Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apzināts sapnis?

 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Čau. :) Pēdējā laikā esmu diezgan ieinteresējusies par lucid dreaming (apzināta sapņošana jeb spēja kontrolēt un veidot savus sapņus), internetā daudz esmu lasījusi šo, taču gribētos uzzināt konkrētākus viedokļus par konkrēto tēmu. Iespējams, šī nav pareizā vieta kur griezties, un daudzas nemaz nezinās kas tas ir, taču vienalga, ja nu ir kāda, kura bieži redz šādus sapņus, kā arī zin kko plašāk par to, lūdzu, padalaties ar savu pieredzi. :)
07.12.2013 20:47 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Kā tas izpaužas? Vari īsumā pastāstīt?
07.12.2013 20:51 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
MoonLady, parasti cilvēki sapņus redz kā filmas, nevar tos nekādīgi ietekmēt. Bet apzinātajos sapņos, visu var kontrolēt un ietekmēt, tb, tu sapnī vari darīt ko vien vēlies, kā vien vēlies, un kur vien vēlies. Tas ir ļoti patīkams veids, kā atbrīvoties no sliktiem sapņiem, murgiem, un darīt lietas, kuras nebūtu iespējamas dzīvē.
07.12.2013 21:00 |
 
Reitings 374
Reģ: 04.08.2013
Es zinu, kas tas ir. :) Par šo tēmu arī daudz lasīju un interesējos. Lai gan pašai īsti nav izdevies. Bija reize, kad uz pāris sekundēm apzinājos, ka sapņoju. Sapnī biju savas mājas pagalmā un sapratu, ka sapņoju. Krāsas un attēls bija daudz spilgtāks nekā reālajā dzīvē. Aizskrēju uz vienu pagalma galu, paskatījos pa labi un pa kreisi un tad aizskrēju uz otru, un tad viss pēkšņi izgaisa un es pamodos. Laikam biju pārāk pārsteigta, ka kaut kas tāds notika. Citās reizēs, kad uzreiz sāku apzināties, tā pamostos. Tā nu vairāk nav sanācis. Bet tajās pāris sekundēs tās sajūtas bija tik foršas, nevaru aprakstīt. :) Apzinies, ka sapņo un vari darīt ko gribi! Tagad mēģinu katru nakti iegūt tādu sapni, un tas beidzas ar to, ka vairākas reizes pamostos nakts vidū. Bet es nepadošos! :) Kāda tev ir pieredze?
07.12.2013 21:02 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Vienu brīdi arī par to baigi interesējos un mēģināju, bet nekas nav sanācis. Vienreiz tikai dabūju miega paralīzi un ar to arī beidzu savus pūliņus. :D
Joprojām ļoti gribētu, lai kādreiz sanāktu, ja tas vispār ir iespējams, bet liekas, ka tur nopietnāk tam jāgatavojas, lasīju par visiem ikdienas treniņiem un lietām, kas jādara, bet tam esmu par slinku. :D
07.12.2013 21:03 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Jā, lucid dreaming ir ļoti ineresanta tēma. Nezinu gan, vai tas ir ļoti veselīgi, bet jautri viennozīmīgi. Ja tu spēj atrasties lucid dreaming stāvoklī, vari savā sapnī darīt visu, ko gribi.
Zinu, kā veids, kā to iemācīties ir katru reizi ejot/ izejot no telpas (atverot durvis), ir pie sevis nodomāt "es nesapņoju". Un tad, kad tu sapnī iesi caur durvīm, tu automātiski nodomāsi "es nesapņoju.. ā, pag! Sapņoju gan!" Un tā arī tev izdosies nokļūt šajā stāvoklī.
07.12.2013 21:04 |
 
Reitings 17
Reģ: 14.04.2013
Pirms pāris gadiem arī ar šo aizrāvos. Biju izlasījusi daudz ko internetā par apzināto sapņošanu, sekoju ieteikumiem, piemēram, pirms gulētiešanas noteicu sev, ka redzēšu kādu zīmi (piemēram, spalva), kas palīdzēs man saprast to, ka sapņoju. Bet spalva man neparādījās, parādījās kāds paziņa, kas man pateica, ka sapņoju, un jautāja, ko vēlos darīt :D Kopš tās reizes vairākas reizes esmu apzināti sapņojusi, pēdējā laikā gan ne tik bieži, jo nav laika par to visu aizdomāties.
07.12.2013 21:07 |
 
Reitings 906
Reģ: 18.02.2012
http://pnc.lv/atputas_briziem/01072010-astrala_celosana

Astrālā ceļošana - šī tēma pirms kāda laika arī mani ieinteresēja, bet man bija bail mēģināt.
07.12.2013 21:08 |
 
Reitings 144
Reģ: 13.11.2013
Interesanti par tām durvīm - "es nesapņoju!" :)
Zināju, ka dienas laikā ik pēc kāda laika jāpaskatās uz rokām. Tas kļūs par ieradumu un sapnī arī paskatīsies uz rokām, bet sapnī tās rokas esot pavisam citādākas, tāpēc uzreiz sapratīsi, ka kaut kas nav, un, ka sapņo.
Man ir bijuši stāvokļi, kad esmu starp sapni un miegu, bet parasti es to stāvokli ilgi nevaru noturēt, lai kā arī cenšos.

Bet, kad vēl nesen pastiprināti lasīju par šo tēmu un skatījos uz tām savām rokām, tad tiešām - sapņi bija spilgtāki, tos bija daudzreiz vieglāk atcerēties. Tātad kaut kādi proesi tajās smadzenēs jau sāk notikt.
07.12.2013 21:10 |
 
10 gadi
Reitings 622
Reģ: 13.06.2013
ir bijis tā, it kā forši, bet it kā nē, jo tu tomēr to ietekmē un tad tas nav tas :D
07.12.2013 21:11 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Joe Roganam ļoti interesē šī tēma, un podkārsta viesiem ir labi stāsti:
http://www.youtube.com/watch?v=bK_-GeBqyDg
07.12.2013 21:13 |
 
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Ļoti interesanti! Hobija cienīga nodarbe!
07.12.2013 21:13 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
*podkāsta
07.12.2013 21:14 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
esmu apzinājusies, ka sapņoju tādās situācijās, kurās nesāp.
man sit, bet nesāp un apzinājos, ka sapņoju. Vairākas reizes, kad slīkstu, bet nav sajūta, ka emsu bez gaisa un tad nodomāju "es jau tikai sapņoju", ļauju sev noslīkt un pamostos:)
07.12.2013 21:16 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
man ir tikai miega paralīze, kad es pamostos, cenšos piecelties un woups, nevaru pakustēties, sākumā bija baigā panika, mēģināju kliegt, bet balss jau arī nebija. Tagad jau es saprotu, ka tas ir sapnis sapnī un tajā sapnī cenšos sevi pamodināt, diezgan bailīga sajūta, bet esmu iemācījusies sevi pamodināt.
07.12.2013 21:18 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Patiesībā, tas ir ļoti vienkārši, un pilnīgi jebkurš cilvēks var to sasniegt. Ir vairākas metodes, lai nonāktu tādā sapnī, pati esmu pāris no tām mēģinājusi, un tas tiešām strādā. Pašā sākumā, man arī bija tāpat Kitijai, tie sapņi ilga vien pāris sekundes, ātri viss pajuka. :D Taisījos jau pamest to visu, bet tad, vienu nakti, pilnīgi nejauši nosapņoju tiik garu un spilgtu sapni, apzinātu protams. Tas bija tik skaisti, tās sajūtas nav iespējams aprakstīt... Es lidinājos mākoņos, virs pilsētas, ilgi un dikti. :D Tas bija tik jauki, un dīvaini reizē... Un dēļ tā sapņa arī nolēmu turpināt to visu, jo sajūtas tiešām ir ideālas. Kopš tās reizes ir bijuši vairāki sapņi, salīdzinoši gari un spilgti, taču reizēm sapņos jūtu, ka sāku zaudēt kontroli, un tas mani besī.
07.12.2013 21:20 |
 
Reitings 374
Reģ: 04.08.2013
http://pnc.lv/atputas_briziem/01072010-astrala_celosana

Astrālā ceļošana - šī tēma pirms kāda laika arī mani ieinteresēja, bet man bija bail mēģināt.


Astrālā ceļošana vispār ir ļoti šaubīga tēma. Gribas ticēt, ka tas ir īsts, bet man bail, ka tā ir tikai ceļošana savās smadzenēs - nu kā apzināts sapnis. Lasīju, ja tas būtu īsts, tad kāpēc to neizmanto spiegi, lai izietu ar savu astrālo ķermeni cauri sienām, slēgtām durvīm un iegūtu slepenu informāciju? Kā arī to varētu izmantot armijā, kur nebūtu jāsūta cilvēki uz bīstamajām zonām, lai pārbaudītu situāciju, bet varētu mierīgi ar astrālo ķermeni aiziet paskatīties un droši atgriezties atpakaļ! To varētu tiešām plaši izmantot. Kā arī cilvēki veic eksperimentus, kur vienā istabā uz lapas ir uzrakstīts skaitlis un cilvēkam, kurš to nezina, ar savu astrālo ķermeni ir jāaiziet apskatīties, un parasti šis skaitlis ir nepareizs vai arī to vispār neredz. Gribu ticēt, ka to var kaut kā panākt, tikai jānošķir robeža no fantāzijām un to, kas ir realitātē.
07.12.2013 21:25 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
CellarDoor, paldies, ļoti labs padoms. :) nonākšana sapnī priekš manis nav tā lielākā problēma, man reizēm ir problēmas ar kontroli. Piemēram, vienā brīdī, vairs nevaru palidot, it kā gribu pacelties gaisā, bet kkas mani attur, neļauj to darīt. Un reizēm zaudēju kontroli vispārībā, sapnis turpinās savā gaitā.
07.12.2013 21:26 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Redzot sapni jūtos tā,it kā būtu filmā,apzinos, ka tas ir sapnis, bet tā gaitu kontrolēt nevaru, respektīvi, arī domas, ir tā doma,ka esmu sapnī, bet tāda sajūta, it kā tajā ķermenī ir vēl kāds, kas kontrolē visu.
07.12.2013 21:28 |
 
Reitings 904
Reģ: 21.01.2013
Es nezinu vai tas ir tas par ko es domāju, bet es sapņos ļoti bieži saprotu, ka esmu noteicēja.. ejot gulēt domāju par ko gribētu sapņot, ko izdarīt un tad naktī sapņoju un viss notiek tā kā gribu.. un sapņa vidū spēju mainīt notiekošo.. liekas ritīgi reāli.. varu pamosties, izstaigāties, aizmigt un atkal "kruķīt" savu sapni tā kā gribu..
07.12.2013 21:29 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Daudzi jauc astrālo ceļošanu, miega paralīzi, un apzināto sapņošanu. Tas nav viens un tas pats. Astrālā ceļošana ir kkas nopietnāks, neesmu daudz par to interesējusies, un kaut kā nemaz nevelk. Miega paralīze ir stāvoklis, kad prāts ir nomodā, bet ķermenis vēl guļ, tāpēc arī redzas visādas ilūzijas, un nevar pakustēties.
07.12.2013 21:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits