Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai gaidīt?

 
Reitings 6
Reģ: 10.01.2012
Sveikas, meitenes! Nezinu, ko iesākt, tpc meklēju jūsu padomus!

Protams, attiecības!
Ar puisi kopā esam nu jau aptuveni divus ar pusi gadus. Sākums kā pasaka. Viss mainījās brīdī, kad puisis, kuru biju atbalstījusi un motivējusi, lai skaisti pabeigtu vidusskolu, izdomāja iestāties agustskolā. Negaidīti, pārsteidzoši, viss notika tik ātri... es protams priecājos un lepojos ar viņu!
Pirmās nedēļas(aptuveni 2) bija jaukas - sms un zvani katru vakaru.. ar laiku zvani un ziņas kļuva arvien retākas. Aatikāmies brīvdienu vakaros - 5dienās un 6dienās. Pa dienu viņam darbi savā saimniecībā.
Pēdējā laikā mēs praktiski nesazinamies nemaz. Begribas uzmākties, jo zinu, ka jāmācās daudz. Bet gaidu, bieži..
Uz jautăjumu kăpēc nezvana vai neraksta atbilde viena - pārāk daudz dažādu darbu un mācību, nepietiekot laika. Tai pat laikā vakaros atrod laiku saviem jaunajiem draugiem, draudzenēm un ballītēm.
Nezinu ko darīt, sola ka ziemassvētku brīvdienas veltīs man! Bet grūti noticēt kkam tādam vairs.. ir dienas, kad jūtu, ka jāgaida, ka būs labi. Bet šad un tad gribas visam atmest ar roku un aiziet! Grūti.
Vai vērts cīnīties un paciesties?
16.12.2013 01:57 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Vai vērts cīnīties un paciesties?

Tikai tad, ja jūti, ka mīli. :)
16.12.2013 02:07 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Un ko tu pati dari? Studē? Skolā vēl mācies?
Studiju gadi ir jāizbauda, viņam ir sācies jauns posms dzīvē. Un tādā vecumā neko baigi nopietnu no puiša nevajag gaidīt.
16.12.2013 02:10 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.01.2012
Maya!
Tā arī ir mīkla...
Runāt par attiecībām nevēlas, bet šķirties arī ne. Es to jautājusi esmu. Nostāda mani krustcelēs!
16.12.2013 02:11 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.01.2012
Pure heroine!
Man pēdējais gads vidusskolā!
Viņš nemaz tik jauns nav, cilvēkam visādi skolas gados gāja, bija grūti! :)
16.12.2013 02:13 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.12.2013
Protams, ka viņš Tevi izmantoja un tagad vnk pamet. Kad sāk aizbildināties, ka nav laika, tas nozīmē, ka ir cita visbiežāk.
16.12.2013 02:18 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.01.2012
Dina!
Bet tad ir jautājums, kāpēc tad vēl meklē un vienkārši nepasaka, ka aiziet? Es pat esmu runājusi par šādu tēmu, vismaz mēģinājusi. Viņš nevēlas šķirties, pārtrauca, kad ieminējos.. ja būtu citādi, tad arī saprastu un aizietu... bet kkas mani tur tajā visā...
16.12.2013 02:31 |
 
Reitings 17
Reģ: 07.12.2013
Kā teiktu mana ome-nestrebt karstu.
Pagaidi tās Ziemassvētku brīvdienas un skaties,kas notiks.
Zinu pati,ka kopš iestāšanās augstskolā mainījos.
Un tu arī mainīsies,kad iestāsies,tici man. :)
Par to,ka atrod laiku ballītēm-cilvēks grib iekļauties kursā,savā skolā,jo zin,ka tu jau nekur nepazudīsi(ak,muļķa puiši,kas šitā domā :D ) tāpēc varbūt tevi arī nostāda otrā plānā.
Ja tu viņam nozīmē daudz,tad tici man-ar laiku viņš sapratīs,kā sabalansēt laiku visam-tev,draugiem,macibam,tā-lai visi būtu laimīgi ;)
16.12.2013 02:47 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es pagaidītu Ziemassvētku brīvdienas un paskatītos, vai pilda solīto. pat, ja pilda, nākotnē nesamierinātos, ka puisis man velta laiku tikai svētkos..
ja brīvdienās puisis tevi piečakarēs atkal, es tavā vietā viņu pamestu uz līdzenas vietas. piedod, bet man izklausās, ka viņš grib viegli atšūties, bet bail to pateikt. tajā pat laikā tu paliec viņam kā rezerves variants. es iespringtu uz to un runātu par to visu laiku, lai nonāktu pie skaidrības beidzot. ja tu viņam būtu tik svarīga, viņš uz ballītēm ņemtu arī tevi līdzi. ne jau tur kursa biedri iet tusēt tikai vieni paši.
16.12.2013 13:54 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tevi attur šķirties tas, ka tu baidies pazaudēt attiecības, kuras varbūt nevajag pazaudēt. un tas ir normāli. tu baidies kļūdīties, jo tu šo cilvēku mīli (?). katrā ziņā neļauj tam visam iet pašplūsmā un nepārtraukti tikai gaidīt. pagaidām pagaidi līdz ziemassvētkiem, bet esi uzmanīga.
16.12.2013 13:55 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Kā teiktu mana ome-nestrebt karstu.
Pagaidi tās Ziemassvētku brīvdienas un skaties,kas notiks.

++
16.12.2013 14:00 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.01.2012
Paldies jums par viedokļiem. Liela daļa no tiem sasaucas ar manăm iekšējām domām un jūtām. Maza daļa manas būtības tic, ka viss nokārtosies ar laimīgām beigām... ziemassvētki taču ir gaidīšanas, cerību un piedošanas laiks. Lai jums, meitenes, viss izdodas! :)
16.12.2013 17:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits