Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pārdomas par Sekss bez kontracepcijas, jeb augstskolas studenti!!!!!!!!!!!

 
Reitings 1
Reģ: 10.12.2013
Lasīju kādu brīdi aktuālās diskusijas, tad acīs iekrita diksusija "Sekss bez kontracepcijas".
Pārdomas:
Lasot komentāros krasi atķīrās LU studentes viedokļi no kāda citas augstskolas studenta kā vareja noprast pēc diskusijā lasītā.
Un tad man teju ienācā prātā nesen izskanējusī diskusija par augstskolu apvienošanu, kas liekas ne tikai nedemokrātiksi pret studentiem, bet arī necieņa pret viņiem. Aizdomājos par to, kāpēc neviens nav runājis par LU pievienošanu RSU, kas tomēr ir vadosā medicīnas jomā un asociējas ar medicīnas terminu. Un būtu loģisks solis. Rodas jautājums, Kur ir loģika?

*Šī diskusija nedrīkst tikt uzskatīta par kādas augstskolas popularizēšanu, vai pretēji. Šī diskusija ir personīgās pārdomas. Šī diskusija nedrīkst tikt uzskatīta par naida kurinšanu, vai citādā veidā naidīgiem nolūkiem rakstīta. Bez jebkādiem zemtekstiem, lūdzu.
Paldies par uzmanību!
10.12.2013 02:54 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Shajaa konkreetajaa gadiijumaa par izsargaashanos ir driizaak vainojami pasniedzeeji, nevis augstskola kaa taada. LU cik noprotu, izmantoja 90to gadu veiktos peetiijumus, kuri izraadiijaas veelaak nepilniigi. Cits pasniedzeejs savukaart izmantoja jaunaakus peetiijumus, kuri pieraada preteejo. Teiksim taa, ka tiiri teoreetiski no anatomiskaa skatu punkta tam nevajadzeetu notikt, bet ja iesaista fiziologiju kopaa ar individuaalajaam iipatniibaam un vairaakiem citiem faktoriem, daudziem viirieshiem arii ir atrodama sperma lubrikantaa. Ja pasniedzeeji vairaak sekotu liidzi jaunaakajiem peetiijumiem, tad buutu lietas kursaa, bet ne visi to dara. Es driizaak ieteiktu studentiem pashiem paintereseeties, nevis ticeet uz vaarda pasniedzeejiem, jo teorijas mainaas aatraak nekaa domaajam. :)
10.12.2013 03:12 |
 
Reitings 524
Reģ: 31.07.2012
Aizdomājos par to, kāpēc neviens nav runājis par LU pievienošanu RSU, kas tomēr ir vadosā medicīnas jomā un asociējas ar medicīnas terminu. Un būtu loģisks solis. Rodas jautājums, Kur ir loģika?

Ceru,ka aizmirsi pievienot piebildi LU Medicīnas fakultātes pievienošana RSU (kas šķistu tīri likumsakarīgi), bet ne taču visas LU savienošanu ar RSU,kas būtu nejēdzība augstākajā līmenī.
kāpēc? kāpēc tas nav loģiski?
atbilde ŠEIT
10.12.2013 06:40 |
 
Reitings 339
Reģ: 23.11.2013
Sen jau zināms, ka, lai cik spēcīgi būtu pārējie studiju virzieni LU, medicīna IR UN PALIEK visaugstākā līmenī TIKAI RSU!

Ne velti visi, kas izkrīt RSU vai vnk nespēj to pavilkt iet uz LU, kur spēj paralēli mācībām vēl pastrādāt, paballēties un vēl visu ko. Pietam LU šie stradiņu kritušie vēl spēj palikt budžetā. Par ko tas liecina?

Un parasti LU kā vienīgo argumentu spēj sniegt vēsturi, ka LU sākotnēji ir bijusi medicīnas fakultāte utt. Nu un? - RSU paņēmu visu LU mantojumu, un tagad tas pieder mums, ar visām tradīcijām, mācīšanās veidu.

Parasti pirmais jautājums jaunajam ārstam rezidentam ir "kuru a-skolu pabeidzi", kur pie atbildes "LU" tiek viegli pasmīnēts!...
10.12.2013 11:12 |
 
Reitings 471
Reģ: 18.06.2013
RSU paņēmu visu LU mantojumu, un tagad tas pieder mums, ar visām tradīcijām, mācīšanās veidu.


Jēziņ!
Vēl pasaki, ka LU neviens labs ārsts nav sanācis.
10.12.2013 11:18 |
 
Reitings 339
Reģ: 23.11.2013
Ir labi ārsti, protams!
Bet RSU ir "īstā ārstu skola"
10.12.2013 11:24 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Neuzskatu, ka abas skolas būtu jāapvieno. Katrai ir sava metode studiju procesā, gribētos pašai teikt, ka RSU mediķi kotējās augstāk, bet lai apgalvotu, ka LU mediķi ir zemē metami noteikti ir ļoti muļķīgi. Katram ir savi iemesli kādēļ izvēlējies to skolu un to cik labs mediķis būs - ir atkarīgs tikai no paša cilvēka, ne skolas.
Bet par konkrēto diskusiju, piekrītu tam, ka nevar paļauties uz viena pasniedzēja teikto un arī katrs mēdz uztvert savādāk pasniedzēja teikto un līdz ar to teorija atšķiras.
10.12.2013 11:26 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Parasti pirmais jautājums jaunajam ārstam rezidentam ir "kuru a-skolu pabeidzi", kur pie atbildes "LU" tiek viegli pasmīnēts!...


Un kuri būtu tie muļķi, kuri pasmīn?
10.12.2013 11:27 |
 
Reitings 339
Reģ: 23.11.2013
Ārsti!
10.12.2013 11:28 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Ārsti!

Pastāsti sīkāk :) Diezvai visās reizēs esi bijusi klāt, bet šis ir no "viena tante teica".
Noteikti pēc viena ārsta reakcijas nevajag to uztvert kā patiesību. Tas tikai liecina, ka konkrētais ārsts ir drusku aprobežojies savos uzskatos.
10.12.2013 11:32 |
 
Reitings 339
Reģ: 23.11.2013
Ārsti jautā jaunajiem studentiem un rezidentiem - kur tie mācās.
Pati mācos, pati pavadau laiku slimnīcā, man pašai visu laiku jautā. Kad saku RSU, vienmēr uz mani skatās nopietnāk nekā uz tiem, kas mācās LU.

Arī paši ārsti saka, ka no LU uz praksi atnāk tādi, kas neko nesaprot, un neko nespēj izdarīt. Arī rezidenti, iestājoties savā programmā, viens otram jautā par uni, un par LU pasmīn, jo tie atnāk bez normālas zināšanu bāzes.

Esmu par visiem 100% šajā vidē, un zinu, ko saku.

Neapgalvoju ne mirkli, ka no LU studenta nesanāks labs ārsts! Es saku, ka RSU ir labāka mācību iestāde MF par LU!
10.12.2013 11:37 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Nu tik pat labi arī no RSU atnāk neko nezinošs mediķu students. Vienkārši savā pirmajā komentārā pārāk asi kritizēji LU, kaut gan arī RSU ir savi mīnusi, bet ja ir savas skolas patriots, tad jau tiešām citas skolas liekas galīgi garām un redz to, ko grib redzēt.
10.12.2013 11:47 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Neapgalvoju ne mirkli, ka no LU studenta nesanāks labs ārsts! Es saku, ka RSU ir labāka mācību iestāde MF par LU!

Tas jau, man šķiet, ir pat skaidri redzams palūkojoties uz tām telpām un mācību materiāliem - iekārtām utt - kas pieejamas RSU studentiem. LU MF ēka izskatās tāda, it kā teju, teju sagrūs studentiem virs galvas. LU savu MF laikam ir aizmirsusi un palaidusi nebūtībā.
10.12.2013 11:52 |
 
Reitings 339
Reģ: 23.11.2013
kaut gan arī RSU ir savi mīnusi, bet ja ir savas skolas patriots, tad jau tiešām citas skolas liekas galīgi garām un redz to, ko grib redzēt.


Nu bet protams, ka RSU ir savi mīnusu - visiem tādi ir. Bet runa ir par Medicīnas fakultāti, kur studē topošie ārsti, nevis juristi, ekonomisti utt. Par tiem es neko nezinu un nevēlos zināt. Medicīna augstākā līmenī ir RSU, un nevis tāpēc, ka es te mācos, bet gan tāpēc ka tas tā ir! Punkts!

Un miers :)
10.12.2013 11:58 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Es arī runāju tikai par medicīnas fakultāti. Bet nu ja, lai paliek, veiksmi studijās! :)
10.12.2013 12:01 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Nu ja liels vairums programmu LU ir līdzīgas tam, kādā es mācījos, tad LU pa lielam būtu jāklapē ciet un jāatstāj tikai tās fakultātes, kurās tiešām kaut ko jēdzīgu arī māca.
10.12.2013 12:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
ienācā prātā nesen izskanējusī diskusija par augstskolu apvienošanu, kas liekas ne tikai nedemokrātiksi pret studentiem, bet arī necieņa pret viņiem.

Latvijā pietiktu ar vienu labi organizētu medicīnas fakultāti. Priekš kam vajadzīgas divas? Turklāt abas Rīgā! Manuprāt, valstij tas nav sevišķi ekonomiski :)

kāpēc neviens nav runājis par LU pievienošanu RSU, kas tomēr ir vadosā medicīnas jomā un asociējas ar medicīnas terminu. Un būtu loģisks solis. Rodas jautājums, Kur ir loģika?

RSU, tolaik - Rīgas medicīnas institūts, pastāv no 1950. gada.
LU medicīnas fakultāte 1919. gadā. Padomju laikos to likvidēja. Tagad tā jau 16 gadus ir atjaunota. Tā kā medicīnas fakultātes vēsture noteikti bagātāka ir LU :) Te ir tā loģika!

Bet RSU ir "īstā ārstu skola"

Nevēlos apbēdināt, bet diplomus atzīst LV, kā arī cituviet pasaulē no abām universitātēm :)

Atjaunojoties LU MF, daļa profesoru nomainīja darba vietas no RSU uz LU..
Pēc daudzu cilvēku loģikas spriežot, sanāk.. agrāk RSU bija viduvēja.. tad sliktākie no sliktākajiem mācību spēkiem aizgāja uz LU.. un RSU kļuva izcila? Smieklīgi :D

Parasti pirmais jautājums jaunajam ārstam rezidentam ir "kuru a-skolu pabeidzi", kur pie atbildes "LU" tiek viegli pasmīnēts!...

Aizmirsi pieminēt, ka pasmīn, piemēram, ārsts, kas piepelnās RSU.. vai arī cits rezidents - RSU fanāts :)

Tas jau, man šķiet, ir pat skaidri redzams palūkojoties uz tām telpām un mācību materiāliem - iekārtām utt - kas pieejamas RSU studentiem

Cik noprotu.. visticamāk šeit ir domāti pre-klīniskie priekšmeti (klīniskie norit abu universitāšu studentiem lielajās slimnīcās).

Ķīmijā, bioķīmijā, ģenētikā, domāju arī fizikā LU ekipējums varētu būt krietni iespaidīgāks, jo studenti tiek apmācīti ķīmijas, bioloģijas, fizikas fakultāšu telpās (RSU nu gluži tādas fakultātes nav..)

Anatomija, histoloģija.. protams, daudz skaistākas ir bijušā klostera telpas. Preparātu ziņā, cik zināms, abās fakultātēs ir ar tiem problēma. LU ir salīdzinoši nesenāk iepirkusi jaunus prep.

Es nezinu, kāpēc tiek kurināts tas naids.. Pamanīju, ka lielākā agresivitāte nāk no RSU puses pret LU. LU studenti ir neitrāli. Varbūt tādējādi tiek paustas bailes no konkurences? :)
10.12.2013 13:55 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
cormeum, es esmu neitrāla - nemācos ne LU, ne RSU. Nespriežu jau par mācību kvalitāti, bet gan par to, ko esmu redzējusi savām acīm RSU un LU MF ēkās tieši. Man liekas, ja salīdzina LU MF ar jebkuru citu LU fakultāti, jau ir skaidri redzams, ka tie studenti ir apdalīti. Bet tas tīri subjektīvs viedoklis. Pati plānoju studēt LU, tikai citā fakultātē.
10.12.2013 14:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ance, apdalīti ir!.. noteikti kaut kāpēc, ka LU MF ir mazāks budžeta finansējums. Dārgākā fakulultāte LU :)
RSU, protams, ir skaistāks, lielāks muzejs. Prep. skaits noteikti ir lielāks (galu galā studējošo skaits arī lielāks). Es šoreiz vairāk uzsvēru kvalitāti :)
RSU kļūda ir tā, ka sāka strauji palielināt studējošo skaitu, bet neparūpējās saglabāt kvalitāti.
Diemžēl LU (šajā ziņā) cenšas iet RSU pēdās..
10.12.2013 14:30 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.12.2013
Nu es vispār nesaprotu to izskanējušo murgu, ka kaut kas ir jāpievieno klāt LU. Vnk, nezuskatu, ka LU ir paraugs kaut kāds. Katrai augstkolai, universitātei, akadēmijai ir sava vēsture. Cerams, ka nenotiks nekādas pievienošanas LU. Vemt gribas.
10.12.2013 22:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits