Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nuvaring pec patraukuma-jau atkal

 
Reitings 243
Reģ: 27.06.2012
Sveikas! Tiesa, jāatzīst, ka pēc tā, kas notika ceturtdien es joprojām neesmu attapusies, kaut mani tas personīgi neskar, bet, tā kā biju mazliet "izsista no sliedēm" nepasekoju līdzi tam, kam vajadzēja, respektīvi:

Ja atceraties, bija viens mēnesis, kad Latvijā bija praktiski neiespējami nopirkt Nuvaring, līdz ar to sanāca vienu mēnesi izlaist. Pirms tam biju lietojusi gandrīz divus gadus, bet tagad iepriekšējo mēnesi sanāca izlaist. Tiklīdz aptiekās parādījās, tā nopirku jaunu, bet tagad nesaprotu, kad man viņu likt iekšā, jo, pēc idejas, šī otrdiena bija diena, kad man neesošais Nuvaring bija jāņem ārā, tātad- 4dien, vēlākais 5dien vajadzēja sākties mēnešreizēm, bet nekā. Tagad nesaprotu, kad man rinķītis atkal jāliek iekšā, ja gribu atsakt tā lietošanu?

Paaaldies....
23.11.2013 16:09 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Domāju, ka kā jau teikts pamācībā - sanāk, ka pēdejo mēnesi esi izlaidusi un jāuzsāk lietošana pirmajā menstruāciju dienā(vai citā MR dienā, lietojot papildus kontracepciju.)
23.11.2013 16:21 |
 
Reitings 125
Reģ: 27.08.2013
Jāsāk lietot tad pirmajā menstruāciju dienā, tas taču ir visām kontracepcijas tebletēm ;)
26.11.2013 19:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits