Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Plastiskās/kosmētiskās operācijas.

 
Reitings 437
Reģ: 24.08.2012
Sveikas!
Tās kas ir zinošākas, gribētu beidzot ievākt info.
Es jau kopš bērnības esmu domājusi par lūpu plastisko operāciju, vai nu kāda viņa skaitās, nejau savu iedomu dēļ, (varbūt daļēji, jo citi saka ka nav tik traki, bet es to gribu darīt SEVIS dēļ, jo Man tas ļoti traucē, liekos nesmuka sev kad smaidu vaļēju muti, gribu to darīt priekš sevis)
bet gan tāpēc ka bērnībā pēc autoavārijas man šuva atrautu lūpu, un to sašuva ar lielu kunkuli vienā pusē, gribu lai abas lūpas puses vienādas nevis viena šaura otra resna...
Bet es nekad neesmu ievākusi info.

Varbūt kādai ir nojausma kā kas notiek, kādās cenās, ar kādu narkozi, kā atveseļošana utml., kur labāk veikt?

Zinu ka precīzi visu var noskaidrot tikai konsultācijā, bet negribas iet pat nezinot neko, varbūt pārdomāšu pirms iešanas, jo man arī nav ne jausmas cik tas varētu maksāt, un pilnīgi nekas. IR tomēr kaut kāda cenu robeža par kādu es būtu gatava to darīt, tāpat nezinu riskus, cik bīstami tas ir u.tml.
Zinu tikai to ka mans draugs teica ka nedrīkstu neko tādu darīt :D
21.11.2013 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Elementārāk būtu piezvanīt uz kādu no atpazīstamām klīnikām un uzdot šo jautājumu -cik tas maksā. Un tad jau interesēties tālāk. Nebaiddies no tā.. Un nebaidies no tādām operācijām - ja vajag, tātad, vajag :)
21.11.2013 23:39 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
A par kādu bīstamību tu runā? Vēl plus mīnus varētu pastrīdēties par silikona implantiem un botoksa injekcijām :D bet kas var būt bīstams plastiskajā ķirurģijā? Ne jau salonā ar frizieršķērēm tev to kāds darīs.
21.11.2013 23:42 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Kad es interesējos konsultācijā par sev interesējošu operāciju, ārsta nosauktā summa bija dubultā kā minēts klīnikas mājas lapā, tādēļ droši dodies uz konsultāciju, šeit sniegtā informācija var būt tālu no patiesības, summas katram atšķirīgas.
21.11.2013 23:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
bet kas var būt bīstams plastiskajā ķirurģijā?


Jebkura ķirurģiska iejaukšanās nes līdzi komplikāciju riskus :)
21.11.2013 23:50 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
es apbrinoju tas sievietes,kas taisa krutis,vederus,dibenus utt utt utt,jo taas saapes un sajutas,un tas viss,ko pardzivoju peec savas nelielaas kosmetiskaas operaacijas,nenovelu pat savam ienaidniekam ... un diemzheel,man bija arii komplikacijas un pat pec gadiem 9, man ir jutigs un jabut ljoti uzmanigai... tiesham nesaprotu,kaa sadzist visas taas silikonuzlaboshanas operacijas un cilveks jutas ok... varbut man vnk nav paveicies:)
22.11.2013 00:14 |
 
Reitings 437
Reģ: 24.08.2012
Buuuu - bet es nerunāju ne par kādām tauku atsūkšanām, deguna korekcijām, krūšu implantiem, MAN (pašsajūtas ziņā) lūpa traucē smaidīt, jo šķiet ka izskatos neglīti.
22.11.2013 00:52 |
 
Reitings 437
Reģ: 24.08.2012
un man vienmēr bērnībā vecāki teica - paliks 18 varēsi lūpu pārtaisīt, jo kad avarēju man bija 3 gadi, domāju ārsti domāja tikai par bērna dzīvības glābšanu nevis lūpas smukumu.
22.11.2013 00:53 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Laasma, Es saprotu :) Es jau Tevi nenosodu:) pati esmu veikusi kosmetisko operaciju,kaa Es jau teicu :) ko vajag to vajag:) Es vnk tikai diskuteju un jaa,neviens labaak,kaa konsultaacijaa, Tev neizstastis :) Es dalijos ar savam sajutam,izjutam un to,kaa man gaaja..kadai varbut ir pozitivak... kaa bus Tev-neviens nezin :) vnk ej un dari un SMAIDI :)
22.11.2013 00:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Pazinu puisi, kursh bija piedzimis ar zakjluupu. Vinjam peec 18 gadu sasniegshanas tika izdariitas vairaakas operaacijas, lai luupas izskatiitos sameeriigi (Vinjam pa vidu luupai un uz vienu pusi bija luupa izteikti plaanaaka), ar vienu nepietika. Tagad pat pateikt nevar, bet nu viirieshiem ir tas bonuss, ka reetu var aiz uusas pasleept.
22.11.2013 01:04 |
 
Reitings 437
Reģ: 24.08.2012
Bet kādai ir nojausma cik aptuveni tas maksā?

Jo man pašai nav nekādas nojausmas vai tuvāk 200ls vai 2000ls :D
22.11.2013 01:08 |
 
Reitings 437
Reģ: 24.08.2012
buuu - un kādas atveseļošanās sekas, tik sāpīgi viss tas?
22.11.2013 01:08 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
To cenu un visu pārējo tikai un vienīgi konsultācijā varēsi izrunat, nav tā ka pēc konsultācijas tev uzreiz jālec uz op galda. Tapēc varēsi atteikt, ja summa būs par lielu, vai pameklēt kādu citu kirurgu.
22.11.2013 20:46 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Nav jausmas joprojām, kas tieši tev tur jākoriģē un cik smalki, smagi jāoperē, bet es pieļauju, ka cenas ir no 600 uz augšu.. Pa 200 ls pat ausis piešūt nevar :D
01.12.2013 13:16 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Bet kādai ir nojausma cik aptuveni tas maksā?
Ja jau esi cosmo, tad internets tev ir pieejams. Kas meklee, tas atrod.

http://www.gilis.lv/public/29769.html
http://www.rodkeplasticsurgery.lv/?page_id=5
http://kremnev.lv/lv/cenas
01.12.2013 13:23 |
 
Reitings 363
Reģ: 16.05.2012
Nelasīju visu diskusiju, bet gribēju padalīties saā pieredzē.
Man ir bijušas 2 plastiskās operācijas. Arī ne dēļ kādas iedomas, bet jo nespēju ar ko sadzīvot savā izskatā. Skolā liela daļa bērnības ir pagajūsi mani apsmejot. Šobrīd neviens nekad pēc izskata gan nepateiktu, ka man kas vainas, cilvēki saka, ka esmu simpātiska.
Būtībā, tā- 1. operāciju man taisīja dakteris Ģīlis.
Atsauksmes- teica, ka tieši šī operācija nesāp, ka taisot maziem bērniņiem utt. Es todien pēc operācijas ar visu to, ka zāles dzēru dubultā miru nost aiz sāpēm. Skrēju pa nakti uz slimnīcu, man špricēja pretsāpju zāles, kuras arī nepalīdzēja. Ap rīta pusi aizmigu, visu nakti nomocijos lielās sāpēs. Tā bija 1. trakākā nakts, pēc tam viss bija ok. Operācijas laikā man veica lokālo narkozi, bet nebija nekā nomierinoša, biju nepilngadīga, satraukusies guļot operācijas zēlē. Efekts nebija tas kādam tam bija jābūt. Viss atkal daudz maz pa vecam pēc tam, kad pampums nogāja.
Izlemjot veikt 2. operāciju, aizgāju pie tā paša Ģīļa, piedāvāja atlaidi un prasīja vien "Nu, kā vēlies?", skandināja: "Jā, Ok, ok, varam! Varam...". Neviens personīgais viedoklis, ne arī kur kļūda bijusi neuzzināju.
Uzticības viņam vairs nebija, tādēļ aizgāju uz konsultāciju arī pie ārstes E. Rodkes. Par cik pirmā operācija pie viņas, bija jāmaksā vairāk. Konsultācijā viņa ar mani izrunājās kā psihologs. Gan par bērnības sāpi, gan arī izteica savu viedokli ko un kā darītu labakam optimālajam rezultātam un kas nav iespējams, ko viņa nevar un nesola. Ārste izstaroja mīlestību un labestību. Ļoti patīkams un gaišs cilvēks. Uzreiz sapratu, ka nav ko riskēt atkal ejot pie Ģīļa. Operācijas dienā ielaida mani mājīga palātiņā- tiešām mājīga, gaiša, omulīga, māsiņas ļoti laipni apkalpoja. Nāk piedāvāt vai nevēlos žurnālus vai ko padzerties atnest. Atnesa nomierinošu tableti. Ejot uz operāciju man nebija ne mazākais satraukums. Viss draudzīgi un labi, paskaidro visu- tāda drošības un uzticības sajūta.
Pēc operācijas vienubrīd pārdzīvoju ka nav efekta, ka atkal nauda vējā un cerības lieki lolotas. Bet tas bija vien uzpampums, kam pārejot, viss bija tieši tā kā ārste teica. Jā, arī sāpes nebija. 1. nakts bija nekomfortabla, bet nebija gaidīto trako sāpju. Man vairs nav kompleksu un jūtos komfortabli. Emsu tiešām pateicīga šai ārstei. Noteikti kādreiz jāaizved ziedu pušķis. Par cik nedzīvoju Rīgā, neesmu to izdarījusi. :/

Ja tev ir kādi jautājumi vari man arī prsonīgi rakstīt! :) ;)
01.12.2013 13:51 |
 
Reitings 363
Reģ: 16.05.2012
Mans operācijas bija katra zem 500, pāris simt latu.
ehh nebūtu pie Ģīļa gājusi būtu ietaupījusi. :| Bet nu neko... kas bijis, bijis. Katram gadās uzrauties uz tādiem "speciālistiem", kuri vsu izdarīs un piesolīs nezin ko, ja tikai samaksāsi.

Pirmo reiz pirms operācijas veicu Tādus pētījumus internetā! Viņš ir kaut kādas asociācijas dibinātājs vai kas...(neatceros vairs). Bet nu man personīgi radās iespaids, ka viņam galvenais ka tikai samaksā. Nav vēlme no sirds palīdzēt. Pie E.Rodkes radās iespaids, ka dara sirdsdarbu un vēlas palīdzēt. 1. reizi nedevos pie Rodkes, jo par viņu pilnībā nekādu atsauksmju nebija. Ne slikto, ne labo. Domāju, ka nav pieprasīta tātad neriskēšu. :D Bet vispār pēc operācijas iznāca kāds žurnāls, kur bija intervija ar ārsti. Viņa ir strādājusi vai prakstizējusi arī ASV.
Tā kā tiešām vislabākie vārdi par viņu.
01.12.2013 14:02 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
Marakesha, arī Ģīlis ir praktizējies ārpus mūsu kontinenta ;)
Kādu operāciju tev veica? Arī lūpām?
02.12.2013 15:37 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
susļiks visi normāli ārsti ir praktizējušies ārzemēs.Piekrītu,ka Rodke ir ļoti pozitīva un gaiša.Viņai tiešām ir arī kā psihologs.Ja, kadreiz dzīvē vajadzēs iešu tikai pie viņas.
02.12.2013 15:48 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
? :D
nu par to jau es arī saku! Lai neizceļ tikai Rodki, jo, redz, viņa praktizējusies Asv. Es saku, ka arī Ģīlis tur ir praktizējies. Savādāk izklausās, ka Rodke viskrutākā, bet Ģīlis slikts, jo neesot Asv bijis ;D
02.12.2013 15:52 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Es nekad pie Ģīļa neietu,esmu dzirdējusi sliktas atsauksmes.
02.12.2013 15:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits