grib atlaist grūtnieci.

 
Reitings 267
Reģ: 22.03.2011
Sveikas,situācija tāda,darba devējam neesmu pateikusi vēl par savu grūtniecību,šodien pateica,ka vēlas pārtraukt darba attiecības,tgd gaidu,kad atnāks darba devējs no pārtraukuma lai informētu par savu stāvokli,strādāt protams negribēsu te vairs.
Ko jūs darītu manā vietā.
Apjukums :(
10.12.2013 15:56 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
weee, viena meitene jau minēja, Tev ir ģimenes uzņēmums, tas ir kas pilnīgi cits paziņot radiniekam/ģimenes loceklim par grūtniecību, nevis svešam cilvēkam, ar kuru ir tikai darba tiesiskās attiecības. Nevienam darba devējam nav jāaptekalē grūtniece, nezinu, no kurienes Tu ko tādu esi izrāvusi, bet elementāra cieņa gan ir jāizrāda, ja grūtniecei uznāk nelabumi, neizskatās tik firša kā agrāk utt.
Būtu labāk priecājusies, ka grūtniecības laikā jūties tik labi, ne visām tāda laime tiek dota. ;)
11.12.2013 15:24 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Milla, jā, tik diemžēl pirms palikšanas stāvoklī, Tu nekad nevari zināt, kura no grūtniecēm Tu būsi. ;) Un pat pēc vienas elementāras grūtniecības, otra, trešā var būt pilnīgi pretēja.
11.12.2013 15:25 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Milla, jā, tik diemžēl pirms palikšanas stāvoklī, Tu nekad nevari zināt, kura no grūtniecēm Tu būsi. Un pat pēc vienas elementāras grūtniecības, otra, trešā var būt pilnīgi pretēja.


Ir tādas lietas kā raksturs, principi, u.t.t. Kad slimo, Tu arī kardināli izmainies?
11.12.2013 15:28 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Te jau neviena mamina/grutniece nemineja, ka gaida no apkartejiem, ka ar vinu auklesies un dos daznedazadas atlaides. Pasas sava galva kko iedomajusas un piesuj tgd visam grutniecem. Nabadzini darba deveji, briesmones grutnieces. :D Pasam smiekligi nav.


Un ne visam grutnieciba paiet vienadi viegli. Ir grutnieces, kuram tik tiesam ir grutak neka parejiem, un tad nu tam nabaga darba devejam bus janak preti sai briesmigajai grutniecei. Patik jums tas vai ne. Likums tomer ir grutniecu puse. Forsi, ka ta. :)
11.12.2013 15:28 |
 
Reitings 267
Reģ: 22.03.2011
Tātad,par darba uzteikumu-tas bija mutiski,vnk teica,ka decembri nostrādāšu un viss-jo visu nepagūstam izdarīt,kas arī nav brīnums,jo man cilvēkam,kuru vēl apmācīja šajā sfērā uzkrāva pēkšņi vienā mēnesi klāt 4 firmas ar kurām jāstrādā.+kolēģe aizgāja no darba,kura palīdzēja.Vnk viņa saprata,ka nesanāks mums visu izdarīt un ņems draudzeni darbā,kura labāk zin grāmatvedību.Viss.
Tad es arī viņai vēlāk pastāstīju,ka esmu stāvoklī un ka negribu nekādīgi ar to manipulēt,bet gribu,lai abām pusēm izdevīgi,tāpēc nolēmu mēģināt dabūt Blapu,ko nākošās nedēļas laikā ceru dabūt.,ja nē,tad viņa pati teica,ka mani nevar atlaist,vispār nekādas pretenzijas neteica!


Un velreiz saku,ka par grūtniecību gribēju paziņot un es to gribēju darīt tik laicīgi cik es varēju!!
Nekāda darba devēja čakarēšana nebija.!
11.12.2013 15:30 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
jums vajadzētu paldies teikt tām sievietēm, kuras dzemdē, jo jūs jau uz to neesat gatavas iet,

ak dievs, kā var tādu murgu uzrakstīt???
kāds vel paldies? man pie kājas kur, kāda dzemdē to savu sīko. man no tā ne silts ne auksts.
un tad pašas brīnaties ka grūtnieces daudzus kaitina??
angry to happy komentārs ir vnk pierādījums ka daudzām jaunajām, topošajām mātēm bišk smadzenes sagājušas sviestā. "PASAKIET MAN VISA PASAULE PALDIES KA ES DZEMDĒJU!! ESMU IZDARĪJUSI LIELAKO VAROŅDARBU ZEMES VIRSŪ"
murgs.
11.12.2013 15:31 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Milla, nu tad atgādini to sev, kad mocīsies pie poda/izlietnes, kad jutīsies kā caur gaļas mašīnu izmalta un piekususi pēc gulēšanas tā kā būtu visu nakti smagu darbu gulējusi. Un galvenais atceries nevienam nečīkstēt (pat vīram ne), jo grūtniecēm ir jāvar viss. Tiešām smiekli nāk. :D
11.12.2013 15:31 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
peekaboo, vienkārši paklusē. Es ceru, ka tādu cilvēku kā Tevi, nekad mūžā pat uz ielas nesatikšu.
11.12.2013 15:33 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
lauvens tu mal tikai vienu un to pašu, ai cik grūtniecem ir grūti un slikti, visai pasaulei jāpakārtojas bezmazvai viņas vajadzībām. dievs pasarg satikt dzīvē tādu kā tu.
11.12.2013 15:34 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
lauvens, es jau minēju, ka ne vienmēr ģimenes locekļiem ir pateikt vieglāk , nekā nepazīstamam cilvēkam. Un arī manā vietā nāks cits cilvēks , kurš manam ģimenes loceklim ir jāatrod un tici man , nevienam nav īpaša velme ņemt kādu no ielas ... Svešam cilvēkam , es pateicu un aizmirsu - nav mana problēma ...

Lielākā daļa no mūsu pašsajūtas ir mūsu galvā it īpaši tas attiecas uz grūtniecēm. Lielākā grūtnieču slimība ir slinkums un neērtības, ko rada lielai vēders it īpaši ja pirms tam esi bijusi super-puper formā... Protams, ir sievietes kam ir sarežģījumi, bet tas nav jāuzskata par normu. Šeit par normu tiek uzskatīta grūtniecība, kas norit ne visai labi , respektīvi, spiež, sāp u.t.t. Tam tā nevajadzētu būt ... Atgādina skolas laikus, kad meitenes stāstīja sporta stundā, cik viņām slikti jo redz MR sākās un nabaga sporta skolotājs sarkst un bālē , bet kad izauga , nedomāju, ka kāda dēļ savām MR neiet regulāri uz darbu vai katru mēnesi ņem slimības lapu... Bet redz ja es grūtniece, tad viss ir pavisam savādāk ...
Nu tāds pats mirstīgais kā visi ir grūtniece , tikai ar mazliet augstāku atbildību, kurai nevajadzētu ietekmēt apkārtējos .... :)

Tas nav personīgi nevienai, tās ir manas pārdomas par šo visu.
11.12.2013 15:35 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Izlasīju diskusiju un tā arī nesapratu, par ko bija tā milzīgā šūmēšanās. Kādi gan cilvēktiesību pārkāpumi tika izdarīti, ja darba devējs vienkārši nebija apmierināts ar padotās darba spējām un vēlējās uzteikt darbu? Tur vispār nelīmējas kopā ar to, ka viņa ir grūtniece, jo darba devējam par to nebija ne mazākās nojausmas. Atlaida viņš parastu darbinieci, un nekāds likumpārkāpums netika izdarīts. Tā kā tās jaunās māmiņas un grūtnieces, kas, protams, to visu uztver saasinātāk, cepas pilnīgi nevietā..
11.12.2013 15:36 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
pekaboo, a tu maki tik iekakat diskusija. Nekada viedokla, viena noliksana,parspilesana gandriz visur, kur es tevi redzu.
11.12.2013 15:37 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Milla, nu tad atgādini to sev, kad mocīsies pie poda/izlietnes, kad jutīsies kā caur gaļas mašīnu izmalta un piekususi pēc gulēšanas tā kā būtu visu nakti smagu darbu gulējusi. Un galvenais atceries nevienam nečīkstēt (pat vīram ne), jo grūtniecēm ir jāvar viss. Tiešām smiekli nāk.


Ak dievs, to stulba esi vai kā? :D Vsp saproti, ko domāju vai tikai pati izdari kkādus secinājumus, kuri Tev labāk patiktu? Jā, kad būšu stāvoklī, varbūt mocīšos pie poda, jutīšos slikti, bet tā būs mana darīšana. Neiešu un nevienam nečīkstēšu, cik man slikti un lai tagad mani žēlo, dod atlaides un ko tik vēl ne. Starp citu, esmu arī tā jutusies savā dzīvē, bet tas nelika man domāt, ka man tagad ir kkādas privilēģijas u.t.t. Bija tuvi cilvēki blakus, kas paši zināja, kā izturēties un nebija nemaz jāčīkst, kaut bija ļoti slikti (nesalīdzināt ar rīta nelabumu). Tiešām smiekli nāk.
11.12.2013 15:37 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
:D :D :D

Ja es nebūtu stāvoklī , goda vārds padomātu, ka grūtniecība ir trakāka par gripu vai citu zarazu ... :D :D

Es esmu vairāk kā pārliecināta, ka meitenēm ar veselīgu attieksmi , kā Milla, grūtniecība nebūs nekādas šausmas , kā jau teicu viss ir galvā ...( lielākā daļa )
11.12.2013 15:41 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Neiešu un nevienam nečīkstēšu, cik man slikti un lai tagad mani žēlo, dod atlaides un ko tik vēl ne.


Nu bet kura ta dara???Jus te lielas fantazetajas esiet. Tas, ka kads iznemums atlaujas pacikstet, nu nenozime, ka to tgd var piesut visam grutniecem. Man darba ir meitene no Ventspils, kura vienmer kave darbu vai vsp neatnak. Spriedums- visas Ventspilnieces nevar nemt darba, jo ir lielas kavetajas un slinkes. :D
11.12.2013 15:45 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
weee, nokaunieties, ir sievietes, kuras guļ slimnīcā pat pie sistēmām, bet tu te runā par kaut kādām iedomām! Un diez ko man darīt, kad ārsts man daudz ko aizliedza darīt? Iet tagad nošauties, jo nevaru visu darīt kā negrūtniece?
Tavai zināšanai, IR meitenes/sievietes, kuras IR spiestas ņemt slimības lapu darbā pat tāda "nieka" dēļ kā MR. Nu nespried, lūdzu, par visām sievietēm par sevi, cik tas Tev ir viegli.

peekaboo, nu i paldies Dievam, turies no manis pa gabalu. Jo es esmu tā ļaunā grūtniece! :D
11.12.2013 15:46 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
weee, nokaunieties, ir sievietes, kuras guļ slimnīcā pat pie sistēmām, bet tu te runā par kaut kādām iedomām! ....


FACEPALM

Tak Tu izlasi visus viņas komentus, nevis vienu frāzi un tad tikai per savu peramo :D
11.12.2013 15:48 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Manuprāt, te nav runa par slikti jušanos un slimnīcām. Te ir runa par čīkstēšanu un likšanu visiem sevi žēlot un iedomāties,ka nu - zeme paveries- grūtniece nāk.
Te reāli cepiens ir hz par ko. Lauvens ir sacepies tā,ka nespēj uztvert meiteņu komentārus.
11.12.2013 15:48 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
lauvens- ievelc gaisu un pārlasi vēlreiz komentārus. Mož iebrauksi, ka tu tev spuras gaisā ir hz par ko.
11.12.2013 15:50 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Milla, nu tici man, es nevienu neapgrūtinu ar savu grūtniecību, jo labi zinu, ka citām ir daudz, daudz, trakāk par mani. Un ne Tu vienīgā esi gājusi cauri briesmīgām lietām. Vienkārši es uzskatu, ka runāt par grūtniecību un to, kāda Tu būsi, kā jutīsies un kā darīsi, kamēr neesi stāvoklī, ir tā pat kā runāt par ceļošanu kosmosā un to, cik viegli/grūti tas ir, kamēr neesi to jau darījis.
11.12.2013 15:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)