Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Man interesē šis topiks, jo tas ir interesants, vienīgi dažu personu egocentrisms ir šausmīgs. Kad ir kontrakcijas, tad netup cosmo un negaida liekulīgas uzslavas, lai celtu ego. :D
stellaglmr, tu vispār īpaši negaidīji savu bērnu un vēl tagad mācies viņu mīlēt, tā kā lasi vien tālāk šīs diskusijas, nevis audzini savu bērnu klātienē. Brīnos kā dažas jaunās māmiņas šeit paspēj sēdēt stundām ilgi. :D Pēc tam nepārmet sev kāda būs tava bērna attieksme pret sevi.
Ance - tu pati izdzēsies no šejienes un ad atgriezies, jo tev taču vajag, lai tev ceļ ego ar slavinošiem komentāriem. Tā, kā..
06.12.2013 18:11 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Piedod, nesekoju tavai dzīvei tik ļoti, kā tu manai, stellas un Mari, acīmredzot, lai mēģinātu izspiest no sevis kaut kādu apšaubāmu provokatīvu parodiju par komentāru.
06.12.2013 18:14 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tu tā nedarītu; viņa tā dara. Tev labāk paliek paziņojot, ka visiem ir jādzīvo tā kā Tu gribi? Tev labāk palika paziņojot, ka tikai Tavs viedoklis ir pareizais? Tev labak paliek pasakot kādam, ka viņš ir slikts, jo nedara tā kā darītu Tu? Un zini, kas ir smieklīgi? Tu nemaz nezini ko Tu darīsi, jo Tu nezini kā tas ir būt stāvoklī. Tas ir no sērijas - man negaršo saldējums, jo viņš ir pretīgs, bet ēdusi to sūdu ar neesmu.
Ja mūsu mammām būtu bijis i-nets kā eksistējoša parādība katrā saimniecībā, tad viņas būtu izmantojušas gan cāli, gan comso, gan MK, gan visu citu. Bet redzi alu laikmetā cilvēki nevarēja sazvanīties un taču normāli dzīvoja, ne? KAm mums centrālo apkuri? Tak nevajag.
Es vienkārši nesaprotu Tavu motivāciju - normāla sieviete, ienāk un lej ūdeni par to, ka viņa zin kā labāk dzemdēt un ko labāk tajā laikā darīt, pat nezinot kas tas vispār ir. Tev neliekas, ka šādas negācijas ir pēdējais, kas nepieciešams cilvēkam Mari situācijā? Labāk būtu padomājusi par to, ka viņa kā aktīvs cilvēks jau sen šeit nav rādījusies. Un diez - kādēļ. Būtu labak apjautajusies vai viņa jūtas labi un vai viss kārībā. BEt nē, Tev labak ir muldēt par to, ka Tu esi gudrāka un krutāka, jo TU tā nedaŗītu tādēļ neviens tā nedarītu.
Cik tieši aprobežota Tu esi? Labāk, atvainojies Mari. Un tad aizej pasaki savai mammai, ka atvainojies arī viņai, jo esi izaugusi tik neaptēsta, ka vari grūtniecei grūtībās pateikt, ka viņa ir stulba, nepieaugusi un nekam nederīga.
06.12.2013 18:15 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Jā, protams, sākās atkal..
Varbūt ejam dzemdēt kādā alā, bez ārstiem - jo kā tad mūsu senči dzemdēja?!
06.12.2013 18:16 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Ir, ir tev pretīga mēle, jo maz tur kas no taisnības. Tik vien, kā gribēji parādīties, ka tu te tāda arī esi, lai vismaz kāds kaut ko par tevi atcerās.
Es tā redzu, ka ļoti cieši seko dažu meiteņu dzīvēm. Apsveicu, varbūt pēdējais laiks tev doties un veidot savu dzīvi? Jo pēc tā, cik labi pārzini Ances vai Stellaglrm dzīves, liekas, ka ne Mari ir tā, kas te pārāk bieži uzturas.

Un ja godīgi, ko darīt grūtniecei? Es paspēju gan māju nokopt, gan ēst sataisīt, izstaigāt pilsētu, skolas darbus pildīt, adīt un arī pietiekami aktīvi iekomentēt te, palasīt ziņas, paskatīties kādu seriālu un tpt vēl liekas, ka pāri paliek laiks...
06.12.2013 18:21 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Ance, nu jau jau ilgstoši katru savu dzīves sīkumu atreferējat forumā. Kā tad lai to nepiefiksē? :D
stellaglmr, nevienam man te nav jāatvainojas. Viņa tiešām šeit neradīsies, jo bērniņš jāaudzina un pareizi dara. Nu nestāstīs jums visus interesējošos sīkumus par mazo. :D Neiejauc šeit manu māti un par stulbu Mari nenosaucu. Tāpat jau forums zin visu, nedod Dievs, ka armazo tagad kaut kas notiks.. tad viņa nožēlos savus komentārus šeit.
06.12.2013 18:24 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Ej prom! Lūdzu! :)
06.12.2013 18:28 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
194, nav man pretīga mēle un mana dzīve ir labāka kā daudzām šeit tā kā jā. :)
06.12.2013 18:29 |
 
Reitings 426
Reģ: 13.09.2012
Mari vnk nav draudzeņu ar ko padalīties šajā lielajā notikumā, tāpēc nāk šeit un pastāsta,jo te ir atbalsta komanda. Var saprast to. Gribas taču pastāstīt, kas notiek. Jūs taču arī kādam to uzticat.
06.12.2013 18:31 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
194, nē, ej Tu prom! Kļūsi par Mari 2. :)
06.12.2013 18:31 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es reti, kad esmu rupja. Uz vienas rokas pirkstiem iespējams saskaitīt - bet šobrīd manā galvā skan tādi vārdi, ko cilvēki atļaujas izteikt vien uz soliņa semkas graužot. Un tie visi ir veltīti Tev, Bante. Un ne Tev spriest par to ko es daru ar savu dzīvi un vēl mazāk ar savu bērnu. Es māku mīlēt un māku cienīt, bet vai Tu māki?
Mani ap sīkumiem nekas neinteresē, bet vai drīkst zināt - Tev ir pieredze bērna kopšanā? Vai Tu zini kāds ir vidējais māmiņas dienas ritms? Zini? Nezini, tad varbūt nemāci citām, kuras zin - plānot savu ikdienu. Tava dzīve ir labāka? :D Jā, protams...
06.12.2013 18:32 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
194, nav man pretīga mēle un mana dzīve ir labāka kā daudzām šeit tā kā jā.

Ja jau būtu tik labi, tad lieki laiku te netērētu, un dzīvotu savu foršo dzīvi. Acīmredzot tev garlaicīgi...
06.12.2013 18:33 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Es te nevienam neatraucēju, tu gan. :)
06.12.2013 18:34 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Baaac, ka man zb jau sitas diskusijas par Mari, nu cik var? Katrs tachu dara un raksta ka grib... Man likas, ka shi bus grutniecu un maminu diskusija par visu kas uz sirds, bet n-tas lapas japarlasa ar komentariem par Mari, lai vispar tiktu pie sev interesejosas temas. Mari komentari man netrauceja, kaut vai 100 dienaa, esmu apradusi un ja mani neinterese es vnk ignoreju, man trauce lasit komentarus par un ap Mari, jo nakas sakt lasit, mazums, kas noderigs ierakstits, bet nee, viens vienigs bullshits un cilveka apspriesana. Varbut mes varam sanemties un beigt, lai tas, kuras ir stavokli/ jaunas&toposas maminas var atrast atbildes uz sev interesojosiem jautajumiem par grutniecibu, dzemdibam un berniem, nevis filtret visu diskusiju no sitam kakam (atvainojos), ko dazas te sarakstijusas.

Es personigi vairs nevaru atrast vai grutniecu kursu tema ir apspriesta vai ne... Tads man ir jautajums, cik loti svarigi ir iet uz tiem kursiem, jo man pirmie pieejamie ir divas nedelas pirms noteikta termina. Ja nu gadijuma bebits pieteiksies atrak, tad nokavesu tos kursus un gribu zinat vai tas bus liels zaudejums...
Ir opcija iet uz citu slimnicu kursos, bet tas sanak diezgan nelogiski, ja mani vadas tuuree pa slimnicu, kura nemaz nedzemdeshu. ?
06.12.2013 18:38 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Starp citu katrā māmiņu beztēmā, kuras ir citos forumos, sievietes raksta tieši tāpat kā Mari, tā kā nekas jauns tas nav, ka dalās ar informāciju.
Un vispār tik foršu un jauku tēmu vienkārši pied***a.
06.12.2013 18:40 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Dominika kaut kādā 115 lpp the_one rakstīja. Kaut ko nedaudz jaunu bija uzzinājusi, bet neko daudz. Es domāju, ka nemeklēšu un neiešu uz kursiem, bet parunāšos ar ginekalogu, to kas man interesē, to pajautāšu. Un, tā kā, man ir maza slimnīca, tad tur māsiņas pēc dzemdībām visu izstāsta, parāda, iemāca, var atļauties veltīt laiku daudz jaunajām māmiņām un atsauksmes ir ļoti labas.
06.12.2013 18:42 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Klusums te šodien.Grūtnieces laikam arī kā jau pie piektdienas-tusē :D
Palielīšos,ka nopirku nīstamo apģērba gabalu-halātu- tai vienai reizei dzemdību namā Rimi pa 6ls ar kapeikām,jo Rimi šodien visiem apģērbiem 50% atlaide. Kaut kā pa 17 ls galīgi negribējās pirkt, un tādas tās cenas parastos veikalos.
06.12.2013 20:02 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
He, he, smieklīgi par to the_one halātu - Rimčikā gāju garām un tieši nodomāju, ka būtu tādu nopirkusi, ja būtu bijušas atlaides tad, kad man bija aktuāli :) Tur arī naktskrekli bija, kas derētu grūtniecēm un barojošām mammām.
06.12.2013 21:22 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Dominika Ja Tu esi palasījusi kaut kādas grāmatas, rakstus, žurnālus par dzemdībām - to norisi, zīdaiņiem un to kopšanu/barošanu utt. Ja Tev apkārt ir gana kompetenti cilvēki ar kuriem var pakonsultēties, tad kursi tiešām nav nepieciešami. Nu vismaz es tādos neko jaunu neuzzinātu. Ja akurāt ir kādi jautājumi, tad var izlīdzēties ar ginekoloģi, ja šī nerunīga, tad esmu diezgan pārliecināta, ka gana derīgu info var atrast arī internetā. Protams, ja vien tas neskar kaut ko ļoti specifisku.
Turklāt dzemdības ir dzemdības...nu, cik es zinu, standarta problēmas ir neklausīšanās dakteros un vecmātē. Piem., ja vecmāte neļauj spiest, tad tik un tā spiež - traumē bērnu un saplēš sevi, vai otrādi - liek spiest un nespiež. Liek pastaigāt, bļauj, ka nevar, ka slikti, visi slikti, sāpot un bla, bla. Vēl ir dažas, kas sāk psihot guļot uz galda ar bērna galvu jau starp kājām. Spiež kājas kopā, bļauj, ka neko nevar utt. Jāpiedomā pie spiešanas tehnikas - nedrīkst celt dibenu uz augšu. Vēlams spiežot turēt vaļā acis. Un jācenšas sevi kontrolēt, nevajag tērēt enerģiju bļaujot un psihojot, bet censties IZELPOT sāpi un IZELPOT bēbi. Tas strādā. Jā sāp, jā ir grūti, bet, ja ieslēdzas sevī un ELPO, tad paliek vieglāk. Ja ieklausās tajā, ko saka personāls, tad ir vēl vieglāk, jo tie tomēr ir cilvēki, kas zina, ko dara.
Par zīdaiņa kopšanu - nu tur jau būs ģimenes ārsts, kas apstāstīs, pakonsultēs. Arī slimnīcā LV ir ilgāk un var paspēt akūtākos jautājumus uzdot.
06.12.2013 21:34 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.05.2013
iesaku visām neņemt galvā apvainojumus pret mari , lai nepiemeslotu vēl vairāk šo diskusiju! Mari neņem tās tukšpaures pierē :)


Mammas kad sākat pirkt mazulim drēbes?! es šonedeļ atradu baigas atlaides viena veikala , nopirku jauku komplektu, tik nezinu vai 56cm ir normaali ?:/ vai japerk lielāki ? Man nav ne mazako nojausmu :D grēks bija nepirkt pa tik lētu naudu.
06.12.2013 21:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits