Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieši

 
Reitings 45
Reģ: 30.11.2013
Sveikas, dāmas!
Pēdējās nedēļas ļoti bieži aizdomājos par savu bijušo.
Kāpēc? Tāpēc,ka viņš jau vairāk kā divus mēnešus neliek mani mierā, vēlas būt ar mani attiecībās, lai,kas arī notiktu! Gan jau kāda ir piedzīvojusi ko līdzīgu!
Savu rūgto pieredzi ar viņu vēlētos apraut, tā, lai viņš vairs nekad dzīvē neiedomātos par mani.
Aptuvens plāns kā to izdarīt man =/- ir, dažas niansītes trūks, tāpēc vēršos pie Jums pēc viedokļa.
Mans jautājums Jums- Vai Jūs kādreiz esat ATRIEBUŠĀS savam bijušajam un kā? (nerunāju par mašīnu skrāpēšanu, gulēšanu ar draugiem utt., kaut arī, būtu interesanti paklausīties.)
Lūgums, tām dāmām, kurām ir strikta nostāja, ka tā darīt nu gan nevajadzētu, liels lūgums komentārus nepievienot - Tas ir Jūsu viedoklis un Es to cienu, bet tagad nav runa par to! :)
Gaidīšu,kādu interesantu un iedvesmojošu atbildi, ja nevēlaties rakstīt forumā, labprāt saņemtu no Jums vēstuli.
Protams, būs jautājums cik man ir gadu - 26! :)
Paldies!
30.11.2013 00:17 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ignorē, nekas nevar būt sāpīgāk.
30.11.2013 15:22 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Piekrītu, par ignorēšanu.Kaut gan mans bijušais tad vēlvairāk sacepās.Un rakstīja ziņas kur tu esi palikusi, runā taču,kas ar tevi ir noticis utt.
30.11.2013 15:33 |
 
Reitings 45
Reģ: 30.11.2013
Meiteniite, man ir līdzīgs gadījums,tāpēc ar ignorēšana neizdodas!
30.11.2013 15:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits