Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Elektrības rēķins

 
Reitings 610
Reģ: 24.07.2012
Sveikas! Lieta tāda, ka dzīvoklī visu laiku elektrības izlīdzinātais maksājums mēnesī bija 4,50. Tagad ar draugu saņēmām info, ka tas tiks paaugstināts uz 25 Ls. Kāds zog elektrību vai kas notiek??? Jāņem vērā, ka dzīvoklī neesam bijuši visu vasaru un septembri, mēnesi bijām oktobrī un tagad līdz decembrim neesam atkal. Nesaprotu no kā tas varētu rasties ja ne no tā, ka kāds zog elektrību. Un ja zog, tad ko man darīt? Paklausīgi maksāt tos 25 Ls nav, protams, pilnīgi nekādas vēlēšanās. Ko darīt?
24.11.2013 16:28 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Sazinies ar attiecīgajām iestādēm, lai pārbauda, kā arī - piezvani un noskaidro, kādēļ tāds rēķins. Šaubos, ka šeit kāda pateiks, vai tev konkrēti kāds zog elektrību.
24.11.2013 16:35 |
 
Reitings 610
Reģ: 24.07.2012
Es negaidu to, lai man pasaka vai man zog vai nezog to elektrību. Drīzāk - kā rīkoties gadījumā, ja kāds zog to elektrību, kur tieši vērsties pēc palīdzības (jā, drošvien Latvenergo), bet, gadījumā, ja viņi man tur neko diži nevar palīdzēt, kā izcīnīt taisnību ar kaimiņiem - vērsties konkrēti pie viņiem? Vai kur? Pieļauju, ka Latvenergo tas varētu arī neuztraukt.
24.11.2013 16:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits