Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai jums ir tā bijis?

 
Reitings 49
Reģ: 14.11.2012
Vai jums ir bijis tā, ka ir kāds vecāks vīrietis, kuram jūs acīmredzot ļoti patīkat un viņš aplido jūs, cik labi vien spēj, viņš ir absolūts romantiķis, dāvina ziedus tāpat vien, vienmēr padomā par visiem svētkiem, katru reizi ir padomājis un uzdāvinājis kaut ko, flirtē, aizstāv mani, ja man būs nepieciešama jebkāda palīdzība, es zinu, ka varu paļauties uz viņu. No sākuma manī tas izrasīja riebumu, es domāju, nu kā tā var - tu esi daudz vecāks, kā mans tēvs, tu esi mans kolēģis, vēl pie tam ne īpaši kārtīgs un ne īpaši izskatīgs, nu man pilnīgi viss riebās, no viņa skatiena uz manu pusi līdz uzdāvinātajiem ziediem, kurus katru reizi pa kluso metu ārā, it kā vedu uz mājām, bet īstenībā lidināju mistkastē ārā. Bet šobrīd ir noticis tas, ka es vnk izbaudu visu, ko viņš dod un sniedz man, un man tas sāk iepatikties! Mums nekas nav bijis vairāk par satikšanos ar acu skatieniem, pāris flirtējošām sarunām......vai jums šādi ir bijis un ar ko tas viss ir beidzies?
28.11.2013 10:54 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Ziedus met ārā? Hmmm man būtu žēl izmest :-D Ja man uzdàvina ziedus cilvēks kurš man nepatīk, es tos atstāju darbā. Negribas, lai mājās stāvētu, bet ārā izmest nevarētu. Tomēr cilvēks nācis ar labiem nodomiem.
28.11.2013 11:02 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Tieši tā man nav bijis, bet ir bijis līdzīgi. Mans ciniskais, skopais, paraupjais un ne īpaši džentlmeniskais kolēģis, kurš būtībā ir tāds kārtīgs tēviņš ar neandertālieša piešprici nedaudz (arī ievērojami vecāks, kaut gan gadu starpības jautājumos esmu ļoti brīvdomīga), pēc vārdiskām saskarēm, ķiķināšanas un sarkastisku joku apmaiņas sāka man nest puķes, saldējumu un reiz, braucot no semināra, aizveda maijpuķīšu plantāciju rādīt. :) Nu plus vēl tur visādi izgājieni, kurus es no citiem kolēģiem slēpu, lai sargātu viņa "tēlu". :D

Beidzās tas tā, ka viņš uz mani tā nemsuki apvainojās, lai gan ne brīdi apzināti nedevu nekādas cerības. Laikam vēl joprojām īsti nav spējis sagremot, ka kāda ar viņu vēlas tikai koleģiāli draudzīgas attiecības. Šobrīd attiecības ir vēsas, viņa nostāja pret mani ir vairāk negatīva nekā pozitīva. Šad tad tomēr uzspīd saule un viņš ir jauks pret mani. Savā savdabīgi interesantajā izpratnē. :)
28.11.2013 11:11 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Ne jau velti vīrieši mēdz būt neatlaidīgi un pat uzbāzīgi .. dzīvs piemērs, ka sākumā aukstu sirdi var pamazām iekvēlināt. Bez tam veci buki jau dzīvē izmācīti kā aplidot ..
28.11.2013 11:33 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
pilnīgi piekrītu ^^
28.11.2013 11:43 |
 
Reitings 49
Reģ: 14.11.2012
šodien viņš man atkal atnesa trīs rozes, katru citādāku, kā arī bulciņas.... :) vakardien aicināja pusdienās, bet man bija citi plāni.... ārprāts, es vairs nesaprotu, kā rīkoties un ko darīt... Es nesaprotu, ko viņš no manis grib,jo es pat iedomāties neko ar viņu nevaru... :D man turpināt baudīt šo aplidošanu vai konkrēti ar viņu parunāt? negribās jau arī bojāt attiecības, jo sēžam vienā kabinetā!
28.11.2013 21:03 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
tu jau viņam neliec neko Tev daavinat! es tavaa vietaa izbaudiitu visu, protams, ja vien neesi aiznjemta. ja sapratiis, dabiski paaries vinjam tas viss un atradiis jauna....ja vien...tu beigas pati nesamiileesies :)
29.11.2013 00:17 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Jaa, piedaavaaju vinju sapaziistinaat ar savu mammu, ar sajuusmu saaku staastiit, cik ljoti vinjsh vinjai buutu piemeerots, bet vinjsh atteicaas. Peec taa visa aplidoshana bija galaa. Nepatiik, ka veci krabji uzmaacaas.
29.11.2013 01:06 |
 
Reitings 7
Reģ: 20.07.2010
tas viss var beigties ar labu draudzību un no gados vecākā viriesa var daudz ko iemācīties, to saku pec pieredzes. Vins noteikti apzinās, ka jums nekas nesanāks, bet nesapini viņu, ja negribi ar vinu uzturēt kontaktus pat ka paziņas pasaki ta vinam.


P.s. Manskiet, ka katrai sievietei ir jazin vismaz viens šāds vīrietis.
02.12.2013 16:46 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
šodien viņš man atkal atnesa trīs rozes, katru citādāku, kā arī bulciņas.... vakardien aicināja pusdienās, bet man bija citi plāni.... ārprāts, es vairs nesaprotu, kā rīkoties un ko darīt... Es nesaprotu, ko viņš no manis grib,jo es pat iedomāties neko ar viņu nevaru... man turpināt baudīt šo aplidošanu vai konkrēti ar viņu parunāt? negribās jau arī bojāt attiecības, jo sēžam vienā kabinetā!


Njā.. Ja nevēlies neko ar šo vīrieti, tad uzreiz vajadzēja nospraust robežas. Kolēģi un tikai draugi puķes un saldumus nenes. Pati maldini cilvēku. Ja netiksi galā ar sekām, tikai neveido te atkal jaunu tēmu ar jautājumu - ko darīt?
02.12.2013 16:51 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Man žēl to vīrieti. Viņš cenšas. Vecāks, jaunāks, nav starpības. Šie vecākie vīrieši bieži ir daudz romantiskāki, sentimentālāki un iejūtīgāki par jaunajiem čaļiem, kuriem hormoni galvā sakāpuši un jūra līdz ceļiem. Piekrītu - ja vēlies kaut ko, tad turpini, bet ja nevēlies, tad saki atklāti, ka attiecību nebūs. Tikai muļķim nebūs skaidrs šī vīrieša motīvs, tāpēc teikt, ka pats vainīgs, ka tev dāvanas dāvina, ir muļķīgi. Etiķete paredz, ka pat uzsauktu glāzi šampānieša pieņem tikai tad, ja vēlas parādīt, ka vīrietis ir saistošs.
02.12.2013 16:55 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man nebija gluži tā, bet šķita jokaini un dīvaini, ka vecāks vīrietis (ne gluži mana tēva vecumā- jaunāks), mani aplido un kuram es tiešām patīku. vēl grūtāk šķita pieņemt to un iedrošināt sevi, ka viņš arī patīk man. tālākais viss ir sīkums.
ja tu nevēlējies, ja tev izrāda uzmanību, tad uzmanības apliecinājumus varēji arī nepieņemt. tu pati maldini cilvēku, bet pēc tam sūdzies. tagad, cik sapratu, tavas domas ir mainījušās. padomā tagad par to, vai tev patīk tie dāvātie ziedi, uzmanība vai tomēr viņš pats. kamēr tu cilvēku nepazīsti vairāk kā puķu dāvinātāju, neko daudz nevajag iedomāties.
atver sevi savādākai dzīvei un varbūt atļauj sev iepazīties ar šo vīrieti. bet padomā par to, ja esat darba kolēģi un jums kkas noies greizi pēc tam - kā jūs spēsiet strādāt vienā darba vietā? bieži vien vadība arī neatbalsta šādus dienesta romānus. kad pamanīs, tad vienu no jums var izsviest laukā.
03.12.2013 09:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Viss ir iespējams.. bet.. atmetot pat sabiedrības nosodījumu, vienkārši padomā par attiecību perspektīvu. :)
03.12.2013 09:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits