Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pametušas.

 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
Jūs esat kādreiz pametušas skolu vai nebija iespējas pabeigt, amata skolu? Kādi bija iemesli?


Tagad man ir tik grūti skolā, neizturami, vēl jāmācas viens gads, un pēc tam vel gads vidusskolai.. es labprātāk jau tagad ietu un pabeigtu vidusskolu un nestrādātu profesijā ,kuru apgūstu.
Nedomāju pamest skolu, bet ir iespēja, ka nepabeigšu..tapēc gribētos dzirdēt kā tikāt pāri tam trakumam.

Kaut vai liekas, ka te visas ir izmācījušās un ir jau ko sasniegušas dzīvē, tomēr ceru, ka kāda pastāstīs :)
19.12.2013 12:00 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Es esmu pārtraukusi mācības augstskolā gandrīz uz diviem gadiem, tomēr atgriezos un pabeidzu. Uzskatu, ka vidusskolu un arodskolu ir jāpiespiež sevi pabeigt, sevišķi, ja beigās paliec bez vidusskolas diploma. Man arī tajā laikā nepatika mācīties, likās, ka viss notiek ar lielu piespiešanos. Bet patiesībā pēc pāris gadiem nāk apziņa, ka labi vien bija, ka sakostiem zobiem tas tika izdarīts. Man vidusskolā bija posms, kad gribēju pāriet uz vakarskolu, vecāki bija kategoriski pret. Pati nesapratu, kāpēc esmu kaut ko tādu ieņēmusi prātā. Ja būtu bijusi spītīgāka, noteikti izņemtu dokumentus no skolas pati.
19.12.2013 12:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Elīza, saņemies.. Tā ir TIKAI skola (turklāt bez maksas) :) Tev ir laiks aizlāpīt robus.. citi cilvēki ar pustukšām galvām maģistrantūru beidz.. tā kā skolu nobeigt sekmīgi IR reāli :)
19.12.2013 12:08 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Skolu pametusi neesmu, bet Tev ieteiktu saņemties, nokārtot visus skolas parādus, ja tādi ir un tomēr pabeigt skolu.

bet ir iespēja, ka nepabeigšu


Mums kursā bija 4 meitenes ar šādu riska faktoru - viena saņēmās un skolu godam pabeidza.
Vienai bija problēmas ar prioritātēm - tusiņi un puiši bija pirmajā vietā. Skola bija otršķirīga.
Viena 4.kursā palika stāvoklī, tad nu varbūt bebuka piedzimšana bija viens no iemesliem, kas patraucēja pabeigt skolu.
Vēl viena meitene vnk dzīvoja savā pasaulītē, visus gadus turējās pie sekmīgajiem tikai pateicoties tam, ka viņas labākā draudzene bija ar teicamām sekmēm un izvilka viņu ar vismaz sekmīgām atzīmēm. Bet kvalifikācijas eksāmenā diemžēl izkrita.
19.12.2013 12:09 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
arī apgūstu tagad ne to vieglāko profesiju un dažbrīd liekas, ka ir PĀRĀK daudz darāmā un ir grūti.. bet tas man nav tādēļ, ka es tikai mācos! esmu diezgan aktīva skolas sabiedriskajā dzīvē, ir ļoti daudz tieši šo pienākumu - rīkot, taisīt, domāt - tā ir mana ikdiena! skola nesastāda to lielāko daļu, bet katrā brīdī, kad kaut kas liekas tik ļoti nesavienojams es sev jautāju - kad tad, ja ne tagad? jaunības maksimālisms.. ir bijušas ļoti daudz negulētas naktis, tad es sev saku - pagulēšu vecumdienās :D viss, kas mūs nenogalina, padara stiprākus! lūk, ar šo domu katru rītu jāceļas, jo nekas nav viegli un neviens ceļš nebūs rozēm kaisīts.. tāda tā vidusskola ir un tad, kad tev šķiet, ka tev māca ko lieku, pamēģini tomēr padomāt par to, ka tu to visu mācoties, būsi zinoša un, ka tās tevi tikai papildina, jo zināšanas ir tas,ko tev NEVIENS neatņems.
jā, ir grūti .. bet motivēt sevi vajag! un nevajag pieļaut domu, ka nenoliksi kādu eksāmenu un nepabeigsi skolu, ņem grāmatu un dari visu, lai iznākums būtu pozitīvs.
viss, ko vēl varu piebilst, ir tas, ka vajag cīnīties! izaugsim, iekāpsim pieaugušo dzīvē, tur arī būs šādas situācijas un būs, iespējams, vairāk problēmu, UN TAD TU NEVARĒSI PAGRIEZTIES UN AIZIET.. būs jārisina! tāpēc radini pie šīs domas sevi jau tagad un arī tagad pēc šī principa dzīvo.
un jā.. viens ir tas, ka profesija nepatīk, bet otrs, ka tev nekas nesanāk.. kā tad īsti ir? tev vairāk nepatīk tas, ko mācies vai tu vienkārši nevari pavilkt un, ja netiec galā, tad kāpēc? ;)
19.12.2013 12:15 |
 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
Nu ir tā, ka dēļ dažiem nenokārtotiem pusgada lielajiem pārbaudes darbiem šajā svērā,mani negrib laist lielajā praksē un ja nav prakses tad netieku arī pie lielā kvalifikācijas eksāmena.

Gribu sarunāt, ka darbus nokārtoju prakses laikā, jo tas būs daudz reālāk un lielāka iespēja nokārtos,jo šobrīd tādas iespējas nav, un tur mani pārbaudīs profesionāļi,tapēc par šmauksanos nav ne runas, bet tākā mana skolotāja ir ietiepīga kā velns,nedomāju ka ko tādu atļaus.
19.12.2013 12:15 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Pašai šādas pieredzes nav.

Man ir paziņa - abas uz doto brīdi esam apģērba dizaina 4. kursā, prof. vsk. - kura es pat nezinu kā vispār izvelk gadu no gada, jo vidējā ir knaps 4, par prof. priekšmetiem vispār nerunāsim. Arvienvārdsakot - apbrīnojams cilvēks un ne tajā labākajā nozīmē. Bet visi skolotāji kā viens viņu nemitīgi velk, dod "atlaides",u.t.t., kas man šķiet negodīgi. Bet tas tā, nedaudz novirzoties no tēmas.

Runājot par tavu situāciju - mēģini, dari, ej, mācies, izvelc! Tiešām, ja mācības ir par brīvu, tici man - vēlāk šādu extru nekur nedabūsi. Turklāt, kurš zina - varbūt šī profesija vēlāk noderēs, vai arī iegūtās zināšanas dos kādu bonusu karjerai.

TURIES :)
19.12.2013 12:19 |
 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
Nu pirms neilga laika profesija galīgi nepatika, bet tgd sāku ik pa dažām dienām strādāju šajā sfērā vietā, kur jau sarunāju to lielo praksi.
un taagad man ļoti patīk, negribu neko pārtraukt, un nav jau tā ka nepadodas, protams, ir lietas ko nezinu,bet darīt to protu.
19.12.2013 12:19 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Vidusskola jau vismaz ir jāpabeidz.
jā,esmu. pametu vienu skolu,jo sapratu,ka nestrādāšu tajā jomā,kuru mācos. iestājos citā un apguvu citu profesiju. vienīgā nozēla ir tā,ka tajā jomā būtu mazāka konkurence darba tirgū un iespēja ātrāk atrast darbu,nebūtu tik lielas prasības kā tajā jomā,kuru pabeidzu.
19.12.2013 12:20 |
 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
Nu vidusskolu ,protams, ka gribu pabeigt, bez tās jau galīgi nekur.
19.12.2013 12:22 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
Elīz, tak nesēdi un nedomā par to, kāds pūķis ir tava skolotāja.. labāk domā, kā tu viņu pārliecināsi un ko teiksi, lai tu šo visu vari nokārtot un tikt lielajā praksē!!!
ja pratīsi pārliecinoši runāt un izskaidrot, kāpēc tev ir tik svarīgi nolikt eksāmenus un tikt tur, tad viss notiks, tak visu ko var skolotājai sarunāt, ganjau sirds atvērsies, bet nesēdi malā un nenoraksti šo situāciju, ja vēl iespējams ko mainīt...
19.12.2013 12:28 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Visu var sarunāt. Vajag tikai runāt. Un pieklājīgi, nevis kā dažiem parādniekiem labpatīkās vainot skolotāju un rupji izteikties, kad neļauj uz sitiena labot ieskaites, gala darbus.
19.12.2013 12:31 |
 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
Skolotāju nevainoju, bet gribu,lai viņa saprot, ka es nevaru tagad un uzreiz šīs nedēļas laikā izdarīt darbu, neesmu Rīdziniece, draugu man te praktiski nav,tapēc nevaru dabūt vajadzgos cilvēkus, lai nokārtotu visu,tapēc reālāk ir nokārtot prakses vietā,kur būs cilvēki un visu nokārtošu jau mēneša laikā.. Rīt domāju iet runāt ar skolas vadību, par šo lietu,jo ar manu skolotāju tiešām nav vērts par to runāt.
19.12.2013 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 4128
Reģ: 02.01.2011
Pieredzes nav, bet vidusskolu gan pabeidz!!!
19.12.2013 13:27 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Man ļoti, ļoti tuvs cilvēks nav pabeidzis vidusskolu. Un vienmēr ir bijuši visādi iemesli, kāpēc. Tad darbs svarīgāks, tad tiesību likšana svarīgāka, tad kāzas, tad atkal tas un šitais. Bet reāli ir tā kā meitenes saka - visu var sarunāt. Skolotāji nāca pretī - deva darbus uz mājām, lai nav jānāk uz skolu, bija jāaizbrauc tikai uz ieskaitēm. Nu, piedod, man. Kas tas par idiotismu, ka pat tad nevar pabeigt vidusskolu...

Ai, mani šādas tēmas uzkurina.
19.12.2013 13:31 |
 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
Es neko te neesmu minējusi par vidusskolas nepabeigšanu, teicu, ka vienkāršu vidusskolu es labprāt ietu, mācītos un pabeigtu tagad,jo man tagad māca tikai dažus priekšmetus no tādiem vidusskolas priekšmetiem, pēc profesijas pabeigšanas piedāvā vidējo izglītību pabeigt, tākā izlīdzinošais kurss,ar visiem valsts eksāmeniem, tas man nesagādā nekādas grūtības.

Grūtības man sagādā tieši profesija,tie darbi,kurus nevaru nokārtot, bet varu nokārtot lielajā praksē., kā jau rakstīju augstāk.
19.12.2013 13:35 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Man draudzene pameta skolu, pēdējā gadā prof. vid. jo palika stāvoklī un uz to tagad droši varēja uzkraut savu slinkumu. Arī viņai vienmēr bija kaut kādi attaisnojumi, to ka neko nesaprotot, ka nepabeigs tāpat, deļ kam viņai to un visādi tml attaisnojumi, kad reāli visu varēja sarunāt un izdarīt, ja tikai pati gribētu.
Bet nē, paļāvās uz bērna tēvu, ka tas tagad viņai visu dzīvi nodrošinās, un saka, jau, ka pa ''blatam'' pēc tam ganjau kaut kur tiks strādāt...
reālitātē, tētuks notinās un palika nu ar pamatskolas izglītību un viena pati.. tagad varēs droši sēdēt pie mammas, kurai ar naudu ar švaki.

Jā, skolotāji mēdz būt dažādi, bet tpc ir jāiet un jārunā, jārunā un vēlreiz jārunā un jādara. Kotu dariji visu šo pusgadu, ka pēkšņi pēdējās dienās atjēdzies, ka kaut kas ir jādara?
19.12.2013 13:37 |
 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
Pa pusgadu kārtoju un liku visu ko vien varēju izdarīt,darbu bija pietiekami daudz. Diemžēl dažus nevarēju nokārtot..
19.12.2013 13:43 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Runājot par to tēmu, ka tev nav daži darbiņi nokārtoti, un tāpēc negrib laist lielajā praksē. Tas nu gan ir STULBI. Kad es mācījos, kursā bija pāris tādi kadriņi, kuriem bija teju vai visi priekšmeti nesekmīgi, praksi viņi gāja, bet paralēli viņi kārtoja visus parādus skolā. Beigu galā, pie eksāmena tika pielaisti, vienam tikai tas prieks izpalika, jo viņš neuzspēja visu nokārtot laikā, bet eksāmenu viņam pārlika, viņš viņu lika vēlāk. To gan, vai viņš pabeidza, es nezinu, bet iespēja pabeigt viņam tika dota. Ej, runā ar skolas katedru, ar vadītājiem, direktoriem, vai kas jums tur ir galvenie, runā un tev viss izdosies. Galvenais nenolaid rokas, pacel galvu, saņemies un EJ UZ PRIEKŠU.
Lai veicas. :)
19.12.2013 15:27 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Mums arī nelaiž praksē, bet nelaiž ārspus skolas, ja kaut kas nav nokārtots prakse jāiet skolā un paralēli jākārto parādi.
19.12.2013 15:33 |
 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
Nu mēģinu, rīt jau dodos un runāju, vai ir kaut mazākā cerība,ka nokārtot varu lielajā praksē. Briesmīgi būs to visu izstāstīt darba devējai, pie kuras man jau prakse ir sarunāta un kur jau ik pa laiciņam pastrādāju,viņa ļoti jauka sieviete, negribas pievilt viņu.
Ļoti ceru, ka viss nokārtosies,ka skola būs atsaucīga..
19.12.2013 15:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits