Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tigi - kuru izvēlēties

 
Reitings 223
Reģ: 29.01.2009
Labdien!
Nolēmu palutināt sevi Ziemassvētkos un iegādāties Tigi šampūna un kondicioniera komplektu. Mulsinošs faktors gan ir produktu klāsts un apraksti. Biju piegājusi pie Tigi stenda Spicē, bet arī pārdevējas nelikās pārlieku zinošas un nespēja izskaidrot produktu atšķirības.
Tātad - kādu Tigi sēriju un produktus lietojat Jūs, un kāds ir Jūsu matu tips?
Man ir balināti un krāsoti mati, nedaudz pāri lāpstiņām, vidēji biezi, viegli viļņaini, taukojas pie saknēm, ir nedaudz sausi un pūkaini galos. Vēlos apjomu pie saknēm un nogludinošu efektu visā garumā.
Ko izvēlēties? Bed head? Catwalk? S-factor? Epic Volume? Kādu no anti-dotes?
11.12.2013 09:25 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
well... Tigi Bed Head BLONDE DUMB šampūns un kondicionieris (kas ir arī maska) ir piemērots balinātiem matiem. Ja matus gribas gludus ar apjomu, ir jālieto līdzekļi pie veidošanas, šeit gan vari skatīties Catwalk virzienā, vai no tās pašas Bed Head sērijas, Small Talk utt.. kas ir ar veidošanas līdzekļiem, viņi visi ir labi, problēma ir tā, ka ir jāmācās pareizi viņus lietot (minimāls daudzums, no sākuma samasējot plaukstās un tad masējot matos) Portams nianses, krēmveidīgos, kas ir ar gludo efektu, nekad neliek pie saknēm.
11.12.2013 09:34 |
 
Reitings 108
Reģ: 11.05.2011
Paskaties labāk šeit - www.allbeauty.com. UK veikals, atsūtīšana 6 mārciņas, ebt ar visu atsūtīšanu sanāk lētāk, nekā LV veikalos :) pie tam vēl var trāpīt uz atlaidēm, kad vispār pa grašiem Tigi lielās salonu pudeles iet! Pati pasūtu Tigi S factor Diamond dreams - patīk smarža un mati paliek mīksti, gludi, viegli savācami - http://www.allbeauty.com/productPaging.php?productId=103575. Lielās pudeles pietiek ļoooti ilgam laikam, neskatoties uz to, ka matu daudz un mazgāju tos katru 2. dienu :) par 20 Ls ar visu piegādi manuprāt ļooti labs darījums, gandrīz uz pusgadu aizmristu par šampūna pirkšanu!

Šobrīd lietoju šo - http://www.allbeauty.com/productPaging.php?productId=140373, neslikts, tik pat labs kā iepriekš minētais, bet S Factor tomēr šķiet mazlietiņ labāks, lai gan arī tikpat mazliet dārgāks :)
11.12.2013 09:36 |
 
Reitings 108
Reģ: 29.01.2009
Šeit sūtīšana virs 10 paundiem par brīvu! Iesaku uzreiz ņemt lielo duo set, jo tas ir daudz izdevīgāk. http://www.feelunique.com/brands/tigi-bed-head/duo-packs
11.12.2013 09:42 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es sūtu no feelunique un allbeauty. Lietoju Color Combat Dumb blonde balinātiem un krāsotiem matiem, kā arī Bed Head urban antidotes.


11.12.2013 09:46 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mēģināju Bed head, Catwalk... abi neuzrunāja.. joprojām esmu uzticīga morrocan oil produtiem :)
11.12.2013 09:47 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Man patīk Dumb blond. Ideāls maniem matiem:)
11.12.2013 09:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits