Dusmas!!!

 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Sveikas!:)
tikko pamatigi sastridejos ar savu virieti..vins mani taa nokaitinaja..un strida karstuma nosaca mani par resno cuuku. mani tas ljoti sapinaja, nevaru vinam to piedot, pati neesmu apmierunata ar savu augumu, bet ka vins ta pasaka..tgd negribas pat vina prieksa izgerbties ne vsp mileties.. es jau ari vinu nosaucu par stulbeni, bet tas tomer ir savadak..
ai esmu loti bediga..
un nedomaju, ka esmu resna, esmu 1,72m gara un sveru 65 kg..
nezinu pat kapec raksti, lai izliktu savu sapi un uzklausitu jusu viedoklus, ka lai rikojas?
10.12.2013 22:19 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
*mieraa
11.12.2013 21:47 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
"resnā cūka" arī ir ierindas lamuvārds. Vienkārši, sievietei ļoti sāpīgs ierindas vārds. Un sievietes kā egoistiskas būtnes "man, man, man; es, es, es; viņš cūka, cūka, cūka" nespēj saprast, ka arī otram ir savi kompleksi un nespēj īšti saprast, ka kādu saukt par stulbeni - vēl ļaunāk ierindas - ir kretīniski no viņas puses. Kārtējais - viņš cūka, bet es esmu pasaku feja un nesau mieru pasaulē bārstot savus prieka puteklīšus pār viņa galviņu.
11.12.2013 21:50 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Varbūt tā apsaukāšana par resnu cūku vispār bija impulsīvi un nemaz nedomāja to tā. Varbūt ar resna cūka bija domāts tā ka viņa daudz burkšķ bez apstājas. Nu nez, gan jau ja vīrietis ar uzdrīkstējās sievieti tā nosaukt tad viņš bija ļoti aizkaitināts, vismaz man tāda pieredze ar vīriešiem, nemaz ar tik viegli viņi nesāk visi nolamāt rupjos vārdos savas otras pusītes. Varbūt ar tiešām vīrietis gribēja autori aizskart tai vietā kas viņai sāp viss vairāk, lai atriebtos par kaut ko, ko viņa pati ar teikusi, nu nez nez.
11.12.2013 21:53 |
 
Reitings 495
Reģ: 16.11.2013
nu bet ir taču starpība ka es nosaucu cilvēku par stulbeni kad mēs abi zinām ka viņš galīgi nav stulbenis. vai kad viņš nosauc meiteni par resnu cūku zinādams/nojausdams ka ir reāli kompleksi šajā sakarā.

kaut vai - nesauksi cilvēku kam ir fizisks defekts, strīda karstumā par kropli?!!
11.12.2013 22:00 |
 
Reitings 536
Reģ: 24.02.2013
es tā skatos, ka diskusija ieiet pareizajā gultnē.
11.12.2013 22:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un kurš saka ka nosaucot vīrieti par stūlbeni nav nemaz tik pat aizvainojoši vīrietim, kā ja sievieti nosauc par resnu cūku? Es uzskatu ka abi niknumā ir pateikuši ko tādu ko nevajadzēja un vienkārši ir jātvainojas par teikto abiem un jādzīvo tālāk, nevis meitenei tagad jātēlo baigi aizvainoto itkā viņa pati neko sliktu nebūtu pateikusi nemaz.
11.12.2013 22:02 |
 
Reitings 536
Reģ: 24.02.2013
nu bet ir taču starpība ka es nosaucu cilvēku par stulbeni kad mēs abi zinām ka viņš galīgi nav stulbenis. vai kad viņš nosauc meiteni par resnu cūku zinādams/nojausdams ka ir reāli kompleksi šajā sakarā.

kaut vai - nesauksi cilvēku kam ir fizisks defekts, strīda karstumā par kropli?!!


ja tu mani nepamatoti apsaukātu, tad man ir tikpat attaisnojoši tevi apsaukāt.
un nē, nav starpība.

še ku reku ,,,,,,,,,,,,,,,,, saliec nākamreiz.
11.12.2013 22:04 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Un lai kādā vārdā arī vīrieti nenosauktu, viņam tomēr nevajadzētu tā pazemot sievieti, tas nav vīrišķīgi. Tā ir necieņa un es vismaz ko tādu nepaciestu.

Tātad vīrietim IR jāizturas vīrišķīgi, bet sieviete var izturēties kā.. tāds lops, es atvainojos? Mētāšanās ar rupjiem vārdiem (stulbenis) NAV sievišķīgi. Tad kāpēc uz lopisku rīcību, kas neatbilst labam tonim un vispār kaut kādam priekšstatam par sievieti, vīrietim ir jābūt vīrišķīgam? Vai tu esi no tām, kas atbalsta to, ka sievas iekausta savus vīrus, kamēr vīrs nevar pirkstiņu pacelt pret sievu?

Es uzskatu, ka nav atšķirības - resna cūka, stulbenis, kroplis. Tie visi ir rupji vārdi. Nezinu, es tādā situācijā atvainotos, sagaidītu atvainošanos un aizmirstu šo gadījumu, mācoties no tā, lai nākamreiz neatgadās tāpat.
11.12.2013 22:09 |
 
Reitings 495
Reģ: 16.11.2013
Nez es strīda karstumā visu ko varētu pateikt. Bet ne jau ko tādu, kas pa īstam aizskar.
11.12.2013 22:16 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nez es strīda karstumā visu ko varētu pateikt. Bet ne jau ko tādu, kas pa īstam aizskar.


Nosaucot vīrieti par stūlbeni ar ir aizskaroši!
11.12.2013 22:18 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nua man liekas,ka stulbenis un resnaa cuuka tomeer nav viens un tas pats.
Okej, ja vinja buutu pateikusi-tu resnais kuili, vai te-ar siiko kraaninju, tad jaa...kviti.
Bet nu stulbenis, muljkjis un resna cuuka tomeer ir divas dazhaadas lietas.
Reaali vinjsh vareeja atbildeet ar to pashu-stulbaa, muljkje, kaut idiote, bet redz, izveeleejaas tieshi shaadu vaardu izveeli un noteikti vinjam shis galvaa jau staav, jo , manupraat, tas nav iisti tas vaardu savienojums,kas naak pirmais praataa striida karstumaa. Taa,ka...draugs noteikti uzskata meiteni par resnu cuuku arii ikdienaa, jo nu...striida karstumaa shis, manupraat, nav tas,kas pirmais ieshaujas praataa.
11.12.2013 22:22 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Paskriet vajag! :D
11.12.2013 22:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tam nav nozīmes kādi vārdi tiek teikti niknumā, kad lielākā daļa vispār nedomā loģiski ko saka, ir jāmāk pēc tam atvainoties un dzīvot tālāk. Un ja nu vīrietis ir no tādiem kuri ļoti tiek aizskarti kad runā par viņu inteliģenci? Tad ar tas nemaz nav tas pats kā ja sievieti nosauc par resnu cūku, ja pat viņa nemaz tāda nav? Un meitene pati sāka apvainojot savu puisi par stūlbeni, nu tad viņa pati ar uzprasijās pēc vel lielāka apvainojuma, ko arī dabūja, bet lūk pēc tam viņa ir tā lielā nabadzīte kas nemaz neko sliktu nedarija. Muļķības, visi cilvēki ir jāvērtē vienādi, ne pēc dzimumiem. Vīrietim ir tādas pašas tiesības tagad būt aizskartā lomā kā meitenei, pareizākais vienkārši būtu abiem atvainoties.
11.12.2013 22:36 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
1. Piekrītu, ka apsaukāties NAV labi un lamu vārdi (jebkuri) nav pieaugušo cilvēku instruments

BET... Nepiekrītu tam, ka "stulbs" un "resna cūka" ir ekvivalenti apvainojumi, jo "stulbs" manā izpratnē ir bērnudārza'līmenis jeb pretreakcija uz pretīgu apvainojumu, toties "resna cūka" norāda uz vēlmine tikai apvainot, bet arī pazemot
11.12.2013 22:42 |
 
Reitings 536
Reģ: 24.02.2013
tip baigā atšķirība, kā viņš viņu strīda laikā noraksturoja.
varbūt viņš divas minūtes domāja kā lai viņai uzbrauc un šī "resnā cūka" uzreiz nemaz viņam neienāca prātā. to gan neviena vēl neiedomājās.
11.12.2013 22:48 |
 
10 gadi
Reitings 2503
Reģ: 29.01.2009
Tātad vīrietim IR jāizturas vīrišķīgi, bet sieviete var izturēties kā.. tāds lops, es atvainojos? Mētāšanās ar rupjiem vārdiem (stulbenis) NAV sievišķīgi. Tad kāpēc uz lopisku rīcību, kas neatbilst labam tonim un vispār kaut kādam priekšstatam par sievieti, vīrietim ir jābūt vīrišķīgam? Vai tu esi no tām, kas atbalsta to, ka sievas iekausta savus vīrus, kamēr vīrs nevar pirkstiņu pacelt pret sievu?

Nē, es neatbalstu to, ka sievas iekausta savus vīrus, jo es nekad nevarētu būt kopā ar vīrieti, kurš atļauj sevi iekaustīt vai apvainot. Attiecīgi arī vīrietim ir izvēles iespēja nebūt kopā ar sievieti, kas viņu pazemo nevis tā vietā pazemot viņu vai nedod Dievs vēl iekaustīt (kas, kā izklausās, Tev šķiet pieļaujami).
11.12.2013 22:54 |
 
Reitings 495
Reģ: 16.11.2013
Miss Joker

kā tu to zini? esi vīrietis?
11.12.2013 23:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
kā tu to zini? esi vīrietis?


Es savu bijušo vienreiz nosaucu par stūlbeni niknumā un viņš to gana ņēma pie sirds un saniknojās, tā kā nevaru teikt ka vīrietis neņem pie sirds ka viņu tā nosauc. Arī visus vīriešus kurus pazīstu, nevienam no viņiem nepatiktu ja viņus nosauktu par stūlbeņiem, tas ka viņi varbūt atsakās izrādīt emocijas un nepateikt ko aizvainojošu pretī nemaz nenozīmē ka tas viņus neaizskar. Un kurai sievietei kura ir saniknojusies patiktu no savas otras pusītes vel dzirdēt to ka viņa ir stūlba? Manu prāt tas tik vel vairāk aizvainotu jeb kuru cilvēku.
11.12.2013 23:18 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un pat ja vīrietis to neņem pie sirds neattaisno meiten,i ka viņa izvēlējās aizvainot vīrieti ar rupjiem vārdiem domājot ka nebūs sekas.
11.12.2013 23:21 |
 
Reitings 495
Reģ: 16.11.2013
Miss Joker

iespējams.
bet nu tad piemērm, paskatoties Friends jāsecina ka viņi viens otru nu jau nāvīgi ir aizvainojuši saukdami viens otru par son of the bitch vai vnk bitch :D
11.12.2013 23:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits