Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

grib atlaist grūtnieci.

 
Reitings 267
Reģ: 22.03.2011
Sveikas,situācija tāda,darba devējam neesmu pateikusi vēl par savu grūtniecību,šodien pateica,ka vēlas pārtraukt darba attiecības,tgd gaidu,kad atnāks darba devējs no pārtraukuma lai informētu par savu stāvokli,strādāt protams negribēsu te vairs.
Ko jūs darītu manā vietā.
Apjukums :(
10.12.2013 15:56 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
the_one, nav jābūt grūtniecei, lai kaut ko sakārotos, un vai tad vienmēr vīriešiem pienākums braukt visam pakaļ? :D Naktī sūtīt uz veikalu tiešām ir pārspīlēti.
12.12.2013 14:39 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Man ir vnk pretigi lasiit to sievieshu viedokljus kas nicinoshi izsakaas par grutnieceem. Juus esat pretiigas sava dzimuma paarstaaves. Mees parmetam virieshiem vinju tolerances trukumu un sliktu iztureeshanos, bet pashas... pretiigi. Nekad neesmu ne no viena viriesha dzirdejusi taadu noniecinaajumu kaa shajaa forumaa no pashaam meiteneem. Cik daudzus gadus vajadzeeja cinities par sievieshu tiesiibaam un cieniigu attieksmi, lai tgd no pashaam sievieteem sanjemtu naidu. Pashas vien degradeejam savu staavokli.


Atbalstu visaam toposhajaam maaminjaam un shitajaam pretiigajaam naidnieceem taa attieksme veel atmaksaasies. ;)
12.12.2013 16:51 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
the_one, nu es zinu meiteni, kura regulāri ap 24:00 gribēja fishburgeru no mcdonalda un nabaga vīrs brauca pakaļ , ja godīgi man šādi gājieni šķiet pazemojoši , tieši attiecībā pret vīrieti. Nu pilnīgi kā tāds lohs .... :D Interesanti, kā kara laikā bērni dzima !? :D :D
12.12.2013 16:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits