Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

iesaki fitnesa treneri

 
Reitings 135
Reģ: 31.10.2013
Sveikas.
Vai kādai no Jums ir privātais fitnesa treneris vai varbūt kādreiz esat izmantojušas trenera pakalpojumus? Vai ir jēga?
Cik tas vidēji izmaksā?
Cik esmu lasijusi, tad parasti lielākā daļa vienkārši aiziet pāris reizes pie privātā trenera, norāda dažādus vingrinājumus, un pēc tam turpina trenēties bez trenera...
Vai varbūt kāda var ieteikt kādu treneri pēc pieredzes?:)
02.12.2013 20:55 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Pašā sākumā no trenera jēga viennozīmīgi būs jebkuram..... lai cik daudz nebūtu lasīts un studēts par vingrojumiem un uzturu - bez paša pieredzes nekad arī nezināsi vai info ko itkā zini ir vērts ņemt vērā un vai tomēr nēesi ko palaidis garām... turklāt ļoti tipiska iesācēju kļūda ir neņemt vērā vai nezināt par uztura nozīmi - audzējot msukuļmasu vai metot nost liekos kg saglabajot muskuļmasu ~70-80% no rezultāta ir tieši uztura pareizība ikdienā... turklāt katram no mērķiem uzturs atšķirās..
protams treneri katrā treniņā ir lieka greznība un nav obligāti vajadzīgs.. parasti to tā dara tiaki naudīgākie cilvēki kuri vienkārši tādējādi jūt lielāku motivāciju trenēties nekā to darīt vieniem...

Noteikti ieteiktu speciālistu kas piedāvā vismaz neklātienē sekot līdzi progresam un koriģēt programmas un plānus attiecīgi klienta sasniegtajam un personīgājām vēlmēm.. nevis uzcepj treninprogrammu un uztura plaanu , saņem naudiņu un pazūd miglā...
Ja interesē - man ir ko ieteikt - atraksti personīgi
05.12.2013 16:28 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
eju regulāri uz individuālajām nodarbībām! 2x nedēļā ar treneri divatā strādājam!
05.12.2013 16:32 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Al Qaeda, cik tād prieks par 1 x maksā?
05.12.2013 16:33 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Noteikti ir jēga.Iemācījos pareizi darīt vingrinājumus,pastāstīja kā labāk un kā labāk nedarīt.Es varbūt vienkārši neesmu tas cilvēks,laikam,kuram pietiks ar lasīšanu un paskatīšanos youtube.Man vajag,lai kāds ir blakus un parāda.Cenas dažādas.
05.12.2013 16:54 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
1 privāta nodarbība vidēji maksā 5-10 Ls.. daudzkas atkarīgs cik slavens treneris un cik ilga sadarbība... treniņprogrammas 10-15 Ls.. uztura plāni 15-30 Ls

Zinu personīgi vienu treneri-konsultantu kas piedāvā visu komplektu - uztura plāns (sastāda to ņemot vērā katra klienta gaumi ēdienos un ikdienas ritmu)+ treniņprogramma (katram vingrojumam links uz video kā to veikt) + klienta monitorings (seko līdzi progresam un veic korekcijas plānos ja nepieciešams) + konsultācijas (treniņš, uzturs, uztura bagātinātāji, sadzīve sportojot utt).... privāti treniņi jārunā individuāli... par komplektu (bez privātā treniņa) prasa 50 Ls
Manuprāt ļoti demokrātiska cena ja ņem vērā laiku ko tas velta katram klientam personīgi.. piemēram kautvai taspats klienta monitorings - vidēji 1x nedēļa sazināties ar klientu un sekot līdzi notiekošajam un veikt korekcijas plānos ja vajadzīgs.. kā arī vari jebkurā laikā jautāt visu kas interesē ...kā arī koriģē plānus kad tas vajadzīgs - parastās zālēs ik pēc laiak piemēram treniņprogramma būs jāpērk jauna.... butibā sadarbība kamēr sasniedz savu mērķi
05.12.2013 19:15 |
 
Reitings 32
Reģ: 15.06.2011
Gints Valdmanis
12.12.2013 11:10 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.12.2013
Nīna, Tu pati ej pie Valdmaņa?

Personīgi viņu neieteiktu. Cenas ir augstas par piedāvāto pakalpojumu un nevajag cilvēkā klausīties tikai tāpēc, ka viņam ir pusplikas bildes visās malās. Viņa instagram profils un viņa dialogi ar sievu vispār ir ārprāts.
12.12.2013 16:59 |
 
Reitings 1
Reģ: 03.02.2014
Es ieteiktu Aigaru Kotānu, no sporta kluba Global Fitness, treniņa cena ir 20eur, pati jau kā trennējos trešo gadu pie viņa, tāpat cik zinu arī pārējie viņa klienti ir pastāvīgi, jau ne vienu gadu vien, kas liecina par viņa profesionalitāti. Var aiziet uz klubu aprunāties, ļoti labs speciālists ne tikai par fizisko sagatavotību, bet arī par ēšanu, pēdējais viņa raksts, ko lasīju ir http://www.sievietespasaule.lv/veseliba/kustibas_sports/ka_savienot_sportu_un_pareizu_esanu_hormoni/, tāpat bija žurnālā Veselība. Ja gribat rezultātu, tiešām iesaku.
03.02.2014 18:54 |
 
Reitings 45
Reģ: 09.02.2013
Trenējos 2-3x nedēļā kopā ar treneri, viens treniņš ilgst aptuveni 1h30-40min, cena 20euro par reizi, es teikšu atklāti, esmu vairāk kā apmierināta un rezultātus arī redzu, bet ļoti lielu lomu spēlē uzturs, ja tas nav sabalansēts un pareizs, tad rezultātus vispār neredzēsi.
03.02.2014 19:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits