Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai latvieši uz ko tādu ir spējīgi? Jeb saruna par mūsu iekšējo brīvību.

 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Var būt esmu naivs un kaut ko nesaprotu, bet tik tiešām, vai latvieši ko tādu spēj?
http://www.youtube.com/watch?v=fqEJ_W_NoP8
01.12.2013 01:36 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Nē, latvieši vispār neko nevar - var tikai krievi un musulmaņi.
01.12.2013 01:39 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
es jau gaidīju, kas nez tur būs. :D
nē, uz neko tādu noteikti mēs neesam spējīgi, jukusi esi,vai? :D
01.12.2013 02:39 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Nu, protams, kur tad mēs latvieši...
01.12.2013 02:45 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Un kam tas ir vajadzīgs?
01.12.2013 02:49 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Un kam tas ir vajadzīgs?

Varu tikai priecāties, ka manī tek daļa krievu asins.
Vēl derēja apspriest to, cik bezgaumīgi ir ģērbusies meitene tajā un tajā video minūtē un sekundē, ka balonu palaišana ir banāla un muļķīga, utjpr.
Palasiet komentus pie tā video un varbūt sapratīsiet, ka ir cilvēki, kuri kaut ko dara arī, lai apkārtējiem svešiniekiem uzlabotu garīgo. Bet nu, latviešiem (lielākajai daļai) to nesaprast :-(
01.12.2013 02:59 |
 
Reitings 710
Reģ: 24.11.2010
Superigs video, loti pozitivs.
Domaju latviesi ari var, ir tacu bijusi Riga flesmobi kapec, lai nebutu Jurmala?
01.12.2013 03:03 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Melns, un Tu to vari, latviete? :)
01.12.2013 03:04 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Varu tikai priecāties, ka manī tek daļa krievu asins.
Vēl derēja apspriest to, cik bezgaumīgi ir ģērbusies meitene tajā un tajā video minūtē un sekundē, ka balonu palaišana ir banāla un muļķīga, utjpr.
Palasiet komentus pie tā video un varbūt sapratīsiet, ka ir cilvēki, kuri kaut ko dara arī, lai apkārtējiem svešiniekiem uzlabotu garīgo. Bet nu, latviešiem (lielākajai daļai) to nesaprast


Jā, un šī persona mums tik ļoti uztraucās par latviešu izmiršanu :D . Pats vairāk vai mazāk piederi pie degradētā latviešu gala, kas neciena paši savu tautu.
01.12.2013 03:05 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Jā, un šī persona mums tik ļoti uztraucās par latviešu izmiršanu . Pats vairāk vai mazāk piederi pie degradētā latviešu gala, kas neciena paši savu tautu.

Es necienu mūsu burkšķelību, kašķību un vienpatnību, un daudz ko citu. Tās lietas es necienīšu mūsu cilvēkos nekad, tās ir mūsu mentalitātes sliktākā un atmetamā daļa. Nevaru būt pašapmierināts un vienmēr lepns, ka esmu latvietis, - tāds, kādi mēs esam. Cenšos būt savādāks, un dvēsele (asinis) arī to prasa. Ir jāmainās.
01.12.2013 03:13 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Es necienu mūsu burkšķelību

Šobrīd diezgan "burkšķošs" izklausies :D Ja nepatīk latvieši, bet krievi patīk - neviens Tevi netur Latvijā, Krievija Tevi mīļi uzņems, ne?
01.12.2013 03:14 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013

Ребята, какой класс!!! Молодцы!! Горжусь!! Слезы потекли!! Все таки никто как мы не умеет радоваться жизни !! Пусть учатся!!!

Koments pie tā video. Mums gan vairāk topā ir: " ... raudāja māte, raudāja meita ..."
01.12.2013 03:21 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Neesmu es tīra latviete, un video nemaz neskatījos, tā kā par kleitu nemācēšu pateikt. Fleshmobi nav tas, kas mani interesē. Ja grib iepriecināt citus, tad ir daudz un dažādi citi veidi kā to darīt...
Pirms apvaino kādu egoismā, vai kaut kādā citā veidā, uzzini visu. Man saistošākas vienmēr ir likušās akcijas, kur var iepriecināt kādu vecu/slimu cilvēku, vai bērnu. To es atbalstu. Piemēram, skolā vienmēr gatavoju paciņas citiem, kam dzīvē nav tik daudz paveicies, vai kad bija akcija, kur iepriecināja vientuļos pensionārus.
Un cik daudz esi izdarījis pats, lai varētu atļauties spriest par citiem tikai pēc tautības?
01.12.2013 03:21 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Ja nepatīk latvieši, bet krievi patīk - neviens Tevi netur Latvijā, Krievija Tevi mīļi uzņems, ne?

Nevaru aizbraukt - bez manis jūs, latvieši, viens otru bez sāls noēdīsiet. :-D
01.12.2013 03:22 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Melns, neglaimo sev, latvieti :)
01.12.2013 03:23 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Neesmu es tīra latviete, un video nemaz neskatījos, tā kā par kleitu nemācēšu pateikt. Fleshmobi nav tas, kas mani interesē. Ja grib iepriecināt citus, tad ir daudz un dažādi citi veidi kā to darīt...
Pirms apvaino kādu egoismā, vai kaut kādā citā veidā, uzzini visu. Man saistošākas vienmēr ir likušās akcijas, kur var iepriecināt kādu vecu/slimu cilvēku, vai bērnu. To es atbalstu. Piemēram, skolā vienmēr gatavoju paciņas citiem, kam dzīvē nav tik daudz paveicies, vai kad bija akcija, kur iepriecināja vientuļos pensionārus.
Un cik daudz esi izdarījis pats, lai varētu atļauties spriest par citiem tikai pēc tautības?

Labi, labi, tikai Tavs piemērs ir jau iepriekš noformatēts - tā jau ir pieņemts darīt un tā dara visi. Es - par paciņu dāvināšanu. Ir cilvēki, kuri ir spējīgi domāt plašāk. Piemēram, atzīties meitenēm mīlestībā, uz pretējās mājas žoga naktī lieliem burtiem uzrakstot: "194! Es Tevi mīlu!" Nu, kas ir kas tāds, ko mēs esam izdomājuši paši? Banālās amerikāņu romantiskās vakariņas sveču gaismā ar vīnu?
01.12.2013 03:26 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Es necienu mūsu burkšķelību, kašķību un vienpatnību, un daudz ko citu. Tās lietas es necienīšu mūsu cilvēkos nekad, tās ir mūsu mentalitātes sliktākā un atmetamā daļa. Nevaru būt pašapmierināts un vienmēr lepns, ka esmu latvietis, - tāds, kādi mēs esam. Cenšos būt savādāks, un dvēsele (asinis) arī to prasa. Ir jāmainās.


Burkšķelību, kašķību un vienpatnību tieši izraisa zems pašvērtējums. Tu man pasaki, kad latvieši ir jutušies lepni par sevi 100%? Mums ir bijis tik maz iespēju būt neatkarīgiem, iespējams tāpēc, kaut gan čigāni, manuprāt jūtās vāirāk lepni par to, ka viņi ir čigāni, lai arī kādi viņi nebūtu.
01.12.2013 03:27 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Un es domāju, no kurienes tev visi tie musulmaniskie uzskati, par ģimenes modeli un sievietēm. Tagad, kad pateici, ka esi daļēji krievs, viss ir diezgan skaidrs... Jo cik saskaros, arī viņiem ir iestrādājies tāds vldonīgs ģimenes dzīves motīvs.
Tas tā, offtopikam.

BET, šajā diskusijā tu izteikti parādi savu latvieša dabu, cik te viss slikti, cik mēs visas sliktas. Un vienmēr un visur centies pierādīt, cik citi slikti un nepareizi dzīvo, jo nedzīvo pēc taviem principiem. Par laimi, pasaule un mēs nav un nebūsim tādas, kādu vēlies to redzēt tu. Es sāku domāt, ka tavā dzīvē nav viss tik ideāli, kā tu to uzspēlē, jo visu laiku tu centies kaut kā pašapliecināties, tikai panākt to, ka kāds tev piekrīt, ka paliela, ka pareizi dari, tu malacis esi, u.t.t. Bet tā kā tas nenotiek, tiek meklēti jauni un jauni veidi panākt to, ka kāds tev beidzot piekritīs...
01.12.2013 03:29 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
BET, šajā diskusijā tu izteikti parādi savu latvieša dabu, cik te viss slikti, cik mēs visas sliktas. Un vienmēr un visur centies pierādīt, cik citi slikti un nepareizi dzīvo, jo nedzīvo pēc taviem principiem.

Ļoti labi pateici, pievienojos :)
01.12.2013 03:30 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Tu noignorēji manu jautājumu par to, ko pats esi paveicis priekš citiem cilvēkiem?

Tātad, tas ka ir daudz cilvēku, kas atbasta tādas akcijas, pat ja pūļa vadīti, tavuprāt, ir slikti? Vajadzētu to boikotēt, jo tas ir pūļa radīts aicinājums? Man aizvien biežāk sāk likties, ka tu runā tikai runāšanas pēc, pats pat neiedziļinoties tajā, cik patiesībā tas muļķīgi skan.

Nu protams, rakstīšana uz žoga ir kaut kas ļoti apsveicams un vēlams. Tas ir huligānisms un jā, es labprāt pasēžu sveču gaismā ar vīna glāzi, nekā pēc tam ar kaunu eju berz to žogu nost, it īpaši tad, ja man tas vīrietis liekas nepieņemams un nesimpātisks.
Turklāt, tikko vēl tu runāji par svešu cilvēku iepriecināšanu...

Žēl, ka tu lasi izlaižot rindiņas.
01.12.2013 03:33 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
BET, šajā diskusijā tu izteikti parādi savu latvieša dabu, cik te viss slikti, cik mēs visas sliktas. Un vienmēr un visur centies pierādīt, cik citi slikti un nepareizi dzīvo, jo nedzīvo pēc taviem principiem. Par laimi, pasaule un mēs nav un nebūsim tādas, kādu vēlies to redzēt tu. Es sāku domāt, ka tavā dzīvē nav viss tik ideāli, kā tu to uzspēlē, jo visu laiku tu centies kaut kā pašapliecināties, tikai panākt to, ka kāds tev piekrīt, ka paliela, ka pareizi dari, tu malacis esi, u.t.t. Bet tā kā tas nenotiek, tiek meklēti jauni un jauni veidi panākt to, ka kāds tev beidzot piekritīs...

Manā vecumā jebkurš normāls vīrietis aizdomājas par to, kādu šo pasauli es nodošu savam dēlam? Tas ir iemesls, kāpēc esmu tik centīgs. Gribas kaut ko izdarīt tā, lai mūsu bērni būtu mums pateicīgi par to, ko esam paveikuši pēc principa: "Man, dēls, jaunībā tādas problēmas bija, bet tev - vairs nebūs. Es (mūsu paaudzes veči) to jautājumu sakārtoja."
01.12.2013 03:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!