uzreiz ejiet dušā? Un kā tikt līdz tai? Dvielītis, salvetes? Vai arī viss nav nemaz tā kā es to esmu iedomājusies?

Jauku un pikantu vakaru!
29.12.2013 22:51 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
cik sapratu, tad tu veic savai sievietei kunulingu no rīta arī, ja vakarā ir bijis sekss un sievietes vagīnā vēl ir tava sperma. Kā ir laizīt savu spermu?


Jā ir bijis rīta sekss kad man ir sakārojies sniegt sievais orālo.
Pirmkārt - pēc vakara seksa, no rīta tur nekas daudz nav palicis
Otrkārt - orālais sekss nenozīmē ar mēli izlaizīt vagīnu. Sievietei jūtīgās vietiņas nav dziļi iekšā paslētas un uz tām nekādas spermas nav.
Arī manu locekli pēc beišanas sieva ir aplaimojusi ar orāliem skūstiem.

Man liekas,ka neviens normāls vīrietis to nekad labprātīgi nedarītu.


Neesmu laikam normāls. Bet sievietēm patīk....
04.01.2014 18:43 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Jūs varat jau pārstāt liet žulti vieni uz otriem? Tiešām pretīgi. Un tas, ko katrs savā guļamistabā atļaujas darīt, ir viņa privāta lieta. Jūs paliekat jau pretīgāki par to vakardienas iemesto foruma linku, kur čaļi dalījās ar saviem briesmīgākajiem pārdzīvojumiem seksa laikā.
04.01.2014 18:46 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
pēc vakara seksa, no rīta tur nekas daudz nav palicis


a kur ta palika? :D varbūt Tu nepamani,kā sieva pa nakti aiziet pačurāt un apslaukās.
04.01.2014 18:47 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Jā ir bijis rīta sekss kad man ir sakārojies sniegt sievais orālo.
Pirmkārt - pēc vakara seksa, no rīta tur nekas daudz nav palicis
Otrkārt - orālais sekss nenozīmē ar mēli izlaizīt vagīnu. Sievietei jūtīgās vietiņas nav dziļi iekšā paslētas un uz tām nekādas spermas nav.
Arī manu locekli pēc beišanas sieva ir aplaimojusi ar orāliem skūstiem.

jā, jā...reāli, ja jau pēc seksa Jūs vnk liekaties gulēt, un kas te teica,ka sperma jau ārā nelīstot, tā sāk līt, kad pieceļas kājās:D un ja jūs mīlējaties uzreiz no rīta bez tualetes bez kā, cik saprotu..un palagos arī nekā nav...tad kur šī paliek? izčab? mistika, mistika...
bet vispār uz ārējiem dzimumorgāniem nonāk sperma. nekur šī nepaliek, jo izvelkot locekli, tas taču arī ir slapjš, ne tā?a, kā šis slapjš iznāca ārā nekam nepieskaroties?
vai arī sperma sakalst nonākot ārējā vidē un uz dzimumorgāniem visu nakti? šo gan es nezinu, nu bet tad tas ir vēl...njā...sakaltis...
04.01.2014 18:47 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Es sapratu! Ir SMIRDĪGI un SMARŽĪGI cilvēki.

Šī ir taisnība. Reiz dzīvoju kojās ar meiteni, kas mazgājās reizi nedēļā un visu nedēļu staigāja ar vienām zeķēm- nekādu smaku! Kamēr cits vienas dienas laikā jau ir kāds ir un zeķes jāmaina vairākas x dienā. Tas pats ar ģenitālijām. Tā tas vienkārši ir :) Es vienmēr skrienu uzreiz uz dušu pēc seksa, pat ja tas ir 5x dienā. Līdz šim likās, ka tas ir normāli....
04.01.2014 18:47 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Man apetītes nav jau visu dienu un izskatās, ka arī šovakar palikšu bez vakariņām. Trauma no šīs diskusijas. Viss, vairs te nenākšu.  Čau!



Suslik, tu vēl te? Kas labs bija vakariņās? :-D
04.01.2014 18:48 |
 
Reitings 224
Reģ: 02.01.2014
Tas spermas apjoms jau droši vien arī starp vīriešiem atšķiras. Vienam vīrietim jau tas var atšķirties atkarībā no tā cik sen bijis sekss, cik ilgi uzbudinājies...
04.01.2014 18:53 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
jā, jā...reāli, ja jau pēc seksa Jūs vnk liekaties gulēt, un kas te teica,ka sperma jau ārā nelīstot, tā sāk līt, kad pieceļas kājās un ja jūs mīlējaties uzreiz no rīta bez tualetes bez kā, cik saprotu..un palagos arī nekā nav...tad kur šī paliek? izčab? mistika, mistika...


Jā izltek jau kaut kas ārā, arī uz palagiem paliek. Mēs tam nepievēršam uzmanību. No rīta iesim dušā, gultas veļu apmainīsim ja vajag - kādas problēmas ?
Netaisīsim taču detaskopiskas analīzes vai uz ādas ir kāds spermas miligrams palicis lai turpinātu mīlēties.
Un cik patīkami ir, pēc seksa, aizmigt apķerot mīļoto - spermas, sviedri, - tas viss ir pupu mizas.
04.01.2014 18:58 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kaspars+ Man patiik viiriesu komentaari sajaa diskusijaa-godiigi!:)
04.01.2014 18:59 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
vai jums visām tiešām nav vienalga ko otras dara savā guļamistabā? bērnudārzs..
04.01.2014 19:01 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Un cik patīkami ir, pēc seksa, aizmigt apķerot mīļoto - spermas, sviedri, - tas viss ir pupu mizas

Ir patīkami aizmigt apķerot mīļoto arī bez spermas. Sperma nepiedod nekādu ūber labāku. Tas ir super labi arī esot tīriem. abiem.
Jā izltek jau kaut kas ārā, arī uz palagiem paliek. Mēs tam nepievēršam uzmanību. No rīta iesim dušā, gultas veļu apmainīsim ja vajag - kādas problēmas ?

Es runāju par kunilingu sievietei no rīta. tātad naktī iztek ārā kaut kas, un kā tad tas iztek, nepieskaroties sievietes ģenetālijām? pats teici,ka uz tām taču nekas neesot no rīta.
Es arī piekrītu drīzāk tam,ka sieviete pa nakti pieceļas un aiziet noslaucīties un iespējams, apmazgājas, tikai tu to nezini:D
04.01.2014 19:02 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Vai Kaspars pateica ko tādu,ko Tu nezināji? :) protams,ka patīk,jo sakrīt ar Taviem uzskatiem. Vīriešus Tu dievini,tas laužās no visiem komentāriem, bet arī Tevi dievina vīrieši.Ja tas ir balansā,tad dzīve patiešām ir izdevusies.
04.01.2014 19:04 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 15.05.2013
Nu, johaidī, kas tas ir! Parasti pilns Cosmo ar jaunajām dakterēm, bet kad ir viena diskusija, kur viņas varētu no medicīnas viedokļa nokomentēt to Niagāras ūdenskritumu bulšitu (atvainojos :D), tad nav nevienas.
04.01.2014 19:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Pirms skrienu uz tirdzinu (man jau 9am!)veel piemetinaasu-man loti ,loti patiik miileeties Hot tub!:)
Un tajaa "spermainaa uudenii" iet vairaaki cilveeki peec tam arii!:D
Saprotu vienu-peec siis diskusijas pie manis ciemos vairs neviena negribees braukt:D
04.01.2014 19:07 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Niagāras ūdenskritumu

Neviens jau te nesaka,ka līst kā no tējkannas, bet nu viena pile arī tā nav, lai nepamanītu.
04.01.2014 19:08 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Pirms skrienu uz tirdzinu (man jau 9am!)veel piemetinaasu-man loti ,loti patiik miileeties Hot tub!
Un tajaa "spermainaa uudenii" iet vairaaki cilveeki peec tam arii!
Saprotu vienu-peec siis diskusijas pie manis ciemos vairs neviena negribees braukt

Veca, psihodīliski pārlaimīga mindža.
04.01.2014 19:10 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ir patīkami aizmigt apķerot mīļoto arī bez spermas. Sperma nepiedod nekādu ūber labāku. Tas ir super labi arī esot tīriem. abiem.


Patīkami ka pēc kaislīga seksa neviens nekur neskrien. Tās saldās sajūtas ir uzreiz pēc seksa un dušas tobrīd ir nevietā.

Es runāju par kunilingu sievietei no rīta. tātad naktī iztek ārā kaut kas, un kā tad tas iztek, nepieskaroties sievietes ģenetālijām? pats teici,ka uz tām taču nekas neesot no rīta.


Nezinu cik iztek vai neiztek. Nezinu cik daudz spermas ir palicis uz sievas. Analīzes netaisu. Zinu to ka no rīta nekādas smakas vai nepatīkamas sajūtas, veicot oarālo, nav.

Es arī piekrītu drīzāk tam,ka sieviete pa nakti pieceļas un aiziet noslaucīties un iespējams, apmazgājas, tikai tu to nezini


Mēs esam nodzīvojuši kopā pietiekami daudz gadus lai kaut ko darītu slepus. Un pazīstos sievu, (viņa ir tāda miega micīte), ka neskraidīs naktī pa dušām.
04.01.2014 19:12 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Mēs esam nodzīvojuši kopā pietiekami daudz gadus lai kaut ko darītu slepus. Un pazīstos sievu, (viņa ir tāda miega micīte), ka neskraidīs naktī pa dušām.

ja, ja..tu tā domā:D
bet tas jau nav pa slepus. vai tiešām viņai tev jāatskaitās, vai viņa naktī bija tualetē un ja to nedara, tātad viņa to dara paslepus?:D
04.01.2014 19:14 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Igy-paldies,lai tev patiikams vakars!
04.01.2014 19:17 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Cosmo jau bez personīgiem apvainojumiem un ''normāls/nenormāls" titula piešķiršanas nevar, nē?

Dievgodavārds, man ir pilnīgi vienalga, kas notiek katras guļamistabā un kādos palagos katra guļ. Bet izskatās, ka dažas ir tā sacepušās, nu nerimsies, kamēr nepierādīs, ka, lūk, tas ir pareizi un tas, lūk, ir pretīgi. Apbrīnojami.
04.01.2014 19:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!