Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Help

 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
Tatad sovakar runaju ar draudzeni un vinja ir mazliet apslimusi un vinja man jautaja vai tas ka vinja lieto o.k. tabletes neietekmes taas iedarbibu, ja tgd dzer paracetamolu, teicu ka nee, jo zinu , ka lietojot antibiotikas(ceru ka pareizi uzrakstiju) iedarbiba o.k. tabletem samazina un ir papildus jaizsargajas, tatad velejos zinat jusu domas vai es nesameloju draudzenei? Vai tikai no antibiotikam samazinas o.k. tablesu iedarbiiba? Ceru uz jusu atsaucibu :)
22.12.2013 23:59 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
O.k. Instrukcijā ir medikamentu saraksts, kas ietekmē konkrētu o.k.
23.12.2013 00:04 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
Cik es sapratu no vinjas tad tur esot tikai rakstiits kaa piem, arstetot astmu un tadas slimibas tikai ietekmejot ,tad jau sanak ka tadas vnk zales neietekmee ja?
23.12.2013 00:07 |
 
Reitings 227
Reģ: 22.03.2012
Paracetamola darbību neietekmēs un paracetamols neietekmēs OK darbību. Jā kad lieto antibiotikas, tās samazina OK darbību un ir papildus jaizsargājas. Turklāt ir saraksts lietošanas instrukcijā, kādas zāles nevar kopā lietot, to ir diezgan daudz, piemēram, - zāles pret epilepsiju, tuberkulozi, HIV infekciju, asinszāli saturošas augu izcelsmes zāles utt. Uzsākot lietot kādas zāles, labāk pateikt ārstam, ka lieto OK, varbūt ir kāda nelabvēlīga mijiedarbība. Bet lietot bezrecepšu pretsāpju un pretdrudža medikamnetus tādus kā ibumetin, paracetamol var droši lietot.
25.12.2013 23:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits