Joks vai tomēr..?

 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Sarakstē ar jauno draugu ieminējos, ka man viņa pietrūkst un ka maz laika pavadām kopā. Nu tas tā ar mīļumu bija domāts, ne kā pārmetums. Uz ko viņš atbildēja, ka laba daudz nevajagot un ka labi vien ir, citādi viens otram ātri apniksim. Man bija tāds wtf?! Viņš gan pēc tam teica, ka tas jau kā joks. Bet nu kaut kā mani tomēr aizķēra tā frāze... Es ar viņu varētu pavadīt kopā visu laiku, man viņš neapniktu, jo gribas tikai viņu un viņu. Bet vinam acīmredzami tā nav, kas skumdina un aizvaino :(

Laikam esmu pārāk naiva un neklausu žurnālu padomiem no sērijas esi neaizsniedzama, liec viņam skriet pakaļ, spēlējies ar viņu, neesi vienmēr pieejama, salgabā savu brīvo laiku un tā tālāk.
Bet ko es varu darīt, ka man nepatīk visas šitās spēlītes. Ja man kāds patīk, tad patīk līdz mielēm, varu visu upurēt un būt tikai ar viņu, jo gribu tikai to tajā brīdī.
28.11.2013 22:34 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Labi, es par to aitu pārspīlēju. Bet doma tāda, kad ir sajūta, ka visas attiecības koriģē viņš... kad tiksimies vai netiksimies. Un es esmu tā, kurai vienmēr jābūt pieejamai. Protams, protams, jūs teiksiet, ka es arī varu atcelt kaut ko un likt savu dzīvi par prioritāti. Bet ja arī es darīšu tāpat kā viņš, tad mēs vispār netiksimies vai arī veeeel retāk
29.11.2013 13:37 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Nē, attiecības koriģē tieši tu. Tu esi tā, kas grib noteikt ritmu. Draugam parādās kkādas draīšanas, un tu sāc ārdīties.
29.11.2013 13:38 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Vispār - es laikam esmu greiza, šķība, nepareiza, bet es laikam šīs brīvdienas pavadītu kaut kur bez viņa. Okej, viņš gribēja brīvdienas bez tevīm, tad nu lai iet...es visu nedēļas nogali vnk atrastu izklaides tikai sev, tiešām atpūstos un viss..
bet nu es esmu es...man nekad nav bijis pieņemams tāds- šodien netiksimies, jo es negribu, bet rīt gan tiksimies, jo es tā gribu.
29.11.2013 13:39 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Nika, nav tā, ka Tu pati saceries, pati izdomā scenārijus, pati izplāno, kā būs, ko darīsiet, kā Tev patiktu un tad gruzies, kad nenotiek Tev pa prātam? Jums attiecības tikko kā iesākušās, nevajag visu tik ļoti dramatizēt un ņemt pie sirds. Katrs no Jums to uztver savādākām. Puišiem vsp vajag kādu laiku, lai sagremotu visu, lai saprastu, ko meitene nozīmē un tā... Ja agrāk katru nedēļas nogali pavadījāt kopā, tad ļauj šoreiz, lai viss iet pašplūsmā, lai tas puisis saprot, kā ir bez Tevis, vai pietrūksti viņam. Nevajag uzreiz apvainoties un sarunāt kko, ko pati pēc tam nožēlosi. Ja gribi, lai attiecības normāli turpinās, dod viņam brīvību! Es Tev ieteiktu tagad neko vairs viņam neteikt, ja rakstīs/zvanīs atbildēt, bet mierīgi un bez dusmām, stulbiem, bērnišķīgiem izgājieniem. Saplāno nedēļas nogali, izdari kko, ko sen neesi darījusi vai kko, kas Tev jāizdara, esi pieejama komunikācijai, bet neskrien pakaļ pēc pirmā aicinājuma. Izdari to, ko ieplānosi un parādi, ka arī vari būt aizņemta.
29.11.2013 13:54 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Izgāju ārā izvēdināt galvu, centos visu izelpot, atslābināties un palaist vaļā vējā... Bišku tas akmens no sirds novēlās. Nedarīšu neko, plūdīšu pa straumei... vismaz šodien
29.11.2013 15:14 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Redz problēma ir tajā, ka Tev gribas būt visu laiku kopā, bet viņam nē. Un tas nenozīmē, ka Tu viņam nepatiktu. Mēdz jau būt arī otrādi, ka puisis grib būt kā pielipis, bet meitene ne. Ideālajā variantā abi ir ar vienādiem uzskatiem, diemžēl šoreiz jūsu starpā tā nav.

Ko Tev darīt? Ja tiešām tas puisis patīk, tad nesāc lekties un sprēgāt. Pieņem, ka viņš tāds ir un sāc pierast, ka Tu viņam neesi visa pasaule. Izbaudi mirkļus kopā ;)

Nevari to paciest? Diemžēl tad nav pa ceļam.
29.11.2013 17:06 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Esmu nobriedusi šovakar strādāt, jāsadara iekavētie darbi, ko randiņojot esmu ielaidusi.
Un rītvakaram sarunāju vaksāciju, lai būtu iemesls neskriet pa galvu pa kaklu pie viņa, ja pasauks
29.11.2013 17:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kad ar savu vīru vēl tikai staigājām uz randiņiem, arī es biju nostādīta fakta priekšā - viņam tur treniņi, kursi, studijas, tikšanās ar draugiem... Es biju itkā pēdējā vietā. Vienmēr, kad viņš sauca, es varēju atskriet, bet viņš - tikai, kad pats gribēja. Kādā brīdī atlāti viņam pateicu, ka mani tas neapmierina, ka tas nav normāli, ka ir jābūt savādāk. Nu tad mēs kaut kā šo jautājumus arī noregulējām - es pārstāju uz pirmo saucienu skriet, bet viņš pacentās savu reizi arī atcelt savus "mega svarīgos" plānus. Soli pa solim es ieņēmu pirmo vietu! :D
29.11.2013 18:29 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Te var saprast iisi un skaidri-vinam uz doto momentu ir par daudz visa,kas saistaas ar tevi.Varbuut vins tiesaam pieder pie tiem cilveekiem,kurs negrib lai "iet paari malaam" tas iemiileesanaas laiks.Varbuut vinam patiik taada kaa noilgosanaas peec taas savas meitenes.Ja vins ir taada tipa cilveeks,tad tu vari siis attieciibas "nogalinaat" ar savu preteejo attieksmi-tikties peec iespeejas vairaak.
29.11.2013 18:56 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Es domāju, ka te pie vainas 1) tas, ka viņš nav tā mani ieķēries kā es viņā, 2) darbs viņam šobrīd ir dzīves prioritāte nr1, ne sieviete
29.11.2013 21:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits