Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nejauka izturēšanās

 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Jums nav gadījies,ka blakus pazemo cilvēku un gribas iejaukties. vispār pēdējā laikā sastopos sabiedrības neiecietību-viens otru pazemo, bērnam iesit ar iepirkuma maisiņu uz ielas un viņš sāk raudāt un tad vēl vairāk sāk sist...tā iesit,kad maisiņš saplīst un viss saturs izbirst ārā.. (nemaz negribas zināt,kas notiek mājās), vīrietis sabiedriskajā pazemo sieviet-sauc visādos vārdos, uzvedās kā iedomīgs āzis..,it kā viņu varētu var kādu samīdīt. vispār daudz dažādi piemēri..vnk gribas pieiet klāt un visu pateikt ,ko domāju-lai vecmamma beidz tā izturēties pret mazbērnu,lai vīrietis beidz pazemot sievieti,lai sieviete pamet kādu idiotu ,kurš jau no paša rīta viņu visu priekšā sauc visādos vārdos,par nekam nederīgu utt. varbūt esmu pārāk jūtīga ..nezinu. no otras puses-tas agresīvais tips man pateikt tādus vārdus,kuri man visu dienu sabojās, bet varbūt viņš aizdomāsies ,vai arī sieviete aizdomāsies un ,kaut kas uzlabosies...diez vai tādas agresīvās omītes savā rīcība,ko mainīs.ja vienīgi vērsīs agresiju pret mazbērnu mājās neviss sabiedrībā.
29.12.2013 10:51 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Jūs kādreiz iejaucaties tādās situācijās,vai arī neko nedariet?
29.12.2013 10:52 |
 
Reitings 416
Reģ: 25.12.2013
a varbūt tas bērns mājās ir sātana izdzimums un tā sieviete ir padauza kas kniebās ar 5 večiem?
29.12.2013 10:56 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Vienreiz gribēju saukt policiju uz ielas, kad redzēju kā divi vīrieši sit un grūsta sievieti. Kamēr es atradu somā telefonu un saspiedu to nolādēto ekrānu, jau paceļu galvu, skatos - sieviete apķērusies vienam no tiem vīriešiem ap kaklu, bučo un kko tur dudina. Otrs džeks vēl iet prom un saka, lai šie ātrāk, citādi ko tur nokavēšot. Tad sapratu, ka iespējams, katrs dzīvo savu dzīvi kā vēlas un tā sieviete pati ir muļķe, ka ar tādiem pinās un es neesmu nekāda likteņa lēmēja. Esmu arī lielveikalā staigajusi līzi apmēram 5 gadus vecam puisītim kādas 15 min., jo man šķita, ka viņam blakus nav neviena pieaugušā. Nevarēju aiziet nenoskaidrojot, vēroju viņu ilgi, it kā nejutās slikti vnk staigāja pa lielveikalu. Beigās pieskrēja ome un ļoti satraukusies norāja, ka vienmēr jābūt blakus, nevar iet viens pats prom.
29.12.2013 10:57 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
bērns satana izdzimums?:D nesmīdini mani:D
vispār vecāki ,vecvecāki bieži vien ir ļoti neiecietīgi pret bērniem. var jau saprast dažādas situācijas ,kad bērni izved no pacietības, taču citreiz tas notiek par neko.
29.12.2013 10:59 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
a varbūt tas bērns mājās ir sātana izdzimums


ja normāla persona normāli audzina bērnu jau no dzimšanas, tad bērns nevar bū sātana izdzimums, šajos gadījumos vienmēr pieaugušie paši bērnu tādu ir veidojuši, galvenokārt, ar savu dzīves piemēru un uzvedību. bērni vienmēr atdarina pieaugušo un primāro aprūpētāju, ja kādam nepatīk sava bērna uzvedība, tad viņam jāsāk ar sevi un savas attieksmes un uzvedības maiņu, bērns pielāgojas ātri, bērns ir elastīgs.
29.12.2013 11:00 |
 
Reitings 416
Reģ: 25.12.2013
var būt dažādas psihiskas problēmas - psihopāts utt. kam nekāda audzināšana nepalīdzēs.
29.12.2013 11:01 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Cenšos neiejaukties citu dzīvēs, jo nevēlos lai jaucas manējā.
29.12.2013 11:03 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
šajā situācijā sita bērnu ar iepirkuma maisiņu,jo viņš nevarēja pietiekami ātri pāriet pāri ielai. gāja neatļautā vietā,kaut gan gājēju pāreja bija tuvu. protams,ka bērns sastresojās un sāka raudāt,jo netiek līdzi, viņu vēl baksta ar iepirkuma maisiņu.bērns bija pavisam maziņš
29.12.2013 11:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Par iejaukšanos parasti jau neviens paldies nepasaka.. bet saprotu, man arī gribās līdzīgās situācijās pieiet klāt un izteikties.. :(
29.12.2013 11:06 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Bet, katram ir tiesības audzināt savu bērnu, kā pats uzskata par pareizu!
29.12.2013 11:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
weee, kā nu kurā valstī. Dažās ļoti ātri bērnus vecākiem atņem un ievieto bērnu namos.. bet vai tas vienmēr ir labākais risinājums? Šaubos..
29.12.2013 11:11 |
 
Reitings 416
Reģ: 25.12.2013
ne gluži, nedrīkst tak griezt bērnus piemēram.
29.12.2013 11:12 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Man nav gadījies tādus galējus variantus piedzīvot, tāpēc pat nezinu, kā rīkotos. Mana vājā vieta ir bērni, ja ar tiem kaut kā ļoti slikti izdarītos, droši vien nevarētu mēli paturēt aiz zobiem. Jau bērnībā man bija niķis aizstāvēt mazākus bērnus no puišeļiem, pēcāk no viņu lielajām māsām šad tad atrāvos. :D
Kas attiecas uz ģimenes skandāliem - domāju, tur nav ko jaukties, jo beigās vēl var dabūt pa aci no pašas aizstāvētās - ka brūc viņas princim virsū. Te nu tiešām lai paši tiek galā. Atkal jau - es, protams, nerunāju par gadījumiem, ja kādu mušī nost.
29.12.2013 11:12 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
es dzīvē esmu redzējusi daudz netaisnību un agresiju var teikt par neko...iet pārītis un pienāk sveši puiši un sāk sist,jo redz gribās sist...tā pati policija...piebrauc un ierauga uz ielas puisi ar pudeli rokās un sāk sist..un ne puisis izrāda agresiju ,ne ko teica...
29.12.2013 11:16 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Katram ir tiesiibas audzinaat beernu, taa kaa uzskata pats par pareizu?? Tieshaam? Man skjiet,tu kaut ko jauc, jo ja katrs mudaks audzinaas savu beernu,taa kaa liekas pareizi, tad mums buus pilniigs bardaks valstii un daudz jo daudz nelaimiigu,slimu, gariigi un fiziski traumeetu beernu!Patvalja nav taa labaakaa lieta un ir gadiijumi,kad IR jaaiejaucaas. Jaa,tas ir biistami, bet vienaldziiba -sak,ai,nav jau mana gjimene, nav mans beerns,ko tad es, utt. nodara vislielaako postu.
29.12.2013 11:47 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Esmu arī lielveikalā staigajusi līzi apmēram 5 gadus vecam puisītim kādas 15 min., jo man šķita, ka viņam blakus nav neviena pieaugušā. Nevarēju aiziet nenoskaidrojot, vēroju viņu ilgi, it kā nejutās slikti vnk staigāja pa lielveikalu. Beigās pieskrēja ome un ļoti satraukusies norāja, ka vienmēr jābūt blakus, nevar iet viens pats prom.


Arī esmu bērnam gājusi nopakaļus lielveikalā. Tikai tur galu rezultātā pieskrēja nevis omīte, bet mammīte, 10 cm augstos papēžos un iepirkumu maisiem rokās, kas veido lielāku kaudzi par tā bērna augumu. Es gan tajā mirklī mazliet iejaucos un pateicu, ka nav prāta darbs ņemt bērnu līdzi šopingā un smaidīga aizgāju tālāk.
29.12.2013 11:55 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
par laimi, nav gadījies. bet reaģētu tikai tad, ja upuris kliegtu un sauktu palīgā, un arī - tikai piezvanot policijai. diemžēl pārāk bieži cilvēks, labu gribēdams un aizstāvēdams, dabū pa muti (labākajā gadījumā) vai nazi ribās. vīriešu un viņu sieviešu ''razborkās'' vispār nav jēgas iejaukties, pieaudzis cilvēks pats lemj, ar ko pīties un kādu izturēšanos paciest.
29.12.2013 11:59 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Parasti sabiedrībā cenšos norobežoties no citu cilvēku sarunām. Tomēr dažreiz ir apstākļi, ka gribot negribot jāklausās.
Nesen braucu autobusā un bija spiesta noklausīties sarunu- vīrietis, kas sēdēja aiz manis kādu pusstundu vai ilgāk skaļā balsī pa telefonu runāja ar savu draudzeni vai sievu. Saruna sākās ar pārmetumiem kāpēc telefons nav pacelts uz pirmo reizi un jautājums- cikos piecēlies? Tālāk bija gari un plaši pārmetumi kāpēc sieviete nav cēlusies uzreiz pēc viņa iziešanas no mājas, kāpēc tik ilgi guļot, ko darīs pa dienu, ko vilks mugurā, visu laiku tika izteikta kritika par viņas atbildēm, par ģērbšanos, par uzvedību. Gribējās atņemt viņam to telefonu un pateikt sievietei, lai tak atver acis un beidz tikties ar šo psiholoģisko varmāku.
Dažreiz gribas iejaukties biļešu kontrolieru darbā, jo uzskatu, ka nav godīgi, ka urlām treniņtērpos nekad neliek maksāt sodu, bet sievietei, kurai somiņā noklīdis e-talons un nav paspēts reģistrēt pirms bloķēšanas uzliek sodu.
Bet nekur nejaucos, jo bail un negribas sev bojāt garastāvokli.
29.12.2013 12:01 |
 
10 gadi
Reitings 127
Reģ: 28.03.2012
ir bijis spilgts atgadījums gājām ar puisi mājās un redzam sieviete/meitene jauna ar puisīti mazu ap 6 gadiņiem tā meitene bija pālī kko bļāva bakstīja un iesita takā pļauku, bet varēja saprast ka vāji tas nebija. Mēs apstājāmies vērojam, lai kko vēl nenodara, jo kad viņa iesita puisītim tas knapi kājās nostāvēja un nabadziņš raudāja. Mēs saucām policiju, gaidījām, kad atbrauks, lai tā nekur nepazūd. Es visa sanervozējusies biju rokas visu dienu trīcēja, ir ļoti sāpīgi nepatīkami kko tādu redzēt...
29.12.2013 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 127
Reģ: 28.03.2012
ļoti patīk EXPEDITION komentārs piekrītu katram vārdam :-) Nu ir tādas situācijas, ka nu nekādīgi nesanāk būt vienaldzīgam jā ǧimenes strīdos jaukties pārsvarā nav jēgas, bet nu kad bērniņi tiek iesaistīti..šausmīgi tas ir...:-(
29.12.2013 12:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!