Tautas līdzekļi.

 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Labs rīts Jūsmājās!

Mans rīts sācies ar piecgades problēmu - urīnpūsli.
Gadus piecus atpakaļ urinpūšļa iekaisums mani aizveda līdz slimnīcai, no kuras tāda pusslima tiku palaista mājās pašai par to nezinot, tikai vēlāk kaite atgriezās ik pa laikam, kad apaukstējos. Griezos pie ginekologa, apstiprināja - jā, ir baktērijas, ārstējam. Dzēru dzērveņu tabletes, ārste teica,ka viss kārtībā, baktēriu nav, esmu vesela. Super!
Še te, esmu apaukstējusies un atkal vecā dziesma.
Tad nu jautājums ir tāds, meitenes, kuras ar šo pašu cīnījušās, tad kādām metodēm? Vai varbūt ir zināms speciālists, kurš iekaisumu tiešām izārstē līdz galam?
19.12.2013 10:01 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Ja dzer, tad TIKAI visu kursu, un optimālais ir dzert no rīta, pa dienu un tieši pirms gulētiešanas, lai naktī, kad viss tur tup iekšā, tas furamags var cīnīties :)
19.12.2013 14:11 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Riry, domā man bija ticība??? :D :D Es vispār ne pati kristīta, baznīcam metu līkumu, nepatīk jebkāda veida reliģija un attiecīgi nekad neticeju visādiem šiem reiki un citām glupībām. Laikam savu radu/draugu lokā vienīgā, kas ar tik lielu skepsi un es pat teiktu negatīvismu pret so visu attiecās.
Bet kad mani "salaboja" - bāc, es tagad ticu :D :D Tā nav vienīgā lieta, kas man uzlabojās. Ir vēl dažas lietas... Gan ar veselību saistīts, gan ar citam sfērām.
19.12.2013 14:14 |
 
Reitings 1569
Reģ: 25.07.2010
Es pirmās 3 dienas dzeru pa 3 tabletēm, tad jau 2 (rītā un vakarā).
Tas ir murgs kautkāds, bet daktere teica, ka pēc bērniņa piedzimšanas viss mainīsies.
Es ļoti gribētu ticēt viņai.
19.12.2013 14:15 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Nāks jaunais gads, moš būs jāsavāc visas savas karmas, čakras un citas enerģijas un jānes salāpīt :D Kaut arī vienreiz biju pie tantes, kura man palīdzēja, lai arī pilnīgi raudiens nāca, cik dusmīga biju, ka mamma mani uz turieni aizstiepa.. Kas to lai zina, moš tas reiki arī man, neticīgajai, līdzēs.. :)
19.12.2013 14:17 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Malibu - man kā reizi pēc dzemdībām viss atkal nāca atpakaļ. :( Jo no stresa. Bērns, visādas problēmas...
19.12.2013 14:17 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Es parasti dzeru Furamagu (ir gan uz receptes), bet man ir paranoja kopš vienas reizes, kad sākās pēkšņi sāpes tādas, ka raudāt gribas, bet aptiekš neko vairāk par dzērveņu vitamīniem bez receptes nedeva, tagad esmu nodrošinājusies ar Furamagu, jo zinu ka tas 2h laikā noņem to trako sajūtu un nedēļas laikā parasti viss pilnībā pāriet. To fitolozynu arī paralēli parasti uzreiz lietoju.

nu labi cik nu parasti man 3 reizes mūžā ir gadījies ar urīnpūšļa problēmām saskarties. Bet kopš tās reizes kad aptiekā raudāju un netiku pie zālēm, raudoša zvanīju visām poliklīnikām jo bija vakars un lielākoties visi ārsti jau bija mājās. Atradās viena daktere kura pieņēma mani 8 vakarā un izrakstija furamagu. Kopš tās dienas man viņš, vienmēr ir līdz.
19.12.2013 14:18 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
ureaplazma un mikoplazma arii ir bakteerijas
19.12.2013 14:19 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es parasti dzeru Furamagu (ir gan uz receptes), bet man ir paranoja kopš vienas reizes, kad sākās pēkšņi sāpes tādas, ka raudāt gribas, bet aptiekš neko vairāk par dzērveņu vitamīniem bez receptes nedeva, tagad esmu nodrošinājusies ar Furamagu, jo zinu ka tas 2h laikā noņem to trako sajūtu un nedēļas laikā parasti viss pilnībā pāriet.

++
19.12.2013 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 578
Reģ: 24.11.2012
Pilna antibiotiku kursa neiziešana ir stulbākais, ko var izdarīt! To es vienmēr esmu teikusi un pie tā arī palikšu. Kādēļ? Tāpēc, ka simptomi parasti pāriet daudz ātrāk nekā tiek iznīdēta infekcija, praktiski cilvēks jūtas vesels, bet reāli baktērijas saglabājas. Rezultātā mēs iegūstam "jauku" recidivējošu (atkārtotu) infekciju (šajā gadījumā cistītu jeb urīnpūšļa iekaisumu). Bet, protams, kad cistīts atgriezies, tad vainīgs ir ārsts, jo ne tās zāles, pa maz slimnīcā noturēja, pa maz izmeklēja un tt. Lai diagnosticētu cistītu daudz prāta un analīžu nevajag, tā kā šaubos, ka kādai tiešām ārsts būtu nošāvis greizi ar diagnozi un tādēļ kāda iedzīvojusies hroniskā kaitē. Visbiežāk hroniskās formas ir paša pacienta vaina.
Urīnpūslis ir viena vella padarīšana, ja vienreiz ticis apsaldēts ( lasīt kā iekaisis), tad ar lielāko varbūtību ik pa laikam ar šādu uzpeldošu kaiti nāksies sadzīvot!
19.12.2013 14:49 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
http://www.fitoterapija.lv/lv/internet-shop.php?cat_id=9&prod_id=28 Tereško tēju, dzērvenes (laikam pat viss skābais derēja), dzērveņu kapsulas.
19.12.2013 14:55 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Smiltsērkšķis. 2 gadus mocījos ar nierēm. Antibiotikas nepalīdzēja. Dzērnu daudz ūdens un beigās palidzēja smiltsērkšķis. Bija man ogas sablenderēju visu un dzēru 2 nedēļas rītā un vakarā. Un man viss pazuda. Ir ļoti labi, nekas nesāp, beidzot 2 gadu laikā varēju būt laimīga. Ir pagājuši vairāki mēneši un nekas nav sāpējis un liecinājis par problēmār ar nierēm. Dzer smiltsērkšķi, tur ir daudz c vitamīns, ļoti stiprina imunitāti. :)
20.12.2013 00:44 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
jā, par smiltsērkšķiem arī varu pievienoties. lai gan tādu problēmu nav bijis, tie ir ļoti veselīgi un vitamīniem pārbagāti.
20.12.2013 10:27 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Maniem cistīta uzliesmojumiem daļējs cēlonis ir smiltis vienā no nierēm. Kā man skaidroja ārste, ja tās neskalojas ārā, tad pielīp urīnpūšļa sieniņām un rada labvēlīgu vidi baktērijām, tāpēc galvenais - lietot daudz šķidruma: ūdeni, zāļu tējas, pavasarī bērzu sulas. Un tiešām lieliski jūtu - ja mazāk dzerts, sāk rasties nepatīkamas sajūtas, tad drošības pēc palietoju dzērveņu ekstrakta kapsulas, Uromax vai ko līdzīgu.

Ar antibiotikām arī nevar aizrauties, katrā ziņā kā ibumetīnu lietot nevar, jo jāievēro noteikts režīms un kurss, lai baktērijās nerodas noturība pret konkrētajām zālēm, bet pieņemu meitenes to zina.
20.12.2013 10:48 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Ar šo cīnos pārsvarā tikai ar antibiotiku kursu + kādas dzērveņu tabletes profilaksei pēctam.
Ar šo es cīnos diezgan bieži, jo arī gadus 5 atpakaļ līdz galam neizārstēju ka nākas. Kad pavasarī sāku ar šo nopietni cīnīties, šī kaite bija bieži, pirmajā menēsī pat 3 reizes. Tad nākošajā mēnesī 2x bija un tad kādus 2 mēnešus pa reizei katru mēnesi. Tagad par laimi pēdējo pusotru mēnesi viss ir mierīgi.
Ar šo man liekas vispār ir jācīnās tikai ar normālām zālēm + dzērvenes profilaksei un jāseko līdzi, lai kājas būtu siltumā un mugura arī.
20.12.2013 10:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits