Neapsveica.

 
Reitings 37
Reģ: 21.05.2013
Man bija dzimšanas diena.Palika apaļi gadi. Gaidīju no sava vīrieša dāvanu, bet nebija. Tikai apsveica iedodot buču. Teica, ka nav naudas un vēlāk apsveiks. Bet tāpat kaut kā nepatīkama sajūta ir. Es zinu, ka viņš piehaltūrē darbā un kaut kādu naudiņu dabūja, bet izstērēja kaut kur citur. Es zinu, ka viņš vēlās man nopirkt kaut ko dārgu un tāpēc gaida algu.
Pasakiet vai es pārspīlēju, vai tiešām varēja vismaz kaut kādu nieku nopirkt un apsveikt.
Viņam arī šonedēļ arī ir dzimšanas diena, varbūt man arī tā izdarīt?
19.11.2013 14:18 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Sviests ar tevi! Kamoon,ja cilvēks atklāti tev pasaka,ka viņam nav naudas tagad,un vēlāk tev nopirks to dāvanu,tad kur ir problēma?
Vai tad tajā dāvanā ir tā galvenā vērtība un būtība?! Pfff.
19.11.2013 18:30 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Manējam būtu pamatīgs kauns, ja viņš mani neapsveiktu un, ja pat puķīti un kūku nevarētu atļauties. Es viņa dēļ vienmēr pacenšos dārgas dāvanas.
Nu lohs tas tavs draugs.
19.11.2013 18:31 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
pashas ne labaakas.
ja naudas nav, tad nav. Vai tad butu labak, ja uzdavinatu rimchika uz atlaidem nopirkto leto kukas gabalu un 1 rozi? tad atkal gaudotu, ka skopulis, uzdavinaja kaut kadu leeto.
19.11.2013 18:39 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
ba&sh, MK noteikumi :D paredz ka sieviete ir jālutina un dzīvē nekas nav svarīgāks par viņas dzimšanas dienu, pat ja notiek kas ekstrēms un steidzami vajadzīga nauda, jāpērk dāvana un po ka šim ēst pēctam nebūs ko.
19.11.2013 18:48 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es laikam arī apvainotos. Jo, ja jau kopā ir 7 gadus nav nekādi pusaudži. Nu, ja vīrietis nestrādā, tad, protams, gaidīt dāvanu nav vērts, bet vīrietim vajadzētu būt kaut kādiem uzkrājumiem.

Es nebūtu kopā ar vīrieti, kas visu laiku dzīvo no algas līdz algai, neko neiekrājot.
19.11.2013 18:49 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
es priecajos un priecasos vnm par to,ka vispar manejais atceras, jaa vins davina arii davanas, bet ja nenopirktu, tad neatvainotos galvenais,ka vispar atceras. Un tava gadijuma priecajies,ka saja diena iedeva bu4u un atsveica ar vardiem un pateica,ka davana bus velak, nevis vins neko neteiktu un uzdavinatu davanu, tad kad nauda butu,tad tu uzspragtu. neuzskatas,ka delj to,kapuisis pateica,ka naudas nav un uzdavinas velak davanu butu jaapvainojas, tas jau ir egoistiski, kada starpiiba, ceru,ka nakamo diskusiju netaisisi,ka davana nepatika, jo redz zini,ka vins pelna un var nopirkt tev dargaku un labaku davanu.
19.11.2013 18:54 |
 
Reitings 472
Reģ: 09.08.2012
Par 1 Ls rozi vairs nenopirks, viss tagad ir dārgs. Varbūt arī cilvēkam nav tā naudiņa. Ticat vai nē,bet laba kūka un laksti par 5 Ls nesanāks. Sanāks viens vai otrs un par šampi varat aizmirst.
Es piekrītu pagaidīt labu dāvanu, nekā saņemt kārtējo sūdu ko drīz var izmest ārā.
P.S. kūkās ir daudz kalorijas, alkohols kaitīgs, laksti ātri nopūst. Vnk gaidi.
19.11.2013 18:54 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nu ja pat ziedu klēpi nenoperk, bet tiikai draudzenei stasta ka nav naudas. Nu sori.. neesi Tu verta it neko vina acis!!
19.11.2013 18:57 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Neliekuļošu - es būtu sarūgtināta, apvainotos. Tas ir attieksmes, ne naudas jautājums. Kā jau te meitenes minēja, kaut ziedu varēja uzdāvināt vai garšīgas vakariņas pagatavot.
19.11.2013 19:07 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
kad ir mazāk naudas vienmēr man tiek pasniegta gara roze un rafaelo un dāvana pec tam kad alga ir ......

Butu sarugtināta ja neeko ,ja nevērtē mani par tik svarigu lai rozi nopirktu vako citu mazu....
19.11.2013 19:16 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Man tikko bija svētki.
Īstajā dienā (otrdiena) apsveica ar puķēm, jo nebija laika kārtīgi svinēties, vien saskrējāmies uz pusdienām.
Viņam tagad švaki ar naudām iet, es no visas sirds lūdzu, lai man neko nepērk, ka man viss ir, neko nevajag, galvenais, ka attiecībās viss forši. Es, neprātīgi iemīlējusies, viņam skaidroju, ka viņš pats vislielākā dāvana :D
Tomēr, pienāca sestdiena, kad plānoju svinības, un es dabūju diezgan dārgu dāvanu, par kuru reiz izteicos, ka gribētu. Biju nenormāli laimīga un neapmierināta, ka tērējas, vienlaikus :D

Nu, reāli, vīrieši ir dažādi. Varbūt viņš, ārprātīgs praktiķis, neaizdomājas, ka galvenais jau tā attieksme un grib tev vien to dāvanu,kad būs alga. Varbūt tu, tik ļoti ieciklējusies uz to velna dāvanu, viņam arī radi tādu iespaidu, ka to vien gribi.

Manai paziņai ir vīrietis, kurš raujas divos darbos un ar to naudiņu ir, kā ir. Ikdienai pietiek, bet papildus tēriņiem - ne. Un viņa dusmojas, kad viņš nenopērk viņai dārgas dāvanas, kaut viņš VIENMĒR atrod naudu kaut kam mazam, vai puķēm, un vienmēr atceras, bet redz nav tas, ko viņa grib. Un es zinu, cik tur ar to naudu švaki. Tāda cepšanās man šķiet muļķīga.

Padomā racionāli un tad izspried, vai viņš tiešām ir kretīns, kas tevi neciena, vai arī tu pati vienkārši neskaties uz to mierīgi.
20.11.2013 12:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits