Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Slimā spaidītāja

 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Runa ir par pumpām :D
Man jau no kaut kādiem tīņu gadiem, cik atceros, ir pumpiņas uz roku augšdaļas (??) nezinu kā to vietu sauc :D (starp elkoni un plecu :D ). Tādas bija arī mammai un mammas mammai. Es viņas jau spaidu no paša sākuma, man jau visa āda ir rētiņās. Es zinu, ja pārtrauktu, viņas neizplatītos, vienu mirkli biju saņēmusies un pārtraucu, viņas nomierinājās. Un tagad atkal.. Un viņas jau ir uz elkoņa, pleciem.. Bet es nevaru, ja redzu, ka kāda ir izteikti balta, nu fuj. Es saprotu, ka tā jau ir kā slimība, bet es nevaru sevi apturēt. :D

Kā, lai samierinās un pātrauc? Bitch slaps nederēs :D man ļoti nepatīk, ja ir jāvelk maiciņa vai kleita bez rokām, bet viss apsārtis, rētains, bet ar baltām pumpām arī fuj staigāt. Visu mūžu jau ar garām piedurknēm nestaigāšu.

Jā, tas ir muļķīgi :D
12.12.2013 10:46 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Mož aizej pie dermotologa un noskaidrot kāpēc tev tās pumpas tur tik ilgi tusē? manuprāt, nav normāli tādas pumas uz rokām.
Un manuprāt, nav nekā briesmīgi parsamocītu pumpu, vai svaigi spiestu pumpu jebkur..brrr...
12.12.2013 10:48 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
tas tiešām ir muļķīgi. Nu kāpēc tu sevi kropļo ar to spaidīšanu, kasīšanu? Būtu pie dermatologa jau sen aizgājusi, iegūtu info par cēloni, sāktu to risināt un wualā - viss smuki!
12.12.2013 10:49 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Dermatalogs parausta plecus un saka, ka iedzimts. Viņi ir kā zemādas tauku dziedzeri or smtn. Aizsūtīja pie kosmetaloga iztīrīt. Pēc tam bija vēl trakāk. Smēres arī apārstē, bet nu visu laiku negribas antibiotikas smērēt.
12.12.2013 10:51 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Par šo pašu tēmu- man nav saprottama tā slimība ar pumpu spaidīšanu. Pieej pie spoguļa un jau ar acīm pēta, kur ir kāda pumpa. ja ir ar baltu galu, tad spiež tā,ka strutas izlec uz spoguļa, bet ja tikai apsārtums ir, tad tpt cenšas to sārtumu izpiest, kaut reāli pumpa vēl nav nogatavojusies. Un tad pieres vidū ir tāds izpiestas pumpas skats un tad staigā. Man rados ir dzīvs piemērs. Un ja ierauga kādam citam pumpu, tad metas piest un mušīt to pumpu nost.
Es nezinu, man nekad nav bijušas pumpas, vrb tpc es nesaprotu šito māniju ar to drakonisko spaidīšanu.
Man drausg ir jaunībā saspaidījis uz pieres pumpas un tad tur tāda rēta,kā putna kāja ir un es vienmēr ņirgājos par viņu:D
Kāds labums izmocīt pumpu un tad pusdienu staigāt ar milzu sarkanu pleķi? un ja vēl starp acīm vai uz vaiga vidus..jomajo..:D:D
12.12.2013 10:51 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Man vispār nekur citur nav pumpas, esmu kā bērna pakaļa :D tikai uz rokām. Varbūt drīzāk pie psihologa jāiet. :D
12.12.2013 10:53 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Bet runājot par sejas pumpàm. Nu es nevaru normāli parunāt ar cilvēku, visu laiku skatos uz to pumpu, ja viņa ir balta, acīs lec :D tas pats ar saaugušām uzacīm. :D
12.12.2013 10:55 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Es nezinu, man nekad nav bijušas pumpas, vrb tpc es nesaprotu šito māniju ar to drakonisko spaidīšanu.


Tieši tāpēc! :D
Man arī ir pumpas, un ja uzmetās kāds strutainis, es potams negribu ar tādu staigāt apkārt. Es viņu pārduru ar dezinficētu adatiņu un lenām izpiežu, virsū uzklājot speciālu ziedi, kas dezinficē.
12.12.2013 10:56 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Bet runājot par sejas pumpàm. Nu es nevaru normāli parunāt ar cilvēku, visu laiku skatos uz to pumpu, ja viņa ir balta, acīs lec tas pats ar saaugušām uzacīm.

Nu man vairāk riebjas skatīties uz cilvēku,kam pieres vidū ir milzu rozā pleķis un vēl naga nospiedums redzams. Labāk lai tā pumpa tur stāv, nekā milzu sarkans pleķis, jo acīmredzot, kādam ir nagi niezējuši.
12.12.2013 10:58 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
surli- cita lieta ir,ja pareizi apstrādā un nesamoka pumpu, bet tie,kas drakoniski spiež līdz asens šķīst..nu comooon...un tad čikses brīnās,ka vecumdienās rētas uz sejas jāšpaktelē ciet ar biezu kārtu špakteļa.
Reku putna kāja,kā piemērs, manam draugam uz pieres:D
12.12.2013 10:59 |
 
Reitings 181
Reģ: 20.08.2013
Saņemies un beidz kasīt! :D Pati teici, kad kādu laiciņu apstājies ar kasīšanu- tās pumpas nomierinājās. Tev pašai nesāp, kad kasi tās nost?
12.12.2013 11:02 |
 
Reitings 32
Reģ: 15.06.2011
Dermatalogs Ķīsis Jānis - vis labākais rīgā 25 ls par vizīti dari visu ko liek un būsi bez bēdu
12.12.2013 11:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Varbūt jāiet pie cita ārsta kas ko labāku var ieteikt, bet tomēr domāju ka tie antibiotiskie krēmi viss labāk palīdzētu ar laiku, lai gan sākumā vairāk varbūt mestos, tomēr pēc laika aizvien mazāk un mazāk.

Un jup savu laiku ar biju pumpu spaidītāja, bet nu tas tāpēc ka jau no agra vecuma man pumpas drausmīgi metās, tā bija visiem manā ģimenē, un ok ja vel balto pumpiņu varētu paciest, tad ir tādas briesmīgās zem ādas pumpas kuras nevar izspiest, bet ja nespiež tad viņas drausmīgi sāp, tā ka nevar izturēt to sajūtu, tāpēc gan jau arī ir tie cilvēki kas to nenogatavojušos pumpu cenšas izspiest, jo labāk staigā ar sarkanu pleķi uz sejas nekā ar sāpošu pumpu.

Lai nu kā, antibjotiskie krēmi un rūpēšanās par ādu ir pareizais piegājiens. Bet varbūt ir tāda iespēja ka tās pumpas ir alerģiska reakcija uz vielu kas organismā patstāvīgi ir?
12.12.2013 11:02 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Nu, spaidot pumpas, tās tikai vēl vairāk izplatās, jo tu saspied un pārplēt o maisiņu (nu, es nezinu, kā tur precīzi sauc, kkāda kapsula), un tās strutas nonāk plakus audos. Tā tas stafilakoks (kas vispiežāk rada strutas) tur vairojas un ballējas. Atceros, kā vienu brīdi tieši pirms manis pie dermotologa pierakstījās kāda sieviete, kurai seja.. nu es pat nezinu.. tur vnk nebija nevienas brīvas vietiņas - viss saspaidīts, rētais. Un vienu reizi mēs sākām runāt, ka tas ir savā veidā psiholoģiski. Tāds kā perfekcionisms savdabīgā izpausmē. Un dermotoloģe teica, ka esot bezspēcīga, kamēr šī nelikšoties mierā, jo tas esot apburtais loks.. Mēģini saprast, kāpēc tev tik ļoti svarīgi ir to pumpu izspiest, nevis ļaut viņai dabīgi attīrīties?
12.12.2013 11:05 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Atcerējos skolas laikus , kur mums klasē bija vien pumpu spaidītāja. Viņa po žižņi bija saspaidītas pumpas tieši strap acīm..un samapis utt bija, jo katru rītu tur kaut ko mocīja...traks skats.
Vai vēl viena,kas izdomā izspiest aukstumpumpu uz lūpas. Ziniet,ka aukstumpumpa tā,kā pūslīši virāki? šī ņem un spaida viņus...a, iekšā tas šķidrums..un tad visu zodu šai nometa ar vienu milzu aukstumpumpu...ceru,ka mācība bija:D
12.12.2013 11:06 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Jā tas ir viss galvā ar saistībā ar to spaidīšanu, bet cik meitenes no rīta pieceļoties un paskatoties spogulī ieraudzīdamas baltu pumpiņu to neizspiedīs? Es piemēram nevaru iedomāties nevienu kura spētu visu dienu ar to pumpiņu kur iet, jo viņas mēdz būt diez gan pamanāmas ar :D Bet ja pusi sejas izspaida, tad tā jau ir problēma pamatīga.
12.12.2013 11:08 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Man drausg ir jaunībā saspaidījis uz pieres pumpas un tad tur tāda rēta,kā putna kāja


:D :D :D

Man uz MR laiku uzmetas pumpas, bet man pumpu spiešana liekas pretīga. Jā, jā, caca, bet riebjas, ka kaut kas tur var iznākt ārā vai izšļakstīties :D :D :D fuuuuj...
12.12.2013 11:09 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Lai nu kā, antibjotiskie krēmi un rūpēšanās par ādu ir pareizais piegājiens. Bet varbūt ir tāda iespēja ka tās pumpas ir alerģiska reakcija uz vielu kas organismā patstāvīgi ir?


Esmu nodevusi arī asinsanalīzes un pārbaudes un ilgstošām alerģijām, tam nevajadzētu būt iemeslam. Tapēc nesaprotu vai tiešām kaut kas tāds var iedzimt un izārstēt nevar.
Lietojot tos krēmus ir vairāk kā ok, bet cik tas būtu labi organismam viņus visu laiku smērēt?
12.12.2013 11:09 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Lietojot tos krēmus ir vairāk kā ok, bet cik tas būtu labi organismam viņus visu laiku smērēt?


Tev tie krēmi nebūs visu mūžu jālieto, tev vienkārši ir jaizdzen ar antibjotiskajiem krēmiem pati infekcija laukā, un pēc tam pumpām vajadzētu pārtraukt pilnībā mesties vai ar ļoti ļoti maz.
12.12.2013 11:11 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es piemēram nevaru iedomāties nevienu kura spētu visu dienu ar to pumpiņu kur iet, jo viņas mēdz būt diez gan pamanāmas ar

Es varu.
Man ļoooti retos gadījumos uzpeld kāda mini, mini pumpiņa. nu tāda ici bici uz zoda. es viņu nemoku un nesapidu,un dienas beigās tās vairs nav. nav ne jāspaida, ne jāšļakstās, neko..un nav jāstaigā ar sarkanu pleķi pus dienu:D
12.12.2013 11:12 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Mēģini saprast, kāpēc tev tik ļoti svarīgi ir to pumpu izspiest, nevis ļaut viņai dabīgi attīrīties?


Nezinu, iespējams kaut kāds prieka hormons izdalās, ka esi to izdarījis un pēc tam moca vainas apziņa :D nav īsti smieklīgi, bet tā ir kā narkotika. Tur jau tā lieta, ka pašam šķiet, ka nemoci, jo āda ar gadiem ir vienkārši nejūtīga.

Laikam jāstaigā cimdos visu laiku :D
12.12.2013 11:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits