Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvotgriba.

 
Reitings 105
Reģ: 22.12.2013
Jau kādus trīs gadus nav vēlmes dzīvot un ir pazudis mans dzīvesprieks. Daudzas lietas noved mani asarās,skumstu laikam pēc diviem nozīmigiem cilvēkiem,kuri nomira un bieži domāju,ka gribu pie viņiem. Draugus arī esmu zaudējusi un tie,kuri man vēl ir ar tiem vairs nav kā agrāk. Ar māti attiecības arī ir kļuvušas savādākas, viss liekas savādāks un svešāks. Esmu domājusi par pārvākšanos uz citu pilsētu tur , kur ir mani radinieki vai uz citu valsti. Bieži uznāk domas par pašnāvību,bet neesmu spējīga to izdarīt. Tāda sajūta,ka tikai eksistēju nevis dzīvoju. Mana ikdiena sastāv no skolas un tad mājās,tagad šīs dienas tikai guļu un skatos filmas, vel ar savu puisi pavadu laiku, kurš brauks prom uz trīs nedēļām un liekas,ka tad vispār no mājām neiziešu arā. Kā arī no manas neapmierinātības arī cieš viņš. Kā , lai atkal dabūnu dzīvesprieku? Dzīvotgribu?
25.12.2013 21:06 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Izklausaas peec depresijas, kam netiec paari. Ja naudinja atljauj, apmeklee speciaalistu. Ljoti iespeejams, ka buus jaapadzer antidepresanti.
25.12.2013 21:08 |
 
Reitings 37
Reģ: 07.11.2013
Es saprotu, kā tu jūties. :(
Arī man vasarā nomira ļoti, ļoti, ļoti tuvs cilvēks. Tad likās, ka zeme zem kājām sabrūk. Arī- skola, mājas, darbi un minimāls miegs. Tev ir jāatrod kaut kas pie kā pieķerties, kas tev aizrauj! Jāpārvar sevi un ir jābūt stiprai. Taču ja tu tiešām jūti, ka pati vairs netiec galā, labāk pakonsultējies ar kādu ārstu, jo depresijas nav joka lieta.
25.12.2013 21:11 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Man ir līdzīgi itkā milijons iemeslu par ko priecāties un smaidīt , bet ko es..sēžu viena četrās sienās. Maz runāju ar savējiem daudz domāju . Man dotajā laika periodā ir grūti atsperties ar ko uzsākt savu dzīvi!
Nespēju atrast darbu , jo dzīvoju laukos. Pašlaik ļoti grūti ir. Nezinu kas jo rīta piespiež izkāpt no gultas.
25.12.2013 21:16 |
 
Reitings 37
Reģ: 07.11.2013
Jā, piekrītu- tas, ka nevar atrast darbu ļoti atstāj negatīvas emocijas. Esi izskatījusi pilnīgi visus variantus?
25.12.2013 21:20 |
 
10 gadi
Reitings 719
Reģ: 17.10.2013
Vari aiziet, pie kāda speciālista.
bet man arī bija tāds līdzīgs posms, ka es tikai gandrīz pusi dienas sēdēju un domāju. Biju nolaidusies, negribēju nekur iet, bieži arī raudāju no nekā. Bet tad es sapratu, ka tā nevar. Atsāku vingrot, gāju uz pasākumiem, iepazinos ar dažādiem cilvēkiem kā arī ar tagadējo puisi. Dzīve uzlabojās. Tad iepriecināju bērnus bērnunamā. Tas lika man pasmaidīt, gan bērniem.:)
Saņemies.! Sāc kādu nodarbi.! :)
25.12.2013 21:26 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Nezinu, kā citiem, bet mani bezdarbība un bezmērķība (kaut īslaicīgs mērķis) iedzen negatīvās emocijās. Tagad tā sapratu. Jo tad uz rokām ir pārāk daudz brīva laika, kuru parasti izniekoju pārlieku filozofējot.
Lai arī esot depresijā to ir pat grūti iedomāties darīt, bet mēģini izrauties un uzsākt kādu jaunu hobiju vai atsākt kādu izbijušu. iekustini savu sirdsritmu. Man, kad esmu saskumusi un bez enerģijas, prasās adrenalīnu - kaut vai aiziet uz atrakciju parku.
Pamodini sevi ar blīkšķi.
Un tai pat laikā, tiešām, ja naudiņa ļauj, labāk aiziet pie speciālistiem.
25.12.2013 21:33 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Viegli teikt jums meitenes lai atsākam kko darīt.
Bet taču ļoti ļoti grūti. Man vispār ir dienas kad sēžu raudu skatoties pat dziesmas video.
Grūts gads bijis un tagad viss vairāk grūtības sagādā tas ka nav darba, bet strādāt gribas ļoti.


Itkā uznāk dienas kad ir luste vai visu pasauli apskaut , smaidīt , skriet un priecāties..bet cik ātri parādās šīs sajūtas tikpat ātri viss pazūd. :(
25.12.2013 21:35 |
 
Reitings 23
Reģ: 24.12.2013
Man viss tas pats ko raksta Leseda ! Vārds vārdā! :(
25.12.2013 21:38 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.07.2013
Leseda Tev vestulīte :-)
25.12.2013 21:39 |
 
10 gadi
Reitings 719
Reģ: 17.10.2013
Leseda
Ir jāsaņemas un jādara un nekāds BET!! Jo lai arī aizietu pie speciālista arī ir jāpārvar sava "dzīvotnegriba" Bet novēlu jums veiksmi meitenes! :)
25.12.2013 21:40 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Atcerieties to,ka negatīvais pievelk negatīvo un pozitīvais pievelk pozitīvo!
25.12.2013 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 719
Reģ: 17.10.2013
Nazīc Pilnīgi piekrītu!:)
25.12.2013 21:44 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.07.2013
Meitenes, tad kad ir pavisam slikti, tad runas,ka jādomā pozitīvi utt...nelīdz..vnk nelīdz..ar prātu saproti, bet reāli neko nedari...ir vajadzīgs speciālists vai darbs...runāšana bez prakstiskām darbībām neko nedod..
25.12.2013 21:45 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Tieši tā, Moongirl.
Tas, ka mums runāt ir vieglāk kā to tiešām izdarīt ir saprotams, bet vienkārši guļot gultāt un padodoties depresijai, tāpat vien tā nepāries. Ir jādara. Ir jāatrod kaut vai griba manīt situāciju, kas iekustinās to motoriņu un liks tev aiziet pēc palīdzības vai pašai ko mainīt. Tas būs ilgs un grūts process, bet noteikti tā vērts.
25.12.2013 21:47 |
 
Reitings 254
Reģ: 23.12.2013
Droši vien,ka mums,kam nav šādas problēmas,būs grūti saprast to.. Bet ja tā padomā, man vispār agrāk arī ir uznākusi tāda depresija. Varbūt sāc kaut kur iesaistīties? Kaut kādās aktivitātes skolā,lai vari ar kādu sadraudzēties. Un tad, kad būsi ar kaut ko aizņemta,tad prātu tik daudz nemocīs tās traģiskās lietas,kas ar tevi notikušas. Padomā ko vienmēr esi vēlējusies apgūt,izdarīt, bet nav atlicis laika, un tagad kad tev laiks ir daudz - dari to!

Lai izdodas! :)
25.12.2013 21:50 |
 
Reitings 105
Reģ: 22.12.2013
Ar kādām nodarbēm lai gan nodarbojos ziemā? Es vēlos mainīties, bet tad atkal domāju,ka nekas labāk nenotiks , ka kāds atkal mani piečakarēs
25.12.2013 21:58 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Liene Vai zini konkrētas lietas,ko vēlies mainīt?
25.12.2013 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 719
Reģ: 17.10.2013
Liene
Ir ziema! Slēpošana (bet sniega da nav) :( slidošana. Kaut vai pastaigas. Vai arī rokdarbi, zīmēšana. :)
25.12.2013 22:04 |
 
Reitings 105
Reģ: 22.12.2013
Nazīc - visu , savu dzivesveidu, draugus , nodarbes
25.12.2013 22:18 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
man reiz bija sajūta, ka grimstu kaut kur līdzīgā bedrē, bet baigi laicīgi no tās izķepurojos! sākšu ar to, ka mūzika ieņem lielu lomu manā dzīvē, klausos daudz un iespaidojos daudz, jo mūzika nereti atgādina par atmiņām - sliktām un labām, un vēl dažādām.. nu tad es sāku ar to, ka visu mūzikas listi izdzēsu :D sameklēju pozitīvas, motivējošas dziesmas un sāku domāt, ko nu var mainīt, lai netiktu līdz tam .. sapratu, ka pie vainas pasivitāte! starpcitu, uz šo visu veda arī ne tikai pasīvisms (bet sakne ir un paliek pasīvisms :D), bet arī tas, ka pazaudēju, sarāvu draudzības! loģiski, ja no tavas dzīves aiziet forši cilvēki, tev vārdu vistiešākajā nozīmē , ir ĻOTI sūdīgi.. vēl jo vairāk tāpēc, ka jūties viens!!! un te nu ir tā spēlīte, ka tu vari būt starp cilvēkiem, bet justies vientuļš, bet vari būt viens un nejusties vientuļš, tātad, cilvēks nav tas, kas aizpilda to visu.. ne jau parasts cilvēks, bet tas, ar kuru tev ir tuvas lietas, tas, pēc kura ilgojies and so on. ja tev ir garīgā saikne ar cilvēku, tad viss ir super, vārdsakot!!!
nu jā.. okej, novērsos no galvenā. tātad, grimu un jutos vientuļi! nomainīju to plejlisti un izdomāju, ka jāiet skriet. draugi, kurus pazaudēju, bija no dzimtās pilsētas, bet patstāvīga dzīvošana man ir citur un tomēr, ir forši, ka, lai kur tu nebūtu, tevi vienmēr kāds gaida.
un tā nu tajā vietā, kur dzīvoju arī tagad, ko nu slēpt - kopmītnes, skola.. saucu meitenes skriet, atradu foršus domubiedrus! teiksim atklāti, saradās nodarbes un es tikai sāku zelt un plaukt un komplimenti bira kaudzēm. iedomāties nevariet, cik tas bija super, visur viss vienā pozitīvismā klāts.. paliku ļoti aktīva, ļoti dzīvespriecīga, metos avantūrās un gala rezultātā pati sapratu, ka dzīvoju vienreiz un TĀ NEVAR.. MEITENES, TĀ NEVAR!!!! filozofiju atstāsim vecumdienām pie kafijas tases, kad ar draudzeni gardi smiesieties par to, kā tajā zaļumballē Tevi izdancināja kaimiņu Juris :D
un jā, šo plaukšanu pamanīja un atgriezās arī mani vecie draugi, vispār, viss izmainījās.. sapratu, kur bija mana vaina un arī viņi saprata savējo, tagad (nav tik traki), bet drīzāk ir mainītās lomas, ka es eju un ceļu visus gaisā, ka nav ko sēdēt un niekoties, bet ejam kaut ko foršu darīt, un draugi tādi mierīgāki palikuši.. vispār, kopumā, gribu teikt, ka draugiem varbūt arī nebūtu tā lielākā nozīme tajā visā, man ir ļoti liels gandrījums par sevi.. par to, ka es sāku rīkoties un nekritu pavisam, par to, ka es atguvos, plauku un zēlu, un izdzīvoju tiešām superīgu gadu!!! JĀ - ŠIS GADS. pirms gada es biju ceļā uz to lielo bedri un ar jauno gadu es sāku pildīt savas apņemšanās un no pasīvās miera mikas gada laikā, esmu kļuvusi par hiperaktīvo cilvēku, kurš bez sabiedrības, pasākumiem, jautrības un mīlestības draugu starpā, vienkārši nevar! arī katram nogurumam un negulētajai naktij spurojos pretī un saku - pagulēšu vecumdienās, jaunība ir jābauda.
SAŅEMĀS, JŪS VARIET! IR VIENU DIENU JĀPIECEĻAS AR PLĀNU UN JĀĪSTENO TAS.
KAD CILVĒKS REDZ, KA TU PLAUKSTI, VIŅAM VELK PIE TEVIS... :)
25.12.2013 22:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits