Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trešais lieks

 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Sveikas!
Esmu tādā elementārā situācijā, bet tomēr interesē kā jūs rīkotos, ja būtu manā vietā.
Tātad. Labākā draudzene, kuru mīlu un atbalstu jau 20 gadu garumā, ir kopā ar puisi divus gadus. Diezgan labi sadraudzējāmies, bieži vien devāmies trijatā dažādos izbraucienos, protams arī neizpalika gadījumu, kuros es biju trešā, liekā pagale un ļāvu balodīšiem pabūt divatā. Tā draudzigi ar puisi dalījām mūsu draudzeni. Viss burvīgi. Šad tad parādījās viņu attiecībās strīdi, kā jau tam pienākas būt, pārsvarā biju stridu lieciniece un nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, ka puisim jāaug, jo 90% procentu stridi bija pilnīgi absurdi. Piemēram, lūdz meitenei aiziet viņa vietā paņemt maku no auto, jo pašam slinkums. Draudzene smejoties atsaka, puisis apvainojas un sāk trādi rīdi, ka viņai esot grūti kaut ko izdarīt viņa labā. Tādi skuķa izgājieni. Un par reizi, kad strīda karstumā mietene dabūja ar kulaku pa seju, nevaru nepieminēt un vēl simtiem reižu,kad emocionāli meiteni sāpinājis, apmelojis vecāku priekšā glābjot savu pakaļu, utt.
Sākoties studiju gadam, jau septembra vidū sms veidā meiteni pasūtīja trīs mājas tālāk bez jebkādiem paskaidrojumiem. Meitenei, protams, interesē, kas par lietu. Izspieda info, ka esot apnikušas attiecības, gribot but viens. Vēlāk radās baumas, ka puisim kopmītnēs esot cita meitene, ko čalis pats noliedza.
Divu mēnešu laikā draudzene sev cenšoties ieskaidrot, ka viņai viņš nav vajadzīgs, beidzot pārstāja liet asaras un tieši tad čalim širmis pavēries un izdomājis, ka šim viņu vajagot atpakaļ, darīšot visu, bet atgūs viņu. Sākās retas tikšanās reizes, lēnā garā salaba un palika kā labi draugi, kam sekoja aicinājums uz balli.
Ziņkārības vadīta,balles laikā draudzene izrakņāja puiša mobīlo telefonu, atrodot jau iepriekš pieminētās koju skuķes kailfoto. Viss skaidrs - melojis atkal. Izcēlās pamatīgs tracis, puisim pļauka sejā, kad sekoja puiša agresivitāte un sitiens meitenes virzienā, paldies Dievam, puisis tika novaldīts.
Nu jau skatos, čalim viss ir atkal piedots, atkal ir pielaizījies ar skaistu runāšanu un mana psihe ir sabojāta. Gribu glābt draudzenes pēcpusi no gaidāmajām apčakarēšanas reizēm,kuras sekos, jo vienmēr ir sekojošas un tādi tipi kā šamējais nemēdz mainīties, bet nav mana darīšana, nav mana dzīve. Nedrikstu jaukties iekšā. Manu nostāju draudzene zin, saprot, piekrīt, bet atbilde ir - es viņu mīlu.
Tā kā lielāko ties laiks tiek pavadīts ar puisi, es pasākumos nepiedalos pēc pēdējās balles, kur izcēlās kašķis starp mani un draudzenes puisi, jo atkal uzvedās kā sievišķis, apvainodamies, ka meitene nevēlas darit to,ko viņš, kungs, vēlas. Mani nervi viņa klātbūtnē burbuļo kā sicīliešu asinis. Vairs arī ar drauzdeni neesam tikušās, jo zinu, ka tas kungs noteikti uzpeldēs un es muti ciet nespēšu turēt. Vēmiens nāk no viņa klātbūtnes.
Kā man rīkoties? Uzņemt situāciju sakostiem zobiem un turēt muti ciet, skatoties kā drauzenei tiek dzīve bojāta, vai palikt pie sava, saudzēt savu nervu sistēmu un atsvešināties?
25.12.2013 21:58 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Hmmm... Ja jau draudzenei esi pateikusi visu, ko domā, tad ko tur vairs? :( Viņa tevī tāpat diez vai klausīsies, lai cik skumji tas būtu..
25.12.2013 22:03 |
 
Reitings 23
Reģ: 24.12.2013
Es domāju pagaidām nejaucies attiecības, varbūt puisis mainīsies, ja nē, draudzene tava pati viņu pametīs. ! :)
25.12.2013 22:05 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Man ir tāda pati draudzene ar tādu pašu lohu. Brīdī kad es sapratu,ka draudzene nav ne par matu labāka, jo pati izraisa aptuveni pusi no bezjēdzīgajiem strīdiem un jau 4 (!!!!) gadus taisās šķirties, bet to nedara jo MĪL VIŅU, sapratu,ka nav man ko līst tur. Lai paši tiek galā. Es esmu runājusi, uzklausījusi, nakts vidū skrējusi viņu mierināt un sapratusi,ka tas ir arī viss ko pašlaik varu darīt. Nu nevaru es cilvēkam atvērt acis,ja pats to nevēlas.
25.12.2013 22:05 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu Mincim.

Pie tam, viņa pati visu laiku kāpj uz grābekļa atkal un atkal.
25.12.2013 22:06 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nejaucies. ja esi izteikusi savu viedokli, bet tas netika ņemts vērā - liecies mierā. Beigās paliksi tu vainīga. Viņai pašai ir jādabuj ar to grābekli bietē, lai viņa saprastu,ka viņai to nevajag. Neviens cits viņai to nespēs ieskaidrot.
Ja jauksies un kaut ko teikti- tu paliksi vainīga un beigās Jūs tāpat atsvešināsaties.
25.12.2013 22:06 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.07.2013
..ko lai saka. parasti beigās vainīgs ir tas ,kurš pa vidu...
25.12.2013 22:06 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Man ir līdzīga situācija. Draudzene kāpj uz tiem pašiem grābekļiem atkal un atkal, pilnībā to apzinoties. Es nejaucos. Saku, ka atbalstīšu anyway, bet to lohu tiešām ciest nevaru. Bet zini, tas ir kā ar alkoholiķiem. Neviens cits draudzenei nepalīdzēs, kamēr viņa pati nenāks pie samaņas. Tikai un vienīgi, jo mēģināt jau var, bet tas būs uz īsu brīdī, lai ilgtermiņā un pavisam - tikai viņa pati to vien spēj
25.12.2013 22:07 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
manuprāt,draudzenei pašai jāpalaužas un jāsaprot kāds viņš ir. ja ar kailfbildes atrašanu mobīlajā , gandrīz uzdauzītu aci nepietiek,tad diez vai runas no Tavas puses palīdzēs. ja gribi palikt par draudzeni,tad lieki vairs nebāz acīs-fui,kāds Tev slikts puisis,jo viņa jau tāpat to ir redzējusi, dzirdējusi..un neko tas īpaši nemainīs..puisis vēl izdomās viņai smadzenes sapūderēt, ka esi sliktā draudzene ,kura jaucas attiecībās, kurai skauž viņu mīlestība un Tu vari patiešām palikt trešā liekā
25.12.2013 22:08 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Puisis nemainīsies, to saka visi, kas viņu pazīst.
Atvert acis es nevaru, bet nezinu kā rīkoties. Negribu atsvešināties no cilvēka, ar kuru augu kopā dēļ viena debīliķa. Bet viņa klātbūtnē arī nespēju atrasties. Esmu atteikusies no Jaunā gada svinībām, jo zinu, ka sabojāšu svētkus visiem ar savu histēriju puiša virzienā. Bet vai ir vērts ierobežot savu dzīvi dēļ tā?
25.12.2013 22:10 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
+ poogai !
26.12.2013 00:07 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
manuprāt,draudzenei pašai jāpalaužas un jāsaprot kāds viņš ir. ja ar kailfbildes atrašanu mobīlajā , gandrīz uzdauzītu aci nepietiek,tad diez vai runas no Tavas puses palīdzēs. ja gribi palikt par draudzeni,tad lieki vairs nebāz acīs-fui,kāds Tev slikts puisis,jo viņa jau tāpat to ir redzējusi, dzirdējusi..un neko tas īpaši nemainīs..puisis vēl izdomās viņai smadzenes sapūderēt, ka esi sliktā draudzene ,kura jaucas attiecībās, kurai skauž viņu mīlestība un Tu vari patiešām palikt trešā liekā

100% piekrītu!
26.12.2013 00:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits