Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

avārijas kontracepcija, parastā OK

 
Reitings 5
Reģ: 24.11.2013
Sveikas meitenes :) Sākšu ar to ka nosodījumi man nav vajadzīgi! Ir sanācis ka dzeru AK jau otro reizi divu mēnešu laikā. Pirms 2 mēnešiem beidzu dzert Yasminelle, bet tā kā šitā sanāk, tad domāju atkal atsākt, bet jautājums ir tāds - tikko iedzēru AK, ta kā tikai nedēļu atpakaļ man bija MR, tad visdrīzāk AK man izraisīs asiņošanu (man tā parasti, ja cikla sākumā dzer, turklāt jau jūtu vēdersāpes), vai es drīkstu ar pirmo šīs AK izrasīto asinošanas dienu sākt dzert parasto kontracepciju? Jeb tomēr tā nedrikst darīt un man ir jāsagaida nākošās MR?
24.11.2013 22:28 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Varbūt šo jautājumu labāk uzdot ginekologam?
24.11.2013 22:30 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Labāk piezvani ginekologam.
24.11.2013 22:56 |
 
Reitings 5
Reģ: 24.11.2013
Es jau zvanīju, bet man diemžēl ir tāda neforša daktere tomēr gadījusies, jo viņa tik kko nesaprotamu nomurmināja, kad pārjautāju vēlreiz, tad var tā vai nē, viņa tik pateica, ka nezin īsti un tas bija viss!!! Gribēju pieraxtīties pie jauna ginekologa, sameklēju tepat portālā visādas autsauksmes un pazvanījos uz dažām vietām un ātrākais bija tikai pēc 2 nedēļam, bet es tik tiešām labprāt, ja tā drīkstētu darīt, sāktu jau šajā AK izraisītajā asiņošanas laikā. Citādi mes ar savu jauno džeku pārāk iekarstam un viņs tik ātri beidz, ka pat nepaspēju atcerēties domu par prezervatīvu :( Zinu, ka tas ir loti slikti. Turklāt viņam to jau pārmetu, viņs tikai atvainojas, ka tā un tikai saka, ka ja paliktu stāvokī, vins būtu tikai priecīgs, bet es gan zinu ka pagaidam noteikti negribu bērnu un vins saka, ka nākošo reizi būsim uzmanīgāki, bet bail, ka atkal šitā gadīsies.
24.11.2013 23:09 |
 
Reitings 211
Reģ: 20.05.2013
Turklāt viņam to jau pārmetu, viņs tikai atvainojas


es vienkārši šito nesaprotu...un ja iekritīsi visticamāk paliksi viena ar bērnu..sorry, bet nu tik bieži ko tādu te lasu, dzirdu. Vai tiešām ir tik grūti lietot (atcerēties izmantot) gumiju, ka šādi ir jāriskē?? Tu tač riskē ar savu veselību, johaidīī!
24.11.2013 23:16 |
 
Reitings 211
Reģ: 20.05.2013
nu nevarēju klusēt, nu piedod, ja aizvainoju! tikai saku taisnību!
24.11.2013 23:17 |
 
Reitings 5
Reģ: 24.11.2013
Saprotu, ka riskēju palikt stāvoklī un tapēc jau domāju atsākt dzert parasto kontracepciju pēc iespējas ātrāk! Un tapēc jautāju vai to var darīt pēc AK izraisītas asiņošanas, gribu pēc iespējas ātrāk tabletes sākt dzert, lai negadītos tādi misēkļi. Zinu, ka liekas briesmīgi, nu kā var aizmirst uzvilkt, un es zinu, ka tas nav attaisnojums, bet ir tā, ka tās abas reizes ir tad, kad viņs atbrauc no jūras, kur bijis veselu mēnesi (strādā par glābēju ziemeļjūrā) un tad tiesi pirmajā naktī, abi esam iekarsuši un jau ieliekot pirmajā mirklī vins beidz. Zinu ka vajag atcerēties, ka vispirms uzvelkam un tad tik liekas iekšā un visas pārējās reizes tā arī notiek.
24.11.2013 23:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits