Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tievētāju pozitīvie stāsti

 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Esmu lasījusi daudz diskusijas par tievētājām, kas ir procesā, bet tā īstā iedvesma pašai kaut ko sākt ir uzzinot JAU notievējušo sieviešu pieredzes.
Varbūt kāda var padalīties? Piemēram, cik kg zaudējāt? Kā? vai nenāk atpakaļ un kā mainījās dzīve?
29.12.2013 16:18 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
kā mainījās dzīve?


Zini, kas dzīvē reāli mainās, kad notievē un bikses vari novilkt neatpogājot??? NEKAS!!!!! Vīrs joprojām tas pats, darbs un dzīvesvieta arī. Skapja saturs ir pamainījies, pati sev patīk labāk, pašapziņa ir pacēlusies, līdz ar to vairāk uzdrīkstos kaut ko. Nekompleksoju tik daudz. Bet tā lielos vilcienos- nekas nemainās.
29.12.2013 16:35 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Laikam jau tā ir kā Gangsters saka, bet es tik zemu nevērtētu punktu par pašapziņu, tas tomēr ir daudz. Manuprāt, tas laikam var vairāk mainīt tām, kam vīra vēl nav. :D Man arī neteiktu, kas kaut kas nereali mainījas un tomēr iekšēji sajūtas mainījas. Kaut kādas bildes ir, bet tās lieku tikai Tievētājās, nav kaut kā vēlmes likt citās diskusijās..
29.12.2013 16:38 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
bet es tik zemu nevērtētu punktu par pašapziņu


Šī jau arī ir tā galvenā pārmaiņa, kas izraisa virkni citu pozitīvu pārmaiņu!!!
29.12.2013 16:44 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Es arī piekritīšu, ka nekas jau tā nemainās. Mainās skats spogulī, pašvērtējums pieaug un, protams, noskaņojums arī :)
29.12.2013 16:51 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Kādus 2 gadu cītīgi centos zaudēt svaru, ko ieguvu apmēram 6 mēnešu laikā 17 gadu vecumā. Tie bija kādi + 10 kg. Cītīgi vingroju, centos veselīgi ēst, 5 mēnešus gandrīz katru dienu skrēju 5 līdz 7 km. Citu brīdi zaudēju 2 kg, citu brīdi uznāca klāt līdz sasniedza 78 kg (toreiz biju sagrauta). Ilgu brīdi turējās 74 - 73 kg robežā, līdz es iemācījos sevi mīlēt, beidzu sevi mocīt un atļāvos ēst vairāk to, ko gribēju, nepievērsu savam svaram vairs tik lielu uzmanību un... gada laikā svars nokritās uz 65/66 kg. Kad ieraudzīju šo skaitli, biju stāvā sajūsmā un nespēju tam noticēt. Tagad nesen svēros - bija jau 64, tik cik 17 gados (esmu 1, 78 m gara). Domāju, ka svars vairs nenāks diži klāt, jo tagad zinu, kas man ir vajadzīgs, ja pienāk pāris kg klāt, kā arī savus ēšanas paradumus nemainīšu.

kā mainījās dzīve?


Esmu kļuvusi daudz pašpārliecinātāka un daudz spēcīgāka kā personība. Tagad ticu, ka viss ir iespējams, ja cilvēks pats to vēlas un ka ne vienmēr viss notiek uzreiz, kaut gribētos. Tagad arī apzinos, ka visas īstermiņa diētas ir pilnīgi m*sli, neēšana nav risinājums un, lai sakārtotu savu ķermeni, ir jāsakārto savs prāts un jūtas - jāiemācās ieklausīties sevī.

Ko es varētu ieteikt tām, kuras tagad grasās notievēt un daudz sportot:
- Mainiet treniņu veidus. Dejojiet, vingrojiet, skrieniet, lai ķermenis nepierod pie vienas noteiktas slodzes.
- Uzreiz pēc treniņa iedzeriet vismaz pāris mutes piena spēka. Tad variet arī stundu pēc tam neēst.
- Pieradiniet savu ķermeni pie tāda ēšanas režīma un pārtikas, kādu grasāties lietot arī turpmāk. Ja ziniet, ka neiztiksiet bez šokolādes - ēdiet to, ja ziniet, ka nespēsiet atturēties no hamburgera - baudiet to! Visu drīkst, tikai nepārspīlējiet ar daudzumu.
29.12.2013 17:04 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
Manā dzīvē mainījās daudz kas...
Pirms kādiem 4,5 gadiem svēru 72kg. Tas bija mans lielākais svars, jutos noželojami, man nebija ne skaista seja ne mati un pati vel resna. Jāteic, ka arī puisis man nebija... Būdama 17 gadus veca toreiz, nolēmu ar kaut ko sakt. Sāku ar atsevišķu produktu izslēgšanu no uztura, palēnām nokritos līdz 62. Apmierināta vēl nebiju, bet pašapziņa pacēlās, ēdot veselīgāk, man pazuda arī pumpas un palika veselīgāki mati, tie lēnām izauga. Ieviesu savā dzīvē sportu, izvēlējos skriešanu, jo tā deva visātrākos rezultātus, toreiz skrēju līdz 5km. Kad tiku līdz 56, tad arī iepazinos ar tagadējo puisi, esam laimīgi. Pati priecīga. Tagad jau skrienu dienā 25 un vairāk km, sev patīku ļoti, kājas skaistas, vēders stingrs, ir kubiņi. Pašreizējais svars ir 51. Vairāk nomest nevēlos un to nedarīšu. Gribu svaru noturēt.
Mana dzīve laikam mainījās ļoti, galvenokārt, iemācījos beidzot iemīlēt sevi, jo agrāk to nespēju.
29.12.2013 17:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits