Joks vai tomēr..?

 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Sarakstē ar jauno draugu ieminējos, ka man viņa pietrūkst un ka maz laika pavadām kopā. Nu tas tā ar mīļumu bija domāts, ne kā pārmetums. Uz ko viņš atbildēja, ka laba daudz nevajagot un ka labi vien ir, citādi viens otram ātri apniksim. Man bija tāds wtf?! Viņš gan pēc tam teica, ka tas jau kā joks. Bet nu kaut kā mani tomēr aizķēra tā frāze... Es ar viņu varētu pavadīt kopā visu laiku, man viņš neapniktu, jo gribas tikai viņu un viņu. Bet vinam acīmredzami tā nav, kas skumdina un aizvaino :(

Laikam esmu pārāk naiva un neklausu žurnālu padomiem no sērijas esi neaizsniedzama, liec viņam skriet pakaļ, spēlējies ar viņu, neesi vienmēr pieejama, salgabā savu brīvo laiku un tā tālāk.
Bet ko es varu darīt, ka man nepatīk visas šitās spēlītes. Ja man kāds patīk, tad patīk līdz mielēm, varu visu upurēt un būt tikai ar viņu, jo gribu tikai to tajā brīdī.
28.11.2013 22:34 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Man personīgi riebjas, ja otrs cilvēks cenšas visu pakārtot man.
Un nesaprotu tās draudzenes un paziņas, kas aizmirst par visu apkārtējo, jo uzradies jauns ''iemīlēšanās'' objekts.
28.11.2013 23:36 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Ai ar tām frāzēm ir tā, ka cilvēki bieži vien pat neapzinās, kas otru var aizvainot. Tomēr katrs dzīvojam savā realitātē un citu cilvēku vārdus un darbības redzam "pa savam".


Piekrītu. Man pēdējā laikā bieži tā gadās.

Un nesaprotu tās draudzenes un paziņas, kas aizmirst par visu apkārtējo, jo uzradies jauns ''iemīlēšanās'' objekts.


To es arī nesaprotu. Ir gadījies to piedzīvot. Bet, kad problēmas ar "mīļoto", tad gan zina, kur draugi jāmeklē.
28.11.2013 23:41 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tu taču nesen kā izšķīries no sava fotogrāfa? Jau jauns draugs un problēmas?


ļoti netaktiski jautājumi.

manuprāt, viņš pateica ,tā kā domā ..un kad sajuta,kad esi apvainojusies,tad pateica-joks,lai beigtu pūsties.
28.11.2013 23:44 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Neiet runa par totaalu salipshanu un savu intereshu zaudeeshanu, bet par to, ka viirietim katru vakaru ir kaut kas daraams un vinjsh neveelaas uztaisiit kaadu iznjeemumu, lai pabuutu ar miiljoto sievieti kopaa, lai gan jau taa ar vinju netiekaas biezji. Ja cilveeks ir iemiileejies, tad arii kaadu reizi to tikshanos vai nodarbiibu atcels. Iemiileeshanaas posms neilgst muuzjiigi, peec tam parasti cilveeki vairaak vai mazaak atgriezjaas pie saviem hobijiem, bet kameer ir rozaa brilles, tikmeer paareejais skjiet ne tik svariigs. Ja otrs cilveeks peec kaada laika attieciibaas turpinaatu dziivot taa, it kaa vinjsh buutu single un ne reizi nenostaadiitu paara buushanu augstaak par saviem hobijiem, es taas attieciibas neuztvertu nopietni.
Paarlieku liela neatkariiba ir iipashiiba, kas man patiik kakjos, bet ne viirieshos.
29.11.2013 00:00 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Paarlieku liela neatkariiba ir iipashiiba, kas man patiik kakjos, bet ne viirieshos.

Perfekti pateikts :D

Man jau nu liekas, ka pašā attiecību sākumā ir normāli, ka abi viens otru grib nepārtraukti un pēc iespējas vairāk laika pavada kopā. Citādi man liktos, ka tas cilvēks nav iemīlējies, ja jau citas lietas ir svarīgākas. Un kas tad būs vēlāk, pēc pāris gadiem? Tad tu vispār viņu vairs neinteresēsi, ja jau pašā sākumā tāda attieksme.
29.11.2013 00:21 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Atkārtošos, ka viņš nav manī iemīlējies
29.11.2013 00:28 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Nu bet vai tad viņš vispār ir teicis, ka ir iemīlējies? :D Cik saprotu, attiecības ir tikko kā sākušās, nevar jau visu uzreiz gribēt, nav jau kkāds Dom2, kur cilvēki viens otru mīl jau pēc nedēļas :D
29.11.2013 00:29 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Tāpēc tev arī nekas jēdzīgs nesanāk ar vīriešiem, jo tu uz pirmo viņu svilpienu skrien kā šunelis... Un atbildot uz tavu jautājumu - jā, tas skaitās, ka neesi pašpietiekama, ja vari tik viegli atcelt savas nodarbības vīrieša dēļ. Vīrietim tak ir jāredz, ka tev ir arī sava dzīve, ka tu viņu nepadari par savas dzīves jēgu. Kamēr nemainīsi savu domāšanu "vīriešu sfērā", tikmēr satiksi tikai tādus, kas no tevis mēģina distancēties un nenovērtēs tevi, jo viņiem liksies, ka tu ar savu uzmanību un mīlestību viņus smacē.
29.11.2013 00:43 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nika Tad varbuut labaak pameklee taadu, kursh tevii buus iemiileejies? Savaadaak visu laiku buusi neapmierinaata ar attieciibaam. Turklaat tev tieshaam nodereetu kaads, kas beidzot tevi palutina un liek tevi iipashaa vietaa savaa dziivee, nevis kaa ieprieksheejais, kuram pliku pupu bildes bija pirmajaa vietaa un patreizeejais, kuram neatliek laika.
29.11.2013 01:00 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Ja man puisis patīk, tad arī vēlos ar viņu pavadīt maksimāli daudz. Ja tikai skumju remdēšanas variants, tad arī saku, ka'' ko tur daudz kopā pavadīsim, ātri apniksim viens otram, izbaudi brīvo laiku bez manis'' u.tml.
29.11.2013 01:20 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Atkārtošos, ka viņš nav manī iemīlējies

Kāpēc tad tu gaidi no viņa tādu izturēšanos, kāda ir puisim, kas tāds ir?
29.11.2013 01:24 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
:( :( :( Nu kā piektdiena var tik nelāgi iesākties, meitenes... Parasti brīvdienas pavadām puslīdz kopā, īpaši jau piektdienas vakarus, sestdienas rītus... Un kaut arī uz šo nedēļas nogali nebijām sarunājuši neko konkrētu es tomēr rēķinājos, ka kā vienmēr būsim kopā. Kā tā muļķe uz darbu jau paņēmu līdzi smago somu ar brīvdienām nepieciešamo. Un te viņš tikko paziņoja, ka grib lūgt man šo piektdienas vakaru brīvu no manis. Un pēc tam piebilda, ka varam sestdienas vakaram ko izdomāt.
Bāaaaa man tāda dusma uzmetās... es viņam pateicu, lai paņem uzreiz visu nedēļas nogali brīvu, atsaucoties uz vakardienas sarunu, ka varam apniekt viens otram, ko tad tur viens piektdienas vakars, davai uzreiz visu nedēļas nogali.
Pateicu to maigā un smaidigā balsī... Bet tagad esmu ieslēgusies savā darba kabinētā un piknšķu... Meitenes, lūdzu, vediet mani pie prāta :(
29.11.2013 11:19 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nika - un ko viņš atbildēja?:D nu par to visu nedēļas nogali?
29.11.2013 11:22 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Diskusiju nelasīju, bet cepienu nesaprotu..
Pacenties pieņemt to, ka viņam ir arī sava dzīve, intereses.
Tieši attiecību sākums ir tas laiks, kad nepieļaut, lai otrs cilvēks ir visa Tava dzīve. Vēlāk to jau būs grūtāk mainīt.

Paskaties uz to visu no gaišās puses - sarunā šodien meiteņu vakaru ar draudzenēm, atpūties un rītvakar varēsiet tikties un dalīties ar iespaidiem, ko katrs esat sadarījis.
29.11.2013 11:22 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
čāča, viņš atbildēja - don't be silly :) Nu tā ar smaidu... Es viņam vēl parādīšu smaidu. Viņš laikam domā, ka es jokoju. Protams, ka es gribu viņu satikt un skreitu palēkdamās arī tajā sestdienā pie viņa. Bet es vienkārši ņemšu un mājās sevi pieķēdēšu pie radiatora, lai nekur neietu un parādītu savu stipro gribu (kuras man nav patiesība) :(
29.11.2013 11:36 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kāpēc tikties ar kādu, kas nav iemīlējies? Sākumā ir jāsavaldzina vīrietis, lai tas būtu bez prāta, un tad var sākt pinkšķēt. Nevis otrādi.
29.11.2013 11:38 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Bāaaaa man tāda dusma uzmetās... es viņam pateicu, lai paņem uzreiz visu nedēļas nogali brīvu, atsaucoties uz vakardienas sarunu, ka varam apniekt viens otram, ko tad tur viens piektdienas vakars, davai uzreiz visu nedēļas nogali.
Pateicu to maigā un smaidigā balsī... Bet tagad esmu ieslēgusies savā darba kabinētā un piknšķu... Meitenes, lūdzu, vediet mani pie prāta


Vēl viens sievietes piemērs, kuras pašas aizbiedē normālus vīriešus. Man liekas, ka te jau jebkurš bēgtu.
29.11.2013 11:40 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Anny, kāds būtu tavas rīcības solis šajā situācijā?

Jā, kāds tad būtu pareizais solis?
29.11.2013 11:44 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Jau man jau kontā ir vienas sadir... attiecības. Lūdzu, neļaujiem man otras aizlaist pa burbuli, kas vēl tikai veidojas
29.11.2013 11:47 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Manā uztverē normāla reakcija būtu bijusi pateikt kaut ko no sērijas: "Žēl, labprāt būtu Tevi satikusi jau šovakar, bet ok. Tad sadomāšu plānus ar draudzenēm, kā reizīt sen nav bijis meiteņu vakars. Tad tiekamies rītvakar!"
29.11.2013 11:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits