Galvassāpes, galvas reiboņi u.c

 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Sveiki !
Nu, jau kādu laiku cīnos ar kaut ko, tikai nezinu īsti ko, iespējams, kāda man varēs palīdzēt.
Septembra beigās strauji sākās galvassāpes, sākuma nepievērsu īpašu tam uzmanību.
Tad sākas + galvassāpēm pamatīgi reiboņi. Tagad jau ir decembris un reiboņi nav pārgājuši.
Visu dienas gaitu reibst galva, ir ļoti grūti koncentrēties gan mācībām, darbu un pat vismazākajiem sīkumiem, mani tas ļoti biedē.
Sākumā gāju pie skolas medmāsiņas, viņa izrakstīja zāles, asinsritei tieši uz galvu un B vitamīnu.
Labāk nepalika, zināju, ka kaut kas jādara. Esmu izgājusi, daudz procedūras.
Veikta datortonogrāfija, tur neko neuzrādīja, tikai problēmas ar deguna dobumu, tur it kā vajadzētu veikt operāciju, bet ārsts teica, ka ar galvu tas neesot saistīts, nebūs iemesls reiboņiem. Analīzēs parādīja leikocītu daudzumu par daudz, bet cik sapratu ne ļoti.
Vēl + glavasreiboņiem ir ļoti savāda sajūta uz kaklu kā stīvums, diskomforta sajūta ļoti liela. Tiešām gribētu, lai tas viss pēc iespējas ātrāk beigtos.
Varbūt kāda ir cīnījusies ar galvasreiboņiem, var padalīties zināšanās, būšu ļoti pateicīga ! :)
26.12.2013 14:47 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
julenok
Tieši visus izmeklējumus veicu Vienības gatvē, it kā jau šķiet augsta līmeņa slimnīca, bet tas neirologs tiešām iešokēja :(
26.12.2013 19:02 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Jā,tas viss sākās pamazām, ne jau uzreiz bija visi simptomi un galva sākotnēji nesāpēja visu laiku. Sākumā tikai darba dienas beigās spieda deniņos un arī ne katru dienu. Un tad pamazām palika arvien trakāk un trakāk. Kamēr vēl biju mājās tikmēr daudz maz varēja paciest, bet kā bija darba dienas tā bija grūti.
Kādu darbu strādā,ja nav noslēpums? Es strādāju tirdzniecībā darba diena no 8-22, uz darbu gāju kā uz murgu tolaik. Manā gadījumā darbs pie vainas,jo tomēr fiziski smags. Pagājušajā ziemā aizgāja tik tālu,ka jau naktīs nevarēju paguēt,mugura sāpēja jau pat guļot naktī, no rīta nevarēju pieliekties,lai matus izmazgātu, un strauji nevarēju pat kaklu pagrozīt. Toreiz tiku galā kā jau rakstīju ar pretsāpju līdzekļiem,ko špricēju un pamīšus arī špricēju vitamīnus(10 šprices) z nakti dzēru nervus atslābinošas zāles. Pagāja mēnesis kamēr viss iedarbojās un tad jau bija ok pavasarim iestājoties.
Šogad rudenī (oktobra sākumā)atkal jutu ka sākas viss no gala. Bet iztiku bez zālēm šoreiz. Decembrī sāku iet uz ārstniecisko masāžu, un kā jau teicu pēc 5 reizēm sajūta laba, neviens vairs nesēž uz pleciem, galva nesāp, un mugura arī nesāp(muguras sāpes bija vēl viena mana lielā problēma ar šo visu). Masiere teica,ka visi mani muskuļi savilkti līdz pēdējam.
Tā ka pamēģini noteikti masāžu.
26.12.2013 19:05 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Anete, piedod palaidu garām faktu,ka esi skolniece un nestrādā.
26.12.2013 19:08 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Lote
Es esmu skolniece, tikai 16 gadi, nesen aizgāju mācīties uz Rīgu, esmu tālu no mājām, tas nedaudz visu sarežģī.
Un Tev bija galvas reiboņi ? Man ir sajūta līdzīga, kā būtu labi daudz iedzērusi, protams, neesmu alkoholiķe, tas tikai salīdzinājums, jo sajūta tiešām ir tāda.
Un, ja Tev bija galvas reiboņi tad tie bija regulāri ? Man gan no rīta ceļoties, un visu pārējo dienas daļu pavada reiboņi, tāpēc daudz ko ir grūti padarīt, pat dažas lietas es esmu atteikusies darīt, jo šķiet, ka esmu bezspēcīga, kaut vai tas arī ir ļoti slikti, nevaru sevi saburzīt un pateikt : Ej cīnies, dari visu, nepadodies. Pat ejot gulēt ir tāda sajūta, ka esi iesēdusies laivā, kura ir uz ūdens.
Sajūtas tiešām ir ļoti nepatīkamas, it īpaši, kad esi jauns, un nespēj izbaudīt visu to, kas jaunam cilvēkam pienākas. Nevienam to visu nenovēlu :(
26.12.2013 19:12 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Parunaa ar mammu un aizejat nomainiit gjimenes aarstu. Labs gjimenes aarsts var izvadiit cauri uz pareizo diagnozi, savadaak randomaa ejot pie visaadiem speciaalistiem peec foruma ieteikumiem biezji vien sanaak nelietderiiga laika teereeshana.
26.12.2013 19:17 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Anete, par tiem nerviem es domāju tāpēc, ka arī es cēlos ar reiboņiem un gāju gulēt. Bija pt tā, ka nedēļu vispār no mājas negāju ārā, jo reiba galva, un man arī viss sākās pēc kāda laika, kad biju aizgājusi uz Rīgu mācīties.
Katrā ziņā ceru, ka drīz atveseļosies ;)
26.12.2013 19:19 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Amnile
Paldies, tiešām ceru, ka tā notiks :)
26.12.2013 19:23 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
krista
Forumu ievietoju tieši šodien, it kā daudz kas ir iziets jau, nav tā, ka pēc foruma ieteikumiem visu daram.
Neko nelietderīgu neizgājām, gan datortonogrāfija, acu ārsts u.c izmeklējumi bija nepieciešami, lai vainu atrastu. Kaut vai tā vēl nav atrasta, jāmeklē vēljorprojām iemesls, tāpēc padomāju, ka jāpainteresējas, iespējams, kāda saskārusies ar tādu problēmu :)
26.12.2013 19:25 |
 
Reitings 28
Reģ: 12.09.2013
Anete- man galva reiba diezgan ilgi, kādu mēnesi kopumā, un tas bija tik ļoti nepatīkami, + man ir izteikti zems asinspriediens 90/60 tas arī iespaidoja reiboņus.
Vēl šodien ir zemais asinspriediens, bet ar kaklu dižu problēmu nav.
26.12.2013 19:27 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Trishha
Man jau šis ir 4. mēnesis tāds diez gan pamatīgs laiks :(
Bet tur tā lieta, ka asinsoiediens perfekts, tāpēc to nevar ņemt vērā.
Kā Tu ārstējies, lai pārrietu galva ?
26.12.2013 19:32 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Jā, man bija arī galvas reiboņi. Kā jau rakstīju,ka strādāju tirdzniecībā garas stundas un darbs man ar naudu, ar pietiekami lielu naudas daudzumu dienā. Brīžiem likās,ka jau vairs nekontrolēju apkārt notiekošo un nefiltrēju ko vispār daru. Tajos brīžos bija bail,ka darba dienas beigās trūks nauda kasē un tā būs jāliek no savas kabatas. Ja no rītiem bija daudz maz paciešami, tad vakarā jau likās,ka galvu nes nost, spieda no visām pusēm. To sajūtu negribetos pat ienaidniekam novēlēt.
Apdomā vai neesi k-kur pasaldējusies, sapūtis vējš.
Visai problēmai sakni iesaku meklēt muguras, kakla skriemeļu, plecu daļā. Bet neiesaku mesties uzreiz visu ārstēt ar pretsāpju zālēm, jo tās palīdz tikai tik ilgi kamēr tās lieto, kā pārtrauc tā atkal sāp.
Vēl jājautā vai neesi nervoza,stresaina, bieži nestraucies? Manā gadījumā kā gadījās lielāks stresa moments darbā vai privātajā dzīvē, tā pāris stundas vēlāk jau tas atsaucās uz manu muguru un secīgi saasinājās arī galvassāpes,reiboņi un sajūta,ka kāds sēž uz pleciem. Jo stresa momentos tiek sasprindzināts viss mugukauls, skriemeļi. Kā mana masiere salīdzinājumam teica, paskaties,kas notiek brīdī, kad kaķis nobīstas/satraucas piemēram no suņa. Viņam saceļas spalvas un izliecas mugurkauls, līdzīgi notiekot arī ar cilvēku stresa momentā. Tā ka mugura,spranda, plecu daļa ir jasaaudzē.
26.12.2013 19:32 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Lote
Teikšu godīgi, protams, tas ar kaklu var būt arī stresa dēļ, jo tas viss pastiprinājās tikai nesen.
Stress man ir pamatīgs, praktiski katru dienu raudu, jo man nekas nepārriet, iedomājos, ka ir jau 4. mēnesis un es vēljoprojām mokos. Mani viss biedē, tiešām tas, kas notiek manā galvā ir citam cilvēkam neiedomājami. Ir ļoti slikti un zinu, ka sevi arī ļoti moku, dažreiz saņemos, bet tas viss neilgst vairāk par 5h.
It īpaši tagad, kad esmu mājās, nevis skolā, kur itkā diena jāpavada telpā ar draugiem/kursabiedriem, un tur arī savas vājuma pazīmes negribi parādīt, bet tagad vienkārši šķiet, kad esmu padevusies. Vēl jo vairāk, kad šķiet, ka ārsti savu darbu nedara max labi, tāpat, kā aizgāju pie neirologa un viņš pat neko sakarīgu nepateica.
26.12.2013 19:41 |
 
Reitings 28
Reģ: 12.09.2013
Pamatā dzēru magne b6, nomainīju spilvenu centos dzert arī zivju eļļu un katru dienu centos viegli vingrināt kaklu, ar lēnām kustībām apļot uz vienu un otru pusi.
Un vispār centies sevi noskaņot, ka tev pāries tie reiboņi, ar domām vien ir iespējams daudz panākt. ;)
Galvenais turies un nepadodies.
26.12.2013 19:52 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Nesatraucies, galvenais nestresot, bet pieiet problēmām ar skaidru galvu un visu konstruktīvi risināt. Parunā ar mammu, pastāsti kā jūties. Izeja ir, lai gan liekas šobrīd,ka nav. Ja finanses nav šķerslis, tad tiešām no sirds iesaku aiziet uz masāžu, reizi nedēļa pilnīgi pietiks un redzēsi,ka atslābinasies un tad paliks vieglāk. Izmasēs vajdzīgos punktus, atlaidīs savilktos muskuļus un uzreiz cita sajūta, kaut uz to stundu būsi atslēgusies no visa un visiem. Atceros,ka atnācu mājās no pirmās masāžas reizes un vīram teicu,ka jūtu tādu enerģijas pieplūdumu,ka varētu kalnus gāzt un sajūta,ka neviens nesēž uz pleciem ir fantastiska tajā brīdī.
Galvenais nekrīti izmisumā, šī ir problēma ar ko cīnās katrs trešais mūsdienās(tikai ne visiem vienādi simptomi un sajūtas). Un atrodi dakteri, kam uzticies un kas tev patīk, kā jau meitenes teica,ja šis neirologs tev likās nekompetents, tad atrodi citu. Arī viedokļu daudzveidībai ir savas pozitīvās puses.
Vēl ieteiktu palūgt savam ģimenes ārstam nosūtījumu pie fizioterapeita, lai tev viņš parāda pareizus vingrojumus, konkrēti tev, kurus varēsi veikt pati mājās. Arī tad rezultāti neizpaliks, bet tas nav nedēļas, vai dienu jautājums.
26.12.2013 19:54 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Trishha
Cik vien tas ir grūti, tiešām mēģināšu iegalvot, ka man tas viss beigsies. Centīšos, ļoti.

Paldies liels ! Ļoti liels prieks, ka pilnīgam svešiniekam nav vienalga par Tevi, tā ir fantastiska sajūta ! :)
26.12.2013 20:05 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Lote
Paldies par atbalstu ! :)
Centīšos ņemt galvā visus padomus :)
Pēc tās doplelogrāfijas es tiešām zināšu daudz vairāk, un ja būs nepieciešams iešu uz masāžām. Kaut vai jau tagad sagribējās, izdzirdot vien no, cik fantastiska sajūta rodas pēc tās.
Man jau sen nav bijusi tās sajūtas, ka varētu gāzt kalnus, uhh, gribu atpakaļ tos laikus.
Neesmu pārāk pārticīga, bet ceru, ka finanses nebūs šķērslis, kaut vai padomājot, ka pats Dievs mūs neatstāj pilnīgā bezizejas situācijā.

Paldies ! :)
26.12.2013 20:10 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Būs jau labi! Galvenais ticēt tam no sirds :)
Jaukus tev svētkus!
26.12.2013 20:13 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Dzīvības enerģijas trūkums rada galvassāpes, jo augšējā čakra ir ciet.
Par to astral-temple.com
26.12.2013 20:14 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Lote
Paldies mīļš. Tev tāpat ! :) Ticēšu ! ))
26.12.2013 20:17 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Bija stipras galvassāpes, reiboņi. Reizēm bija tā, ka tikai nedaudz griezās un sāpēja, citas dienas pat uz skolu negāju. Reiboņi reizēm līdz vemšanai. Bet nē, nebija tā, ka katru dienu neizturamas sāpes! Atklāja, ka sprandā skrimsļi ik pa laikam aizspiež asinsvadus. Tas radīja papildus problēmas, kas arī to ietekmē. Ja vēlies, uzraksti privāti. Nosaukšu tev arī neirologa kontaktus, kā ar to cīnos, jo nu tiešām labs ārsts! :) Nesaku, ka tev ir tā pati problēma, bet, iespējams, palīdzētu rast risinājumu.
26.12.2013 21:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits