Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Galvassāpes, galvas reiboņi u.c

 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Sveiki !
Nu, jau kādu laiku cīnos ar kaut ko, tikai nezinu īsti ko, iespējams, kāda man varēs palīdzēt.
Septembra beigās strauji sākās galvassāpes, sākuma nepievērsu īpašu tam uzmanību.
Tad sākas + galvassāpēm pamatīgi reiboņi. Tagad jau ir decembris un reiboņi nav pārgājuši.
Visu dienas gaitu reibst galva, ir ļoti grūti koncentrēties gan mācībām, darbu un pat vismazākajiem sīkumiem, mani tas ļoti biedē.
Sākumā gāju pie skolas medmāsiņas, viņa izrakstīja zāles, asinsritei tieši uz galvu un B vitamīnu.
Labāk nepalika, zināju, ka kaut kas jādara. Esmu izgājusi, daudz procedūras.
Veikta datortonogrāfija, tur neko neuzrādīja, tikai problēmas ar deguna dobumu, tur it kā vajadzētu veikt operāciju, bet ārsts teica, ka ar galvu tas neesot saistīts, nebūs iemesls reiboņiem. Analīzēs parādīja leikocītu daudzumu par daudz, bet cik sapratu ne ļoti.
Vēl + glavasreiboņiem ir ļoti savāda sajūta uz kaklu kā stīvums, diskomforta sajūta ļoti liela. Tiešām gribētu, lai tas viss pēc iespējas ātrāk beigtos.
Varbūt kāda ir cīnījusies ar galvasreiboņiem, var padalīties zināšanās, būšu ļoti pateicīga ! :)
26.12.2013 14:47 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
pameegini nomainít spilvenu. iespéjams, nepiemérots un saspiezh kaut ko kakla skriemeljos. kopsh izmetu savu míljaako spilvenu, galva nesáp, reibonju nav, un rokas netirpst.
26.12.2013 14:52 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Mis Take
Nezinu, vai tas būtu pie vainas, mājās esmu brīvdienās tikai, guļu uz normāla spilvena. Tur iespējams, diemžēl, lielāka vaina.
Galva jau reibst 4. mēn.

Bet paldies par atsauksmi :)
26.12.2013 14:58 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Dzirdēju tikai iesaistīto medpersonālu - skolas medmāsiņu. Ko par šo visu saka tavs gimenes ārsts?? Vai magnētiskā rezonanse ir taisīta? Vai pie neirologa ir būts?
Es neuzdrošinātos prasīt forumā pēc diagnozes, ja nebūtu izgājusi primārās izmeklēšanas.

Ieteikums par spilvena nomaiņu - ļoti labs un obligāti izpildāms. Tas ka tev šķiet, ka tu guli uz normāla spilvena vēl nenozīmē ka tā aŗī ir. Vai tas ir anatomiskais spilvens? Vai viņš nav par augsts tavam ķermenim?
26.12.2013 15:59 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Nu, datortomogrāfija tak bijusi.. Bet izietu magnētisko noteikti vēl..
26.12.2013 16:01 |
 
10 gadi
Reitings 126
Reģ: 12.04.2013
Tas jau var but ari no kakla, muguras...

Parasti no kakla dalas, kkas kkur saspiezas, jajiet uz masazam...

vai ir veikta USG galvai un kaklam?
26.12.2013 16:16 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Anete, man agrāk bija līdzīgi, tikai bez reiboņiem.
Es aizgāju pie fizioterapeita, paralēli biku zāles padzēru un no dzīves pazuda lieta ar ko biju neapmierināta un tas beidzās.
26.12.2013 16:19 |
 
Reitings 28
Reģ: 12.09.2013
Man pagaišgad bija tieši tā pat, bet mana vaina bija saistībā ar kakla skriemeļiem, skolā metot kūleņus gaisā, nelāgi piezemējos uz matrača un tad viss sākās. Mocījos kādu nedēļu un tad gāju pie ārsta. Beigu beigās noteica diagnozi, ka nobīdīti kakla skriemeļi. Īsti pat neatceros kā tas viss pazuda, dzēru zāles un ar laiku pazuda.
vēl kas, iespējams kaut kas ar asinsspiedienu? parasti reiboņi no ļoti zema asinsspiediena.
26.12.2013 16:31 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
varbūt vaina ir nervos? man arī bija līdzīgi, līdz sapratu, ka laikam ir VD. Paprovē brīžos, kad uznāk reiboņi vai sāpes iedzert krūzīti nomierinošas tējas (man palīdz Nervus Strong). Skanēs dīvaini, bet man viss uzreiz pazūd tad.
26.12.2013 16:40 |
 
Reitings 134
Reģ: 10.07.2013
Man bija tāpat. Izrādījās magnija trūkums un vēlāk pārgāja.
Jādomā par miega kvalitāti.
Eksperimentē un izvērtē kas tev atvieglo reiboņus/sāpes (kofeīnu saturošu dzērienu samazināšana, jau minētais miegs).
Sliecos piekrist tām, kas uzskata, ka varētu būt saistīts ar nervu sistēmu.
26.12.2013 17:21 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Churchill
nē, nē, nē. Minēju, ka ir veiktas dažādas procedūras. Esmu, protams, bijusi pie neirologa, acu ārsta, jo aizmirsu pieminēt, regulāri sāp arī acis, kā arī esmu bijusi pie lora, visu, apmeram, esmu izgājusi, kas kaut kādā mērā ir saistīts ar galvu, kā arī ir veikta datortonogrāfija, par magnētisko rezonansi arī esmu iedomājusies. To, iespējams, iziešu pēc doplerogrāfijas, kuru veikšu nākamā gada janvārī.

Es par spilvenu piekristu, bet nav tā, kad es guļu uz viena un tā paša spilvena. Nenakšņoju katru dienu mājās, bet gan dzīvoju kopmītnēs, kur guļu uz pavisam cita spilvena, un arī tāpat šad tad tie tiek mainīti.
Bet gan jau izmēģināšu ieteikumu. Un, jā par jautājumu, par to augstumu, nē spilvens nav par augstu, tieši manam augumam, tā, lai ērti. Un tas nav anatomiskais spilvens.
26.12.2013 17:29 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Winterra
To noteikti arī veikšu. (:
26.12.2013 17:30 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Anna
Esmu veikusi datortonogrādija un janvārī veikšu doplerogrāfiju.
Par masāžām arī esmu iedomājusies, bet to visu, kad iziešu visas pārbaudes.
26.12.2013 17:31 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Lielzemene
Esmu arī iedomājusies, ka tas viss ir tieši no kakla, jā, jo, teikšu godīgi, man nav perfekta/pareiza stāja, līdz ar to arī kakls nav pareizā stadijā. Es ceru, ka to var mainīt, vai kaut kā palīdzēt, ja, tomēr tas viss ir saistīts ar galvassāpēm un reiboņiem, bet, ir viena lieta, kuru neizprotu, jo, cik atceros, viss sākās tikai ar galvassāpēm un pēc tam tikai sākās reiboņi, tāpēc esmu neizpratnē. ;/
26.12.2013 17:35 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Trishha
Prieks par Tevi, ka esi vesela tagad :)
Ja varu zināt, cik ilgi Tev galva reiba ? Man tagad jau +/- ir ceturtais mēnesis.
Un dēļ asinspiediena tas nav, pirmais, ko, protams, piefiksēju bija asinspiediens, bet ar to man problēmas nav .
26.12.2013 17:38 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Man tā bija divas nedēļas. Biju izmisumā, mērīju spiedienu, aiztriecos pie ĢĀ pēc nosūtījumiem. Tajā pat dienā, kad aizgāju pēc nosūtījumiem, aizmetu prom savu kruto spilvenu, kas domāts tieši tam, lai cilvēkam būtu pareizi novietota galva gulēšanas stāvoklī. Paņēmu veco dūnu spilvenu, uzliku hematīta rokassprādzi (tas ir akmens, kas vispār regulē zemu asinsspiedienu) un reibonis nākamajā dienā pazuda. Tā arī nesapratu, kas palīdzēja, bet biju ļoti priecīga.
26.12.2013 17:41 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Amnile
Man ir 16 gadi, šķiet, ka nebūs īstais iemesls. Un par galvu, man tā reibst regulāri, nav tā, ka pēkšņi uznāk un tad pāriet.

Paldies tāpat :)
26.12.2013 17:43 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Alise
Īsti pēc analīžu iziešanas man tikai noteica to, ka leikocītu ir par daudz.
Kaut vai atzīšu, neirologs, kurš man visas analīzes nolasīja, šķita ne pārāk labs, jo pastāstīja tikai par leikocītiem , kaut vai analīzēs ir vēl savi + un - ar saviem terminiem, ko parasts cilvēks nevar atšifrēt, tāpēc iespējams ārsts kaut ko izlaida.

Ar reiboņiem neko nevaru tur padarīt, sākumā, protams, eksperimentēju ar tādiem sīkumiem, kā kafijas pārstāšana dzert un tādām lietiņām tas nepalīdzēja.
Īsti nezinu, skolas laikā guļu kaut kur 7 h, it kā jau nedaudz ir par maz, bet, vispārīgi, kādreiz nebija vispār nozīmes, cik ilgi guļu, vienmēr jutos labi, problēmas sākās, kad pārcēlos uz Rīgu, it kā sākumā teica, ka varētu būt dēļ lielām pārmaiņām un tā, bet jūtu, ka laikam dziļāka vaina.
26.12.2013 17:52 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Riot
Tiešām prieks par Tevi, ka tas viss tik ātri beidzās. (:
26.12.2013 17:57 |
 
Reitings 119
Reģ: 28.06.2013
Roku neliec zem galvas guļot?
26.12.2013 18:02 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Un noteikti atceries, ka neeksistē tikai viens ārsts katrā specialitātē. Nepadodies un meklē vaininieku. Šī nav joka lieta. Pēkšņas galvassāpes, kuras pavada arī reiboņi.. mhm.

Neslikta lieta ir arī Gaiļezera slimnīcā uz 1 dienas stacionāru (dodites uz turieni noteikti dienā, kad ir pavisam slikti, lai var redzēt izmaiņas) aiziet tur uztaisa visas izmeklēšanas, kas saistītas ar tavām sūdzībām. Nokļūšana, precīzi nepateikšu, es tur tiku caur ārto palīdzību. Vienā dienā aizveda vīrs, otrā dienā ap to pašu laiku izlaida ārā. Samaksāju 130 latus. Dabuju pilnas asinsanalīzes, visas doplerogrāfijas, sonogrāfijas, MR u.tt. u.tt.
Jāteic, laikam, par laimi, bet vēlreiz apstiprināja manu migrēnu.
Zinu vairākas manas kolēģes "migrēnnieces" kas šajā stacionārā pabijušas. Vienai atklāja, ka diagnoze migrēna bija nepareizā diagnoze.
26.12.2013 18:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits